[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2003/2004, grupa: Nowy Sącz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ogniwo Piwniczna Zdrój 20 44 14 2 4 59-25 8 0 2 27-8 6 2 2 32-17
2.  Zabełcze Nowy Sącz 20 42 13 3 4 39-20 6 2 2 22-8 7 1 2 17-12
3.  Librantovia Librantowa 20 36 12 0 8 51-30 8 0 2 33-12 4 0 6 18-18
4.  Królovia Królowa Górna 19 32 9 5 5 37-27 5 4 1 21-12 4 1 4 16-15
5.  Galicja Nowy Sącz 20 30 9 3 8 43-48 6 0 4 22-24 3 3 4 21-24
6.  LKS Ubiad 20 29 9 2 9 40-41 7 0 3 26-19 2 2 6 14-22
7.  Sokół Krużlowa Wyżna 20 27 8 3 9 46-47 6 1 3 35-21 2 2 6 11-26
8.  Górka Szczereż 19 24 7 3 9 30-47 5 2 2 19-11 2 1 7 11-36
9.  Zamczysko Marcinkowice 20 23 6 5 9 38-36 3 2 5 18-16 3 3 4 20-20
10.  KPT Nawojowa 20 18 5 3 12 31-35 2 3 5 20-17 3 0 7 11-18
11.  Budowlani Jazowsko 20 7 2 1 17 16-74 2 1 7 9-30 0 0 10 7-44
Galicja Nowy Sącz swoje mecze jako gospodarz rozgrywała na stadionie LKS Świniarsko.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Ogniwo Piwniczna Zdrój    2-0 1-2 1-0 1-2 5-1 4-1 5-0 3-1 2-1 3-0* 
 2 Zabełcze Nowy Sącz1-2     2-1 3-0 6-1 0-0 2-2 0-1 2-1 2-0 4-0 
 3 Librantovia Librantowa2-5 1-2     2-1 5-1 2-1 4-1 7-0 2-1 3-0 5-0 
 4 Królovia Królowa Górna1-2 1-1 5-0     3-1 1-0 1-1 4-4 2-2 1-0 2-1 
 5 Galicja Nowy Sącz0-5 0-4 0-6 3-2     2-1 6-1 4-0 0-2 4-1 3-2 
 6 LKS Ubiad2-1 2-3 3-2 0-4 4-3     3-0* 4-0 1-3 3-2 4-1 
 7 Sokół Krużlowa Wyżna4-1 4-0 2-1 2-3 2-2 5-3     3-4 6-3 1-3 6-1 
 8 Górka Szczereż2-2 1-2 2-1 0-1 3-1 3-1     2-2 2-0 4-1 
 9 Zamczysko Marcinkowice3-4 0-2 0-2 2-2 1-1 1-2 1-0 3-0*     0-2 7-1 
 10 KPT Nawojowa2-2 1-2 0-1 1-2 2-2 1-3 1-2 4-1 2-2     6-0 
 11 Budowlani Jazowsko0-8 0-1 3-2 1-2 0-7 2-2 1-2 2-1 0-3 0-2     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Pauza: KPT Nawojowa.
 
Librantovia Librantowa 2-1 Zamczysko Marcinkowice
Sokół Krużlowa Wyżna 6-1 Budowlani Jazowsko
Górka Szczereż 2-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój
LKS Ubiad 0-4 Królovia Królowa Górna
Zabełcze Nowy Sącz 6-1 Galicja Nowy Sącz

Kolejka 2 - 24 sierpnia

Pauza: Librantovia Librantowa.
 
KPT Nawojowa 2-2 Galicja Nowy Sącz
Królovia Królowa Górna 1-1 Zabełcze Nowy Sącz
Ogniwo Piwniczna Zdrój 5-1 LKS Ubiad
Budowlani Jazowsko 2-1 Górka Szczereż
Zamczysko Marcinkowice 1-0 Sokół Krużlowa Wyżna

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Pauza: Sokół Krużlowa Wyżna.
 
Librantovia Librantowa 3-0 KPT Nawojowa
Górka Szczereż 2-2 Zamczysko Marcinkowice
LKS Ubiad 4-1 Budowlani Jazowsko
Zabełcze Nowy Sącz 1-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Galicja Nowy Sącz 3-2 Królovia Królowa Górna

Kolejka 4 - 7 września

Pauza: Górka Szczereż.
 
KPT Nawojowa 1-2 Królovia Królowa Górna
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-2 Galicja Nowy Sącz
Budowlani Jazowsko 0-1 Zabełcze Nowy Sącz
Zamczysko Marcinkowice 1-2 LKS Ubiad
Librantovia Librantowa 4-1 Sokół Krużlowa Wyżna

Kolejka 5 - 14 września

Pauza: LKS Ubiad.
 
Sokół Krużlowa Wyżna 1-3 KPT Nawojowa
Górka Szczereż 2-1 Librantovia Librantowa
Zabełcze Nowy Sącz 2-1 Zamczysko Marcinkowice
Galicja Nowy Sącz 3-2 Budowlani Jazowsko
Królovia Królowa Górna 1-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój

Kolejka 6 - 21 września

Pauza: Zabełcze Nowy Sącz.
 
KPT Nawojowa 2-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Budowlani Jazowsko 1-2 Królovia Królowa Górna
Zamczysko Marcinkowice 1-1 Galicja Nowy Sącz
Librantovia Librantowa 2-1 LKS Ubiad
Sokół Krużlowa Wyżna 3-4 Górka Szczereż

Kolejka 7 - 28 września

Pauza: Galicja Nowy Sącz.
 
Górka Szczereż 2-0 KPT Nawojowa
LKS Ubiad 3-0 Sokół Krużlowa Wyżna
(wo)
brak ważnej karty zdrowia u zawodnika gości - na boisku 2-5
Zabełcze Nowy Sącz 2-1 Librantovia Librantowa
Królovia Królowa Górna 2-2 Zamczysko Marcinkowice
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-0 Budowlani Jazowsko
(wo)
goście nie przystąpili do spotkania

Kolejka 8 - 5 października

Pauza: Królovia Królowa Górna.
 
KPT Nawojowa 6-0 Budowlani Jazowsko
Zamczysko Marcinkowice 3-4 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Librantovia Librantowa 5-1 Galicja Nowy Sącz
Sokół Krużlowa Wyżna 4-0 Zabełcze Nowy Sącz
Górka Szczereż 3-1 LKS Ubiad

Kolejka 9 - 12 października

Pauza: Ogniwo Piwniczna Zdrój.
 
LKS Ubiad 3-2 KPT Nawojowa
Zabełcze Nowy Sącz 0-1 Górka Szczereż
Galicja Nowy Sącz 6-1 Sokół Krużlowa Wyżna
Królovia Królowa Górna 5-0 Librantovia Librantowa
Budowlani Jazowsko 0-3 Zamczysko Marcinkowice

Kolejka 10 - 19 października

Pauza: Budowlani Jazowsko.
 
Librantovia Librantowa 2-5 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Sokół Krużlowa Wyżna 2-3 Królovia Królowa Górna
Górka Szczereż 0-1 Galicja Nowy Sącz
LKS Ubiad 2-3 Zabełcze Nowy Sącz
Zamczysko Marcinkowice 0-2 KPT Nawojowa

Kolejka 11 - 26 października

Pauza: Zamczysko Marcinkowice.
 
Galicja Nowy Sącz 2-1 LKS Ubiad
Królovia Królowa Górna 4-4 Górka Szczereż
Ogniwo Piwniczna Zdrój 4-1 Sokół Krużlowa Wyżna
Budowlani Jazowsko 3-2 Librantovia Librantowa
KPT Nawojowa 1-2 Zabełcze Nowy Sącz

Kolejka 12 - 18 kwietnia

Pauza: KPT Nawojowa.
 
Zamczysko Marcinkowice 0-2 Librantovia Librantowa
Budowlani Jazowsko 1-2 Sokół Krużlowa Wyżna
Ogniwo Piwniczna Zdrój 5-0 Górka Szczereż
Królovia Królowa Górna 1-0 LKS Ubiad
Galicja Nowy Sącz 0-4 Zabełcze Nowy Sącz

Kolejka 13 - 25 kwietnia

Pauza: Librantovia Librantowa.
 
Galicja Nowy Sącz 4-1 KPT Nawojowa
Zabełcze Nowy Sącz 3-0 Królovia Królowa Górna
LKS Ubiad 2-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 26 maja
Górka Szczereż 4-1 Budowlani Jazowsko
Sokół Krużlowa Wyżna 6-3 Zamczysko Marcinkowice

Kolejka 14 - 2 maja

Pauza: Sokół Krużlowa Wyżna.
 
KPT Nawojowa 0-1 Librantovia Librantowa
Zamczysko Marcinkowice 3-0 Górka Szczereż
(wo)
mecz przerwany przy stanie 4-2 w 70. minucie - zawodnik gości ukarany czerwoną kartką nie opuścił boiska
Budowlani Jazowsko 2-2 LKS Ubiad
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-0 Zabełcze Nowy Sącz
Królovia Królowa Górna 3-1 Galicja Nowy Sącz

Kolejka 15 - 9 maja

Pauza: Górka Szczereż.
 
Królovia Królowa Górna 1-0 KPT Nawojowa
Galicja Nowy Sącz 0-5 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Zabełcze Nowy Sącz 4-0 Budowlani Jazowsko
LKS Ubiad 1-3 Zamczysko Marcinkowice
Sokół Krużlowa Wyżna 2-1 Librantovia Librantowa

Kolejka 16 - 16 maja

Pauza: LKS Ubiad.
 
KPT Nawojowa 1-2 Sokół Krużlowa Wyżna
Librantovia Librantowa 7-0 Górka Szczereż
Zamczysko Marcinkowice 0-2 Zabełcze Nowy Sącz
Budowlani Jazowsko 0-7 Galicja Nowy Sącz
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-0 Królovia Królowa Górna

Kolejka 17 - 23 maja

Pauza: Zabełcze Nowy Sącz.
 
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-1 KPT Nawojowa
Królovia Królowa Górna 2-1 Budowlani Jazowsko
Galicja Nowy Sącz 0-2 Zamczysko Marcinkowice
LKS Ubiad 3-2 Librantovia Librantowa
Górka Szczereż 3-1 Sokół Krużlowa Wyżna

Kolejka 18 - 30 maja

Pauza: Galicja Nowy Sącz.
 
KPT Nawojowa 4-1 Górka Szczereż
Sokół Krużlowa Wyżna 5-3 LKS Ubiad
Librantovia Librantowa 1-2 Zabełcze Nowy Sącz
Zamczysko Marcinkowice 2-2 Królovia Królowa Górna
Budowlani Jazowsko 0-8 Ogniwo Piwniczna Zdrój

Kolejka 19 - 6 czerwca

Pauza: Królovia Królowa Górna.
 
Budowlani Jazowsko 0-2 KPT Nawojowa
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-1 Zamczysko Marcinkowice
Galicja Nowy Sącz 0-6 Librantovia Librantowa
Zabełcze Nowy Sącz 2-2 Sokół Krużlowa Wyżna
LKS Ubiad 4-0 Górka Szczereż

Kolejka 20 - 10 czerwca

Pauza: Ogniwo Piwniczna Zdrój.
 
KPT Nawojowa 1-3 LKS Ubiad
Górka Szczereż 1-2 Zabełcze Nowy Sącz
Sokół Krużlowa Wyżna 2-2 Galicja Nowy Sącz
Librantovia Librantowa 2-1 Królovia Królowa Górna
Zamczysko Marcinkowice 7-1 Budowlani Jazowsko

Kolejka 21 - 13 czerwca

Pauza: Budowlani Jazowsko.
 
KPT Nawojowa 2-2 Zamczysko Marcinkowice
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-2 Librantovia Librantowa
Królovia Królowa Górna 1-1 Sokół Krużlowa Wyżna
Galicja Nowy Sącz 4-0 Górka Szczereż
Zabełcze Nowy Sącz 0-0 LKS Ubiad

Kolejka 22 - 20 czerwca

Pauza: Zamczysko Marcinkowice.
 
Zabełcze Nowy Sącz 2-0 KPT Nawojowa
LKS Ubiad 4-3 Galicja Nowy Sącz
Górka Szczereż - Królovia Królowa Górna
mecz się nie odbył - goście nie dojechali z powodu wypadku autobusu; ze względu na brak terminu na przeprowadzenie powtórki mecz pozostał nierozegrany
Sokół Krużlowa Wyżna 4-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój
Librantovia Librantowa 5-0 Budowlani Jazowsko

Baraże o udział w Klasie A (Nowy Sącz)

Klasa A 2003/2004 (Nowy Sącz (wschód))
Klasa A 2003/2004 (Nowy Sącz (zachód))

Klasa B 2003/2004 (Gorlice)
Klasa B 2003/2004 (Limanowa)

Klasa C 2003/2004 (Nowy Sącz)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas