[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2003/2004, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Radziszowianka Radziszów 26 66 21 3 2 86-28 12 1 0 56-14 9 2 2 30-14
2.  Armatura Kraków 26 58 18 4 4 59-29 10 2 1 30-7 8 2 3 29-22
3.  D±bski KS Kraków 26 50 16 2 8 52-40 8 1 4 30-22 8 1 4 22-18
4.  Pozowianka Pozowice 26 41 12 5 9 40-40 8 3 2 24-15 4 2 7 16-25 2 2 0 2 0 6-6
5.  Prokocim Kraków 26 41 11 8 7 72-53 5 5 3 38-21 6 3 4 34-32 2 2 0 2 0 6-6
6.  Wi¶lanie Ja¶kowice 26 33 11 0 15 57-66 5 0 8 28-32 6 0 7 29-34 2 3 1 0 1 3-3
7.  Hutnik II Kraków 26 33 10 3 13 43-46 6 1 6 29-16 4 2 7 14-30 2 3 1 0 1 3-3
8.  Płaszowianka Kraków 26 32 9 5 12 40-51 6 3 4 23-19 3 2 8 17-32 2 3 1 0 1 5-5
9.  Victoria Kraków 26 32 9 5 12 31-57 6 3 4 18-19 3 2 8 13-38 2 3 1 0 1 5-5
10.  Liszczanka Liszki 26 31 9 4 13 53-71 6 1 6 35-35 3 3 7 18-36 2 4 1 1 0 3-1
11.  Wanda Nowa Huta (Kraków) 26 31 8 7 11 34-35 4 3 6 12-12 4 4 5 22-23 2 1 0 1 1 1-3
12.  Wisła Jeziorzany 26 29 8 5 13 51-55 4 1 8 34-30 4 4 5 17-25
13.  KS Tyniec (Kraków) 26 28 7 7 12 47-53 5 5 3 31-22 2 2 9 16-31
14.  Podgórze Kraków 26 12 4 0 22 32-73 3 0 10 19-26 1 0 12 13-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Radziszowianka Radziszów    2-0 5-0 4-1 5-2 4-1 7-2 4-2 4-1 4-1 4-1 0-0 4-3 9-0 
 2 Armatura Kraków2-2     2-0 3-0 3-1 4-0 0-1 1-0 4-0 2-1 0-0 4-1 2-0 3-1 
 3 D±bski KS Kraków3-2 4-0     2-0 7-2 3-1 1-1 0-4 0-2 2-3 1-4 2-1 3-1 2-1 
 4 Pozowianka Pozowice0-2 1-1 1-0     2-2 3-2 3-1 1-1 4-2 2-1 1-0 1-2 3-0 2-1 
 5 Prokocim Kraków1-2 2-2 1-4 4-4     1-2 6-0 8-0 2-0 6-1 2-2 0-0 2-2 3-2 
 6 Wi¶lanie Ja¶kowice1-2 3-5 1-4 2-1 1-6     0-1 2-1 5-1 6-1 1-3 1-2 2-3 3-2 
 7 Hutnik II Kraków0-1 1-3 0-1 2-1 1-1 2-3     3-1 8-0 0-1 5-2 4-0 2-0 1-2 
 8 Płaszowianka Kraków1-6 2-3 0-0 1-2 2-2 1-3 2-0     3-1 2-0 0-0 3-1 1-0 5-1 
 9 Victoria Kraków1-0 1-4 0-2 0-1 0-4 2-1 2-1 4-2     1-1 2-2 1-1 2-0 2-0 
 10 Liszczanka Liszki1-4 5-3 3-6 0-3 2-4 4-6 2-0 3-2 4-0     3-1 2-4 1-1 5-1 
 11 Wanda Nowa Huta (Kraków)0-2 0-1 0-1 1-1 0-2 2-0 0-3 4-0 0-0 0-0     3-0 1-2 1-0 
 12 Wisła Jeziorzany1-3 1-4 2-3 3-0 3-4 4-2 2-3 0-1 1-2 2-2 1-2     5-3 9-1 
 13 KS Tyniec (Kraków)2-2 0-2 0-1 3-1 6-2 3-6 0-0 1-1 2-2 7-1 3-1 2-2     2-1 
 14 Podgórze Kraków1-2 0-1 3-0* 0-1 0-2 1-2 5-1 1-2 1-2 2-5 0-4 2-3 3-1     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Hutnik II Kraków 2-3 Wi¶lanie Ja¶kowice
Liszczanka Liszki 3-1 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Radziszowianka Radziszów 5-2 Prokocim Kraków
Victoria Kraków 0-2 D±bski KS Kraków
Wisła Jeziorzany 0-1 Płaszowianka Kraków
Pozowianka Pozowice 2-1 Podgórze Kraków
KS Tyniec (Kraków) 0-2 Armatura Kraków

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Wi¶lanie Ja¶kowice 3-5 Armatura Kraków
Podgórze Kraków 3-1 KS Tyniec (Kraków)
Płaszowianka Kraków 1-2 Pozowianka Pozowice
D±bski KS Kraków 2-1 Wisła Jeziorzany
Prokocim Kraków 2-0 Victoria Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-2 Radziszowianka Radziszów
Hutnik II Kraków 0-1 Liszczanka Liszki

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Liszczanka Liszki 4-6 Wi¶lanie Ja¶kowice
Radziszowianka Radziszów 7-2 Hutnik II Kraków
Victoria Kraków 2-2 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Wisła Jeziorzany 3-4 Prokocim Kraków
Pozowianka Pozowice 1-0 D±bski KS Kraków
KS Tyniec (Kraków) 1-1 Płaszowianka Kraków
Armatura Kraków 3-1 Podgórze Kraków

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Wi¶lanie Ja¶kowice 3-2 Podgórze Kraków
Płaszowianka Kraków 2-3 Armatura Kraków
D±bski KS Kraków 3-1 KS Tyniec (Kraków)
Prokocim Kraków 4-4 Pozowianka Pozowice
Wanda Nowa Huta (Kraków) 3-0 Wisła Jeziorzany
Hutnik II Kraków 8-0 Victoria Kraków
Liszczanka Liszki 1-4 Radziszowianka Radziszów

Kolejka 5 - 6-7 wrze¶nia

Radziszowianka Radziszów 4-1 Wi¶lanie Ja¶kowice
Victoria Kraków 1-1 Liszczanka Liszki
Wisła Jeziorzany 2-3 Hutnik II Kraków
Pozowianka Pozowice 1-0 Wanda Nowa Huta (Kraków)
KS Tyniec (Kraków) 6-2 Prokocim Kraków
Armatura Kraków 2-0 D±bski KS Kraków
Podgórze Kraków 1-2 Płaszowianka Kraków

Kolejka 6 - 13-14 wrze¶nia

Wi¶lanie Ja¶kowice 2-1 Płaszowianka Kraków
D±bski KS Kraków 2-1 Podgórze Kraków
Prokocim Kraków 2-2 Armatura Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-2 KS Tyniec (Kraków)
Hutnik II Kraków 2-1 Pozowianka Pozowice
Liszczanka Liszki 2-4 Wisła Jeziorzany
Radziszowianka Radziszów 4-1 Victoria Kraków

Kolejka 7 - 20-21 wrze¶nia

Victoria Kraków 2-1 Wi¶lanie Ja¶kowice
Wisła Jeziorzany 1-3 Radziszowianka Radziszów
Pozowianka Pozowice 2-1 Liszczanka Liszki
KS Tyniec (Kraków) 0-0 Hutnik II Kraków
Podgórze Kraków 0-2 Prokocim Kraków
Płaszowianka Kraków 0-0 D±bski KS Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-1 Armatura Kraków

Kolejka 8 - 27-28 wrze¶nia

Wi¶lanie Ja¶kowice 1-4 D±bski KS Kraków
Prokocim Kraków 8-0 Płaszowianka Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-0 Podgórze Kraków
Hutnik II Kraków 1-3 Armatura Kraków
Liszczanka Liszki 1-1 KS Tyniec (Kraków)
Radziszowianka Radziszów 4-1 Pozowianka Pozowice
Victoria Kraków 1-1 Wisła Jeziorzany

Kolejka 9 - 4-5 paĽdziernika

Wisła Jeziorzany 4-2 Wi¶lanie Ja¶kowice
Pozowianka Pozowice 4-2 Victoria Kraków
KS Tyniec (Kraków) 2-2 Radziszowianka Radziszów
Armatura Kraków 2-1 Liszczanka Liszki
Podgórze Kraków 5-1 Hutnik II Kraków
Płaszowianka Kraków 0-0 Wanda Nowa Huta (Kraków)
D±bski KS Kraków 7-2 Prokocim Kraków

Kolejka 10 - 11-12 paĽdziernika

Wi¶lanie Ja¶kowice 1-6 Prokocim Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-1 D±bski KS Kraków
Hutnik II Kraków 3-1 Płaszowianka Kraków
Liszczanka Liszki 5-1 Podgórze Kraków
Radziszowianka Radziszów 2-0 Armatura Kraków
Victoria Kraków 2-0 KS Tyniec (Kraków)
Wisła Jeziorzany 3-0 Pozowianka Pozowice

Kolejka 11 - 18-19 paĽdziernika

Pozowianka Pozowice 3-2 Wi¶lanie Ja¶kowice
KS Tyniec (Kraków) 2-2 Wisła Jeziorzany
Armatura Kraków 4-0 Victoria Kraków
Podgórze Kraków 1-2 Radziszowianka Radziszów
Płaszowianka Kraków 2-0 Liszczanka Liszki
D±bski KS Kraków 1-1 Hutnik II Kraków
Prokocim Kraków 2-2 Wanda Nowa Huta (Kraków)

Kolejka 12 - 25-26 paĽdziernika

Wi¶lanie Ja¶kowice 1-3 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Hutnik II Kraków 1-1 Prokocim Kraków
Liszczanka Liszki 3-6 D±bski KS Kraków
Radziszowianka Radziszów 4-2 Płaszowianka Kraków
Victoria Kraków 2-0 Podgórze Kraków
Wisła Jeziorzany 1-4 Armatura Kraków
Pozowianka Pozowice 3-0 KS Tyniec (Kraków)

Kolejka 13 - 2 listopada

KS Tyniec (Kraków) 3-6 Wi¶lanie Ja¶kowice
Armatura Kraków 3-0 Pozowianka Pozowice
Podgórze Kraków 2-3 Wisła Jeziorzany
Płaszowianka Kraków 3-1 Victoria Kraków
D±bski KS Kraków 3-2 Radziszowianka Radziszów
Prokocim Kraków 6-1 Liszczanka Liszki
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-3 Hutnik II Kraków

Kolejka 14 (pierwotnie 15) - 3-4 kwietnia

Armatura Kraków 4-0 Wi¶lanie Ja¶kowice
KS Tyniec (Kraków) 2-1 Podgórze Kraków
Pozowianka Pozowice 1-1 Płaszowianka Kraków
Wisła Jeziorzany 2-3 D±bski KS Kraków
Victoria Kraków 0-4 Prokocim Kraków
Radziszowianka Radziszów 4-1 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Liszczanka Liszki 2-0 Hutnik II Kraków

Kolejka 15 (pierwotnie 16) - 10 kwietnia

Wi¶lanie Ja¶kowice 6-1 Liszczanka Liszki
Hutnik II Kraków 0-1 Radziszowianka Radziszów
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-0 Victoria Kraków
Prokocim Kraków 0-0 Wisła Jeziorzany
D±bski KS Kraków 2-0 Pozowianka Pozowice
Płaszowianka Kraków 1-0 KS Tyniec (Kraków)
Podgórze Kraków 0-1 Armatura Kraków

Kolejka 16 (pierwotnie 17) - 17-18 kwietnia

Podgórze Kraków 1-2 Wi¶lanie Ja¶kowice
Armatura Kraków 1-0 Płaszowianka Kraków
KS Tyniec (Kraków) 0-1 D±bski KS Kraków
Pozowianka Pozowice 2-2 Prokocim Kraków
Wisła Jeziorzany 1-2 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Victoria Kraków 2-1 Hutnik II Kraków
Radziszowianka Radziszów 4-1 Liszczanka Liszki

Kolejka 17 (pierwotnie 14) - 21 kwietnia

Wi¶lanie Ja¶kowice 0-1 Hutnik II Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-0 Liszczanka Liszki
Prokocim Kraków 1-2 Radziszowianka Radziszów
D±bski KS Kraków 0-2 Victoria Kraków
Płaszowianka Kraków 3-1 Wisła Jeziorzany
Podgórze Kraków 0-1 Pozowianka Pozowice
Armatura Kraków 2-0 KS Tyniec (Kraków)

Kolejka 18 - 24-25 kwietnia

Wi¶lanie Ja¶kowice 1-2 Radziszowianka Radziszów
Liszczanka Liszki 4-0 Victoria Kraków
Hutnik II Kraków 4-0 Wisła Jeziorzany
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-1 Pozowianka Pozowice
Prokocim Kraków 2-2 KS Tyniec (Kraków)
D±bski KS Kraków 4-0 Armatura Kraków
Płaszowianka Kraków 5-1 Podgórze Kraków

Kolejka 19 - 1-2 maja

Płaszowianka Kraków 1-3 Wi¶lanie Ja¶kowice
Podgórze Kraków 3-0 D±bski KS Kraków
(wo)
w drużynie D±bskiego KS grał nieuprawniony zawodnik - na boisku 1-3
Armatura Kraków 3-1 Prokocim Kraków
KS Tyniec (Kraków) 3-1 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Pozowianka Pozowice 3-1 Hutnik II Kraków
Wisła Jeziorzany 2-2 Liszczanka Liszki
Victoria Kraków 1-0 Radziszowianka Radziszów

Kolejka 20 - 8-9 maja

Armatura Kraków 0-0 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Wi¶lanie Ja¶kowice 5-1 Victoria Kraków
Radziszowianka Radziszów 0-0 Wisła Jeziorzany
Liszczanka Liszki 0-3 Pozowianka Pozowice
Hutnik II Kraków 2-0 KS Tyniec (Kraków)
Prokocim Kraków 3-2 Podgórze Kraków
D±bski KS Kraków 0-4 Płaszowianka Kraków

Kolejka 21 - 15-16 maja

D±bski KS Kraków 3-1 Wi¶lanie Ja¶kowice
Płaszowianka Kraków 2-2 Prokocim Kraków
Podgórze Kraków 0-4 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Armatura Kraków 0-1 Hutnik II Kraków
KS Tyniec (Kraków) 7-1 Liszczanka Liszki
Pozowianka Pozowice 0-2 Radziszowianka Radziszów
Wisła Jeziorzany 1-2 Victoria Kraków

Kolejka 22 - 22-23 maja

Wi¶lanie Ja¶kowice 1-2 Wisła Jeziorzany
Victoria Kraków 0-1 Pozowianka Pozowice
Radziszowianka Radziszów 4-3 KS Tyniec (Kraków)
Liszczanka Liszki 5-3 Armatura Kraków
Hutnik II Kraków 1-2 Podgórze Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 4-0 Płaszowianka Kraków
Prokocim Kraków 1-4 D±bski KS Kraków

Kolejka 23 - 29-30 maja

Prokocim Kraków 1-2 Wi¶lanie Ja¶kowice
D±bski KS Kraków 1-4 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Płaszowianka Kraków 2-0 Hutnik II Kraków
Podgórze Kraków 2-5 Liszczanka Liszki
Armatura Kraków 2-2 Radziszowianka Radziszów
KS Tyniec (Kraków) 2-2 Victoria Kraków
Pozowianka Pozowice 1-2 Wisła Jeziorzany

Kolejka 24 - 5-6 czerwca

Wi¶lanie Ja¶kowice 2-1 Pozowianka Pozowice
Wisła Jeziorzany 5-3 KS Tyniec (Kraków)
Victoria Kraków 1-4 Armatura Kraków
Radziszowianka Radziszów 9-0 Podgórze Kraków
Liszczanka Liszki 3-2 Płaszowianka Kraków
Hutnik II Kraków 0-1 D±bski KS Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-2 Prokocim Kraków

Kolejka 25 - 12-13 czerwca

Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-0 Wi¶lanie Ja¶kowice
Prokocim Kraków 6-0 Hutnik II Kraków
D±bski KS Kraków 2-3 Liszczanka Liszki
Płaszowianka Kraków 1-6 Radziszowianka Radziszów
Podgórze Kraków 1-2 Victoria Kraków
Armatura Kraków 4-1 Wisła Jeziorzany
KS Tyniec (Kraków) 3-1 Pozowianka Pozowice

Kolejka 26 - 20 czerwca

Wi¶lanie Ja¶kowice 2-3 KS Tyniec (Kraków)
Pozowianka Pozowice 1-1 Armatura Kraków
Wisła Jeziorzany 9-1 Podgórze Kraków
Victoria Kraków 4-2 Płaszowianka Kraków
Radziszowianka Radziszów 5-0 D±bski KS Kraków
Liszczanka Liszki 2-4 Prokocim Kraków 19 czerwca
Hutnik II Kraków 5-2 Wanda Nowa Huta (Kraków)

Baraże o udział w Klasie A (Kraków)

Liga okręgowa 2003/2004 (Kraków)

Klasa A 2003/2004 (Kraków I)
Klasa A 2003/2004 (Kraków III)
Klasa A 2003/2004 (Kraków IV - My¶lenice)

Klasa B 2003/2004 (Kraków I)
Klasa B 2003/2004 (Kraków II)
Klasa B 2003/2004 (Kraków III)
Klasa B 2003/2004 (My¶lenice)
Klasa B 2003/2004 (Wieliczka)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas