[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2003/2004, grupa: Podhale
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jutrzenka Zakopane 26 62 19 5 2 65-28 11 2 0 41-14 8 3 2 24-14
2.  Orawa Jabłonka 26 56 18 2 6 83-31 11 0 2 46-12 7 2 4 37-19
3.  Szarotka Nowy Targ 26 47 14 5 7 57-39 7 4 2 28-18 7 1 5 29-21
4.  Przełęcz Łopuszna 26 46 14 4 8 56-37 9 1 3 35-14 5 3 5 21-23
5.  Czarni Czarny Dunajec 26 42 12 6 8 49-34 9 2 2 29-7 3 4 6 20-27
6.  Jordan Jordanów 26 36 9 9 8 59-44 4 5 4 26-24 5 4 4 33-20 2 6 2 0 0 5-1
7.  Dunajec Ostrowsko 26 36 9 9 8 42-48 5 4 4 24-21 4 5 4 18-27 2 0 0 0 2 1-5
8.  Granit Czarna Góra 26 32 8 8 10 39-45 7 3 3 23-14 1 5 7 16-31
9.  LKS Szaflary 26 31 9 4 13 56-52 5 2 6 30-23 4 2 7 26-29
10.  Poroniec Poronin 26 27 7 6 13 40-62 4 3 6 20-28 3 3 7 20-34 2 2 0 2 0 3-3
11.  Orkan Raba Wyżna 26 27 6 9 11 35-49 4 4 5 18-20 2 5 6 17-29 2 2 0 2 0 3-3
12.  Gronik Gronków 26 23 6 5 15 44-88 1 3 9 20-52 5 2 6 24-36
13.  Lepietnica Klikuszowa 26 21 5 6 15 43-79 4 5 4 26-30 1 1 11 17-49
14.  Łęgi Nowa Biała 26 20 6 2 18 33-65 4 2 7 21-37 2 0 11 12-28

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Jutrzenka Zakopane    3-2 4-2 2-1 1-1 0-0 5-1 4-1 4-3 2-0 3-1 4-1 7-0 2-1 
 2 Orawa Jabłonka0-1     5-0 2-1 4-2 2-1 6-1 4-0 5-0 6-0 2-3 5-1 3-1 2-1 
 3 Szarotka Nowy Targ1-2 1-1     1-1 5-2 2-1 0-0 3-2 1-0 2-1 2-2 2-5 6-0 2-1 
 4 Przełęcz Łopuszna0-0 0-1 1-0     4-1 3-2 1-2 6-3 2-1 4-1 0-1 7-0 6-2 1-0 
 5 Czarni Czarny Dunajec0-2 3-2 1-0 1-1     3-0 2-0 0-0 3-0 2-0 4-0 1-2 4-0 5-0 
 6 Jordan Jordanów0-3 0-3* 2-3 4-2 3-3     2-0 5-0 1-4 1-1 1-1 2-2 2-2 3-0* 
 7 Dunajec Ostrowsko1-2 4-2 2-2 4-0 0-0 1-3     1-1 2-3 1-0 1-1 4-2 3-2 0-3 
 8 Granit Czarna Góra0-1 2-2 2-1 2-0 2-0 0-2 1-2     1-1 1-1 3-2 4-0 3-2 2-0 
 9 LKS Szaflary3-3 3-0 0-1 1-3 1-4 3-6 2-3 1-1     9-0 3-1 0-1 3-0 1-0 
 10 Poroniec Poronin1-2 0-8 0-3 1-3 0-1 2-3 1-1 2-1 3-2     0-0 2-2 6-1 2-1 
 11 Orkan Raba Wyżna1-1 0-4 2-3 1-1 2-0 1-1 1-2 2-1 0-1 3-3     0-2 2-1 3-0 
 12 Gronik Gronków2-4 0-2 1-5 1-3 1-3 1-12 1-1 1-1 2-7 2-5 3-3     2-1 3-5 
 13 Lepietnica Klikuszowa3-2 2-7 1-2 2-3 2-2 1-1 3-3 2-2 2-2 0-4 3-0 3-2     2-0 
 14 Łęgi Nowa Biała2-1 1-3 0-7 1-2 2-1 1-1 2-2 0-3* 3-2 1-4 4-2 2-4 2-5     

Kolejka 1 - 10 sierpnia

Jutrzenka Zakopane 2-1 Przełęcz Łopuszna 20 sierpnia
Szarotka Nowy Targ 1-0 LKS Szaflary
Łęgi Nowa Biała 2-1 Czarni Czarny Dunajec
Orawa Jabłonka 5-1 Gronik Gronków
Granit Czarna Góra 0-2 Jordan Jordanów
Poroniec Poronin 1-1 Dunajec Ostrowsko
Lepietnica Klikuszowa 3-0 Orkan Raba Wyżna

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Przełęcz Łopuszna 0-1 Orkan Raba Wyżna
Dunajec Ostrowsko 3-2 Lepietnica Klikuszowa
Jordan Jordanów 1-1 Poroniec Poronin
Gronik Gronków 1-1 Granit Czarna Góra
Czarni Czarny Dunajec 3-2 Orawa Jabłonka
LKS Szaflary 1-0 Łęgi Nowa Biała
Jutrzenka Zakopane 4-2 Szarotka Nowy Targ

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Szarotka Nowy Targ 1-1 Przełęcz Łopuszna
Łęgi Nowa Biała 2-1 Jutrzenka Zakopane
Orawa Jabłonka 5-0 LKS Szaflary
Granit Czarna Góra 2-0 Czarni Czarny Dunajec
Poroniec Poronin 2-2 Gronik Gronków
Lepietnica Klikuszowa 1-1 Jordan Jordanów
Orkan Raba Wyżna 1-2 Dunajec Ostrowsko

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Przełęcz Łopuszna 1-2 Dunajec Ostrowsko
Jordan Jordanów 1-1 Orkan Raba Wyżna
Gronik Gronków 2-1 Lepietnica Klikuszowa
Czarni Czarny Dunajec 2-0 Poroniec Poronin
LKS Szaflary 1-1 Granit Czarna Góra
Jutrzenka Zakopane 3-2 Orawa Jabłonka
Szarotka Nowy Targ 2-1 Łęgi Nowa Biała

Kolejka 5 - 31 sierpnia

Łęgi Nowa Biała 1-2 Przełęcz Łopuszna
Orawa Jabłonka 5-0 Szarotka Nowy Targ
Granit Czarna Góra 0-1 Jutrzenka Zakopane
Poroniec Poronin 3-2 LKS Szaflary
Lepietnica Klikuszowa 2-2 Czarni Czarny Dunajec
Orkan Raba Wyżna 0-2 Gronik Gronków
Dunajec Ostrowsko 1-3 Jordan Jordanów

Kolejka 6 - 7 września

Przełęcz Łopuszna 3-2 Jordan Jordanów
Gronik Gronków 1-1 Dunajec Ostrowsko
Czarni Czarny Dunajec 4-0 Orkan Raba Wyżna
LKS Szaflary 3-0 Lepietnica Klikuszowa
Jutrzenka Zakopane 2-0 Poroniec Poronin
Szarotka Nowy Targ 3-2 Granit Czarna Góra
Łęgi Nowa Biała 1-3 Orawa Jabłonka

Kolejka 7 - 14 września

Orawa Jabłonka 2-1 Przełęcz Łopuszna
Granit Czarna Góra 2-0 Łęgi Nowa Biała
Poroniec Poronin 0-3 Szarotka Nowy Targ
Lepietnica Klikuszowa 3-2 Jutrzenka Zakopane
Orkan Raba Wyżna 0-1 LKS Szaflary
Dunajec Ostrowsko 0-0 Czarni Czarny Dunajec
Jordan Jordanów 2-2 Gronik Gronków

Kolejka 8 - 21 września

Przełęcz Łopuszna 7-0 Gronik Gronków 9 listopada
Czarni Czarny Dunajec 3-0 Jordan Jordanów
Jutrzenka Zakopane 3-1 Orkan Raba Wyżna
Szarotka Nowy Targ 6-0 Lepietnica Klikuszowa
Łęgi Nowa Biała 1-4 Poroniec Poronin
Orawa Jabłonka 4-0 Granit Czarna Góra
Dunajec Ostrowsko 2-3 LKS Szaflary

Kolejka 9 - 28 września

Granit Czarna Góra 2-0 Przełęcz Łopuszna
Poroniec Poronin 0-8 Orawa Jabłonka
Lepietnica Klikuszowa 2-0 Łęgi Nowa Biała
Orkan Raba Wyżna 2-3 Szarotka Nowy Targ
Dunajec Ostrowsko 1-2 Jutrzenka Zakopane
Jordan Jordanów 1-4 LKS Szaflary
Gronik Gronków 1-3 Czarni Czarny Dunajec

Kolejka 10 - 5 października

Przełęcz Łopuszna 4-1 Czarni Czarny Dunajec
LKS Szaflary 0-1 Gronik Gronków
Jutrzenka Zakopane 0-0 Jordan Jordanów
Szarotka Nowy Targ 0-0 Dunajec Ostrowsko
Łęgi Nowa Biała 4-2 Orkan Raba Wyżna
Orawa Jabłonka 3-1 Lepietnica Klikuszowa
Granit Czarna Góra 1-1 Poroniec Poronin

Kolejka 11 - 12 października

Poroniec Poronin 1-3 Przełęcz Łopuszna
Lepietnica Klikuszowa 2-2 Granit Czarna Góra
Orkan Raba Wyżna 0-4 Orawa Jabłonka
Dunajec Ostrowsko 0-3 Łęgi Nowa Biała
Jordan Jordanów 2-3 Szarotka Nowy Targ
Gronik Gronków 2-4 Jutrzenka Zakopane
Czarni Czarny Dunajec 3-0 LKS Szaflary

Kolejka 12 - 19 października

Przełęcz Łopuszna 2-1 LKS Szaflary
Jutrzenka Zakopane 1-1 Czarni Czarny Dunajec
Szarotka Nowy Targ 2-5 Gronik Gronków
Łęgi Nowa Biała 1-1 Jordan Jordanów
Orawa Jabłonka 6-1 Dunajec Ostrowsko
Granit Czarna Góra 3-2 Orkan Raba Wyżna
Poroniec Poronin 6-1 Lepietnica Klikuszowa

Kolejka 13 - 26 października

Lepietnica Klikuszowa 2-3 Przełęcz Łopuszna
Orkan Raba Wyżna 3-3 Poroniec Poronin
Dunajec Ostrowsko 1-1 Granit Czarna Góra
Jordan Jordanów 0-3 Orawa Jabłonka
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy - na boisku 4-6
Gronik Gronków 3-5 Łęgi Nowa Biała
Czarni Czarny Dunajec 1-0 Szarotka Nowy Targ
LKS Szaflary 3-3 Jutrzenka Zakopane

Kolejka 14 - 18 kwietnia

Przełęcz Łopuszna 0-0 Jutrzenka Zakopane
LKS Szaflary 0-1 Szarotka Nowy Targ
Czarni Czarny Dunajec 5-0 Łęgi Nowa Biała
Gronik Gronków 0-2 Orawa Jabłonka
Jordan Jordanów 5-0 Granit Czarna Góra
Dunajec Ostrowsko 1-0 Poroniec Poronin
Orkan Raba Wyżna 2-1 Lepietnica Klikuszowa

Kolejka 15 - 25 kwietnia

Orkan Raba Wyżna 1-1 Przełęcz Łopuszna
Lepietnica Klikuszowa 3-3 Dunajec Ostrowsko
Poroniec Poronin 2-3 Jordan Jordanów
Granit Czarna Góra 4-0 Gronik Gronków
Orawa Jabłonka 4-2 Czarni Czarny Dunajec
Łęgi Nowa Biała 3-2 LKS Szaflary
Szarotka Nowy Targ 1-2 Jutrzenka Zakopane

Kolejka 16 - 1 maja

Przełęcz Łopuszna 1-0 Szarotka Nowy Targ
Jutrzenka Zakopane 2-1 Łęgi Nowa Biała
LKS Szaflary 3-0 Orawa Jabłonka
Czarni Czarny Dunajec 0-0 Granit Czarna Góra
Gronik Gronków 2-5 Poroniec Poronin
Jordan Jordanów 2-2 Lepietnica Klikuszowa
Dunajec Ostrowsko 1-1 Orkan Raba Wyżna

Kolejka 17 - 3 maja

Dunajec Ostrowsko 4-0 Przełęcz Łopuszna
Orkan Raba Wyżna 1-1 Jordan Jordanów
Lepietnica Klikuszowa 3-2 Gronik Gronków
Poroniec Poronin 0-1 Czarni Czarny Dunajec
Granit Czarna Góra 1-1 LKS Szaflary
Orawa Jabłonka 0-1 Jutrzenka Zakopane
Łęgi Nowa Biała 0-7 Szarotka Nowy Targ

Kolejka 18 - 9 maja

Przełęcz Łopuszna 1-0 Łęgi Nowa Biała
Szarotka Nowy Targ 1-1 Orawa Jabłonka
Jutrzenka Zakopane 4-1 Granit Czarna Góra 16 czerwca
LKS Szaflary 9-0 Poroniec Poronin
Czarni Czarny Dunajec 4-0 Lepietnica Klikuszowa
Gronik Gronków 3-3 Orkan Raba Wyżna
Jordan Jordanów 2-0 Dunajec Ostrowsko

Kolejka 19 - 16 maja

Jordan Jordanów 4-2 Przełęcz Łopuszna
Dunajec Ostrowsko 4-2 Gronik Gronków
Orkan Raba Wyżna 2-0 Czarni Czarny Dunajec
Lepietnica Klikuszowa 2-2 LKS Szaflary
Poroniec Poronin 1-2 Jutrzenka Zakopane
Granit Czarna Góra 2-1 Szarotka Nowy Targ
Orawa Jabłonka 2-1 Łęgi Nowa Biała

Kolejka 20 - 23 maja

Przełęcz Łopuszna 0-1 Orawa Jabłonka
Łęgi Nowa Biała 0-3 Granit Czarna Góra
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy - na boisku 1-1
Szarotka Nowy Targ 2-1 Poroniec Poronin
Jutrzenka Zakopane 7-0 Lepietnica Klikuszowa
LKS Szaflary 3-1 Orkan Raba Wyżna
Czarni Czarny Dunajec 2-0 Dunajec Ostrowsko
Gronik Gronków 1-12 Jordan Jordanów

Kolejka 21 - 30 maja

LKS Szaflary 2-3 Dunajec Ostrowsko
Gronik Gronków 1-3 Przełęcz Łopuszna
Jordan Jordanów 3-3 Czarni Czarny Dunajec
Orkan Raba Wyżna 1-1 Jutrzenka Zakopane
Lepietnica Klikuszowa 1-2 Szarotka Nowy Targ
Poroniec Poronin 2-1 Łęgi Nowa Biała
Granit Czarna Góra 2-2 Orawa Jabłonka

Kolejka 22 - 6 czerwca

Przełęcz Łopuszna 6-3 Granit Czarna Góra
Orawa Jabłonka 6-0 Poroniec Poronin
Łęgi Nowa Biała 2-5 Lepietnica Klikuszowa
Szarotka Nowy Targ 2-2 Orkan Raba Wyżna
Jutrzenka Zakopane 5-1 Dunajec Ostrowsko
LKS Szaflary 3-6 Jordan Jordanów
Czarni Czarny Dunajec 1-2 Gronik Gronków

Kolejka 23 - 10 czerwca

Czarni Czarny Dunajec 1-1 Przełęcz Łopuszna
Gronik Gronków 2-7 LKS Szaflary 24 czerwca
w pierwotnym terminie mecz przerwano po pierwszej połowie przy stanie 1-3 z powodu ulewy
Jordan Jordanów 0-3 Jutrzenka Zakopane 24 czerwca
w pierwotnym terminie mecz przerwano w 60. minucie przy stanie 1-2 z powodu ulewy
Dunajec Ostrowsko 2-2 Szarotka Nowy Targ 24 czerwca
w pierwotnym terminie mecz przerwano w 57. minucie przy stanie 2-0 z powodu ulewy
Orkan Raba Wyżna 3-0 Łęgi Nowa Biała
Lepietnica Klikuszowa 2-7 Orawa Jabłonka
Poroniec Poronin 2-1 Granit Czarna Góra

Kolejka 24 - 13 czerwca

Przełęcz Łopuszna 4-1 Poroniec Poronin
Granit Czarna Góra 3-2 Lepietnica Klikuszowa
Orawa Jabłonka 2-3 Orkan Raba Wyżna
Łęgi Nowa Biała 2-2 Dunajec Ostrowsko
Szarotka Nowy Targ 2-1 Jordan Jordanów
Jutrzenka Zakopane 4-1 Gronik Gronków
LKS Szaflary 1-4 Czarni Czarny Dunajec

Kolejka 25 - 20 czerwca

LKS Szaflary 1-3 Przełęcz Łopuszna
Czarni Czarny Dunajec 0-2 Jutrzenka Zakopane
Gronik Gronków 1-5 Szarotka Nowy Targ
Jordan Jordanów 3-0 Łęgi Nowa Biała
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Dunajec Ostrowsko 4-2 Orawa Jabłonka
Orkan Raba Wyżna 2-1 Granit Czarna Góra
Lepietnica Klikuszowa 0-4 Poroniec Poronin

Kolejka 26 - 27 czerwca

Przełęcz Łopuszna 6-2 Lepietnica Klikuszowa
Poroniec Poronin 0-0 Orkan Raba Wyżna
Granit Czarna Góra 1-2 Dunajec Ostrowsko
Orawa Jabłonka 2-1 Jordan Jordanów
Łęgi Nowa Biała 2-4 Gronik Gronków
Szarotka Nowy Targ 5-2 Czarni Czarny Dunajec
Jutrzenka Zakopane 4-3 LKS Szaflary

Liga okręgowa 2003/2004 (Nowy Sącz)

Klasa A 2003/2004 (Nowy Sącz (wschód))
Klasa A 2003/2004 (Nowy Sącz (zachód))

Klasa B 2003/2004 (Podhale (wschód))
Klasa B 2003/2004 (Podhale (zachód))

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas