[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2003/2004, grupa: Zamość I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Łukowa/Chmielek 22 62 20 2 0 87-17 10 1 0 47-5 10 1 0 40-12
2.  Orzeł Tereszpol 22 43 13 4 5 42-22 8 2 1 22-9 5 2 4 20-13
3.  Aleksandria Aleksandrów 22 41 11 8 3 55-33 5 5 1 23-13 6 3 2 32-20
4.  Olimpiakos Tarnogród 22 40 12 4 6 52-34 8 2 1 34-12 4 2 5 18-22
5.  Cosmos Józefów 22 38 12 2 8 40-39 9 0 2 26-14 3 2 6 14-25
6.  Alwa Brody Małe 22 34 11 1 10 37-32 8 0 3 26-11 3 1 7 11-21
7.  Orion Jacnia 22 30 9 3 10 34-34 5 2 4 19-11 4 1 6 15-23
8.  Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 22 25 8 1 13 37-69 6 0 5 23-27 2 1 8 14-42
9.  Tanew Majdan Stary 22 21 6 3 13 38-51 5 2 4 25-17 1 1 9 13-34
10.  Wrzos Szyszków 22 20 6 2 14 31-55 6 2 3 25-17 0 0 11 6-38
11.  Perła Deszkowice 22 19 6 1 15 30-59 5 0 6 22-29 1 1 9 8-30
12.  Włókniarz Frampol 22 7 2 1 19 31-69 2 0 9 20-37 0 1 10 11-32

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Victoria Łukowa/Chmielek    5-1 6-1 0-0 4-0 2-0 6-1 7-0 5-0* 2-1 6-1 4-0 
 2 Orzeł Tereszpol0-0     2-2 2-1 1-3 2-0 2-0 2-0 3-2 2-0 3-0 3-1 
 3 Aleksandria Aleksandrów1-5 1-1     2-1 0-0 3-1 0-0 2-0 2-2 6-0 2-2 4-1 
 4 Olimpiakos Tarnogród1-4 0-0 1-1     6-1 3-2 3-0* 10-1 2-1 2-0 4-1 2-1 
 5 Cosmos Józefów0-3 2-1 1-4 2-1     3-0 2-1 7-2 3-1 1-0 3-0* 2-1 
 6 Alwa Brody Małe0-2 1-0 0-3 3-0* 2-1     0-1 4-3 5-0 5-1 3-0* 3-0 
 7 Orion Jacnia1-2 0-1 3-1 0-1 3-0 0-2     2-2 3-0 3-0 2-0 2-2 
 8 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)1-3 1-0 1-7 2-4 3-2 1-2 1-5     5-2 3-0* 2-1 3-1 
 9 Tanew Majdan Stary2-3 2-3 1-3 1-1 1-1 2-0 1-2 3-0*     6-1 2-1 4-2 
 10 Wrzos Szyszków3-6 0-1 4-4 5-1 1-3 0-0 3-0 3-0* 2-1     3-1 1-0 
 11 Perła Deszkowice0-3* 1-6 0-3 3-5 2-0 3-0 4-3 1-3 1-2 3-2     4-2 
 12 Włókniarz Frampol3-9 0-6 1-3 2-3 2-3 2-4 1-2 1-3 3-2 5-1 0-1     

Kolejka 1 - 15-17 sierpnia

Aleksandria Aleksandrów 2-2 Tanew Majdan Stary
Alwa Brody Małe 3-0 Włókniarz Frampol
Orion Jacnia 3-0 Cosmos Józefów
Perła Deszkowice 1-6 Orzeł Tereszpol
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-3 Victoria Łukowa/Chmielek
Wrzos Szyszków 5-1 Olimpiakos Tarnogród

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Tanew Majdan Stary 1-1 Olimpiakos Tarnogród
Victoria Łukowa/Chmielek 2-1 Wrzos Szyszków
Orzeł Tereszpol 2-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
Cosmos Józefów 3-0 Perła Deszkowice
(wo)
na boisku 2-1
Włókniarz Frampol 1-2 Orion Jacnia
Aleksandria Aleksandrów 3-1 Alwa Brody Małe

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Alwa Brody Małe 5-0 Tanew Majdan Stary
Orion Jacnia 3-1 Aleksandria Aleksandrów
Perła Deszkowice 4-2 Włókniarz Frampol
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 3-2 Cosmos Józefów
Wrzos Szyszków 0-1 Orzeł Tereszpol
Olimpiakos Tarnogród 1-4 Victoria Łukowa/Chmielek

Kolejka 4 - 6-7 września

Tanew Majdan Stary 2-3 Victoria Łukowa/Chmielek
Orzeł Tereszpol 2-1 Olimpiakos Tarnogród
Cosmos Józefów 1-0 Wrzos Szyszków
Włókniarz Frampol 1-3 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
Aleksandria Aleksandrów 2-2 Perła Deszkowice
Alwa Brody Małe 0-1 Orion Jacnia

Kolejka 5 - 13-14 września

Orion Jacnia 3-0 Tanew Majdan Stary
Perła Deszkowice 3-0 Alwa Brody Małe
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-7 Aleksandria Aleksandrów
Wrzos Szyszków 1-0 Włókniarz Frampol
Olimpiakos Tarnogród 6-1 Cosmos Józefów
Victoria Łukowa/Chmielek 5-1 Orzeł Tereszpol

Kolejka 6 - 20-21 września

Tanew Majdan Stary 2-3 Orzeł Tereszpol
Cosmos Józefów 0-3 Victoria Łukowa/Chmielek
Włókniarz Frampol 2-3 Olimpiakos Tarnogród
Aleksandria Aleksandrów 6-0 Wrzos Szyszków
Alwa Brody Małe 4-3 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
Orion Jacnia 2-0 Perła Deszkowice

Kolejka 7 - 27-28 września

Perła Deszkowice 1-2 Tanew Majdan Stary
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-5 Orion Jacnia
Wrzos Szyszków 0-0 Alwa Brody Małe
Olimpiakos Tarnogród 1-1 Aleksandria Aleksandrów
Victoria Łukowa/Chmielek 4-0 Włókniarz Frampol
Orzeł Tereszpol 1-3 Cosmos Józefów

Kolejka 8 - 4-5 października

Tanew Majdan Stary 1-1 Cosmos Józefów
Włókniarz Frampol 0-6 Orzeł Tereszpol
Aleksandria Aleksandrów 1-5 Victoria Łukowa/Chmielek
Alwa Brody Małe 3-0 Olimpiakos Tarnogród
(wo)
na boisku 0-2
Orion Jacnia 3-0 Wrzos Szyszków
Perła Deszkowice 1-3 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)

Kolejka 9 - 11-12 października

Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 5-2 Tanew Majdan Stary
Wrzos Szyszków 3-1 Perła Deszkowice
Olimpiakos Tarnogród 3-0 Orion Jacnia
(wo)
na boisku 2-3
Victoria Łukowa/Chmielek 2-0 Alwa Brody Małe
Orzeł Tereszpol 2-2 Aleksandria Aleksandrów
Cosmos Józefów 2-1 Włókniarz Frampol

Kolejka 10 - 18-19 października

Tanew Majdan Stary 4-2 Włókniarz Frampol
Aleksandria Aleksandrów 0-0 Cosmos Józefów
Alwa Brody Małe 1-0 Orzeł Tereszpol
Orion Jacnia 1-2 Victoria Łukowa/Chmielek
Perła Deszkowice 3-5 Olimpiakos Tarnogród
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 3-0 Wrzos Szyszków
(wo)
na boisku 0-6

Kolejka 11 - 25-26 października

Wrzos Szyszków 2-1 Tanew Majdan Stary
Olimpiakos Tarnogród 10-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
Victoria Łukowa/Chmielek 6-1 Perła Deszkowice
Orzeł Tereszpol 2-0 Orion Jacnia
Cosmos Józefów 3-0 Alwa Brody Małe
Włókniarz Frampol 1-3 Aleksandria Aleksandrów

Kolejka 12 - 3-4 kwietnia

Tanew Majdan Stary 1-3 Aleksandria Aleksandrów
Włókniarz Frampol 2-4 Alwa Brody Małe
Cosmos Józefów 2-1 Orion Jacnia
Orzeł Tereszpol 3-0 Perła Deszkowice
Victoria Łukowa/Chmielek 7-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
Olimpiakos Tarnogród 2-0 Wrzos Szyszków

Kolejka 13 - 10 kwietnia

Olimpiakos Tarnogród 2-1 Tanew Majdan Stary
Wrzos Szyszków 3-6 Victoria Łukowa/Chmielek
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-0 Orzeł Tereszpol
Perła Deszkowice 2-0 Cosmos Józefów
Orion Jacnia 2-2 Włókniarz Frampol
Alwa Brody Małe 0-3 Aleksandria Aleksandrów

Kolejka 14 - 17-18 kwietnia

Tanew Majdan Stary 2-0 Alwa Brody Małe
Aleksandria Aleksandrów 0-0 Orion Jacnia
Włókniarz Frampol 0-1 Perła Deszkowice
Cosmos Józefów 7-2 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
Orzeł Tereszpol 2-0 Wrzos Szyszków
Victoria Łukowa/Chmielek 0-0 Olimpiakos Tarnogród

Kolejka 15 - 24-25 kwietnia

Victoria Łukowa/Chmielek 5-0 Tanew Majdan Stary
(wo)
na boisku 5-2
Olimpiakos Tarnogród 0-0 Orzeł Tereszpol
Wrzos Szyszków 1-3 Cosmos Józefów
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 3-1 Włókniarz Frampol
Perła Deszkowice 0-3 Aleksandria Aleksandrów
Orion Jacnia 0-2 Alwa Brody Małe

Kolejka 16 - 1-2 maja

Tanew Majdan Stary 1-2 Orion Jacnia
Alwa Brody Małe 3-0 Perła Deszkowice
(wo)
na boisku 1-1
Aleksandria Aleksandrów 2-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
Włókniarz Frampol 5-1 Wrzos Szyszków
Cosmos Józefów 2-1 Olimpiakos Tarnogród
Orzeł Tereszpol 0-0 Victoria Łukowa/Chmielek

Kolejka 17 - 8-9 maja

Orzeł Tereszpol 3-2 Tanew Majdan Stary
Victoria Łukowa/Chmielek 4-0 Cosmos Józefów
Olimpiakos Tarnogród 2-1 Włókniarz Frampol
Wrzos Szyszków 4-4 Aleksandria Aleksandrów
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-2 Alwa Brody Małe
Perła Deszkowice 4-3 Orion Jacnia

Kolejka 18 - 15-16 maja

Tanew Majdan Stary 2-1 Perła Deszkowice
Orion Jacnia 2-2 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
Alwa Brody Małe 5-1 Wrzos Szyszków
Aleksandria Aleksandrów 2-1 Olimpiakos Tarnogród
Włókniarz Frampol 3-9 Victoria Łukowa/Chmielek
Cosmos Józefów 2-1 Orzeł Tereszpol

Kolejka 19 - 22-23 maja

Cosmos Józefów 3-1 Tanew Majdan Stary
Orzeł Tereszpol 3-1 Włókniarz Frampol
Victoria Łukowa/Chmielek 6-1 Aleksandria Aleksandrów
Olimpiakos Tarnogród 3-2 Alwa Brody Małe
Wrzos Szyszków 3-0 Orion Jacnia
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-1 Perła Deszkowice

Kolejka 20 - 29-30 maja

Tanew Majdan Stary 3-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
(wo)
na boisku 2-2
Perła Deszkowice 3-2 Wrzos Szyszków
Orion Jacnia 0-1 Olimpiakos Tarnogród
Alwa Brody Małe 0-2 Victoria Łukowa/Chmielek
Aleksandria Aleksandrów 1-1 Orzeł Tereszpol
Włókniarz Frampol 2-3 Cosmos Józefów

Kolejka 21 - 5-6 czerwca

Włókniarz Frampol 3-2 Tanew Majdan Stary
Cosmos Józefów 1-4 Aleksandria Aleksandrów
Orzeł Tereszpol 2-0 Alwa Brody Małe
Victoria Łukowa/Chmielek 6-1 Orion Jacnia
Olimpiakos Tarnogród 4-1 Perła Deszkowice
Wrzos Szyszków 3-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)
(wo)

Kolejka 22 - 13 czerwca

Tanew Majdan Stary 6-1 Wrzos Szyszków
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-4 Olimpiakos Tarnogród
Perła Deszkowice 0-3 Victoria Łukowa/Chmielek
(wo)
mecz przerwany w 60. minucie przy stanie 1-3, gdy kibic uderzył sędziego
Orion Jacnia 0-1 Orzeł Tereszpol
Alwa Brody Małe 2-1 Cosmos Józefów
Aleksandria Aleksandrów 4-1 Włókniarz Frampol

Klasa okręgowa 2003/2004 (Zamość)

Klasa A 2003/2004 (Zamość II)

Klasa B 2003/2004 (Zamość I)
Klasa B 2003/2004 (Zamość II)

Autor: Robert Mędykowski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas