[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2003/2004, grupa: Zamość
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hetman II Zamość 30 65 20 5 5 99-45 13 1 1 70-17 7 4 4 29-28
2.  Roztocze Szczebrzeszyn 30 59 18 5 7 65-38 10 2 3 32-16 8 3 4 33-22
3.  Korona Łaszczów 30 54 16 6 8 65-32 9 2 4 38-20 7 4 4 27-12
4.  Kryształ Werbkowice 30 52 16 4 10 48-38 7 2 6 24-20 9 2 4 24-18
5.  Nord 98 Wysokie 30 49 13 10 7 60-47 7 5 3 29-15 6 5 4 31-32
6.  Unia Hrubieszów 30 48 15 3 12 76-50 10 3 2 46-18 5 0 10 30-32
7.  Echo Zawada 30 47 15 2 13 51-42 9 0 6 26-18 6 2 7 25-24
8.  Ostoja Skierbieszów 30 46 13 7 10 68-51 8 4 3 35-22 5 3 7 33-29
9.  Omega Stary Zamość 30 44 13 5 12 58-56 9 1 5 36-29 4 4 7 22-27
10.  Relax Księżpol 30 41 12 5 13 45-50 8 1 6 28-21 4 4 7 17-29
11.  Grom Różaniec 30 39 12 3 15 50-57 6 2 7 25-27 6 1 8 25-30
12.  Sokół Zwierzyniec 30 38 11 5 14 37-48 8 4 3 24-13 3 1 11 13-35
13.  Sparta Wożuczyn 30 36 10 6 14 51-57 6 5 4 30-23 4 1 10 21-34
14.  Drewmet Rolmos Susiec 30 31 8 7 15 38-56 4 3 8 15-23 4 4 7 23-33
15.  Metalowiec Goraj 30 24 6 6 18 30-65 4 3 8 19-29 2 3 10 11-36
16.  Iskra Koniuchy 30 6 1 3 26 30-139 0 3 12 19-64 1 0 14 11-75

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Hetman II Zamość    2-2 2-0 5-0 8-2 3-1 3-0 5-2 5-0 11-1 5-2 0-3* 5-1 4-0 5-2 7-1 
 2 Roztocze Szczebrzeszyn3-0     1-1 1-4 3-1 4-0 3-0 1-1 3-2 0-3* 3-1 3-2 2-0 2-0 0-1 3-0* 
 3 Korona Łaszczów2-2 2-3     0-2 4-1 3-2 2-1 5-1 4-1 0-0 0-3 5-1 1-2 4-0 4-1 2-0 
 4 Kryształ Werbkowice2-2 4-3 1-0     4-0 0-1 0-1 2-1 1-0 1-3 4-0 0-1 0-3* 2-0 2-2 1-3 
 5 Nord 98 Wysokie3-2 0-0 0-0 0-1     4-1 2-2 0-0 2-2 1-0 2-3 2-0 2-0 1-3 3-0 7-1 
 6 Unia Hrubieszów1-2 2-0 0-3 2-1 1-1     2-1 5-4 3-2 1-1 5-0 3-0 5-1 2-2 7-0 7-0 
 7 Echo Zawada1-2 1-3 3-0* 1-2 0-1 2-1     1-2 2-1 3-0 1-0 3-1 3-2 0-3* 1-0 4-0* 
 8 Ostoja Skierbieszów2-2 4-2 1-1 3-4 0-0 4-3 2-3     0-3 2-1 2-1 3-0 2-0 2-2 2-0 6-0* 
 9 Omega Stary Zamość2-0 1-2 0-0 3-1 4-5 1-7 1-3 1-2     2-1 3-2 3-0 3-1 5-2 4-2 3-1 
 10 Relax Księżpol3-3 0-2 2-1 0-1 0-3* 3-1 2-1 3-2 1-2     0-1 3-0 3-1 2-3 3-0* 3-0 
 11 Grom Różaniec0-1 0-3 1-5 2-1 2-3 1-0 0-3 1-2 0-2 1-0     3-0 2-2 1-1 2-1 9-3 
 12 Sokół Zwierzyniec3-0* 3-0* 1-4 0-0 1-1 2-0 1-0 1-1 2-0 3-0* 1-1     1-2 0-4 2-0 3-0 
 13 Sparta Wożuczyn3-5 1-1 0-2 0-0 2-2 3-1 1-0 2-1 1-1 1-3 0-3 2-0     4-1 1-1 9-2 
 14 Drewmet Rolmos Susiec2-4 0-3 0-2 1-3 0-0 0-4 1-3 0-2 0-0 0-0 2-1 1-0 2-0     0-1 6-0 
 15 Metalowiec Goraj0-2 1-2 0-6 0-1 0-4 2-3 1-1 2-1 2-2 0-0 0-3* 2-3 2-1 2-0     5-0 
 16 Iskra Koniuchy1-2 1-7 0-2 0-3 3-7 0-5 3-6 0-11 1-4 3-4 2-4 2-2 1-5 2-2 0-0     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Sokół Zwierzyniec 1-1 Nord 98 Wysokie
Relax Księżpol 0-1 Kryształ Werbkowice
Iskra Koniuchy 1-2 Hetman II Zamość
Unia Hrubieszów 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn
Omega Stary Zamość 1-2 Ostoja Skierbieszów
Metalowiec Goraj 2-1 Sparta Wożuczyn
Drewmet Rolmos Susiec 2-1 Grom Różaniec
Echo Zawada 3-0 Korona Łaszczów
(wo)
na boisku 1-1

Kolejka 2 - 13 sierpnia

Nord 98 Wysokie 0-0 Korona Łaszczów
Grom Różaniec 0-3 Echo Zawada
Sparta Wożuczyn 4-1 Drewmet Rolmos Susiec
Ostoja Skierbieszów 2-0 Metalowiec Goraj
Roztocze Szczebrzeszyn 3-2 Omega Stary Zamość
Hetman II Zamość 3-1 Unia Hrubieszów
Kryształ Werbkowice 1-3 Iskra Koniuchy
Sokół Zwierzyniec 3-0 Relax Księżpol
(wo)
na boisku 0-2

Kolejka 3 - 16-17 sierpnia

Relax Księżpol 0-3 Nord 98 Wysokie
(wo)
na boisku 2-2
Iskra Koniuchy 2-2 Sokół Zwierzyniec
Unia Hrubieszów 2-1 Kryształ Werbkowice
Omega Stary Zamość 2-0 Hetman II Zamość
Metalowiec Goraj 1-2 Roztocze Szczebrzeszyn
Drewmet Rolmos Susiec 0-2 Ostoja Skierbieszów
Echo Zawada 3-2 Sparta Wożuczyn
Korona Łaszczów 0-3 Grom Różaniec

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Nord 98 Wysokie 2-3 Grom Różaniec
Sparta Wożuczyn 0-2 Korona Łaszczów
Ostoja Skierbieszów 2-3 Echo Zawada
Roztocze Szczebrzeszyn 2-0 Drewmet Rolmos Susiec
Hetman II Zamość 5-2 Metalowiec Goraj
Kryształ Werbkowice 1-0 Omega Stary Zamość
Sokół Zwierzyniec 2-0 Unia Hrubieszów
Relax Księżpol 3-0 Iskra Koniuchy

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Iskra Koniuchy 3-7 Nord 98 Wysokie
Unia Hrubieszów 1-1 Relax Księżpol
Omega Stary Zamość 3-0 Sokół Zwierzyniec
Metalowiec Goraj 0-1 Kryształ Werbkowice
Drewmet Rolmos Susiec 2-4 Hetman II Zamość
Echo Zawada 1-3 Roztocze Szczebrzeszyn
Korona Łaszczów 5-1 Ostoja Skierbieszów
Grom Różaniec 2-2 Sparta Wożuczyn

Kolejka 6 - 3 września

Nord 98 Wysokie 2-0 Sparta Wożuczyn
Ostoja Skierbieszów 2-1 Grom Różaniec
Roztocze Szczebrzeszyn 1-1 Korona Łaszczów
Hetman II Zamość 3-0 Echo Zawada
Kryształ Werbkowice 2-0 Drewmet Rolmos Susiec
Sokół Zwierzyniec 2-0 Metalowiec Goraj
Relax Księżpol 1-2 Omega Stary Zamość
Iskra Koniuchy 0-5 Unia Hrubieszów

Kolejka 7 - 6-7 września

Unia Hrubieszów 1-1 Nord 98 Wysokie
Omega Stary Zamość 3-1 Iskra Koniuchy
Metalowiec Goraj 0-0 Relax Księżpol
Drewmet Rolmos Susiec 1-0 Sokół Zwierzyniec
Echo Zawada 1-2 Kryształ Werbkowice
Korona Łaszczów 2-2 Hetman II Zamość
Grom Różaniec 0-3 Roztocze Szczebrzeszyn
Sparta Wożuczyn 2-1 Ostoja Skierbieszów

Kolejka 8 - 13-14 września

Nord 98 Wysokie 0-0 Ostoja Skierbieszów
Roztocze Szczebrzeszyn 2-0 Sparta Wożuczyn
Hetman II Zamość 5-2 Grom Różaniec
Kryształ Werbkowice 1-0 Korona Łaszczów
Sokół Zwierzyniec 1-0 Echo Zawada
Relax Księżpol 2-3 Drewmet Rolmos Susiec
Iskra Koniuchy 0-0 Metalowiec Goraj
Unia Hrubieszów 3-2 Omega Stary Zamość

Kolejka 9 - 17 września

Omega Stary Zamość 4-5 Nord 98 Wysokie
Metalowiec Goraj 2-3 Unia Hrubieszów
Drewmet Rolmos Susiec 6-0 Iskra Koniuchy
Echo Zawada 3-0 Relax Księżpol
Korona Łaszczów 5-1 Sokół Zwierzyniec
Grom Różaniec 2-1 Kryształ Werbkowice
Sparta Wożuczyn 3-5 Hetman II Zamość
Ostoja Skierbieszów 4-2 Roztocze Szczebrzeszyn

Kolejka 10 - 20-21 września

Nord 98 Wysokie 0-0 Roztocze Szczebrzeszyn
Hetman II Zamość 5-2 Ostoja Skierbieszów
Kryształ Werbkowice 0-3 Sparta Wożuczyn
(wo)
na boisku 3-2
Sokół Zwierzyniec 1-1 Grom Różaniec
Relax Księżpol 2-1 Korona Łaszczów
Iskra Koniuchy 3-6 Echo Zawada
Unia Hrubieszów 2-2 Drewmet Rolmos Susiec
Omega Stary Zamość 4-2 Metalowiec Goraj

Kolejka 11 - 27-28 września

Metalowiec Goraj 0-4 Nord 98 Wysokie
Drewmet Rolmos Susiec 0-0 Omega Stary Zamość
Echo Zawada 2-1 Unia Hrubieszów
Korona Łaszczów 2-0 Iskra Koniuchy
Grom Różaniec 1-0 Relax Księżpol
Sparta Wożuczyn 2-0 Sokół Zwierzyniec
Ostoja Skierbieszów 3-4 Kryształ Werbkowice
Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 Hetman II Zamość

Kolejka 12 - 4-5 października

Nord 98 Wysokie 3-2 Hetman II Zamość
Kryształ Werbkowice 4-3 Roztocze Szczebrzeszyn
Sokół Zwierzyniec 1-1 Ostoja Skierbieszów
Relax Księżpol 3-1 Sparta Wożuczyn
Iskra Koniuchy 2-4 Grom Różaniec
Unia Hrubieszów 0-3 Korona Łaszczów
Omega Stary Zamość 1-3 Echo Zawada
Metalowiec Goraj 2-0 Drewmet Rolmos Susiec

Kolejka 13 - 11-12 października

Drewmet Rolmos Susiec 0-0 Nord 98 Wysokie
Echo Zawada 1-0 Metalowiec Goraj
Korona Łaszczów 4-1 Omega Stary Zamość
Grom Różaniec 1-0 Unia Hrubieszów
Sparta Wożuczyn 9-2 Iskra Koniuchy
Ostoja Skierbieszów 2-1 Relax Księżpol
Roztocze Szczebrzeszyn 3-2 Sokół Zwierzyniec
Hetman II Zamość 5-0 Kryształ Werbkowice

Kolejka 14 - 19 października

Nord 98 Wysokie 0-1 Kryształ Werbkowice
Sokół Zwierzyniec 3-0 Hetman II Zamość
(wo)
na boisku 0-2
Relax Księżpol 0-2 Roztocze Szczebrzeszyn
Iskra Koniuchy 0-11 Ostoja Skierbieszów
Unia Hrubieszów 5-1 Sparta Wożuczyn
Omega Stary Zamość 3-2 Grom Różaniec
Metalowiec Goraj 0-6 Korona Łaszczów
Drewmet Rolmos Susiec 1-3 Echo Zawada

Kolejka 15 - 25-26 października

Echo Zawada 0-1 Nord 98 Wysokie
Korona Łaszczów 4-0 Drewmet Rolmos Susiec
Grom Różaniec 2-1 Metalowiec Goraj
Sparta Wożuczyn 1-1 Omega Stary Zamość
Ostoja Skierbieszów 4-3 Unia Hrubieszów 29 października
Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 Iskra Koniuchy
(wo)
Hetman II Zamość 11-1 Relax Księżpol
Kryształ Werbkowice 0-1 Sokół Zwierzyniec

Kolejka 16 - 20-21 marca

Nord 98 Wysokie 2-0 Sokół Zwierzyniec
Kryształ Werbkowice 1-3 Relax Księżpol 14 kwietnia
Hetman II Zamość 7-1 Iskra Koniuchy
Roztocze Szczebrzeszyn 4-0 Unia Hrubieszów
Ostoja Skierbieszów 0-3 Omega Stary Zamość 14 kwietnia
Sparta Wożuczyn 1-1 Metalowiec Goraj
Grom Różaniec 1-1 Drewmet Rolmos Susiec 14 kwietnia
Korona Łaszczów 2-1 Echo Zawada

Kolejka 17 - 27-28 marca

Korona Łaszczów 4-1 Nord 98 Wysokie
Echo Zawada 1-0 Grom Różaniec
Drewmet Rolmos Susiec 2-0 Sparta Wożuczyn
Metalowiec Goraj 2-1 Ostoja Skierbieszów
Omega Stary Zamość 1-2 Roztocze Szczebrzeszyn
Unia Hrubieszów 1-2 Hetman II Zamość
Iskra Koniuchy 0-3 Kryształ Werbkowice
Relax Księżpol 3-0 Sokół Zwierzyniec

Kolejka 18 - 3-4 kwietnia

Nord 98 Wysokie 1-0 Relax Księżpol
Sokół Zwierzyniec 3-0 Iskra Koniuchy
Kryształ Werbkowice 0-1 Unia Hrubieszów
Hetman II Zamość 5-0 Omega Stary Zamość
Roztocze Szczebrzeszyn 0-1 Metalowiec Goraj
Ostoja Skierbieszów 2-2 Drewmet Rolmos Susiec
Sparta Wożuczyn 1-0 Echo Zawada
Grom Różaniec 1-5 Korona Łaszczów

Kolejka 19 - 8-10 kwietnia

Grom Różaniec 2-3 Nord 98 Wysokie
Korona Łaszczów 1-2 Sparta Wożuczyn
Echo Zawada 1-2 Ostoja Skierbieszów
Drewmet Rolmos Susiec 0-3 Roztocze Szczebrzeszyn
Metalowiec Goraj 0-2 Hetman II Zamość
Omega Stary Zamość 3-1 Kryształ Werbkowice
Unia Hrubieszów 3-0 Sokół Zwierzyniec
Iskra Koniuchy 3-4 Relax Księżpol

Kolejka 20 - 17-18 kwietnia

Nord 98 Wysokie 7-1 Iskra Koniuchy
Relax Księżpol 3-1 Unia Hrubieszów
Sokół Zwierzyniec 2-0 Omega Stary Zamość
Kryształ Werbkowice 2-2 Metalowiec Goraj
Hetman II Zamość 4-0 Drewmet Rolmos Susiec
Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 Echo Zawada
Ostoja Skierbieszów 1-1 Korona Łaszczów
Sparta Wożuczyn 0-3 Grom Różaniec

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Sparta Wożuczyn 2-2 Nord 98 Wysokie
Grom Różaniec 1-2 Ostoja Skierbieszów
Korona Łaszczów 2-3 Roztocze Szczebrzeszyn
Echo Zawada 1-2 Hetman II Zamość
Drewmet Rolmos Susiec 1-3 Kryształ Werbkowice
Metalowiec Goraj 2-3 Sokół Zwierzyniec
Omega Stary Zamość 2-1 Relax Księżpol
Unia Hrubieszów 7-0 Iskra Koniuchy

Kolejka 22 - 28 kwietnia

Nord 98 Wysokie 4-1 Unia Hrubieszów
Iskra Koniuchy 1-4 Omega Stary Zamość
Relax Księżpol 3-0 Metalowiec Goraj
(wo)
na boisku 1-1
Sokół Zwierzyniec 0-4 Drewmet Rolmos Susiec
Kryształ Werbkowice 0-1 Echo Zawada
Hetman II Zamość 2-0 Korona Łaszczów 5 maja
Roztocze Szczebrzeszyn 3-1 Grom Różaniec
Ostoja Skierbieszów 2-0 Sparta Wożuczyn

Kolejka 23 - 1-2 maja

Ostoja Skierbieszów 0-0 Nord 98 Wysokie
Sparta Wożuczyn 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn
Grom Różaniec 0-1 Hetman II Zamość 26 maja
przełożony
Korona Łaszczów 0-2 Kryształ Werbkowice
Echo Zawada 3-1 Sokół Zwierzyniec
Drewmet Rolmos Susiec 0-0 Relax Księżpol
Metalowiec Goraj 5-0 Iskra Koniuchy
Omega Stary Zamość 1-7 Unia Hrubieszów

Kolejka 24 - 8-9 maja

Nord 98 Wysokie 2-2 Omega Stary Zamość
Unia Hrubieszów 7-0 Metalowiec Goraj
Iskra Koniuchy 2-2 Drewmet Rolmos Susiec
Relax Księżpol 2-1 Echo Zawada
Sokół Zwierzyniec 1-4 Korona Łaszczów
Kryształ Werbkowice 4-0 Grom Różaniec
Hetman II Zamość 5-1 Sparta Wożuczyn
Roztocze Szczebrzeszyn 1-1 Ostoja Skierbieszów

Kolejka 25 - 15-16 maja

Roztocze Szczebrzeszyn 3-1 Nord 98 Wysokie
Ostoja Skierbieszów 2-2 Hetman II Zamość
Sparta Wożuczyn 0-0 Kryształ Werbkowice
Grom Różaniec 3-0 Sokół Zwierzyniec
Korona Łaszczów 0-0 Relax Księżpol
Echo Zawada 4-0 Iskra Koniuchy
(wo)
przerwany w 31' przy stanie 4-0
Drewmet Rolmos Susiec 0-4 Unia Hrubieszów
Metalowiec Goraj 2-2 Omega Stary Zamość

Kolejka 26 - 19 maja

Nord 98 Wysokie 3-0 Metalowiec Goraj
Omega Stary Zamość 5-2 Drewmet Rolmos Susiec
Unia Hrubieszów 2-1 Echo Zawada
Iskra Koniuchy 0-2 Korona Łaszczów
Relax Księżpol 0-1 Grom Różaniec
Sokół Zwierzyniec 1-2 Sparta Wożuczyn
Kryształ Werbkowice 2-1 Ostoja Skierbieszów
Hetman II Zamość 2-2 Roztocze Szczebrzeszyn

Kolejka 27 - 23 maja

Hetman II Zamość 8-2 Nord 98 Wysokie
Roztocze Szczebrzeszyn 1-4 Kryształ Werbkowice
Ostoja Skierbieszów 3-0 Sokół Zwierzyniec
Sparta Wożuczyn 1-3 Relax Księżpol
Grom Różaniec 9-3 Iskra Koniuchy
Korona Łaszczów 3-2 Unia Hrubieszów
Echo Zawada 2-1 Omega Stary Zamość
Drewmet Rolmos Susiec 0-1 Metalowiec Goraj

Kolejka 28 - 29-30 maja

Nord 98 Wysokie 1-3 Drewmet Rolmos Susiec
Metalowiec Goraj 1-1 Echo Zawada
Omega Stary Zamość 0-0 Korona Łaszczów
Unia Hrubieszów 5-0 Grom Różaniec
Iskra Koniuchy 1-5 Sparta Wożuczyn
Relax Księżpol 3-2 Ostoja Skierbieszów
Sokół Zwierzyniec 3-0 Roztocze Szczebrzeszyn
(wo)
na boisku 0-3
Kryształ Werbkowice 2-2 Hetman II Zamość

Kolejka 29 - 6 czerwca

Kryształ Werbkowice 4-0 Nord 98 Wysokie
Hetman II Zamość 0-3 Sokół Zwierzyniec
(wo)
na boisku 7-2
Roztocze Szczebrzeszyn 0-3 Relax Księżpol
(wo)
na boisku 1-1
Ostoja Skierbieszów 6-0 Iskra Koniuchy
(wo)
mecz przerwany w 30' przy stanie 6-0
Sparta Wożuczyn 3-1 Unia Hrubieszów
Grom Różaniec 0-2 Omega Stary Zamość
Korona Łaszczów 4-1 Metalowiec Goraj
Echo Zawada 0-3 Drewmet Rolmos Susiec
(wo)
na boisku 2-0

Kolejka 30 - 13 czerwca

Nord 98 Wysokie 2-2 Echo Zawada
Drewmet Rolmos Susiec 0-2 Korona Łaszczów
Metalowiec Goraj 0-3 Grom Różaniec
(wo)
na boisku 1-1
Omega Stary Zamość 3-1 Sparta Wożuczyn
Unia Hrubieszów 5-4 Ostoja Skierbieszów
Iskra Koniuchy 1-7 Roztocze Szczebrzeszyn
Relax Księżpol 3-3 Hetman II Zamość
Sokół Zwierzyniec 0-0 Kryształ Werbkowice

Baraże o udział w IV lidze (lubelska)

IV liga 2003/2004 (lubelska)

Klasa okręgowa 2003/2004 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2003/2004 (Chełm)
Klasa okręgowa 2003/2004 (Lublin)

Klasa A 2003/2004 (Zamość I)
Klasa A 2003/2004 (Zamość II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas