[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2003/2004, grupa: Nowy Sącz (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Uście Gorlickie 20 46 14 4 2 42-15 7 2 1 22-4 7 2 1 20-11
2.  Jedność Nowy Sącz 20 42 13 3 4 28-18 7 1 2 18-9 6 2 2 10-9
3.  Sokół Stary Sącz 20 38 11 5 4 35-23 8 1 1 27-10 3 4 3 8-13
4.  Poprad Rytro 20 37 11 4 5 43-19 7 1 2 32-6 4 3 3 11-13
5.  Zuber Krynica Zdrój 20 34 10 4 6 36-26 7 2 1 21-9 3 2 5 15-17
6.  KS Biecz 20 25 7 4 9 43-36 5 2 3 27-11 2 2 6 16-25
7.  LKS Korzenna 20 24 6 6 8 35-42 4 2 4 23-18 2 4 4 12-24
8.  Amator Paszyn 20 22 6 4 10 27-31 4 3 3 18-14 2 1 7 9-17
9.  LKS Ropa 20 17 3 8 9 25-37 3 4 3 18-13 0 4 6 7-24
10.  LKS Szymbark 20 11 2 5 13 18-50 1 4 5 7-15 1 1 8 11-35
11.  KS Bobowa 20 8 1 5 14 23-58 1 4 5 14-19 0 1 9 9-39
Inna nazwa - klasa A sądecko-gorlicka
Jutrzenka Gorlice wycofała się po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 LKS Uście Gorlickie    1-1 0-1 3-0 3-1 0-0 3-0 1-0 2-1 2-0 7-0 
 2 Jedność Nowy Sącz2-2     2-0 0-1 3-1 1-0 0-2 4-1 1-0 2-1 3-1 
 3 Sokół Stary Sącz1-0 2-0     3-0 2-0 6-3 1-3 2-1 2-2 6-0 2-1 
 4 Poprad Rytro1-2 0-1 0-0     1-0 3-1 6-1 1-0 7-0 7-1 6-0 
 5 Zuber Krynica Zdrój0-1 1-1 1-1 1-0     4-0 3-1 2-1 3-1 3-1 3-2 
 6 KS Biecz0-2 4-0 5-1 2-3 2-2     7-1 0-1 0-0 5-0 2-1 
 7 LKS Korzenna2-3 0-2 2-3 1-1 1-1 4-3     2-3 4-1 2-1 5-0 
 8 Amator Paszyn0-2 0-1 1-1 1-1 1-4 4-0 2-2     3-0 4-2 2-1 
 9 LKS Ropa2-4 1-2 2-0 0-1 1-0 1-1 1-1 1-1     2-2 7-1 
 10 LKS Szymbark1-2 0-1 0-0 0-2 0-2 1-4 0-0 2-1 1-1     2-2 
 11 KS Bobowa2-2 0-1 0-1 2-2 3-4 1-4 1-1 2-0 1-1 2-3     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Poprad Rytro 7-0 LKS Ropa
Amator Paszyn 0-2 LKS Uście Gorlickie
Sokół Stary Sącz 2-0 Jedność Nowy Sącz
Zuber Krynica Zdrój - Jutrzenka Gorlice
było 1-1, anulowany
LKS Szymbark 0-0 LKS Korzenna
KS Bobowa 1-4 KS Biecz
mecz w Bieczu ze względów dyscyplinarnych

Kolejka 2 - 24 sierpnia

LKS Ropa 1-1 KS Biecz
LKS Korzenna 5-0 KS Bobowa
Jutrzenka Gorlice - LKS Szymbark
było 1-1, anulowany
Jedność Nowy Sącz 3-1 Zuber Krynica Zdrój
LKS Uście Gorlickie 0-1 Sokół Stary Sącz
Amator Paszyn 1-1 Poprad Rytro

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Amator Paszyn 3-0 LKS Ropa
Sokół Stary Sącz 3-0 Poprad Rytro
Zuber Krynica Zdrój 0-1 LKS Uście Gorlickie
LKS Szymbark 0-1 Jedność Nowy Sącz
KS Bobowa - Jutrzenka Gorlice
mecz w Gorlicach ze względów dyscyplinarnych, było 2-1, anulowany
KS Biecz 7-1 LKS Korzenna

Kolejka 4 - 7 września

LKS Ropa 1-1 LKS Korzenna
Jutrzenka Gorlice - KS Biecz
było 1-3, anulowany
Jedność Nowy Sącz 3-1 KS Bobowa
LKS Uście Gorlickie 2-0 LKS Szymbark
Poprad Rytro 1-0 Zuber Krynica Zdrój
Amator Paszyn 1-1 Sokół Stary Sącz

Kolejka 5 - 14 września

Sokół Stary Sącz 2-2 LKS Ropa
Zuber Krynica Zdrój 2-1 Amator Paszyn
LKS Szymbark 0-2 Poprad Rytro
KS Bobowa 2-2 LKS Uście Gorlickie
mecz w Uściu Gorlickim ze względów dyscyplinarnych
KS Biecz 4-0 Jedność Nowy Sącz
LKS Korzenna - Jutrzenka Gorlice
było 6-2, anulowany

Kolejka 6 - 21 września

LKS Ropa - Jutrzenka Gorlice
było 0-0, anulowany
Jedność Nowy Sącz 0-2 LKS Korzenna
LKS Uście Gorlickie 0-0 KS Biecz
Poprad Rytro 6-0 KS Bobowa
Amator Paszyn 4-2 LKS Szymbark
Sokół Stary Sącz 2-0 Zuber Krynica Zdrój

Kolejka 7 - 28 września

Zuber Krynica Zdrój 3-1 LKS Ropa
LKS Szymbark 0-0 Sokół Stary Sącz
KS Bobowa 2-0 Amator Paszyn
KS Biecz 2-3 Poprad Rytro
LKS Korzenna 2-3 LKS Uście Gorlickie
Jutrzenka Gorlice - Jedność Nowy Sącz
było 2-1, anulowany

Kolejka 8 - 5 października

LKS Ropa 1-2 Jedność Nowy Sącz
LKS Uście Gorlickie - Jutrzenka Gorlice
było 2-0, anulowany
Poprad Rytro 6-1 LKS Korzenna
Amator Paszyn 4-0 KS Biecz
Sokół Stary Sącz 2-1 KS Bobowa
Zuber Krynica Zdrój 3-1 LKS Szymbark

Kolejka 9 - 12 października

LKS Szymbark 1-1 LKS Ropa
KS Bobowa 3-4 Zuber Krynica Zdrój
KS Biecz 5-1 Sokół Stary Sącz
LKS Korzenna 2-3 Amator Paszyn
Jutrzenka Gorlice - Poprad Rytro
było 1-6, anulowany
Jedność Nowy Sącz 2-2 LKS Uście Gorlickie

Kolejka 10 - 19 października

LKS Ropa 2-4 LKS Uście Gorlickie
Poprad Rytro 0-1 Jedność Nowy Sącz
Amator Paszyn - Jutrzenka Gorlice
było 5-0, anulowany
Sokół Stary Sącz 1-3 LKS Korzenna
Zuber Krynica Zdrój 4-0 KS Biecz
LKS Szymbark 2-2 KS Bobowa

Kolejka 11 - 26 października

KS Bobowa 1-1 LKS Ropa
KS Biecz 5-0 LKS Szymbark
LKS Korzenna 1-1 Zuber Krynica Zdrój
Jutrzenka Gorlice - Sokół Stary Sącz
było 1-0, anulowany
Jedność Nowy Sącz 4-1 Amator Paszyn
LKS Uście Gorlickie 3-0 Poprad Rytro

Kolejka 12 - 18 kwietnia

Pauza: Zuber Krynica Zdrój.
 
LKS Ropa 0-1 Poprad Rytro
LKS Uście Gorlickie 1-0 Amator Paszyn
Jedność Nowy Sącz 2-0 Sokół Stary Sącz
LKS Korzenna 2-1 LKS Szymbark
KS Biecz 2-1 KS Bobowa

Kolejka 13 - 25 kwietnia

Pauza: LKS Szymbark.
 
Poprad Rytro 1-0 Amator Paszyn
KS Biecz 0-0 LKS Ropa
KS Bobowa 1-1 LKS Korzenna
Zuber Krynica Zdrój 1-1 Jedność Nowy Sącz
Sokół Stary Sącz 1-0 LKS Uście Gorlickie

Kolejka 14 - 2 maja

Pauza: KS Bobowa.
 
LKS Ropa 1-1 Amator Paszyn
Poprad Rytro 0-0 Sokół Stary Sącz
LKS Uście Gorlickie 3-1 Zuber Krynica Zdrój
Jedność Nowy Sącz 2-1 LKS Szymbark
LKS Korzenna 4-3 KS Biecz

Kolejka 15 - 9 maja

Pauza: KS Biecz.
 
LKS Korzenna 4-1 LKS Ropa
KS Bobowa 0-1 Jedność Nowy Sącz
LKS Szymbark 1-2 LKS Uście Gorlickie
Zuber Krynica Zdrój 1-0 Poprad Rytro
Sokół Stary Sącz 2-1 Amator Paszyn

Kolejka 16 - 16 maja

Pauza: LKS Korzenna.
 
LKS Ropa 2-0 Sokół Stary Sącz
Amator Paszyn 1-4 Zuber Krynica Zdrój
Poprad Rytro 7-1 LKS Szymbark
LKS Uście Gorlickie 7-0 KS Bobowa
Jedność Nowy Sącz 1-0 KS Biecz

Kolejka 17 - 23 maja

Pauza: LKS Ropa.
 
LKS Korzenna 0-2 Jedność Nowy Sącz
KS Biecz 0-2 LKS Uście Gorlickie
KS Bobowa 2-2 Poprad Rytro
LKS Szymbark 2-1 Amator Paszyn
Zuber Krynica Zdrój 1-1 Sokół Stary Sącz

Kolejka 18 - 30 maja

Pauza: Jedność Nowy Sącz.
 
LKS Ropa 1-0 Zuber Krynica Zdrój
Sokół Stary Sącz 6-0 LKS Szymbark
Amator Paszyn 2-1 KS Bobowa
Poprad Rytro 3-1 KS Biecz
LKS Uście Gorlickie 3-0 LKS Korzenna

Kolejka 19 - 6 czerwca

Pauza: LKS Uście Gorlickie.
 
Jedność Nowy Sącz 1-0 LKS Ropa
LKS Korzenna 1-1 Poprad Rytro
KS Biecz 0-1 Amator Paszyn
KS Bobowa 0-1 Sokół Stary Sącz
LKS Szymbark 0-2 Zuber Krynica Zdrój

Kolejka 20 - 10 czerwca

Pauza: Poprad Rytro.
 
LKS Ropa 2-2 LKS Szymbark
Zuber Krynica Zdrój 3-2 KS Bobowa
Sokół Stary Sącz 6-3 KS Biecz
Amator Paszyn 2-2 LKS Korzenna
LKS Uście Gorlickie 1-1 Jedność Nowy Sącz

Kolejka 21 - 13 czerwca

Pauza: Amator Paszyn.
 
LKS Uście Gorlickie 2-1 LKS Ropa
Jedność Nowy Sącz 0-1 Poprad Rytro
LKS Korzenna 2-3 Sokół Stary Sącz
KS Biecz 2-2 Zuber Krynica Zdrój
KS Bobowa 2-3 LKS Szymbark

Kolejka 22 - 20 czerwca

Pauza: Sokół Stary Sącz.
 
LKS Ropa 7-1 KS Bobowa
LKS Szymbark 1-4 KS Biecz
Zuber Krynica Zdrój 3-1 LKS Korzenna
Amator Paszyn 0-1 Jedność Nowy Sącz
Poprad Rytro 1-2 LKS Uście Gorlickie

Baraże o udział w Klasie A (Nowy Sącz)

Liga okręgowa 2003/2004 (Nowy Sącz)

Klasa A 2003/2004 (Nowy Sącz (zachód))
Klasa A 2003/2004 (Podhale)

Klasa B 2003/2004 (Gorlice)
Klasa B 2003/2004 (Nowy Sącz)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas