[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2003/2004, grupa: Przemyśl
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wesoła Zadąbrowie 18 44 14 2 2 54-17 8 1 0 31-6 6 1 2 23-11
2.  Viking Orły 18 40 13 1 4 74-22 7 1 1 48-8 6 0 3 26-14
3.  LKS Nakło 18 39 12 3 3 41-22 7 1 1 26-10 5 2 2 15-12
4.  Wiar Huwniki 18 33 11 0 7 70-33 7 0 2 38-9 4 0 5 32-24
5.  Tęcza Kosienice 18 28 9 1 8 38-38 5 0 4 20-19 4 1 4 18-19
6.  Żurawianka II Żurawica 18 27 8 3 7 34-29 6 0 3 19-13 2 3 4 15-16
7.  Walawianka Walawa 18 16 5 1 12 28-60 3 0 6 17-29 2 1 6 11-31
8.  Unia Zaleska Wola 18 12 3 3 12 21-62 3 2 4 14-20 0 1 8 7-42
9.  Rada Orzechowce 18 11 2 5 11 25-46 2 4 3 17-17 0 1 8 8-29
10.  Polonia Korczowa 18 10 3 1 14 28-84 2 1 6 17-35 1 0 8 11-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Wesoła Zadąbrowie    3-0 4-0 5-2 2-1 1-1 3-1 5-0 2-1 6-0 
 2 Viking Orły0-3     1-1 3-1 10-1 3-0 11-1 7-0 3-0 10-1 
 3 LKS Nakło2-0 0-2     5-4 2-1 1-0 0-0 5-1 5-1 6-1 
 4 Wiar Huwniki2-4 3-0 1-0     0-2 3-1 6-1 11-0 5-0 7-1 
 5 Tęcza Kosienice2-1 0-1 2-3 3-2     0-7 2-3 3-2 1-0 7-0 
 6 Żurawianka II Żurawica0-2 4-2 1-3 0-2 1-0     3-0 3-1 2-1 5-2 
 7 Walawianka Walawa1-5 0-7 2-3 2-4 1-5 0-1     3-1 5-1 3-2 
 8 Unia Zaleska Wola0-3 1-5 0-1 3-1 0-3* 2-2 3-2     1-1 4-2 
 9 Rada Orzechowce2-2 3-4 1-1 2-5 0-0 2-2 3-1 3-0*     1-2 
 10 Polonia Korczowa2-3 0-5 0-3* 1-11 3-5 4-1 0-2 2-2 5-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 24 sierpnia

Żurawianka II Żurawica 0-2 Wiar Huwniki
Walawianka Walawa 2-3 LKS Nakło
Tęcza Kosienice 3-2 Unia Zaleska Wola
Polonia Korczowa 5-3 Rada Orzechowce
Wesoła Zadąbrowie 3-0 Viking Orły

Kolejka 2 - 31 sierpnia

Wiar Huwniki 3-0 Viking Orły
Rada Orzechowce 2-2 Wesoła Zadąbrowie
Unia Zaleska Wola 4-2 Polonia Korczowa
LKS Nakło 2-1 Tęcza Kosienice
Żurawianka II Żurawica 3-0 Walawianka Walawa

Kolejka 3 - 7 września

Walawianka Walawa 2-4 Wiar Huwniki
Tęcza Kosienice 0-7 Żurawianka II Żurawica
Polonia Korczowa 0-3 LKS Nakło
(wo)
Wesoła Zadąbrowie 5-0 Unia Zaleska Wola
Viking Orły 3-0 Rada Orzechowce

Kolejka 4 - 14 września

Wiar Huwniki 5-0 Rada Orzechowce
Unia Zaleska Wola 1-5 Viking Orły
LKS Nakło 2-0 Wesoła Zadąbrowie
Żurawianka II Żurawica 5-2 Polonia Korczowa
Walawianka Walawa 1-5 Tęcza Kosienice

Kolejka 5 - 21 września

Tęcza Kosienice 3-2 Wiar Huwniki
Polonia Korczowa 0-2 Walawianka Walawa
Wesoła Zadąbrowie 1-1 Żurawianka II Żurawica
Viking Orły 1-1 LKS Nakło
Rada Orzechowce 3-0 Unia Zaleska Wola
(wo)

Kolejka 6 - 28 września

Wiar Huwniki 11-0 Unia Zaleska Wola
LKS Nakło 5-1 Rada Orzechowce
Żurawianka II Żurawica 4-2 Viking Orły
Walawianka Walawa 1-5 Wesoła Zadąbrowie
Tęcza Kosienice 7-0 Polonia Korczowa
mecz przerwany w 36 min z powodu zdekompletowania drużyny gości

Kolejka 7 - 5 października

Polonia Korczowa 1-11 Wiar Huwniki
Wesoła Zadąbrowie 2-1 Tęcza Kosienice
Viking Orły 11-1 Walawianka Walawa
Rada Orzechowce 2-2 Żurawianka II Żurawica
Unia Zaleska Wola 0-1 LKS Nakło

Kolejka 8 - 12 października

Wiar Huwniki 1-0 LKS Nakło
Żurawianka II Żurawica 3-1 Unia Zaleska Wola
Walawianka Walawa 5-1 Rada Orzechowce
Tęcza Kosienice 0-1 Viking Orły
Polonia Korczowa 2-3 Wesoła Zadąbrowie

Kolejka 9 - 19 października

Wesoła Zadąbrowie 5-2 Wiar Huwniki
Viking Orły 10-1 Polonia Korczowa
Rada Orzechowce 0-0 Tęcza Kosienice
Unia Zaleska Wola 3-2 Walawianka Walawa
LKS Nakło 1-0 Żurawianka II Żurawica

Kolejka 10 - 18 kwietnia

Wiar Huwniki 3-1 Żurawianka II Żurawica
LKS Nakło 0-0 Walawianka Walawa
Unia Zaleska Wola 0-3 Tęcza Kosienice
(wo)
mecz przerwany w 70 minucie. Na boisku 2-4
Rada Orzechowce 1-2 Polonia Korczowa
Viking Orły 0-3 Wesoła Zadąbrowie

Kolejka 11 - 25 kwietnia

Viking Orły 3-1 Wiar Huwniki
Wesoła Zadąbrowie 2-1 Rada Orzechowce
Polonia Korczowa 2-2 Unia Zaleska Wola
Tęcza Kosienice 2-3 LKS Nakło
Walawianka Walawa 0-1 Żurawianka II Żurawica

Kolejka 12 - 2 maja

Wiar Huwniki 6-1 Walawianka Walawa
Żurawianka II Żurawica 1-0 Tęcza Kosienice
LKS Nakło 6-1 Polonia Korczowa
Unia Zaleska Wola 0-3 Wesoła Zadąbrowie
Rada Orzechowce 3-4 Viking Orły

Kolejka 13 - 9 maja

Rada Orzechowce 2-5 Wiar Huwniki
Viking Orły 7-0 Unia Zaleska Wola
Wesoła Zadąbrowie 4-0 LKS Nakło
Polonia Korczowa 4-1 Żurawianka II Żurawica
Tęcza Kosienice 2-3 Walawianka Walawa

Kolejka 14 - 16 maja

Wiar Huwniki 0-2 Tęcza Kosienice
Walawianka Walawa 3-2 Polonia Korczowa
Żurawianka II Żurawica 0-2 Wesoła Zadąbrowie
LKS Nakło 0-2 Viking Orły
Unia Zaleska Wola 1-1 Rada Orzechowce

Kolejka 15 - 23 maja

Unia Zaleska Wola 3-1 Wiar Huwniki
Rada Orzechowce 1-1 LKS Nakło
Viking Orły 3-0 Żurawianka II Żurawica
Wesoła Zadąbrowie 3-1 Walawianka Walawa
Polonia Korczowa 3-5 Tęcza Kosienice

Kolejka 16 - 30 maja

Wiar Huwniki 7-1 Polonia Korczowa
Tęcza Kosienice 2-1 Wesoła Zadąbrowie
Walawianka Walawa 0-7 Viking Orły
Żurawianka II Żurawica 2-1 Rada Orzechowce
LKS Nakło 5-1 Unia Zaleska Wola

Kolejka 17 - 6 czerwca

LKS Nakło 5-4 Wiar Huwniki
Unia Zaleska Wola 2-2 Żurawianka II Żurawica
Rada Orzechowce 3-1 Walawianka Walawa
Viking Orły 10-1 Tęcza Kosienice
Wesoła Zadąbrowie 6-0 Polonia Korczowa

REKLAMA

Kolejka 18 - 13 czerwca

Wiar Huwniki 2-4 Wesoła Zadąbrowie
Polonia Korczowa 0-5 Viking Orły
Tęcza Kosienice 1-0 Rada Orzechowce
Walawianka Walawa 3-1 Unia Zaleska Wola
Żurawianka II Żurawica 1-3 LKS Nakło

Klasa A 2003/2004 (Przemyśl)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas