[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2003/2004, grupa: Gorlice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Wójtowa 20 48 16 0 4 60-32 9 0 1 37-12 7 0 3 23-20
2.  LKS Stróżówka 20 40 12 4 4 51-32 8 2 0 25-4 4 2 4 26-28
3.  LKS Sękowa 20 38 12 2 6 49-29 6 1 3 26-14 6 1 3 23-15
4.  LKS Grudna Kępska 20 36 11 3 6 47-39 5 2 3 24-14 6 1 3 23-25
5.  Nafta Kryg 20 33 10 3 7 47-41 6 1 3 29-19 4 2 4 18-22
6.  LKS Łużna 20 26 8 2 10 50-48 5 2 3 30-19 3 0 7 20-29 2 6 2 0 0 8-5
7.  LKS Bystra (k. Gorlic) 20 26 8 2 10 42-43 5 1 4 30-25 3 1 6 12-18 2 0 0 0 2 5-8
8.  Biała Brunary 20 23 6 5 9 45-56 6 1 3 26-18 0 4 6 19-38
9.  Moszczanka Moszczenica 20 22 6 4 10 32-43 4 2 4 21-20 2 2 6 11-23
10.  Sokół Staszkówka 20 16 5 1 14 36-56 5 0 5 27-18 0 1 9 9-38
11.  LKS Kwiatonowice 20 8 2 2 16 31-71 1 2 7 20-32 1 0 9 11-39
LKS Grudna Kępska rozgrywała swoje mecze w roli gospodarza na stadionie KS Biecz a LKS Stróżówka na bocznym boisku OSiR Gorlice.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 LKS Wójtowa    5-2 2-1 5-2 3-1 3-0 0-5 5-1 1-0 7-0 6-0 
 2 LKS Stróżówka2-0     0-0 3-0 6-1 3-1 1-0 2-0 2-2 2-0 4-0 
 3 LKS Sękowa1-2 3-1     2-2 1-3 5-0 2-1 5-0 1-0 5-2 1-3 
 4 LKS Grudna Kępska0-2 1-2 1-2     1-1 4-2 3-0 5-1 1-1 4-0 4-3 
 5 Nafta Kryg2-3 2-2 1-4 1-2     4-2 3-0 3-2 3-1 4-2 6-1 
 6 LKS Łużna4-1 1-2 4-0 3-5 1-2     2-1 3-3 5-1 3-3 4-1 
 7 LKS Bystra (k. Gorlic)2-1 3-2 1-3 2-3 5-3 4-6     5-5 0-1 4-0 4-1 
 8 Biała Brunary2-3 2-2 0-4 4-1 2-1 1-2 5-0     4-2 3-2 3-1 
 9 Moszczanka Moszczenica3-4 1-6 3-1 0-1 1-3 2-0 0-0 4-4     3-0* 4-1 
 10 Sokół Staszkówka2-4 7-3 1-3 1-2 0-1 3-1 0-2 5-2 5-0     3-0 
 11 LKS Kwiatonowice2-3 3-4 2-5 4-5 2-2 0-6 2-3 1-1 1-3 3-0     

Kolejka 1 - 24 sierpnia

Pauza: Nafta Kryg.
 
LKS Wójtowa 5-2 LKS Stróżówka
LKS Grudna Kępska 4-0 Sokół Staszkówka
LKS Kwiatonowice 1-1 Biała Brunary
Moszczanka Moszczenica 2-0 LKS Łużna
LKS Sękowa 2-1 LKS Bystra (k. Gorlic)

Kolejka 2 - 31 sierpnia

Pauza: LKS Bystra (k. Gorlic).
 
LKS Łużna 4-0 LKS Sękowa
Sokół Staszkówka 3-0 LKS Kwiatonowice
LKS Stróżówka 3-0 LKS Grudna Kępska
Nafta Kryg 2-3 LKS Wójtowa
Moszczanka Moszczenica 4-4 Biała Brunary

Kolejka 3 - 3 września

Pauza: LKS Wójtowa.
 
LKS Grudna Kępska 1-1 Nafta Kryg
LKS Kwiatonowice 3-4 LKS Stróżówka
Moszczanka Moszczenica 3-0 Sokół Staszkówka
(wo)
goście nie przystąpili do spotkania
LKS Sękowa 5-0 Biała Brunary
LKS Bystra (k. Gorlic) 4-6 LKS Łużna

Kolejka 4 - 7 września

Pauza: LKS Łużna.
 
Biała Brunary 5-0 LKS Bystra (k. Gorlic)
Sokół Staszkówka 1-3 LKS Sękowa
LKS Stróżówka 2-2 Moszczanka Moszczenica
Nafta Kryg 6-1 LKS Kwiatonowice
LKS Wójtowa 5-2 LKS Grudna Kępska

Kolejka 5 - 14 września

Pauza: LKS Grudna Kępska.
 
LKS Kwiatonowice 2-3 LKS Wójtowa
Moszczanka Moszczenica 1-3 Nafta Kryg
LKS Sękowa 3-1 LKS Stróżówka
LKS Bystra (k. Gorlic) 4-0 Sokół Staszkówka
LKS Łużna 3-3 Biała Brunary

Kolejka 6 - 21 września

Pauza: Biała Brunary.
 
Sokół Staszkówka 3-1 LKS Łużna
LKS Stróżówka 1-0 LKS Bystra (k. Gorlic)
Nafta Kryg 1-4 LKS Sękowa
LKS Wójtowa 1-0 Moszczanka Moszczenica
LKS Grudna Kępska 4-3 LKS Kwiatonowice

Kolejka 7 - 28 września

Pauza: LKS Kwiatonowice.
 
Moszczanka Moszczenica 0-1 LKS Grudna Kępska
LKS Sękowa 1-2 LKS Wójtowa
LKS Bystra (k. Gorlic) 5-3 Nafta Kryg
LKS Łużna 1-2 LKS Stróżówka
Biała Brunary 3-2 Sokół Staszkówka

Kolejka 8 - 5 października

Pauza: Sokół Staszkówka.
 
LKS Stróżówka 2-0 Biała Brunary
Nafta Kryg 4-2 LKS Łużna
LKS Wójtowa 0-5 LKS Bystra (k. Gorlic)
LKS Grudna Kępska 1-2 LKS Sękowa
LKS Kwiatonowice 1-3 Moszczanka Moszczenica

Kolejka 9 - 12 października

Pauza: Moszczanka Moszczenica.
 
LKS Sękowa 1-3 LKS Kwiatonowice
LKS Bystra (k. Gorlic) 2-3 LKS Grudna Kępska
LKS Łużna 4-1 LKS Wójtowa
Biała Brunary 2-1 Nafta Kryg
Sokół Staszkówka 7-3 LKS Stróżówka

Kolejka 10 - 19 października

Pauza: LKS Stróżówka.
 
Nafta Kryg 4-2 Sokół Staszkówka
LKS Wójtowa 5-1 Biała Brunary
LKS Grudna Kępska 4-2 LKS Łużna
LKS Kwiatonowice 2-3 LKS Bystra (k. Gorlic)
Moszczanka Moszczenica 3-1 LKS Sękowa

Kolejka 11 - 26 października

Pauza: LKS Sękowa.
 
LKS Bystra (k. Gorlic) 0-1 Moszczanka Moszczenica
LKS Łużna 4-1 LKS Kwiatonowice
Biała Brunary 4-1 LKS Grudna Kępska
Sokół Staszkówka 2-4 LKS Wójtowa
LKS Stróżówka 6-1 Nafta Kryg

Kolejka 12 - 18 kwietnia

Pauza: Nafta Kryg.
 
LKS Stróżówka 2-0 LKS Wójtowa
Sokół Staszkówka 1-2 LKS Grudna Kępska
Biała Brunary 3-1 LKS Kwiatonowice
LKS Łużna 5-1 Moszczanka Moszczenica
LKS Bystra (k. Gorlic) 1-3 LKS Sękowa

Kolejka 13 - 25 kwietnia

Pauza: LKS Bystra (k. Gorlic).
 
Biała Brunary 4-2 Moszczanka Moszczenica
LKS Sękowa 5-0 LKS Łużna
LKS Kwiatonowice 3-0 Sokół Staszkówka
LKS Grudna Kępska 1-2 LKS Stróżówka
LKS Wójtowa 3-1 Nafta Kryg

Kolejka 14 - 2 maja

Pauza: LKS Wójtowa.
 
Nafta Kryg 1-2 LKS Grudna Kępska
LKS Stróżówka 4-0 LKS Kwiatonowice
Sokół Staszkówka 5-0 Moszczanka Moszczenica
Biała Brunary 0-4 LKS Sękowa
LKS Łużna 2-1 LKS Bystra (k. Gorlic)

Kolejka 15 - 9 maja

Pauza: LKS Łużna.
 
LKS Bystra (k. Gorlic) 5-5 Biała Brunary
LKS Sękowa 5-2 Sokół Staszkówka
Moszczanka Moszczenica 1-6 LKS Stróżówka
LKS Kwiatonowice 2-2 Nafta Kryg 9 czerwca
w pierwotnym terminie mecz sie nie odbył - zły stan boiska
LKS Grudna Kępska 0-2 LKS Wójtowa

Kolejka 16 - 16 maja

Pauza: LKS Grudna Kępska.
 
LKS Wójtowa 6-0 LKS Kwiatonowice
Nafta Kryg 3-1 Moszczanka Moszczenica
LKS Stróżówka 0-0 LKS Sękowa
Sokół Staszkówka 0-2 LKS Bystra (k. Gorlic)
Biała Brunary 1-2 LKS Łużna

Kolejka 17 - 23 maja

Pauza: Biała Brunary.
 
LKS Łużna 3-3 Sokół Staszkówka
LKS Bystra (k. Gorlic) 3-2 LKS Stróżówka
LKS Sękowa 1-3 Nafta Kryg
Moszczanka Moszczenica 3-4 LKS Wójtowa
LKS Kwiatonowice 4-5 LKS Grudna Kępska

Kolejka 18 - 30 maja

Pauza: LKS Kwiatonowice.
 
LKS Grudna Kępska 1-1 Moszczanka Moszczenica
LKS Wójtowa 2-1 LKS Sękowa
Nafta Kryg 3-0 LKS Bystra (k. Gorlic)
LKS Stróżówka 3-1 LKS Łużna
Sokół Staszkówka 5-2 Biała Brunary

Kolejka 19 - 6 czerwca

Pauza: Sokół Staszkówka.
 
Biała Brunary 2-2 LKS Stróżówka
LKS Łużna 1-2 Nafta Kryg
LKS Bystra (k. Gorlic) 2-1 LKS Wójtowa
LKS Sękowa 2-2 LKS Grudna Kępska
Moszczanka Moszczenica 4-1 LKS Kwiatonowice

Kolejka 20 - 13 czerwca

Pauza: Moszczanka Moszczenica.
 
LKS Kwiatonowice 2-5 LKS Sękowa
LKS Grudna Kępska 3-0 LKS Bystra (k. Gorlic)
LKS Wójtowa 3-0 LKS Łużna
Nafta Kryg 3-2 Biała Brunary
LKS Stróżówka 2-0 Sokół Staszkówka

Kolejka 21 - 20 czerwca

Pauza: LKS Stróżówka.
 
Sokół Staszkówka 0-1 Nafta Kryg
Biała Brunary 2-3 LKS Wójtowa
LKS Łużna 3-5 LKS Grudna Kępska
LKS Bystra (k. Gorlic) 4-1 LKS Kwiatonowice
LKS Sękowa 1-0 Moszczanka Moszczenica

Kolejka 22 - 27 czerwca

Pauza: LKS Sękowa.
 
Moszczanka Moszczenica 0-0 LKS Bystra (k. Gorlic)
LKS Kwiatonowice 0-6 LKS Łużna
LKS Grudna Kępska 5-1 Biała Brunary
LKS Wójtowa 7-0 Sokół Staszkówka
Nafta Kryg 2-2 LKS Stróżówka

Baraże o udział w Klasie A (Nowy Sącz)

Klasa A 2003/2004 (Nowy Sącz (wschód))

Klasa B 2003/2004 (Nowy Sącz)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas