[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2003/2004, grupa: Kraków I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  OSS Rajsko (Kraków) 20 51 17 0 3 79-28 10 0 0 58-11 7 0 3 21-17 2 3 1 0 1 5-4
2.  Prądniczanka II Kraków 20 51 16 3 1 99-19 10 0 0 62-8 6 3 1 37-11 2 3 1 0 1 4-5
3.  Jutrzenka Giebułtów 20 34 11 1 8 64-32 7 0 3 30-17 4 1 5 34-15 2 4 1 1 0 6-5
4.  TKKF Kliny (Kraków) 20 34 10 4 6 61-34 7 3 0 37-11 3 1 6 24-23 2 1 0 1 1 5-6
5.  Wisła II Rząska 20 33 9 6 5 56-35 6 3 1 32-11 3 3 4 24-24
6.  Bronowicki KS Kraków 20 32 10 2 8 53-42 6 1 3 33-19 4 1 5 20-23
7.  Błękitni II Modlnica 20 30 9 3 8 55-45 5 2 3 25-19 4 1 5 30-26
8.  Tonianka II Tonie (Kraków) 20 21 6 3 11 36-60 4 2 4 18-22 2 1 7 18-38
9.  Maszycanka Maszyce 20 14 4 2 14 22-52 3 1 6 10-20 1 1 8 12-32
10.  Victoria II Kraków 20 13 4 1 15 31-79 3 0 7 19-33 1 1 8 12-46
11.  Grom Kraków 20 4 1 1 18 19-149 0 1 9 7-73 1 0 9 12-76
Grom Kraków rozgrywa swoje spotkania na stadionie Victorii Kraków.
Opatkowianka II Opatkowice (Kraków) wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej - wyniki meczów z jej udziałem zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 OSS Rajsko (Kraków)    5-1 2-0 5-2 4-2 5-1 4-1 3-2 6-1 8-1 16-0 
 2 Prądniczanka II Kraków3-0     1-0 6-1 3-1 6-1 8-1 9-3 4-0 13-1 9-0 
 3 Jutrzenka Giebułtów2-3 0-1     3-2 2-1 1-3 3-1 4-2 3-2 5-2 7-0 
 4 TKKF Kliny (Kraków)4-1 1-1 3-3     3-0 4-1 2-1 3-0* 2-2 3-1 12-1 
 5 Wisła II Rząska1-3 2-2 4-1 2-0     1-1 2-2 5-1 3-0 4-1 8-0 
 6 Bronowicki KS Kraków3-1 0-4 1-0 2-4 3-3     1-4 7-2 4-0 6-1 6-0 
 7 Błękitni II Modlnica0-2 2-5 1-0 2-1 3-3 2-3     2-2 5-1 3-0 5-2 
 8 Tonianka II Tonie (Kraków)1-2 1-1 1-5 2-1 1-1 1-4 4-2     3-1 0-3* 4-2 
 9 Maszycanka Maszyce2-3 0-4 0-2 0-0 0-1 1-0 1-4 1-0     2-0 3-6 
 10 Victoria II Kraków1-3 0-4 1-7 1-4 3-6 2-1 0-3 3-4 2-0     6-1 
 11 Grom Kraków0-3 0-14 1-16 0-9 2-6 0-5 1-11 1-2 0-5 2-2     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Błękitni II Modlnica 3-0 Victoria II Kraków
Bronowicki KS Kraków 3-3 Wisła II Rząska
Grom Kraków 1-2 Tonianka II Tonie (Kraków)
Jutrzenka Giebułtów 2-3 OSS Rajsko (Kraków)
TKKF Kliny (Kraków) 1-1 Prądniczanka II Kraków
Maszycanka Maszyce - Opatkowianka II Opatkowice (Kraków)
było 7-1, anulowany

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

Victoria II Kraków - Opatkowianka II Opatkowice (Kraków)
było 1-1, anulowany
Prądniczanka II Kraków 4-0 Maszycanka Maszyce
OSS Rajsko (Kraków) 5-2 TKKF Kliny (Kraków)
Tonianka II Tonie (Kraków) 1-5 Jutrzenka Giebułtów
Wisła II Rząska 8-0 Grom Kraków
Błękitni II Modlnica 2-3 Bronowicki KS Kraków

Kolejka 3 - 3 sierpnia

Bronowicki KS Kraków 6-1 Victoria II Kraków
Grom Kraków 1-11 Błękitni II Modlnica 4 sierpnia
Jutrzenka Giebułtów 2-1 Wisła II Rząska
TKKF Kliny (Kraków) 3-0 Tonianka II Tonie (Kraków)
(wo)
mecz się nie odbył - brak gości
Maszycanka Maszyce 2-3 OSS Rajsko (Kraków) 4 sierpnia
Opatkowianka II Opatkowice (Kraków) - Prądniczanka II Kraków
było 3-1, anulowany

Kolejka 4 - 6-7 września

Victoria II Kraków 0-4 Prądniczanka II Kraków
OSS Rajsko (Kraków) - Opatkowianka II Opatkowice (Kraków)
było 6-1, anulowany
Tonianka II Tonie (Kraków) 3-1 Maszycanka Maszyce
Wisła II Rząska 2-0 TKKF Kliny (Kraków)
Błękitni II Modlnica 1-0 Jutrzenka Giebułtów
Bronowicki KS Kraków 6-0 Grom Kraków

Kolejka 5 - 13-14 września

Grom Kraków 2-2 Victoria II Kraków
Jutrzenka Giebułtów 1-3 Bronowicki KS Kraków
TKKF Kliny (Kraków) 2-1 Błękitni II Modlnica
Maszycanka Maszyce 0-1 Wisła II Rząska
Opatkowianka II Opatkowice (Kraków) - Tonianka II Tonie (Kraków)
było 1-7, anulowany
Prądniczanka II Kraków 3-0 OSS Rajsko (Kraków)

Kolejka 6 - 20-21 września

Victoria II Kraków 1-3 OSS Rajsko (Kraków)
Tonianka II Tonie (Kraków) 1-1 Prądniczanka II Kraków
Wisła II Rząska - Opatkowianka II Opatkowice (Kraków)
było 3-0, anulowany
Błękitni II Modlnica 5-1 Maszycanka Maszyce
Grom Kraków 1-16 Jutrzenka Giebułtów
TKKF Kliny (Kraków) 4-1 Bronowicki KS Kraków

Kolejka 7 - 27-28 września

Jutrzenka Giebułtów 5-2 Victoria II Kraków
TKKF Kliny (Kraków) 12-1 Grom Kraków
Maszycanka Maszyce 1-0 Bronowicki KS Kraków
Opatkowianka II Opatkowice (Kraków) - Błękitni II Modlnica
było 5-1, anulowany
OSS Rajsko (Kraków) 3-2 Tonianka II Tonie (Kraków)
Wisła II Rząska 2-2 Prądniczanka II Kraków

Kolejka 8 - 4-5 października

Victoria II Kraków 3-4 Tonianka II Tonie (Kraków)
Wisła II Rząska 1-3 OSS Rajsko (Kraków)
Błękitni II Modlnica 2-5 Prądniczanka II Kraków
Bronowicki KS Kraków - Opatkowianka II Opatkowice (Kraków)
było 1-2, anulowany
Grom Kraków 0-5 Maszycanka Maszyce
Jutrzenka Giebułtów 3-2 TKKF Kliny (Kraków)

Kolejka 9 - 11-12 października

TKKF Kliny (Kraków) 3-1 Victoria II Kraków
Maszycanka Maszyce 0-2 Jutrzenka Giebułtów
Opatkowianka II Opatkowice (Kraków) - Grom Kraków
było 12-1, anulowany
Prądniczanka II Kraków 6-1 Bronowicki KS Kraków
OSS Rajsko (Kraków) 4-1 Błękitni II Modlnica
Tonianka II Tonie (Kraków) 1-1 Wisła II Rząska

Kolejka 10 - 18-19 października

Victoria II Kraków 3-6 Wisła II Rząska
Błękitni II Modlnica 2-2 Tonianka II Tonie (Kraków)
Bronowicki KS Kraków 3-1 OSS Rajsko (Kraków)
Grom Kraków 0-14 Prądniczanka II Kraków
Jutrzenka Giebułtów - Opatkowianka II Opatkowice (Kraków)
było 1-4, anulowany
TKKF Kliny (Kraków) 2-2 Maszycanka Maszyce

Kolejka 11 - 25-26 października

Maszycanka Maszyce 2-0 Victoria II Kraków
Opatkowianka II Opatkowice (Kraków) - TKKF Kliny (Kraków)
było 3-4, anulowany
Prądniczanka II Kraków 1-0 Jutrzenka Giebułtów
OSS Rajsko (Kraków) 16-0 Grom Kraków
Wisła II Rząska 2-2 Błękitni II Modlnica
Bronowicki KS Kraków 7-2 Tonianka II Tonie (Kraków)

Kolejka 12 - 17-18 kwietnia

Pauza: Maszycanka Maszyce.
 
Victoria II Kraków 0-3 Błękitni II Modlnica
Wisła II Rząska 1-1 Bronowicki KS Kraków
Tonianka II Tonie (Kraków) 4-2 Grom Kraków
OSS Rajsko (Kraków) 2-0 Jutrzenka Giebułtów
Prądniczanka II Kraków 6-1 TKKF Kliny (Kraków)

Kolejka 13 - 24-25 kwietnia

Pauza: Victoria II Kraków.
 
Maszycanka Maszyce 0-4 Prądniczanka II Kraków
TKKF Kliny (Kraków) 4-1 OSS Rajsko (Kraków)
Jutrzenka Giebułtów 4-2 Tonianka II Tonie (Kraków)
Grom Kraków 2-6 Wisła II Rząska
Bronowicki KS Kraków 1-4 Błękitni II Modlnica

Kolejka 14 - 2 maja

Pauza: Prądniczanka II Kraków.
 
Victoria II Kraków 2-1 Bronowicki KS Kraków
Błękitni II Modlnica 5-2 Grom Kraków
Wisła II Rząska 4-1 Jutrzenka Giebułtów
Tonianka II Tonie (Kraków) 2-1 TKKF Kliny (Kraków)
OSS Rajsko (Kraków) 6-1 Maszycanka Maszyce

Kolejka 15 - 8-9 maja

Pauza: OSS Rajsko (Kraków).
 
Prądniczanka II Kraków 13-1 Victoria II Kraków
Maszycanka Maszyce 1-0 Tonianka II Tonie (Kraków)
TKKF Kliny (Kraków) 3-0 Wisła II Rząska
Jutrzenka Giebułtów 3-1 Błękitni II Modlnica
Grom Kraków 0-5 Bronowicki KS Kraków

Kolejka 16 - 15-16 maja

Pauza: Tonianka II Tonie (Kraków).
 
Victoria II Kraków 6-1 Grom Kraków
lub 5-0?
Bronowicki KS Kraków 1-0 Jutrzenka Giebułtów
Błękitni II Modlnica 2-1 TKKF Kliny (Kraków)
Wisła II Rząska 3-0 Maszycanka Maszyce
OSS Rajsko (Kraków) 5-1 Prądniczanka II Kraków

Kolejka 17 - 22-23 maja

Pauza: Wisła II Rząska.
 
Bronowicki KS Kraków 2-4 TKKF Kliny (Kraków)
OSS Rajsko (Kraków) 8-1 Victoria II Kraków
lub 8-2?
Prądniczanka II Kraków 9-3 Tonianka II Tonie (Kraków)
Maszycanka Maszyce 1-4 Błękitni II Modlnica
Jutrzenka Giebułtów 7-0 Grom Kraków

Kolejka 18 - 29-30 maja

Pauza: Błękitni II Modlnica.
 
Prądniczanka II Kraków 3-1 Wisła II Rząska
Victoria II Kraków 1-7 Jutrzenka Giebułtów
Grom Kraków 0-9 TKKF Kliny (Kraków)
Bronowicki KS Kraków 4-0 Maszycanka Maszyce
Tonianka II Tonie (Kraków) 1-2 OSS Rajsko (Kraków)

Kolejka 19 - 6 czerwca

Pauza: Bronowicki KS Kraków.
 
Tonianka II Tonie (Kraków) 0-3 Victoria II Kraków
(wo)
gospodarze nie przystąpili do meczu
OSS Rajsko (Kraków) 4-2 Wisła II Rząska
Prądniczanka II Kraków 8-1 Błękitni II Modlnica
Maszycanka Maszyce 3-6 Grom Kraków
TKKF Kliny (Kraków) 3-3 Jutrzenka Giebułtów

Kolejka 20 - 13 czerwca

Pauza: Grom Kraków.
 
Victoria II Kraków 1-4 TKKF Kliny (Kraków)
Jutrzenka Giebułtów 3-2 Maszycanka Maszyce
Bronowicki KS Kraków 0-4 Prądniczanka II Kraków
Błękitni II Modlnica 0-2 OSS Rajsko (Kraków)
Wisła II Rząska 5-1 Tonianka II Tonie (Kraków)

Kolejka 21 - 20 czerwca

Pauza: Jutrzenka Giebułtów.
 
Wisła II Rząska 4-1 Victoria II Kraków
Tonianka II Tonie (Kraków) 4-2 Błękitni II Modlnica
OSS Rajsko (Kraków) 5-1 Bronowicki KS Kraków
Prądniczanka II Kraków 9-0 Grom Kraków
Maszycanka Maszyce 0-0 TKKF Kliny (Kraków)

Kolejka 22 - 26-27 czerwca

Pauza: TKKF Kliny (Kraków).
 
Tonianka II Tonie (Kraków) 1-4 Bronowicki KS Kraków
Victoria II Kraków 2-0 Maszycanka Maszyce
Jutrzenka Giebułtów 0-1 Prądniczanka II Kraków
Grom Kraków 0-3 OSS Rajsko (Kraków)
Błękitni II Modlnica 3-3 Wisła II Rząska

Baraże o udział w Klasie B (Kraków)

Klasa B 2003/2004 (Kraków I)
Klasa B 2003/2004 (Kraków II)
Klasa B 2003/2004 (Kraków III)

Klasa C 2003/2004 (Kraków II)
Klasa C 2003/2004 (Kraków III)
Klasa C 2003/2004 (Kraków IV)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas