[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2003/2004, grupa: Nowy Sącz (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hart Tęgoborze 22 44 13 5 4 40-20 6 1 4 19-13 7 4 0 21-7
2.  Limanovia Limanowa 22 43 12 7 3 56-30 7 3 1 31-14 5 4 2 25-16
3.  Nawoj Nawojowa 22 40 11 7 4 37-21 7 3 1 18-6 4 4 3 19-15
4.  Biegoniczanka Nowy Sącz 22 37 11 4 7 43-27 6 2 3 26-12 5 2 4 17-15
5.  Sokół Słopnice 22 36 11 3 8 42-30 7 2 2 26-15 4 1 6 16-15
6.  Laskovia Laskowa 22 34 11 1 10 41-42 4 1 6 17-27 7 0 4 24-15
7.  Zyndram Łącko 22 28 9 1 12 31-45 5 0 6 16-25 4 1 6 15-20
8.  Barciczanka Barcice 22 26 7 5 10 32-36 6 3 2 20-11 1 2 8 12-25
9.  Gorce Kamienica 22 25 7 4 11 40-48 3 1 7 18-25 4 3 4 22-23
10.  LKS Mordarka 22 22 5 7 10 32-44 3 4 4 19-23 2 3 6 13-21
11.  Start Nowy Sącz 22 20 5 5 12 33-65 3 4 4 20-24 2 1 8 13-41
12.  Dobrzanka Dobra 22 15 4 3 15 36-55 2 2 7 16-22 2 1 8 20-33
Inna nazwa - klasa A sądecko-limanowska.
Laskovia Laskowa rozgrywała swoje mecze w roli gospodarza w Łososinie Górnej (jesienią) a na stadionie AKS Ujanowice (wiosną).

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Hart Tęgoborze    5-0 1-2 1-2 1-0 4-2 1-2 1-0 1-3 1-0 1-1 2-1 
 2 Limanovia Limanowa1-3     3-2 3-3 3-0 1-0 2-1 6-0 4-1 1-1 4-0 3-3 
 3 Nawoj Nawojowa2-2 2-0     0-0 1-0 0-1 1-0 2-0 0-0 3-0* 4-1 3-2 
 4 Biegoniczanka Nowy Sącz1-2 0-1 3-1     3-0 2-3 4-0 1-1 3-3 2-1 4-0 3-0* 
 5 Sokół Słopnice1-1 2-2 1-0 4-2     0-2 2-1 1-0 5-0 0-1 6-3 4-3 
 6 Laskovia Laskowa0-1 2-2 1-2 1-3 1-4     3-2 1-0 0-8 2-1 1-2 5-2 
 7 Zyndram Łącko0-3 0-1 1-4 1-0 0-4 1-5     3-1 4-2 2-1 3-2 1-2 
 8 Barciczanka Barcice0-0 1-1 1-1 1-2 3-1 3-2 2-1     3-0 3-0 1-2 2-1 
 9 Gorce Kamienica0-3* 1-4 2-2 0-3* 2-1 0-2 1-2 1-3     1-2 5-0 5-3 
 10 LKS Mordarka0-0 2-8 2-2 1-0 1-1 0-3* 1-2 4-3 1-1     6-0 1-3 
 11 Start Nowy Sącz1-4 0-5 0-0 2-0 0-2 3-2 2-2 2-2 1-2 5-5     4-0 
 12 Dobrzanka Dobra1-2 1-1 0-3 1-2 0-3 1-2 1-2 3-2 1-2 1-1 6-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Dobrzanka Dobra 3-2 Barciczanka Barcice
LKS Mordarka 0-0 Hart Tęgoborze
Zyndram Łącko 0-4 Sokół Słopnice
Laskovia Laskowa 0-8 Gorce Kamienica
Nawoj Nawojowa 0-0 Biegoniczanka Nowy Sącz
Limanovia Limanowa 4-0 Start Nowy Sącz

Kolejka 2 - 24 sierpnia

Barciczanka Barcice 1-2 Start Nowy Sącz
Biegoniczanka Nowy Sącz 0-1 Limanovia Limanowa
Gorce Kamienica 2-2 Nawoj Nawojowa
Sokół Słopnice 0-2 Laskovia Laskowa
Hart Tęgoborze 1-2 Zyndram Łącko
Dobrzanka Dobra 1-1 LKS Mordarka

Kolejka 3 - 31 sierpnia

LKS Mordarka 4-3 Barciczanka Barcice
Zyndram Łącko 1-2 Dobrzanka Dobra
Laskovia Laskowa 0-1 Hart Tęgoborze
Nawoj Nawojowa 1-0 Sokół Słopnice
Limanovia Limanowa 4-1 Gorce Kamienica
Start Nowy Sącz 2-0 Biegoniczanka Nowy Sącz

Kolejka 4 - 7 września

Barciczanka Barcice 1-2 Biegoniczanka Nowy Sącz
Gorce Kamienica 5-0 Start Nowy Sącz
Sokół Słopnice 2-2 Limanovia Limanowa
Hart Tęgoborze 1-2 Nawoj Nawojowa
Dobrzanka Dobra 1-2 Laskovia Laskowa
LKS Mordarka 1-2 Zyndram Łącko

Kolejka 5 - 14 września

Zyndram Łącko 3-1 Barciczanka Barcice
Laskovia Laskowa 2-1 LKS Mordarka
Nawoj Nawojowa 3-2 Dobrzanka Dobra
Limanovia Limanowa 1-3 Hart Tęgoborze 2 listopada
Start Nowy Sącz 0-2 Sokół Słopnice
Biegoniczanka Nowy Sącz 3-3 Gorce Kamienica

Kolejka 6 - 21 września

Barciczanka Barcice 3-0 Gorce Kamienica
Sokół Słopnice 4-2 Biegoniczanka Nowy Sącz
Hart Tęgoborze 1-1 Start Nowy Sącz
Dobrzanka Dobra 1-1 Limanovia Limanowa
LKS Mordarka 2-2 Nawoj Nawojowa
Zyndram Łącko 1-5 Laskovia Laskowa

Kolejka 7 - 28 września

Laskovia Laskowa 1-0 Barciczanka Barcice
Nawoj Nawojowa 1-0 Zyndram Łącko
Limanovia Limanowa 1-1 LKS Mordarka
Start Nowy Sącz 4-0 Dobrzanka Dobra
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-2 Hart Tęgoborze
Gorce Kamienica 2-1 Sokół Słopnice 2 listopada

Kolejka 8 - 5 października

Barciczanka Barcice 3-1 Sokół Słopnice
Hart Tęgoborze 1-3 Gorce Kamienica
Dobrzanka Dobra 1-2 Biegoniczanka Nowy Sącz
LKS Mordarka 6-0 Start Nowy Sącz
Zyndram Łącko 0-1 Limanovia Limanowa
Laskovia Laskowa 1-2 Nawoj Nawojowa

Kolejka 9 - 12 października

Nawoj Nawojowa 2-0 Barciczanka Barcice
Limanovia Limanowa 1-0 Laskovia Laskowa
Start Nowy Sącz 2-2 Zyndram Łącko
Biegoniczanka Nowy Sącz 2-1 LKS Mordarka
Gorce Kamienica 5-3 Dobrzanka Dobra
Sokół Słopnice 1-1 Hart Tęgoborze

Kolejka 10 - 19 października

Barciczanka Barcice 0-0 Hart Tęgoborze
Dobrzanka Dobra 0-3 Sokół Słopnice
LKS Mordarka 1-1 Gorce Kamienica
Zyndram Łącko 1-0 Biegoniczanka Nowy Sącz
Laskovia Laskowa 1-2 Start Nowy Sącz
Nawoj Nawojowa 2-0 Limanovia Limanowa

Kolejka 11 - 26 października

Limanovia Limanowa 6-0 Barciczanka Barcice 11 listopada
Start Nowy Sącz 0-0 Nawoj Nawojowa
Biegoniczanka Nowy Sącz 2-3 Laskovia Laskowa
Gorce Kamienica 1-2 Zyndram Łącko
Sokół Słopnice 0-1 LKS Mordarka
Hart Tęgoborze 2-1 Dobrzanka Dobra

Kolejka 12 - 18 kwietnia

Barciczanka Barcice 2-1 Dobrzanka Dobra
Hart Tęgoborze 1-0 LKS Mordarka
Sokół Słopnice 2-1 Zyndram Łącko
Gorce Kamienica 0-2 Laskovia Laskowa
Biegoniczanka Nowy Sącz 3-1 Nawoj Nawojowa
Start Nowy Sącz 0-5 Limanovia Limanowa

Kolejka 13 - 25 kwietnia

Start Nowy Sącz 2-2 Barciczanka Barcice
Limanovia Limanowa 3-3 Biegoniczanka Nowy Sącz
Nawoj Nawojowa 0-0 Gorce Kamienica
Laskovia Laskowa 1-4 Sokół Słopnice
Zyndram Łącko 0-3 Hart Tęgoborze
LKS Mordarka 1-3 Dobrzanka Dobra

Kolejka 14 - 2 maja

Barciczanka Barcice 3-0 LKS Mordarka
Dobrzanka Dobra 1-2 Zyndram Łącko
Hart Tęgoborze 4-2 Laskovia Laskowa
Sokół Słopnice 1-0 Nawoj Nawojowa
Gorce Kamienica 1-4 Limanovia Limanowa 3 maja
Biegoniczanka Nowy Sącz 4-0 Start Nowy Sącz

Kolejka 15 - 9 maja

Biegoniczanka Nowy Sącz 1-1 Barciczanka Barcice
Start Nowy Sącz 1-2 Gorce Kamienica
Limanovia Limanowa 3-0 Sokół Słopnice
Nawoj Nawojowa 2-2 Hart Tęgoborze
Laskovia Laskowa 5-2 Dobrzanka Dobra
Zyndram Łącko 2-1 LKS Mordarka 27 maja

Kolejka 16 - 16 maja

Barciczanka Barcice 2-1 Zyndram Łącko
LKS Mordarka 0-3 Laskovia Laskowa
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy - na boisku 0-2
Dobrzanka Dobra 0-3 Nawoj Nawojowa 2 czerwca
w pierwotnym terminie mecz się nie odbył - murawa nie nadawała się do gry
Hart Tęgoborze 5-0 Limanovia Limanowa
Sokół Słopnice 6-3 Start Nowy Sącz
Gorce Kamienica 0-3 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 czerwca
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy - na boisku 0-3

Kolejka 17 - 23 maja

Gorce Kamienica 1-3 Barciczanka Barcice
Biegoniczanka Nowy Sącz 3-0 Sokół Słopnice
Start Nowy Sącz 1-4 Hart Tęgoborze
Limanovia Limanowa 3-3 Dobrzanka Dobra
Nawoj Nawojowa 3-0 LKS Mordarka
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości - na boisku 1-3
Laskovia Laskowa 3-2 Zyndram Łącko

Kolejka 18 - 30 maja

Barciczanka Barcice 3-2 Laskovia Laskowa
Zyndram Łącko 1-4 Nawoj Nawojowa
LKS Mordarka 2-8 Limanovia Limanowa
Dobrzanka Dobra 6-2 Start Nowy Sącz
Hart Tęgoborze 1-2 Biegoniczanka Nowy Sącz
Sokół Słopnice 5-0 Gorce Kamienica

Kolejka 19 - 6 czerwca

Sokół Słopnice 1-0 Barciczanka Barcice
Gorce Kamienica 0-3 Hart Tęgoborze
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy - na boisku 2-0
Biegoniczanka Nowy Sącz 3-0 Dobrzanka Dobra
(wo)
goście opuścili boisko w 80. minucie przy stanie 2-0
Start Nowy Sącz 5-5 LKS Mordarka
Limanovia Limanowa 2-1 Zyndram Łącko
Nawoj Nawojowa 0-1 Laskovia Laskowa

Kolejka 20 - 10 czerwca

Barciczanka Barcice 1-1 Nawoj Nawojowa
Laskovia Laskowa 2-2 Limanovia Limanowa
Zyndram Łącko 3-2 Start Nowy Sącz
LKS Mordarka 1-0 Biegoniczanka Nowy Sącz
Dobrzanka Dobra 1-2 Gorce Kamienica
Hart Tęgoborze 1-0 Sokół Słopnice

Kolejka 21 - 13 czerwca

Hart Tęgoborze 1-0 Barciczanka Barcice
Sokół Słopnice 4-3 Dobrzanka Dobra
Gorce Kamienica 1-2 LKS Mordarka
Biegoniczanka Nowy Sącz 4-0 Zyndram Łącko
Start Nowy Sącz 3-2 Laskovia Laskowa
Limanovia Limanowa 3-2 Nawoj Nawojowa

REKLAMA

Kolejka 22 - 20 czerwca

Barciczanka Barcice 1-1 Limanovia Limanowa
Nawoj Nawojowa 4-1 Start Nowy Sącz
Laskovia Laskowa 1-3 Biegoniczanka Nowy Sącz
Zyndram Łącko 4-2 Gorce Kamienica
LKS Mordarka 1-1 Sokół Słopnice
Dobrzanka Dobra 1-2 Hart Tęgoborze

Baraże o udział w Klasie A (Nowy Sącz)

Liga okręgowa 2003/2004 (Nowy Sącz)

Klasa A 2003/2004 (Nowy Sącz (wschód))
Klasa A 2003/2004 (Podhale)

Klasa B 2003/2004 (Limanowa)
Klasa B 2003/2004 (Nowy Sącz)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas