[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2003/2004, grupa: Kraków IV - Myślenice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 26 57 18 3 5 76-39 9 2 2 36-19 9 1 3 40-20
2.  Raba Dobczyce 26 50 15 5 6 58-31 8 2 3 31-16 7 3 3 27-15
3.  Skalnik Trzemeśnia 26 47 14 5 7 64-35 8 3 2 43-16 6 2 5 21-19 2 4 1 1 0 4-3
4.  LKS Mogilany 26 47 13 8 5 47-23 5 5 3 22-12 8 3 2 25-11 2 1 0 1 1 3-4
5.  Jordan Sum Zakliczyn 26 44 13 5 8 44-31 7 2 4 24-15 6 3 4 20-16
6.  Gdovia Gdów 26 41 12 5 9 37-33 7 2 4 24-17 5 3 5 13-16
7.  Zielonka Wrząsowice 26 36 8 12 6 25-27 4 6 3 12-13 4 6 3 13-14
8.  LKS Libertów 26 34 9 7 10 32-39 3 4 6 15-19 6 3 4 17-20
9.  Tempo Rzeszotary 26 30 8 6 12 40-53 3 6 4 16-17 5 0 8 24-36
10.  Krakus Swoszowice (Kraków) 26 27 7 6 13 38-49 6 0 7 23-22 1 6 6 15-27
11.  Pasternik Ochojno 26 25 6 7 13 38-56 6 3 4 23-20 0 4 9 15-36
12.  Pcimianka Pcim 26 23 6 5 15 32-48 4 2 7 17-18 2 3 8 15-30 2 4 1 1 0 3-2
13.  Grodzisko Raciechowice 26 23 6 5 15 22-41 3 3 7 16-24 3 2 8 6-17 2 1 0 1 1 2-3
14.  Orzeł Myślenice 26 20 5 5 16 31-79 3 2 8 17-37 2 3 8 14-42
LKS Mogilany swoje mecze jako gospodarz rozgrywa na boisku Skawinki, Grodzisko Raciechowice w Dobczycach, Wróblowianka Wróblowice w Swoszowicach, a Pasternik Ochojno w Świątnikach Górnych.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków)    2-1 3-1 0-5 4-3 1-2 2-2 2-1 4-0 3-1 1-1 5-1 5-0 4-1 
 2 Raba Dobczyce1-2     1-0 1-1 0-3 1-1 2-1 9-1 4-0 4-2 1-0 2-1 1-2 4-2 
 3 Skalnik Trzemeśnia1-3 2-2     2-2 3-0 3-0 3-0 1-2 9-2 1-1 3-1 5-3 1-0 9-0 
 4 LKS Mogilany4-1 1-1 1-2     1-2 0-0 0-0 0-1 2-1 1-1 4-1 1-1 2-0 5-1 
 5 Jordan Sum Zakliczyn4-2 1-2 0-2 1-3     0-1 1-1 1-0 2-0 2-2 5-0 2-0 1-0 4-2 
 6 Gdovia Gdów1-3 1-0 2-0 0-1 2-2     1-1 2-3 3-2 3-2 2-1 4-1 0-1 3-0 
 7 Zielonka Wrząsowice0-1 1-3 2-1 0-0 0-0 2-2     0-0 1-3 1-1 3-2 1-0 1-0 0-0 
 8 LKS Libertów2-3 0-2 2-2 0-1 0-2 1-0 2-2     1-3 3-0 1-1 2-2 1-0 0-1 
 9 Tempo Rzeszotary3-2 1-2 3-3 0-1 0-0 2-0 0-2 0-0     1-1 3-2 0-0 0-1 3-3 
 10 Krakus Swoszowice (Kraków)3-4 3-1 0-2 0-4 1-2 3-0 0-1 2-1 1-2     3-0 4-2 1-0 2-3 
 11 Pasternik Ochojno0-0 2-2 2-3 3-2 3-1 0-3 1-1 1-3 0-2 2-1     2-0 3-1 4-1 
 12 Pcimianka Pcim0-3* 1-2 0-1 3-0 0-3 3-1 0-1 0-1 4-3 1-2 5-1     0-0 0-0 
 13 Grodzisko Raciechowice1-5 0-3 1-3 1-3 1-0 0-1 2-0 2-2 0-2 0-0 2-2 2-3     4-0 
 14 Orzeł Myślenice0-11 0-6 2-1 0-2 1-2 0-2 0-1 0-2 5-4 5-1 3-3 0-1 1-1     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

Grodzisko Raciechowice 1-3 Skalnik Trzemeśnia
LKS Libertów 2-2 Pcimianka Pcim
Zielonka Wrząsowice 0-0 Orzeł Myślenice
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-2 Tempo Rzeszotary
LKS Mogilany 0-0 Gdovia Gdów
Jordan Sum Zakliczyn 4-2 Wróblowianka Wróblowice (Kraków)
Pasternik Ochojno 2-2 Raba Dobczyce

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Skalnik Trzemeśnia 2-2 Raba Dobczyce
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-1 Pasternik Ochojno
Gdovia Gdów 2-2 Jordan Sum Zakliczyn
Tempo Rzeszotary 0-1 LKS Mogilany
Orzeł Myślenice 5-1 Krakus Swoszowice (Kraków)
Pcimianka Pcim 0-1 Zielonka Wrząsowice
Grodzisko Raciechowice 2-2 LKS Libertów

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

LKS Libertów 2-2 Skalnik Trzemeśnia
Zielonka Wrząsowice 1-0 Grodzisko Raciechowice
Krakus Swoszowice (Kraków) 4-2 Pcimianka Pcim
LKS Mogilany 5-1 Orzeł Myślenice
Jordan Sum Zakliczyn 2-0 Tempo Rzeszotary
Pasternik Ochojno 0-3 Gdovia Gdów
Raba Dobczyce 1-2 Wróblowianka Wróblowice (Kraków)

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Skalnik Trzemeśnia 1-3 Wróblowianka Wróblowice (Kraków)
Gdovia Gdów 1-0 Raba Dobczyce
Tempo Rzeszotary 3-2 Pasternik Ochojno
Orzeł Myślenice 1-2 Jordan Sum Zakliczyn
Pcimianka Pcim 3-0 LKS Mogilany
Grodzisko Raciechowice 0-0 Krakus Swoszowice (Kraków)
LKS Libertów 2-2 Zielonka Wrząsowice

Kolejka 5 - 3 września

Zielonka Wrząsowice 2-1 Skalnik Trzemeśnia
Krakus Swoszowice (Kraków) 2-1 LKS Libertów
LKS Mogilany 2-0 Grodzisko Raciechowice
Jordan Sum Zakliczyn 2-0 Pcimianka Pcim
Pasternik Ochojno 4-1 Orzeł Myślenice
Raba Dobczyce 4-0 Tempo Rzeszotary
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-2 Gdovia Gdów 4 września

Kolejka 6 - 6-7 września

Skalnik Trzemeśnia 3-0 Gdovia Gdów
Tempo Rzeszotary 3-2 Wróblowianka Wróblowice (Kraków)
Orzeł Myślenice 0-6 Raba Dobczyce
Pcimianka Pcim 5-1 Pasternik Ochojno
Grodzisko Raciechowice 1-0 Jordan Sum Zakliczyn
LKS Libertów 0-1 LKS Mogilany 10 września
Zielonka Wrząsowice 1-1 Krakus Swoszowice (Kraków)

Kolejka 7 - 13-14 września

Krakus Swoszowice (Kraków) 0-2 Skalnik Trzemeśnia
LKS Mogilany 0-0 Zielonka Wrząsowice
Jordan Sum Zakliczyn 1-0 LKS Libertów
Pasternik Ochojno 3-1 Grodzisko Raciechowice
Raba Dobczyce 2-1 Pcimianka Pcim
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 4-1 Orzeł Myślenice
Gdovia Gdów 3-2 Tempo Rzeszotary

Kolejka 8 - 20-21 września

Skalnik Trzemeśnia 9-2 Tempo Rzeszotary
Orzeł Myślenice 0-2 Gdovia Gdów
Pcimianka Pcim 0-3 Wróblowianka Wróblowice (Kraków)
(wo)
w drużynie Pcimianki grał nieuprawniony zawodnik - na boisku 2-2
LKS Libertów 1-1 Pasternik Ochojno
Zielonka Wrząsowice 0-0 Jordan Sum Zakliczyn
Krakus Swoszowice (Kraków) 0-4 LKS Mogilany
Raba Dobczyce 1-2 Grodzisko Raciechowice

Kolejka 9 - 27-28 września

LKS Mogilany 1-2 Skalnik Trzemeśnia
Jordan Sum Zakliczyn 2-2 Krakus Swoszowice (Kraków)
Pasternik Ochojno 1-1 Zielonka Wrząsowice
Raba Dobczyce 9-1 LKS Libertów
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 5-0 Grodzisko Raciechowice
Gdovia Gdów 4-1 Pcimianka Pcim
Tempo Rzeszotary 3-3 Orzeł Myślenice

Kolejka 10 - 4-5 października

Skalnik Trzemeśnia 9-0 Orzeł Myślenice
Pcimianka Pcim 4-3 Tempo Rzeszotary
Grodzisko Raciechowice 0-1 Gdovia Gdów
LKS Libertów 2-3 Wróblowianka Wróblowice (Kraków)
Zielonka Wrząsowice 1-3 Raba Dobczyce
Krakus Swoszowice (Kraków) 3-0 Pasternik Ochojno
LKS Mogilany 1-2 Jordan Sum Zakliczyn

Kolejka 11 - 11-12 października

Jordan Sum Zakliczyn 0-2 Skalnik Trzemeśnia
Pasternik Ochojno 3-2 LKS Mogilany
Raba Dobczyce 4-2 Krakus Swoszowice (Kraków)
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 2-2 Zielonka Wrząsowice
Gdovia Gdów 2-3 LKS Libertów
Tempo Rzeszotary 0-1 Grodzisko Raciechowice
Orzeł Myślenice 0-1 Pcimianka Pcim

Kolejka 12 - 18-19 października

Skalnik Trzemeśnia 5-3 Pcimianka Pcim
LKS Libertów 1-3 Tempo Rzeszotary
Zielonka Wrząsowice 2-2 Gdovia Gdów
Krakus Swoszowice (Kraków) 3-4 Wróblowianka Wróblowice (Kraków)
LKS Mogilany 1-1 Raba Dobczyce
Jordan Sum Zakliczyn 5-0 Pasternik Ochojno
Orzeł Myślenice 1-1 Grodzisko Raciechowice

Kolejka 13 - 25-26 października

Pasternik Ochojno 2-3 Skalnik Trzemeśnia
Raba Dobczyce 0-3 Jordan Sum Zakliczyn
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 0-5 LKS Mogilany
Gdovia Gdów 3-2 Krakus Swoszowice (Kraków)
Tempo Rzeszotary 0-2 Zielonka Wrząsowice
Orzeł Myślenice 0-2 LKS Libertów
Pcimianka Pcim 0-0 Grodzisko Raciechowice

Kolejka 14 - 3-4 kwietnia

Skalnik Trzemeśnia 1-0 Grodzisko Raciechowice
Pcimianka Pcim 0-1 LKS Libertów
Orzeł Myślenice 0-1 Zielonka Wrząsowice
Tempo Rzeszotary 1-1 Krakus Swoszowice (Kraków)
Gdovia Gdów 0-1 LKS Mogilany
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 4-3 Jordan Sum Zakliczyn
Raba Dobczyce 1-0 Pasternik Ochojno

Kolejka 15 - 10 kwietnia

Raba Dobczyce 1-0 Skalnik Trzemeśnia
Pasternik Ochojno 0-0 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 28 kwietnia
Jordan Sum Zakliczyn 0-1 Gdovia Gdów 14 kwietnia
LKS Mogilany 2-1 Tempo Rzeszotary
Krakus Swoszowice (Kraków) 2-3 Orzeł Myślenice
Zielonka Wrząsowice 1-0 Pcimianka Pcim
LKS Libertów 1-0 Grodzisko Raciechowice

Kolejka 16 - 17-18 kwietnia

Skalnik Trzemeśnia 1-2 LKS Libertów
Grodzisko Raciechowice 2-0 Zielonka Wrząsowice
Pcimianka Pcim 1-2 Krakus Swoszowice (Kraków)
Orzeł Myślenice 0-2 LKS Mogilany
Tempo Rzeszotary 0-0 Jordan Sum Zakliczyn
Gdovia Gdów 2-1 Pasternik Ochojno
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 2-1 Raba Dobczyce

Kolejka 17 - 24-25 kwietnia

Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 3-1 Skalnik Trzemeśnia
Raba Dobczyce 1-1 Gdovia Gdów
Pasternik Ochojno 0-2 Tempo Rzeszotary
Jordan Sum Zakliczyn 4-2 Orzeł Myślenice
LKS Mogilany 1-1 Pcimianka Pcim
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-0 Grodzisko Raciechowice
Zielonka Wrząsowice 0-0 LKS Libertów

Kolejka 18 - 1-2 maja

Skalnik Trzemeśnia 3-0 Zielonka Wrząsowice
LKS Libertów 3-0 Krakus Swoszowice (Kraków)
Grodzisko Raciechowice 1-3 LKS Mogilany
Pcimianka Pcim 0-3 Jordan Sum Zakliczyn
Orzeł Myślenice 3-3 Pasternik Ochojno
Tempo Rzeszotary 1-2 Raba Dobczyce
Gdovia Gdów 1-3 Wróblowianka Wróblowice (Kraków)

Kolejka 19 - 8-9 maja

Gdovia Gdów 2-0 Skalnik Trzemeśnia
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 4-0 Tempo Rzeszotary
Raba Dobczyce 4-2 Orzeł Myślenice
Pasternik Ochojno 2-0 Pcimianka Pcim
Jordan Sum Zakliczyn 1-0 Grodzisko Raciechowice
LKS Mogilany 0-1 LKS Libertów
Krakus Swoszowice (Kraków) 0-1 Zielonka Wrząsowice

Kolejka 20 - 15-16 maja

Skalnik Trzemeśnia 1-1 Krakus Swoszowice (Kraków)
Zielonka Wrząsowice 0-0 LKS Mogilany
LKS Libertów 0-2 Jordan Sum Zakliczyn
Grodzisko Raciechowice 2-2 Pasternik Ochojno
Pcimianka Pcim 1-2 Raba Dobczyce
Orzeł Myślenice 0-11 Wróblowianka Wróblowice (Kraków)
Tempo Rzeszotary 2-0 Gdovia Gdów

Kolejka 21 - 22-23 maja

Grodzisko Raciechowice 0-3 Raba Dobczyce
Tempo Rzeszotary 3-3 Skalnik Trzemeśnia
Gdovia Gdów 3-0 Orzeł Myślenice
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 5-1 Pcimianka Pcim
Pasternik Ochojno 1-3 LKS Libertów
Jordan Sum Zakliczyn 1-1 Zielonka Wrząsowice
LKS Mogilany 1-1 Krakus Swoszowice (Kraków)

Kolejka 22 - 29-30 maja

Skalnik Trzemeśnia 2-2 LKS Mogilany
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-2 Jordan Sum Zakliczyn
Zielonka Wrząsowice 3-2 Pasternik Ochojno
LKS Libertów 0-2 Raba Dobczyce
Grodzisko Raciechowice 1-5 Wróblowianka Wróblowice (Kraków)
Pcimianka Pcim 3-1 Gdovia Gdów
Orzeł Myślenice 5-4 Tempo Rzeszotary

Kolejka 23 - 5-6 czerwca

Orzeł Myślenice 2-1 Skalnik Trzemeśnia
Tempo Rzeszotary 0-0 Pcimianka Pcim
Gdovia Gdów 0-1 Grodzisko Raciechowice
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 2-1 LKS Libertów
Raba Dobczyce 2-1 Zielonka Wrząsowice
Pasternik Ochojno 2-1 Krakus Swoszowice (Kraków)
Jordan Sum Zakliczyn 1-3 LKS Mogilany 26 maja

Kolejka 24 - 9 czerwca

Skalnik Trzemeśnia 3-0 Jordan Sum Zakliczyn
LKS Mogilany 4-1 Pasternik Ochojno 2 czerwca
Krakus Swoszowice (Kraków) 3-1 Raba Dobczyce
Zielonka Wrząsowice 0-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków)
LKS Libertów 1-0 Gdovia Gdów
Grodzisko Raciechowice 0-2 Tempo Rzeszotary 2 czerwca
Pcimianka Pcim 0-0 Orzeł Myślenice

Kolejka 25 - 13 czerwca

Grodzisko Raciechowice 4-0 Orzeł Myślenice
Pcimianka Pcim 0-1 Skalnik Trzemeśnia
Tempo Rzeszotary 0-0 LKS Libertów
Gdovia Gdów 1-1 Zielonka Wrząsowice
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 3-1 Krakus Swoszowice (Kraków)
Raba Dobczyce 1-1 LKS Mogilany
Pasternik Ochojno 3-1 Jordan Sum Zakliczyn

Kolejka 26 - 20 czerwca

Skalnik Trzemeśnia 3-1 Pasternik Ochojno
Jordan Sum Zakliczyn 1-2 Raba Dobczyce
LKS Mogilany 4-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków)
Krakus Swoszowice (Kraków) 3-0 Gdovia Gdów
Zielonka Wrząsowice 1-3 Tempo Rzeszotary
LKS Libertów 0-1 Orzeł Myślenice
Grodzisko Raciechowice 2-3 Pcimianka Pcim

Baraże o udział w Klasie A (Kraków)

Liga okręgowa 2003/2004 (Kraków)

Klasa A 2003/2004 (Kraków I)
Klasa A 2003/2004 (Kraków II)
Klasa A 2003/2004 (Kraków III)

Klasa B 2003/2004 (Kraków I)
Klasa B 2003/2004 (Kraków II)
Klasa B 2003/2004 (Kraków III)
Klasa B 2003/2004 (Myślenice)
Klasa B 2003/2004 (Wieliczka)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas