[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2003/2004, grupa: Kraków I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Płomień Jerzmanowice 26 71 23 2 1 108-27 13 0 0 65-9 10 2 1 43-18
2.  Wiarusy Igołomia 26 44 12 8 6 43-33 8 4 1 26-8 4 4 5 17-25 2 4 1 1 0 3-2
3.  Bibiczanka Bibice 26 44 12 8 6 55-44 7 3 3 32-20 5 5 3 23-24 2 1 0 1 1 2-3
4.  Wisła Rząska 26 38 12 2 12 44-48 6 1 6 21-19 6 1 6 23-29 2 3 1 0 1 4-3
5.  Sokół Kocmyrzów Baranówka 26 38 11 5 10 47-47 6 4 3 27-22 5 1 7 20-25 2 3 1 0 1 3-4
6.  Tonianka Tonie (Kraków) 26 36 9 9 8 37-39 5 3 5 16-20 4 6 3 21-19
7.  Wawrzynianka Wawrzeńczyce 26 35 10 5 11 41-48 5 3 5 18-22 5 2 6 23-26 2 3 1 0 1 3-2
8.  JKS Zelków 26 35 9 8 9 43-37 7 3 3 32-17 2 5 6 11-20 2 3 1 0 1 2-3
9.  Zieleńczanka Zielonki 26 34 9 7 10 42-44 4 6 3 21-20 5 1 7 21-24
10.  Grębałowianka Kraków 26 32 8 8 10 36-34 5 2 6 19-16 3 6 4 17-18
11.  Lotnik Kryspinów 26 31 9 4 13 53-69 5 2 6 34-37 4 2 7 19-32
12.  Partyzant Dojazdów 26 25 5 10 11 36-61 4 3 6 23-27 1 7 5 13-34
13.  Niegoszowianka Niegoszowice 26 20 5 5 16 34-55 4 4 5 19-22 1 1 11 15-33 2 3 1 0 1 4-3
14.  Wielmożanka Wielmoża 26 20 5 5 16 27-60 2 5 6 14-20 3 0 10 13-40 2 3 1 0 1 3-4
Płomień Jerzmanowice swoje mecze w roli gospodarza rozgrywa na boisku w Łazach, a Grębałowianka na boisku Wandy Nowa Huta.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Płomień Jerzmanowice    5-1 6-0 5-1 5-1 3-1 5-1 3-0 3-1 2-0 5-0 12-2 5-1 6-0 
 2 Wiarusy Igołomia1-0     1-1 3-0* 0-1 0-0 2-0 4-0 3-1 2-1 3-3 1-1 2-0 4-0 
 3 Bibiczanka Bibice3-4 1-2     4-4 3-2 1-1 4-1 3-1 0-1 0-0 4-2 4-1 3-0 2-1 
 4 Wisła Rząska2-4 0-1 2-5     3-1 1-3 2-0 0-1 1-0 0-0 2-0 3-0* 5-3 0-1 
 5 Sokół Kocmyrzów Baranówka1-5 2-2 2-0 2-1     3-3 0-3 1-1 2-1 3-3 4-1 0-1 2-1 5-0 
 6 Tonianka Tonie (Kraków)1-5 1-0 0-0 0-1 3-0*     1-3 1-0 2-0 0-5 3-1 2-2 1-1 1-2 
 7 Wawrzynianka Wawrzeńczyce1-2 1-0 2-2 3-1 2-1 2-1     0-2 3-4 0-0 2-3 1-1 0-5 1-0 
 8 JKS Zelków1-5 7-1 1-1 5-3 1-1 1-0 0-3     1-2 2-0 3-1 0-0 2-0 8-0 
 9 Zieleńczanka Zielonki2-5 2-1 2-2 0-1 3-1 1-1 1-1 1-1     2-2 0-1 1-1 4-2 2-1 
 10 Grębałowianka Kraków0-0 0-1 1-2 4-0 0-5 1-2 2-0 0-0 1-3     1-2 5-1 1-0 3-0 
 11 Lotnik Kryspinów0-3 1-1 5-2 2-5 2-4 3-3 3-4 2-1 1-5 5-0     4-2 5-1 1-6 
 12 Partyzant Dojazdów2-2 1-1 1-2 1-2 1-2 2-3 1-4 4-3 2-2 1-4 2-1     1-0 4-1 
 13 Niegoszowianka Niegoszowice2-4 2-2 0-4 0-2 2-0 1-3 3-1 1-1 2-0 0-1 2-2 1-1     3-1 
 14 Wielmożanka Wielmoża2-4 2-4 1-2 0-2 0-1 0-0 2-2 0-0 3-1 1-1 1-2 0-0 2-1     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Wiarusy Igołomia 0-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Bibiczanka Bibice 1-1 Tonianka Tonie (Kraków)
JKS Zelków 3-1 Lotnik Kryspinów
Wielmożanka Wielmoża 2-2 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Płomień Jerzmanowice 5-1 Wisła Rząska
Zieleńczanka Zielonki 1-1 Partyzant Dojazdów
Niegoszowianka Niegoszowice 0-1 Grębałowianka Kraków

Kolejka 2 - 27 sierpnia

Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-1 Partyzant Dojazdów
Wisła Rząska 1-0 Zieleńczanka Zielonki
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 1-2 Płomień Jerzmanowice
Lotnik Kryspinów 1-6 Wielmożanka Wielmoża
Tonianka Tonie (Kraków) 1-0 JKS Zelków
Niegoszowianka Niegoszowice 0-4 Bibiczanka Bibice
Wiarusy Igołomia 2-1 Grębałowianka Kraków

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Grębałowianka Kraków 0-5 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Bibiczanka Bibice 1-2 Wiarusy Igołomia
JKS Zelków 2-0 Niegoszowianka Niegoszowice
Wielmożanka Wielmoża 0-0 Tonianka Tonie (Kraków)
Zieleńczanka Zielonki 1-1 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Partyzant Dojazdów 1-2 Wisła Rząska
Lotnik Kryspinów 0-3 Płomień Jerzmanowice

Kolejka 4 - 6-7 września

Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-1 Wisła Rząska
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 1-1 Partyzant Dojazdów
Lotnik Kryspinów 1-5 Zieleńczanka Zielonki
Tonianka Tonie (Kraków) 1-5 Płomień Jerzmanowice
Niegoszowianka Niegoszowice 3-1 Wielmożanka Wielmoża
Wiarusy Igołomia 4-0 JKS Zelków
Grębałowianka Kraków 1-2 Bibiczanka Bibice

Kolejka 5 - 13-14 września

Bibiczanka Bibice 3-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka
JKS Zelków 2-0 Grębałowianka Kraków
Wielmożanka Wielmoża 2-4 Wiarusy Igołomia
Płomień Jerzmanowice 5-1 Niegoszowianka Niegoszowice
Zieleńczanka Zielonki 1-1 Tonianka Tonie (Kraków)
Partyzant Dojazdów 2-1 Lotnik Kryspinów
Wisła Rząska 2-0 Wawrzynianka Wawrzeńczyce

Kolejka 6 - 20-21 września

Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-3 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Lotnik Kryspinów 2-5 Wisła Rząska
Tonianka Tonie (Kraków) 2-2 Partyzant Dojazdów
Niegoszowianka Niegoszowice 2-0 Zieleńczanka Zielonki
Wiarusy Igołomia 1-0 Płomień Jerzmanowice
Grębałowianka Kraków 3-0 Wielmożanka Wielmoża
Bibiczanka Bibice 3-1 JKS Zelków

Kolejka 7 - 27-28 września

JKS Zelków 1-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Wielmożanka Wielmoża 1-2 Bibiczanka Bibice
Płomień Jerzmanowice 2-0 Grębałowianka Kraków
Zieleńczanka Zielonki 2-1 Wiarusy Igołomia
Partyzant Dojazdów 1-0 Niegoszowianka Niegoszowice
Wisła Rząska 1-3 Tonianka Tonie (Kraków)
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 2-3 Lotnik Kryspinów

Kolejka 8 - 4-5 października

Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-1 Lotnik Kryspinów
Tonianka Tonie (Kraków) 1-3 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Niegoszowianka Niegoszowice 0-2 Wisła Rząska
Wiarusy Igołomia 1-1 Partyzant Dojazdów
Grębałowianka Kraków 1-3 Zieleńczanka Zielonki
Bibiczanka Bibice 3-4 Płomień Jerzmanowice
JKS Zelków 8-0 Wielmożanka Wielmoża

Kolejka 9 - 11-12 października

Wielmożanka Wielmoża 0-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Płomień Jerzmanowice 3-0 JKS Zelków
Zieleńczanka Zielonki 2-2 Bibiczanka Bibice
Partyzant Dojazdów 1-4 Grębałowianka Kraków
Wisła Rząska 0-1 Wiarusy Igołomia
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 0-5 Niegoszowianka Niegoszowice
Lotnik Kryspinów 3-3 Tonianka Tonie (Kraków)

Kolejka 10 - 18-19 października

Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-3 Tonianka Tonie (Kraków)
Niegoszowianka Niegoszowice 2-2 Lotnik Kryspinów
Wiarusy Igołomia 2-0 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Grębałowianka Kraków 4-0 Wisła Rząska
Bibiczanka Bibice 4-1 Partyzant Dojazdów
JKS Zelków 1-2 Zieleńczanka Zielonki
Wielmożanka Wielmoża 2-4 Płomień Jerzmanowice

Kolejka 11 - 25-26 października

Płomień Jerzmanowice 5-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Zieleńczanka Zielonki 2-1 Wielmożanka Wielmoża
Partyzant Dojazdów 4-3 JKS Zelków
Wisła Rząska 2-5 Bibiczanka Bibice
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 0-0 Grębałowianka Kraków
Lotnik Kryspinów 1-1 Wiarusy Igołomia
Tonianka Tonie (Kraków) 1-1 Niegoszowianka Niegoszowice

Kolejka 12 - 2 listopada

Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-1 Niegoszowianka Niegoszowice
Wiarusy Igołomia 0-0 Tonianka Tonie (Kraków)
Grębałowianka Kraków 1-2 Lotnik Kryspinów
Bibiczanka Bibice 4-1 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
JKS Zelków 5-3 Wisła Rząska
Wielmożanka Wielmoża 0-0 Partyzant Dojazdów
Płomień Jerzmanowice 3-1 Zieleńczanka Zielonki

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Zieleńczanka Zielonki 3-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Partyzant Dojazdów 2-2 Płomień Jerzmanowice
Wisła Rząska 0-1 Wielmożanka Wielmoża
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 0-2 JKS Zelków
Lotnik Kryspinów 5-2 Bibiczanka Bibice
Tonianka Tonie (Kraków) 0-5 Grębałowianka Kraków
Niegoszowianka Niegoszowice 2-2 Wiarusy Igołomia

Kolejka 14 - 3-4 kwietnia

Grębałowianka Kraków 1-0 Niegoszowianka Niegoszowice
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-2 Wiarusy Igołomia
Tonianka Tonie (Kraków) 0-0 Bibiczanka Bibice
Lotnik Kryspinów 2-1 JKS Zelków
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 1-0 Wielmożanka Wielmoża
Wisła Rząska 2-4 Płomień Jerzmanowice
Partyzant Dojazdów 2-2 Zieleńczanka Zielonki

Kolejka 15 - 10 kwietnia

Partyzant Dojazdów 1-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Zieleńczanka Zielonki 0-1 Wisła Rząska
Płomień Jerzmanowice 5-1 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Wielmożanka Wielmoża 1-2 Lotnik Kryspinów
JKS Zelków 1-0 Tonianka Tonie (Kraków)
Bibiczanka Bibice 3-0 Niegoszowianka Niegoszowice
Grębałowianka Kraków 0-1 Wiarusy Igołomia

Kolejka 16 - 17-18 kwietnia

Płomień Jerzmanowice 5-0 Lotnik Kryspinów
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-3 Grębałowianka Kraków
Wiarusy Igołomia 1-1 Bibiczanka Bibice
Niegoszowianka Niegoszowice 1-1 JKS Zelków
Tonianka Tonie (Kraków) 1-2 Wielmożanka Wielmoża
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 3-4 Zieleńczanka Zielonki
Wisła Rząska 3-0 Partyzant Dojazdów
(wo)
mecz przerwany w 90. minucie przy stanie 2-2 - bramkarz gości rzucił piłka w sędziego, a jego koledzy zeszli z boiska na znak protestu przeciw decyzji sędziego (podyktował rzut karny na gospodarzy)

Kolejka 17 - 24-25 kwietnia

Wisła Rząska 3-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Partyzant Dojazdów 1-4 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Zieleńczanka Zielonki 0-1 Lotnik Kryspinów
Płomień Jerzmanowice 3-1 Tonianka Tonie (Kraków)
Wielmożanka Wielmoża 2-1 Niegoszowianka Niegoszowice
JKS Zelków 7-1 Wiarusy Igołomia
Bibiczanka Bibice 0-0 Grębałowianka Kraków

Kolejka 18 - 1-2 maja

Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-0 Bibiczanka Bibice
Grębałowianka Kraków 0-0 JKS Zelków
Wiarusy Igołomia 4-0 Wielmożanka Wielmoża
Niegoszowianka Niegoszowice 2-4 Płomień Jerzmanowice
Tonianka Tonie (Kraków) 2-0 Zieleńczanka Zielonki
Lotnik Kryspinów 4-2 Partyzant Dojazdów
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 3-1 Wisła Rząska

Kolejka 19 - 8-9 maja

Wawrzynianka Wawrzeńczyce 2-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Wisła Rząska 2-0 Lotnik Kryspinów
Partyzant Dojazdów 2-3 Tonianka Tonie (Kraków)
Zieleńczanka Zielonki 4-2 Niegoszowianka Niegoszowice
Płomień Jerzmanowice 5-1 Wiarusy Igołomia
Wielmożanka Wielmoża 1-1 Grębałowianka Kraków
JKS Zelków 1-1 Bibiczanka Bibice

Kolejka 20 - 15-16 maja

Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-1 JKS Zelków
Bibiczanka Bibice 2-1 Wielmożanka Wielmoża
Grębałowianka Kraków 0-0 Płomień Jerzmanowice
Wiarusy Igołomia 3-1 Zieleńczanka Zielonki
Niegoszowianka Niegoszowice 1-1 Partyzant Dojazdów
Tonianka Tonie (Kraków) 0-1 Wisła Rząska
Lotnik Kryspinów 3-4 Wawrzynianka Wawrzeńczyce

Kolejka 21 - 22-23 maja

Lotnik Kryspinów 2-4 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 2-1 Tonianka Tonie (Kraków)
Wisła Rząska 5-3 Niegoszowianka Niegoszowice
Partyzant Dojazdów 1-1 Wiarusy Igołomia
Zieleńczanka Zielonki 2-2 Grębałowianka Kraków
Płomień Jerzmanowice 6-0 Bibiczanka Bibice
Wielmożanka Wielmoża 0-0 JKS Zelków

Kolejka 22 - 29-30 maja

Sokół Kocmyrzów Baranówka 5-0 Wielmożanka Wielmoża
JKS Zelków 1-5 Płomień Jerzmanowice
Bibiczanka Bibice 0-1 Zieleńczanka Zielonki
Grębałowianka Kraków 5-1 Partyzant Dojazdów
Wiarusy Igołomia 3-0 Wisła Rząska
(wo)
mecz się nie odbył - goście nie przyjechali
Niegoszowianka Niegoszowice 3-1 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Tonianka Tonie (Kraków) 3-1 Lotnik Kryspinów

Kolejka 23 - 5 czerwca

Tonianka Tonie (Kraków) 3-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka
(wo)
mecz przerwany w 83. minucie przy stanie 1-1 - goście zeszli z boiska na znak prostestu wobec postawy sędziego
Lotnik Kryspinów 5-1 Niegoszowianka Niegoszowice
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 1-0 Wiarusy Igołomia
Wisła Rząska 0-0 Grębałowianka Kraków
Partyzant Dojazdów 1-2 Bibiczanka Bibice
Zieleńczanka Zielonki 1-1 JKS Zelków
Płomień Jerzmanowice 6-0 Wielmożanka Wielmoża

Kolejka 24 - 9 czerwca

Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-5 Płomień Jerzmanowice
Wielmożanka Wielmoża 3-1 Zieleńczanka Zielonki
JKS Zelków 0-0 Partyzant Dojazdów
Bibiczanka Bibice 4-4 Wisła Rząska
Grębałowianka Kraków 2-0 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Wiarusy Igołomia 3-3 Lotnik Kryspinów
Niegoszowianka Niegoszowice 1-3 Tonianka Tonie (Kraków)

Kolejka 25 - 13 czerwca

Niegoszowianka Niegoszowice 2-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Tonianka Tonie (Kraków) 1-0 Wiarusy Igołomia
Lotnik Kryspinów 5-0 Grębałowianka Kraków
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 2-2 Bibiczanka Bibice
Wisła Rząska 0-1 JKS Zelków
Partyzant Dojazdów 4-1 Wielmożanka Wielmoża
Zieleńczanka Zielonki 2-5 Płomień Jerzmanowice

Kolejka 26 - 20 czerwca

Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-1 Zieleńczanka Zielonki
Płomień Jerzmanowice 12-2 Partyzant Dojazdów
Wielmożanka Wielmoża 0-2 Wisła Rząska
JKS Zelków 0-3 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Bibiczanka Bibice 4-2 Lotnik Kryspinów
Grębałowianka Kraków 1-2 Tonianka Tonie (Kraków)
Wiarusy Igołomia 2-0 Niegoszowianka Niegoszowice

Baraże o udział w Klasie A (Kraków)

Liga okręgowa 2003/2004 (Kraków)

Klasa A 2003/2004 (Kraków II)
Klasa A 2003/2004 (Kraków III)
Klasa A 2003/2004 (Kraków IV - Myślenice)

Klasa B 2003/2004 (Kraków I)
Klasa B 2003/2004 (Kraków II)
Klasa B 2003/2004 (Kraków III)
Klasa B 2003/2004 (Myślenice)
Klasa B 2003/2004 (Wieliczka)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas