[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2003/2004, grupa: Przemyśl
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Granica Stubno 26 61 19 4 3 87-18 11 1 1 46-5 8 3 2 41-13
2.  ULKS Hermanowice 26 49 15 4 7 55-36 7 4 2 35-12 8 0 5 20-24
3.  Leśnik Bircza 26 44 13 5 8 43-43 8 1 4 19-14 5 4 4 24-29
4.  San Ostrów 26 37 9 10 7 39-35 4 6 3 21-17 5 4 4 18-18 4 12 4 0 0 10-4
5.  Biało-Czerwoni Kaszyce 26 37 11 4 11 42-45 8 1 4 27-16 3 3 7 15-29 4 3 1 0 3 4-6
6.  Cresovia Kalników 26 37 11 4 11 44-52 6 4 3 27-21 5 0 8 17-31 4 3 1 0 3 6-10
7.  Grom Wyszatyce 26 36 10 6 10 40-37 5 3 5 22-17 5 3 5 18-20 2 6 2 0 0 5-1
8.  Motor Grochowce 26 36 10 6 10 43-44 7 0 6 27-26 3 6 4 16-18 2 0 0 0 2 1-5
9.  Wiar Krówniki 26 33 9 6 11 50-49 6 4 3 33-19 3 2 8 17-30 2 4 1 1 0 4-3
10.  Fort Jaksmanice 26 33 9 6 11 40-45 6 2 5 20-20 3 4 6 20-25 2 1 0 1 1 3-4
11.  Korona Trójczyce 26 32 9 5 12 42-52 4 4 5 22-21 5 1 7 20-31
12.  LKS Dubiecko 26 30 7 9 10 50-51 3 6 4 29-21 4 3 6 21-30
13.  Fenix Leszno 26 29 8 5 13 37-59 6 3 4 24-26 2 2 9 13-33
14.  Orzeł Torki 26 13 3 4 19 21-67 1 0 12 7-39 2 4 7 14-28

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Granica Stubno    4-1 8-0 2-0 8-0 7-0 3-1 0-0 1-2 3-0 2-1 2-0 3-0 3-0 
 2 ULKS Hermanowice0-0     5-2 0-1 0-0 1-0 1-1 1-1 1-2 5-0 4-2 8-2 3-0 6-1 
 3 Leśnik Bircza3-2 0-1     1-1 2-1 3-0 1-0 2-1 1-0 2-1 0-2 1-2 2-1 1-2 
 4 San Ostrów0-3 0-1 0-0     2-1 3-1 0-1 2-2 3-2 1-1 6-1 1-1 2-2 1-1 
 5 Biało-Czerwoni Kaszyce2-2 3-0 3-0* 0-1     3-2 1-4 0-2 5-0 0-3 4-1 3-1 2-0 1-0 
 6 Cresovia Kalników1-4 6-2 1-3 2-4 1-0     1-0 1-1 1-0 1-1 6-4 4-0 1-1 1-1 
 7 Grom Wyszatyce2-4 0-1 1-1 2-0 0-1 1-3     3-0* 2-2 1-0 0-0 3-1 1-3 6-1 
 8 Motor Grochowce0-5* 4-2 5-1 2-1 3-1 5-1 1-2     2-0 1-3 2-3 0-3 2-1 0-3* 
 9 Wiar Krówniki1-6 3-4 2-3 1-1 7-0 3-0 2-2 4-0     1-1 5-0 1-1 1-0 2-1 
 10 Fort Jaksmanice0-0 0-2 0-0 3-2 1-3 1-4 3-0* 2-0 2-3     1-0 1-4 4-1 2-1 
 11 Korona Trójczyce0-2 0-1 1-6 1-2 2-1 0-1 4-0 1-1 4-2 2-2     2-2 4-0 1-1 
 12 LKS Dubiecko4-1 0-2 0-1 2-2 2-2 2-3 1-1 1-1 2-2 6-1 0-1     8-3 1-1 
 13 Fenix Leszno0-6 4-2 2-2 1-1 1-1 1-0 1-2 1-3 4-1 2-1 0-3* 4-3     3-1 
 14 Orzeł Torki0-6 0-1 1-5 1-2 0-4 1-2 1-4 0-4 2-1 0-6 1-2 0-1 0-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 10 sierpnia

San Ostrów 0-3 Granica Stubno
Motor Grochowce 2-3 Korona Trójczyce
Fort Jaksmanice 3-0 Grom Wyszatyce
(wo)
goscie nie przyjechali
Fenix Leszno 3-1 Orzeł Torki
Leśnik Bircza 1-2 LKS Dubiecko
Cresovia Kalników 1-0 Biało-Czerwoni Kaszyce
Wiar Krówniki 3-4 ULKS Hermanowice

Kolejka 2 - 17 sierpnia

Granica Stubno 4-1 ULKS Hermanowice
Biało-Czerwoni Kaszyce 5-0 Wiar Krówniki
LKS Dubiecko 2-3 Cresovia Kalników
Orzeł Torki 1-5 Leśnik Bircza
Grom Wyszatyce 1-3 Fenix Leszno
Korona Trójczyce 2-2 Fort Jaksmanice
San Ostrów 2-2 Motor Grochowce

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Motor Grochowce 0-5 Granica Stubno
(wo)
mecz został przerwany przez sędziego w 64 min przy stanie 1-5.
Fort Jaksmanice 3-2 San Ostrów
Fenix Leszno 0-3 Korona Trójczyce
(wo)
mecz został przerwany przez sędziego w 70 min przy stanie 2-0.
Leśnik Bircza 1-0 Grom Wyszatyce
Cresovia Kalników 1-1 Orzeł Torki
Wiar Krówniki 1-1 LKS Dubiecko
ULKS Hermanowice 0-0 Biało-Czerwoni Kaszyce

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Granica Stubno 8-0 Biało-Czerwoni Kaszyce
LKS Dubiecko 0-2 ULKS Hermanowice
Orzeł Torki 2-1 Wiar Krówniki
Grom Wyszatyce 1-3 Cresovia Kalników
Korona Trójczyce 1-6 Leśnik Bircza
San Ostrów 2-2 Fenix Leszno
Motor Grochowce 1-3 Fort Jaksmanice

Kolejka 5 - 7 września

Fort Jaksmanice 0-0 Granica Stubno
Fenix Leszno 1-3 Motor Grochowce
Leśnik Bircza 1-1 San Ostrów
Cresovia Kalników 6-4 Korona Trójczyce
Wiar Krówniki 2-2 Grom Wyszatyce
ULKS Hermanowice 6-1 Orzeł Torki
Biało-Czerwoni Kaszyce 3-1 LKS Dubiecko

Kolejka 6 - 14 września

Granica Stubno 2-0 LKS Dubiecko
Orzeł Torki 0-4 Biało-Czerwoni Kaszyce
Grom Wyszatyce 0-1 ULKS Hermanowice
Korona Trójczyce 4-2 Wiar Krówniki
San Ostrów 3-1 Cresovia Kalników
Motor Grochowce 5-1 Leśnik Bircza
Fort Jaksmanice 4-1 Fenix Leszno

Kolejka 7 - 21 września

Fenix Leszno 0-6 Granica Stubno
Leśnik Bircza 2-1 Fort Jaksmanice
Cresovia Kalników 1-1 Motor Grochowce
Wiar Krówniki 1-1 San Ostrów
ULKS Hermanowice 4-2 Korona Trójczyce
Biało-Czerwoni Kaszyce 1-4 Grom Wyszatyce
LKS Dubiecko 1-1 Orzeł Torki

Kolejka 8 - 28 września

Granica Stubno 3-0 Orzeł Torki
Grom Wyszatyce 3-1 LKS Dubiecko
Korona Trójczyce 2-1 Biało-Czerwoni Kaszyce
San Ostrów 0-1 ULKS Hermanowice
Motor Grochowce 2-0 Wiar Krówniki
Fort Jaksmanice 1-4 Cresovia Kalników
Fenix Leszno 2-2 Leśnik Bircza

Kolejka 9 - 5 października

Leśnik Bircza 3-2 Granica Stubno
Cresovia Kalników 1-1 Fenix Leszno
Wiar Krówniki 1-1 Fort Jaksmanice
ULKS Hermanowice 1-1 Motor Grochowce
Biało-Czerwoni Kaszyce 0-1 San Ostrów
LKS Dubiecko 0-1 Korona Trójczyce
Orzeł Torki 1-4 Grom Wyszatyce

Kolejka 10 - 12 października

Granica Stubno 3-1 Grom Wyszatyce
Korona Trójczyce 1-1 Orzeł Torki
San Ostrów 1-1 LKS Dubiecko
Motor Grochowce 3-1 Biało-Czerwoni Kaszyce
Fort Jaksmanice 0-2 ULKS Hermanowice
Fenix Leszno 4-1 Wiar Krówniki
Leśnik Bircza 3-0 Cresovia Kalników

Kolejka 11 - 19 października

Cresovia Kalników 1-4 Granica Stubno
Wiar Krówniki 2-3 Leśnik Bircza
ULKS Hermanowice 3-0 Fenix Leszno
Biało-Czerwoni Kaszyce 0-3 Fort Jaksmanice
LKS Dubiecko 1-1 Motor Grochowce
Orzeł Torki 1-2 San Ostrów
Grom Wyszatyce 0-0 Korona Trójczyce

Kolejka 12 - 26 października

Granica Stubno 2-1 Korona Trójczyce
San Ostrów 0-1 Grom Wyszatyce
Motor Grochowce 0-3 Orzeł Torki
(wo)
Fort Jaksmanice 1-4 LKS Dubiecko
Fenix Leszno 1-1 Biało-Czerwoni Kaszyce
Leśnik Bircza 0-1 ULKS Hermanowice
Cresovia Kalników 1-0 Wiar Krówniki

Kolejka 13 - 2 listopada

Wiar Krówniki 1-6 Granica Stubno
ULKS Hermanowice 1-0 Cresovia Kalników
Biało-Czerwoni Kaszyce 3-0 Leśnik Bircza
(wo)
przerwany w 60 minucie przy stanie 2-1
LKS Dubiecko 8-3 Fenix Leszno
Orzeł Torki 0-6 Fort Jaksmanice
Grom Wyszatyce 3-0 Motor Grochowce
(wo)
na boisku 2:0
Korona Trójczyce 1-2 San Ostrów

Kolejka 14 - 21 marca

Granica Stubno 2-0 San Ostrów
Korona Trójczyce 1-1 Motor Grochowce
Grom Wyszatyce 1-0 Fort Jaksmanice
Orzeł Torki 0-1 Fenix Leszno
LKS Dubiecko 0-1 Leśnik Bircza
Biało-Czerwoni Kaszyce 3-2 Cresovia Kalników
ULKS Hermanowice 1-2 Wiar Krówniki

Kolejka 15 - 14 kwietnia

ULKS Hermanowice 0-0 Granica Stubno
W pierwotnym terminie wszystkie mecze nie odbyły sie ze względu na zły stan boisk
Wiar Krówniki 7-0 Biało-Czerwoni Kaszyce
Cresovia Kalników 4-0 LKS Dubiecko
Leśnik Bircza 1-2 Orzeł Torki
Fenix Leszno 1-2 Grom Wyszatyce
Fort Jaksmanice 1-0 Korona Trójczyce
Motor Grochowce 2-1 San Ostrów

Kolejka 16 - 4 kwietnia

Granica Stubno 0-0 Motor Grochowce
San Ostrów 1-1 Fort Jaksmanice
Korona Trójczyce 4-0 Fenix Leszno
Grom Wyszatyce 1-1 Leśnik Bircza
Orzeł Torki 1-2 Cresovia Kalników
LKS Dubiecko 2-2 Wiar Krówniki
Biało-Czerwoni Kaszyce 3-0 ULKS Hermanowice

Kolejka 17 - 18 kwietnia

Biało-Czerwoni Kaszyce 2-2 Granica Stubno
ULKS Hermanowice 8-2 LKS Dubiecko
Wiar Krówniki 2-1 Orzeł Torki
Cresovia Kalników 1-0 Grom Wyszatyce
Leśnik Bircza 0-2 Korona Trójczyce
Fenix Leszno 1-1 San Ostrów
Fort Jaksmanice 2-0 Motor Grochowce

Kolejka 18 - 25 kwietnia

Granica Stubno 3-0 Fort Jaksmanice
Motor Grochowce 2-1 Fenix Leszno
San Ostrów 0-0 Leśnik Bircza
Korona Trójczyce 0-1 Cresovia Kalników
Grom Wyszatyce 2-2 Wiar Krówniki
Orzeł Torki 0-1 ULKS Hermanowice
LKS Dubiecko 2-2 Biało-Czerwoni Kaszyce

Kolejka 19 - 2 maja

LKS Dubiecko 4-1 Granica Stubno
Biało-Czerwoni Kaszyce 1-0 Orzeł Torki
ULKS Hermanowice 1-1 Grom Wyszatyce
Wiar Krówniki 5-0 Korona Trójczyce
Cresovia Kalników 2-4 San Ostrów
Leśnik Bircza 2-1 Motor Grochowce
Fenix Leszno 2-1 Fort Jaksmanice

Kolejka 20 - 9 maja

Granica Stubno 3-0 Fenix Leszno
Fort Jaksmanice 0-0 Leśnik Bircza
Motor Grochowce 5-1 Cresovia Kalników
San Ostrów 3-2 Wiar Krówniki
Korona Trójczyce 0-1 ULKS Hermanowice
Grom Wyszatyce 0-1 Biało-Czerwoni Kaszyce
Orzeł Torki 0-1 LKS Dubiecko

Kolejka 21 - 16 maja

Orzeł Torki 0-6 Granica Stubno
LKS Dubiecko 1-1 Grom Wyszatyce
Biało-Czerwoni Kaszyce 4-1 Korona Trójczyce
ULKS Hermanowice 0-1 San Ostrów
Wiar Krówniki 4-0 Motor Grochowce
Cresovia Kalników 1-1 Fort Jaksmanice
Leśnik Bircza 2-1 Fenix Leszno

Kolejka 22 - 23 maja

Granica Stubno 8-0 Leśnik Bircza
Fenix Leszno 1-0 Cresovia Kalników
Fort Jaksmanice 2-3 Wiar Krówniki
Motor Grochowce 4-2 ULKS Hermanowice
San Ostrów 2-1 Biało-Czerwoni Kaszyce
Korona Trójczyce 2-2 LKS Dubiecko
Grom Wyszatyce 6-1 Orzeł Torki

Kolejka 23 - 30 maja

Grom Wyszatyce 2-4 Granica Stubno
Orzeł Torki 1-2 Korona Trójczyce
LKS Dubiecko 2-2 San Ostrów
Biało-Czerwoni Kaszyce 0-2 Motor Grochowce
ULKS Hermanowice 5-0 Fort Jaksmanice
Wiar Krówniki 1-0 Fenix Leszno
Cresovia Kalników 1-3 Leśnik Bircza

Kolejka 24 - 6 czerwca

Granica Stubno 7-0 Cresovia Kalników
Leśnik Bircza 1-0 Wiar Krówniki
Fenix Leszno 4-2 ULKS Hermanowice
Fort Jaksmanice 1-3 Biało-Czerwoni Kaszyce
Motor Grochowce 0-3 LKS Dubiecko
San Ostrów 1-1 Orzeł Torki
Korona Trójczyce 4-0 Grom Wyszatyce

Kolejka 25 - 13 czerwca

Korona Trójczyce 0-2 Granica Stubno
Grom Wyszatyce 2-0 San Ostrów
Orzeł Torki 0-4 Motor Grochowce
LKS Dubiecko 6-1 Fort Jaksmanice
Biało-Czerwoni Kaszyce 2-0 Fenix Leszno
ULKS Hermanowice 5-2 Leśnik Bircza
Wiar Krówniki 3-0 Cresovia Kalników

REKLAMA

Kolejka 26 - 20 czerwca

Granica Stubno 1-2 Wiar Krówniki
Cresovia Kalników 6-2 ULKS Hermanowice
Leśnik Bircza 2-1 Biało-Czerwoni Kaszyce
Fenix Leszno 4-3 LKS Dubiecko
Fort Jaksmanice 2-1 Orzeł Torki
Motor Grochowce 1-2 Grom Wyszatyce
San Ostrów 6-1 Korona Trójczyce

Liga okręgowa 2003/2004 (Jarosław)

Klasa A 2003/2004 (Jarosław)
Klasa A 2003/2004 (Lubaczów)
Klasa A 2003/2004 (Przeworsk)

Klasa B 2003/2004 (Przemyśl)

Autor: Grzegorz Kostka
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas