[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2003/2004, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Trzebol Wielkie Drogi 26 57 18 3 5 63-40 10 0 3 36-23 8 3 2 27-17
2.  Start Kamień 26 55 17 4 5 59-25 11 1 1 35-9 6 3 4 24-16
3.  Wisła Czernichów 26 48 14 6 6 53-41 5 4 4 22-20 9 2 2 31-21
4.  Piast Wołowice 25 45 14 3 8 55-36 8 2 3 30-18 6 1 5 25-18
5.  Płomień Kostrze (Kraków) 26 44 12 8 6 48-38 7 4 2 27-15 5 4 4 21-23 2 4 1 1 0 4-1
6.  Borkowianka Borek Szlachecki 26 44 13 5 8 63-48 7 3 3 33-20 6 2 5 30-28 2 1 0 1 1 1-4
7.  Gajowianka Gaj 26 34 9 7 10 57-51 7 2 4 31-23 2 5 6 26-28
8.  Victoria Zalas 25 32 7 11 7 45-49 5 5 2 22-17 2 6 5 23-32 2 4 1 1 0 7-6
9.  Rzozovia Rzozów 26 32 9 5 12 51-50 6 2 5 32-25 3 3 7 19-25 2 1 0 1 1 6-7
10.  Strażak Rączna 26 28 9 1 16 37-48 4 1 8 17-25 5 0 8 20-23 2 6 2 0 0 7-2
11.  Sankowia Sanka 26 28 8 4 14 55-80 4 2 7 31-42 4 2 7 24-38 2 0 0 0 2 2-7
12.  Gwiazda Ściejowice 26 27 7 6 13 37-46 5 5 3 22-16 2 1 10 15-30 2 4 1 1 0 8-4
13.  Tęcza Piekary 26 27 8 3 15 47-59 6 2 5 24-18 2 1 10 23-41 2 1 0 1 1 4-8
14.  Zryw Facimiech 26 8 2 2 22 44-103 1 1 11 26-55 1 1 11 18-48
Victoria Zalas swoje mecze w roli gospodarza rozgrywa w Nawojowej Górze.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Trzebol Wielkie Drogi    2-1 2-3 2-3 2-1 4-3 4-2 3-1 3-2 1-0 2-3 1-0 3-2 7-2 
 2 Start Kamień1-2     4-0 3-1 5-0 2-1 2-0 1-1 4-1 1-0 3-1 2-1 4-1 3-0 
 3 Wisła Czernichów1-1 1-0     2-1 1-2 2-2 3-2 1-1 1-1 0-2 2-3 3-1 1-3 4-1 
 4 Piast Wołowice3-0 2-0 1-3     1-3 3-1 2-2 4-2 1-2 4-1 1-1 1-0 4-2 3-1 
 5 Płomień Kostrze (Kraków)0-3 1-1 2-2 0-3     3-0 2-2 0-0 2-0 2-1 7-2 3-0* 2-1 3-0* 
 6 Borkowianka Borek Szlachecki0-2 3-0 1-2 1-1 1-1     5-4 4-3 1-0 5-1 1-1 1-2 4-1 6-2 
 7 Gajowianka Gaj3-2 3-6 2-2 1-2 0-0 2-3     6-2 1-0 1-3 4-1 3-0* 2-1 3-1 
 8 Victoria Zalas3-3 1-1 1-3 1-1 1-2 0-0     2-2 2-1 2-1 4-1 2-1 3-1 
 9 Rzozovia Rzozów0-2 2-3 3-2 2-1 2-0 2-2 3-4 4-5     2-3 4-0 3-0 1-1 4-2 
 10 Strażak Rączna1-2 0-3 0-3* 0-2 1-3 1-3 1-0 0-0 1-3     4-2 2-1 1-3 5-0 
 11 Sankowia Sanka3-4 0-4 3-5 2-1 2-2 1-4 2-2 2-5 4-3 0-3     3-1 7-2 2-6 
 12 Gwiazda Ściejowice0-0 0-1 1-2 1-3 3-0 4-3 1-1 0-0 0-0 2-1 2-1     6-2 2-2 
 13 Tęcza Piekary1-2 0-0 1-3 2-1 1-3 0-1 3-2 5-1 2-0 2-0 2-3 2-2     3-0 
 14 Zryw Facimiech1-4 1-4 0-1 2-6 3-5 3-5 0-5 2-2 3-5 1-4 4-5 2-6 4-3     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Borkowianka Borek Szlachecki 6-2 Zryw Facimiech
Gajowianka Gaj 6-2 Victoria Zalas
Gwiazda Ściejowice 1-2 Wisła Czernichów
Piast Wołowice 3-0 Trzebol Wielkie Drogi
Płomień Kostrze (Kraków) 2-1 Tęcza Piekary
Rzozovia Rzozów 2-3 Strażak Rączna
Sankowia Sanka 0-4 Start Kamień

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

Zryw Facimiech 1-4 Start Kamień
Strażak Rączna 4-2 Sankowia Sanka
Tęcza Piekary 2-0 Rzozovia Rzozów
Trzebol Wielkie Drogi 2-1 Płomień Kostrze (Kraków)
Wisła Czernichów 2-1 Piast Wołowice
Victoria Zalas 4-1 Gwiazda Ściejowice
Borkowianka Borek Szlachecki 5-4 Gajowianka Gaj

Kolejka 3 - 3 września

Gajowianka Gaj 3-1 Zryw Facimiech
Gwiazda Ściejowice 4-3 Borkowianka Borek Szlachecki
Piast Wołowice 4-2 Victoria Zalas
Płomień Kostrze (Kraków) 2-2 Wisła Czernichów
Rzozovia Rzozów 0-2 Trzebol Wielkie Drogi
Sankowia Sanka 7-2 Tęcza Piekary
Start Kamień 1-0 Strażak Rączna

Kolejka 4 - 6-7 września

Zryw Facimiech 1-4 Strażak Rączna
Tęcza Piekary 0-0 Start Kamień
Trzebol Wielkie Drogi 2-3 Sankowia Sanka
Wisła Czernichów 1-1 Rzozovia Rzozów
Victoria Zalas 1-1 Płomień Kostrze (Kraków)
Borkowianka Borek Szlachecki 1-1 Piast Wołowice
Gajowianka Gaj 3-0 Gwiazda Ściejowice
(wo)
na boisku 0-0

Kolejka 5 - 13-14 września

Zryw Facimiech 4-3 Tęcza Piekary
Trzebol Wielkie Drogi 1-0 Strażak Rączna
Wisła Czernichów 1-0 Start Kamień
Victoria Zalas 2-1 Sankowia Sanka
Borkowianka Borek Szlachecki 1-0 Rzozovia Rzozów
Gajowianka Gaj 0-0 Płomień Kostrze (Kraków)
Gwiazda Ściejowice 1-3 Piast Wołowice

Kolejka 6 - 20-21 września

Piast Wołowice 3-1 Zryw Facimiech
Płomień Kostrze (Kraków) 3-0 Gwiazda Ściejowice
(wo)
na boisku 2-6
Rzozovia Rzozów 3-4 Gajowianka Gaj
Sankowia Sanka 1-4 Borkowianka Borek Szlachecki
Start Kamień 1-1 Victoria Zalas
Strażak Rączna 0-3 Wisła Czernichów
(wo)
na boisku 1-1
Tęcza Piekary 1-2 Trzebol Wielkie Drogi

Kolejka 7 - 27-28 września

Zryw Facimiech 1-4 Trzebol Wielkie Drogi
Wisła Czernichów 1-3 Tęcza Piekary
Victoria Zalas 2-1 Strażak Rączna
Borkowianka Borek Szlachecki 3-0 Start Kamień
Gajowianka Gaj 4-1 Sankowia Sanka
Gwiazda Ściejowice 0-0 Rzozovia Rzozów
Piast Wołowice 1-3 Płomień Kostrze (Kraków)

Kolejka 8 - 4-5 października

Płomień Kostrze (Kraków) 3-0 Zryw Facimiech
(wo)
mecz się nie odbył - brak gości
Rzozovia Rzozów 2-1 Piast Wołowice
Sankowia Sanka 3-1 Gwiazda Ściejowice
Start Kamień 2-0 Gajowianka Gaj
Strażak Rączna 1-3 Borkowianka Borek Szlachecki
Tęcza Piekary 5-1 Victoria Zalas
Trzebol Wielkie Drogi 2-3 Wisła Czernichów

Kolejka 9 - 11-12 października

Zryw Facimiech 0-1 Wisła Czernichów
Victoria Zalas 3-3 Trzebol Wielkie Drogi
Borkowianka Borek Szlachecki 4-1 Tęcza Piekary
Gajowianka Gaj 1-3 Strażak Rączna
Gwiazda Ściejowice 0-1 Start Kamień
Piast Wołowice 1-1 Sankowia Sanka
Płomień Kostrze (Kraków) 2-0 Rzozovia Rzozów

Kolejka 10 - 18-19 października

Rzozovia Rzozów 4-2 Zryw Facimiech
Sankowia Sanka 2-2 Płomień Kostrze (Kraków)
Start Kamień 3-1 Piast Wołowice
Strażak Rączna 2-1 Gwiazda Ściejowice
Tęcza Piekary 3-2 Gajowianka Gaj
Trzebol Wielkie Drogi 4-3 Borkowianka Borek Szlachecki
Wisła Czernichów 1-1 Victoria Zalas

Kolejka 11 - 25-26 października

Zryw Facimiech 2-2 Victoria Zalas
Borkowianka Borek Szlachecki 1-2 Wisła Czernichów
Gajowianka Gaj 3-2 Trzebol Wielkie Drogi
Gwiazda Ściejowice 6-2 Tęcza Piekary
Piast Wołowice 4-1 Strażak Rączna
Płomień Kostrze (Kraków) 1-1 Start Kamień
Rzozovia Rzozów 4-0 Sankowia Sanka

Kolejka 12 - 2 listopada

Sankowia Sanka 2-6 Zryw Facimiech 23 listopada
pierwotnie mecz się nie odbył - boisko nie nadawało się do gry
Start Kamień 4-1 Rzozovia Rzozów
Strażak Rączna 1-3 Płomień Kostrze (Kraków)
Tęcza Piekary 2-1 Piast Wołowice
Trzebol Wielkie Drogi 1-0 Gwiazda Ściejowice
Wisła Czernichów 3-2 Gajowianka Gaj
Victoria Zalas 1-2 Borkowianka Borek Szlachecki

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Gwiazda Ściejowice 2-2 Zryw Facimiech
Piast Wołowice 2-2 Gajowianka Gaj
Płomień Kostrze (Kraków) 3-0 Borkowianka Borek Szlachecki
Rzozovia Rzozów 4-5 Victoria Zalas
Sankowia Sanka 3-5 Wisła Czernichów
Start Kamień 1-2 Trzebol Wielkie Drogi
Strażak Rączna 1-3 Tęcza Piekary

Kolejka 14 - 3-4 kwietnia

Zryw Facimiech 3-5 Borkowianka Borek Szlachecki
Victoria Zalas 0-0 Gajowianka Gaj
Wisła Czernichów 3-1 Gwiazda Ściejowice
Trzebol Wielkie Drogi 2-3 Piast Wołowice
Tęcza Piekary 1-3 Płomień Kostrze (Kraków)
Strażak Rączna 1-3 Rzozovia Rzozów
Start Kamień 3-1 Sankowia Sanka

Kolejka 15 - 10 kwietnia

Start Kamień 3-0 Zryw Facimiech
Sankowia Sanka 0-3 Strażak Rączna
Rzozovia Rzozów 1-1 Tęcza Piekary
Płomień Kostrze (Kraków) 0-3 Trzebol Wielkie Drogi
Piast Wołowice 1-3 Wisła Czernichów
Gwiazda Ściejowice 0-0 Victoria Zalas
Gajowianka Gaj 2-3 Borkowianka Borek Szlachecki

Kolejka 16 - 17-18 kwietnia

Zryw Facimiech 0-5 Gajowianka Gaj
Borkowianka Borek Szlachecki 1-2 Gwiazda Ściejowice
Victoria Zalas - Piast Wołowice
mecz przerwany w 67. minucie przy stanie 2-0
Wisła Czernichów 1-2 Płomień Kostrze (Kraków)
Trzebol Wielkie Drogi 3-2 Rzozovia Rzozów
Tęcza Piekary 2-3 Sankowia Sanka
Strażak Rączna 0-3 Start Kamień

Kolejka 17 - 24-25 kwietnia

Strażak Rączna 5-0 Zryw Facimiech
Start Kamień 4-1 Tęcza Piekary
Sankowia Sanka 3-4 Trzebol Wielkie Drogi
Rzozovia Rzozów 3-2 Wisła Czernichów
Płomień Kostrze (Kraków) 0-0 Victoria Zalas
Piast Wołowice 3-1 Borkowianka Borek Szlachecki
Gwiazda Ściejowice 1-1 Gajowianka Gaj

Kolejka 18 (pierwotnie 19) - 2 maja

Tęcza Piekary 3-0 Zryw Facimiech
Strażak Rączna 1-2 Trzebol Wielkie Drogi 26 maja
pierwotnie mecz przerwany z powodu burzy (przy stanie 1-0)
Start Kamień 4-0 Wisła Czernichów
Sankowia Sanka 2-5 Victoria Zalas
Rzozovia Rzozów 2-2 Borkowianka Borek Szlachecki
Płomień Kostrze (Kraków) 2-2 Gajowianka Gaj
Piast Wołowice 1-0 Gwiazda Ściejowice

Kolejka 19 (pierwotnie 20) - 8-9 maja

Zryw Facimiech 2-6 Piast Wołowice
Gwiazda Ściejowice 3-0 Płomień Kostrze (Kraków)
Gajowianka Gaj 1-0 Rzozovia Rzozów
Borkowianka Borek Szlachecki 1-1 Sankowia Sanka
Victoria Zalas 1-1 Start Kamień
Wisła Czernichów 0-2 Strażak Rączna
Trzebol Wielkie Drogi 3-2 Tęcza Piekary

Kolejka 20 (pierwotnie 21) - 15-16 maja

Trzebol Wielkie Drogi 7-2 Zryw Facimiech
Tęcza Piekary 1-3 Wisła Czernichów
Strażak Rączna 0-0 Victoria Zalas
Start Kamień 2-1 Borkowianka Borek Szlachecki
Sankowia Sanka 2-2 Gajowianka Gaj
Rzozovia Rzozów 3-0 Gwiazda Ściejowice
Płomień Kostrze (Kraków) 0-3 Piast Wołowice

Kolejka 21 (pierwotnie 22) - 22-23 maja

Zryw Facimiech 3-5 Płomień Kostrze (Kraków)
Piast Wołowice 1-2 Rzozovia Rzozów
Gwiazda Ściejowice 2-1 Sankowia Sanka
Gajowianka Gaj 3-6 Start Kamień
Borkowianka Borek Szlachecki 5-1 Strażak Rączna
Victoria Zalas 2-1 Tęcza Piekary
Wisła Czernichów 1-1 Trzebol Wielkie Drogi

Kolejka 22 (pierwotnie 23) - 29-30 maja

Wisła Czernichów 4-1 Zryw Facimiech
Trzebol Wielkie Drogi 3-1 Victoria Zalas
Tęcza Piekary 0-1 Borkowianka Borek Szlachecki
Strażak Rączna 1-0 Gajowianka Gaj
Start Kamień 2-1 Gwiazda Ściejowice
Sankowia Sanka 2-1 Piast Wołowice
Rzozovia Rzozów 2-0 Płomień Kostrze (Kraków)

Kolejka 23 (pierwotnie 24) - 5-6 czerwca

Zryw Facimiech 3-5 Rzozovia Rzozów
Płomień Kostrze (Kraków) 7-2 Sankowia Sanka
Piast Wołowice 2-0 Start Kamień
Gwiazda Ściejowice 2-1 Strażak Rączna
Gajowianka Gaj 2-1 Tęcza Piekary
Borkowianka Borek Szlachecki 0-2 Trzebol Wielkie Drogi
Victoria Zalas 1-3 Wisła Czernichów

Kolejka 24 (pierwotnie 25) - 12-13 czerwca

Victoria Zalas 3-1 Zryw Facimiech
Wisła Czernichów 2-2 Borkowianka Borek Szlachecki
Trzebol Wielkie Drogi 4-2 Gajowianka Gaj
Tęcza Piekary 2-2 Gwiazda Ściejowice
Strażak Rączna 0-2 Piast Wołowice
Start Kamień 5-0 Płomień Kostrze (Kraków)
Sankowia Sanka 4-3 Rzozovia Rzozów

Kolejka 25 (pierwotnie 26) - 20 czerwca

Zryw Facimiech 4-5 Sankowia Sanka
Rzozovia Rzozów 2-3 Start Kamień
Płomień Kostrze (Kraków) 2-1 Strażak Rączna
Piast Wołowice 4-2 Tęcza Piekary
Gwiazda Ściejowice 0-0 Trzebol Wielkie Drogi
Gajowianka Gaj 2-2 Wisła Czernichów
Borkowianka Borek Szlachecki 4-3 Victoria Zalas

Kolejka 26 (pierwotnie 18) - 26-27 czerwca

Zryw Facimiech 2-6 Gwiazda Ściejowice
Gajowianka Gaj 1-2 Piast Wołowice
Borkowianka Borek Szlachecki 1-1 Płomień Kostrze (Kraków)
Victoria Zalas 2-2 Rzozovia Rzozów
Wisła Czernichów 2-3 Sankowia Sanka
Trzebol Wielkie Drogi 2-1 Start Kamień
Tęcza Piekary 2-0 Strażak Rączna

Baraże o udział w Klasie A (Kraków)
Baraże o udział w Klasie B (Kraków)

Klasa A 2003/2004 (Kraków I)
Klasa A 2003/2004 (Kraków II)
Klasa A 2003/2004 (Kraków III)
Klasa A 2003/2004 (Kraków IV - Myślenice)

Klasa B 2003/2004 (Kraków I)
Klasa B 2003/2004 (Kraków III)
Klasa B 2003/2004 (Myślenice)
Klasa B 2003/2004 (Wieliczka)

Klasa C 2003/2004 (Kraków I)
Klasa C 2003/2004 (Kraków II)
Klasa C 2003/2004 (Kraków III)
Klasa C 2003/2004 (Kraków IV)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas