[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2003/2004, grupa: Lublin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Puławy 30 69 22 3 5 61-21 13 0 2 36-11 9 3 3 25-10
2.  Stal Poniatowa 30 66 21 3 6 71-30 13 1 1 42-11 8 2 5 29-19
3.  Granit Bychawa 30 56 18 2 10 76-53 12 1 2 47-20 6 1 8 29-33
4.  Cisy Nałęczów 30 50 15 5 10 61-37 9 3 3 37-13 6 2 7 24-24 2 4 1 1 0 5-1
5.  Opolanin Opole Lubelskie 30 50 15 5 10 70-49 8 4 3 44-22 7 1 7 26-27 2 1 0 1 1 1-5
6.  Orzeł Urzędów 30 47 13 8 9 38-31 8 3 4 24-16 5 5 5 14-15
7.  Piaskovia Piaski 30 42 12 6 12 49-48 7 3 5 21-18 5 3 7 28-30
8.  Orion Niedrzwica Duża 30 41 11 8 11 45-44 9 4 2 29-13 2 4 9 16-31
9.  Polesie Kock 30 40 12 4 14 68-77 8 2 5 43-27 4 2 9 25-50
10.  POM Iskra Piotrowice 30 39 11 6 13 46-60 7 4 4 27-22 4 2 9 19-38
11.  Orły Kazimierz Dolny 30 38 10 8 12 42-47 5 3 7 23-25 5 5 5 19-22 2 4 1 1 0 4-3
12.  Sygnał Lublin 30 38 10 8 12 44-40 5 6 4 18-15 5 2 8 26-25 2 1 0 1 1 3-4
13.  Zawisza Garbów 30 37 11 4 15 52-73 8 1 6 34-36 3 3 9 18-37
14.  Ruch Ryki 30 31 10 1 19 48-82 6 0 9 24-34 4 1 10 24-48
15.  Tur Milejów 30 21 5 6 19 30-55 3 2 10 15-27 2 4 9 15-28
16.  LKS Trawniki 30 15 4 3 23 22-76 3 3 9 14-35 1 0 14 8-41
POM Piotrowice zmienił nazwę na POM Iskra Piotrowice.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wisła Puławy    2-1 3-0 4-1 1-2 2-0 4-1 2-1 3-1 2-0 2-0 2-0 2-0 3-4 1-0 3-0 
 2 Stal Poniatowa1-2     2-0 2-0 1-0 0-0 3-1 4-1 5-1 4-0 2-1 2-1 2-1 8-2 2-1 4-0 
 3 Granit Bychawa3-0 2-1     3-5 2-0 0-1 2-2 3-1 7-1 3-1 4-2 3-2 6-1 4-1 3-1 2-1 
 4 Cisy Nałęczów1-1 2-0 1-3     4-0 0-1 2-2 5-1 6-0 4-2 0-0 1-2 2-0 6-1 2-0 1-0 
 5 Opolanin Opole Lubelskie1-1 1-3 3-4 1-1     1-0 3-4 1-1 5-2 6-1 2-2 3-0 4-2 4-1 4-0 5-0 
 6 Orzeł Urzędów0-3 0-1 3-0 1-0 3-1     1-0 1-1 1-1 1-1 2-3 2-1 1-2 4-0 3-2 1-0 
 7 Piaskovia Piaski2-1 0-1 2-1 0-2 2-6 0-0     1-0 1-2 3-1 0-0 0-3 2-0 1-1 3-0* 4-0 
 8 Orion Niedrzwica Duża0-2 3-1 2-0 2-0 0-3 3-2 5-1     3-1 1-1 0-0 0-0 1-0 5-1 1-1 3-0 
 9 Polesie Kock1-2 4-2 4-4 2-1 5-1 2-4 1-1 3-1     7-1 4-0 1-4 2-0 2-3 4-0 1-3 
 10 POM Iskra Piotrowice0-1 0-3* 3-1 4-3 0-0 0-0 3-2 0-1 5-2     2-2 0-3 3-3 2-1 2-0 3-0 
 11 Orły Kazimierz Dolny0-5 2-3 3-4 0-1 0-3 0-0 0-2 1-0 1-2 2-0     2-2 7-1 1-0 1-1 3-1 
 12 Sygnał Lublin0-0 1-1 0-1 1-1 3-1 2-0 2-1 3-0 1-1 0-2 1-2     1-1 1-3 0-0 2-1 
 13 Zawisza Garbów1-0 0-8 3-1 1-4 4-2 3-2 1-3 2-1 8-2 2-3 0-1 1-5     4-2 1-1 3-1 
 14 Ruch Ryki0-4 0-1 1-2 2-1 2-4 2-3 2-1 1-3 2-1 3-2 0-2 3-2 2-4     1-3 3-1 
 15 Tur Milejów0-2 1-2 3-2 0-1 0-1 0-0 1-3 2-2 2-5 0-1 0-4 2-0 1-2 0-2     3-0 
 16 LKS Trawniki0-1 1-1 0-6 1-3 0-2 0-1 0-4 2-2 0-3 0-3 3-0* 3-1 1-1 3-2 0-5     

REKLAMA

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Cisy Nałęczów 0-0 Orły Kazimierz Dolny
Piaskovia Piaski 0-1 Stal Poniatowa
Polesie Kock 1-4 Sygnał Lublin
Tur Milejów 0-1 Opolanin Opole Lubelskie
Wisła Puławy 2-1 Orion Niedrzwica Duża
Ruch Ryki 2-4 Zawisza Garbów
LKS Trawniki 0-3 POM Iskra Piotrowice
Orzeł Urzędów 3-0 Granit Bychawa 13 sierpnia

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Orzeł Urzędów 1-0 Cisy Nałęczów
Granit Bychawa 2-1 LKS Trawniki
POM Iskra Piotrowice 2-1 Ruch Ryki
Zawisza Garbów 1-0 Wisła Puławy
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Tur Milejów
Opolanin Opole Lubelskie 5-2 Polesie Kock
Sygnał Lublin 2-1 Piaskovia Piaski
Stal Poniatowa 2-1 Orły Kazimierz Dolny

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Cisy Nałęczów 2-0 Stal Poniatowa
Orły Kazimierz Dolny 2-2 Sygnał Lublin
Piaskovia Piaski 2-6 Opolanin Opole Lubelskie
Polesie Kock 3-1 Orion Niedrzwica Duża
Tur Milejów 1-2 Zawisza Garbów
Wisła Puławy 2-0 POM Iskra Piotrowice
Ruch Ryki 1-2 Granit Bychawa
LKS Trawniki 0-1 Orzeł Urzędów

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

LKS Trawniki 1-3 Cisy Nałęczów
Orzeł Urzędów 4-0 Ruch Ryki
Granit Bychawa 3-0 Wisła Puławy
POM Iskra Piotrowice 2-0 Tur Milejów
Zawisza Garbów 8-2 Polesie Kock
Orion Niedrzwica Duża 5-1 Piaskovia Piaski
Opolanin Opole Lubelskie 2-2 Orły Kazimierz Dolny
Sygnał Lublin 1-1 Stal Poniatowa

Kolejka 5 - 3 września

Cisy Nałęczów 1-2 Sygnał Lublin
Stal Poniatowa 1-0 Opolanin Opole Lubelskie
Orły Kazimierz Dolny 1-0 Orion Niedrzwica Duża
Piaskovia Piaski 2-0 Zawisza Garbów
Polesie Kock 7-1 POM Iskra Piotrowice
Tur Milejów 3-2 Granit Bychawa
Wisła Puławy 2-0 Orzeł Urzędów
Ruch Ryki 3-1 LKS Trawniki

Kolejka 6 - 6-7 września

Ruch Ryki 2-1 Cisy Nałęczów
LKS Trawniki 0-1 Wisła Puławy
Orzeł Urzędów 3-2 Tur Milejów
Granit Bychawa 7-1 Polesie Kock
POM Iskra Piotrowice 3-2 Piaskovia Piaski
Zawisza Garbów 0-1 Orły Kazimierz Dolny
Orion Niedrzwica Duża 3-1 Stal Poniatowa
Opolanin Opole Lubelskie 3-0 Sygnał Lublin

Kolejka 7 - 13-14 września

Cisy Nałęczów 4-0 Opolanin Opole Lubelskie
Sygnał Lublin 3-0 Orion Niedrzwica Duża
Stal Poniatowa 2-1 Zawisza Garbów
Orły Kazimierz Dolny 2-0 POM Iskra Piotrowice
Piaskovia Piaski 2-1 Granit Bychawa
Polesie Kock 2-4 Orzeł Urzędów
Tur Milejów 3-0 LKS Trawniki
Wisła Puławy 3-4 Ruch Ryki

Kolejka 8 - 20-21 września

Wisła Puławy 4-1 Cisy Nałęczów
Ruch Ryki 1-3 Tur Milejów
LKS Trawniki 0-3 Polesie Kock
Orzeł Urzędów 1-0 Piaskovia Piaski
Granit Bychawa 4-2 Orły Kazimierz Dolny
POM Iskra Piotrowice 0-3 Stal Poniatowa
(wo)
na boisku 5-3
Zawisza Garbów 1-5 Sygnał Lublin
Orion Niedrzwica Duża 0-3 Opolanin Opole Lubelskie

Kolejka 9 - 27-28 września

Cisy Nałęczów 5-1 Orion Niedrzwica Duża
Opolanin Opole Lubelskie 4-2 Zawisza Garbów
Sygnał Lublin 0-2 POM Iskra Piotrowice
Stal Poniatowa 2-0 Granit Bychawa
Orły Kazimierz Dolny 0-0 Orzeł Urzędów
Piaskovia Piaski 4-0 LKS Trawniki
Polesie Kock 2-3 Ruch Ryki
Tur Milejów 0-2 Wisła Puławy

Kolejka 10 - 4-5 października

Tur Milejów 0-1 Cisy Nałęczów
Wisła Puławy 3-1 Polesie Kock
Ruch Ryki 2-1 Piaskovia Piaski
LKS Trawniki 3-0 Orły Kazimierz Dolny
(wo)
na boisku 3-2
Orzeł Urzędów 0-1 Stal Poniatowa
Granit Bychawa 3-2 Sygnał Lublin
POM Iskra Piotrowice 0-0 Opolanin Opole Lubelskie
Zawisza Garbów 2-1 Orion Niedrzwica Duża

Kolejka 11 - 11-12 października

Cisy Nałęczów 2-0 Zawisza Garbów
Orion Niedrzwica Duża 1-1 POM Iskra Piotrowice
Opolanin Opole Lubelskie 3-4 Granit Bychawa
Sygnał Lublin 2-0 Orzeł Urzędów
Stal Poniatowa 4-0 LKS Trawniki
Orły Kazimierz Dolny 1-0 Ruch Ryki
Piaskovia Piaski 2-1 Wisła Puławy
Polesie Kock 4-0 Tur Milejów

Kolejka 12 - 18-19 października

Polesie Kock 2-1 Cisy Nałęczów
Tur Milejów 1-3 Piaskovia Piaski
Wisła Puławy 2-0 Orły Kazimierz Dolny
Ruch Ryki 0-1 Stal Poniatowa
LKS Trawniki 3-1 Sygnał Lublin
Orzeł Urzędów 3-1 Opolanin Opole Lubelskie
Granit Bychawa 3-1 Orion Niedrzwica Duża
POM Iskra Piotrowice 3-3 Zawisza Garbów

Kolejka 13 - 25-26 października

Cisy Nałęczów 4-2 POM Iskra Piotrowice
Zawisza Garbów 3-1 Granit Bychawa
Orion Niedrzwica Duża 3-2 Orzeł Urzędów
Opolanin Opole Lubelskie 5-0 LKS Trawniki
Sygnał Lublin 1-3 Ruch Ryki
Stal Poniatowa 1-2 Wisła Puławy
Orły Kazimierz Dolny 1-1 Tur Milejów
Piaskovia Piaski 1-2 Polesie Kock

Kolejka 14 - 2 listopada

Piaskovia Piaski 0-2 Cisy Nałęczów
Polesie Kock 4-0 Orły Kazimierz Dolny
Tur Milejów 1-2 Stal Poniatowa
Wisła Puławy 2-0 Sygnał Lublin
Ruch Ryki 2-4 Opolanin Opole Lubelskie
LKS Trawniki 2-2 Orion Niedrzwica Duża
Orzeł Urzędów 1-2 Zawisza Garbów
Granit Bychawa 3-1 POM Iskra Piotrowice

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Cisy Nałęczów 1-3 Granit Bychawa
POM Iskra Piotrowice 0-0 Orzeł Urzędów
Zawisza Garbów 3-1 LKS Trawniki
Orion Niedrzwica Duża 5-1 Ruch Ryki
Opolanin Opole Lubelskie 1-1 Wisła Puławy
Sygnał Lublin 0-0 Tur Milejów
Stal Poniatowa 5-1 Polesie Kock
Orły Kazimierz Dolny 0-2 Piaskovia Piaski

Kolejka 16 - 20-21 marca

Orły Kazimierz Dolny 0-1 Cisy Nałęczów 31 marca
Stal Poniatowa 3-1 Piaskovia Piaski 31 marca
Sygnał Lublin 1-1 Polesie Kock
Opolanin Opole Lubelskie 4-0 Tur Milejów
Orion Niedrzwica Duża 0-2 Wisła Puławy
Zawisza Garbów 4-2 Ruch Ryki
POM Iskra Piotrowice 3-0 LKS Trawniki 31 marca
Granit Bychawa 0-1 Orzeł Urzędów

Kolejka 17 - 27-28 marca

Cisy Nałęczów 0-1 Orzeł Urzędów
LKS Trawniki 0-6 Granit Bychawa
Ruch Ryki 3-2 POM Iskra Piotrowice
Wisła Puławy 2-0 Zawisza Garbów 14 kwietnia
Tur Milejów 2-2 Orion Niedrzwica Duża
Polesie Kock 5-1 Opolanin Opole Lubelskie
Piaskovia Piaski 0-3 Sygnał Lublin
Orły Kazimierz Dolny 2-3 Stal Poniatowa

Kolejka 18 - 3-4 kwietnia

Stal Poniatowa 2-0 Cisy Nałęczów
Sygnał Lublin 1-2 Orły Kazimierz Dolny
Opolanin Opole Lubelskie 3-4 Piaskovia Piaski
Orion Niedrzwica Duża 3-1 Polesie Kock
Zawisza Garbów 1-1 Tur Milejów
POM Iskra Piotrowice 0-1 Wisła Puławy
Granit Bychawa 4-1 Ruch Ryki
Orzeł Urzędów 1-0 LKS Trawniki

Kolejka 19 - 8-10 kwietnia

Cisy Nałęczów 1-0 LKS Trawniki
Ruch Ryki 2-3 Orzeł Urzędów
Wisła Puławy 3-0 Granit Bychawa
Tur Milejów 0-1 POM Iskra Piotrowice
Polesie Kock 2-0 Zawisza Garbów
Piaskovia Piaski 1-0 Orion Niedrzwica Duża
Orły Kazimierz Dolny 0-3 Opolanin Opole Lubelskie
Stal Poniatowa 2-1 Sygnał Lublin

Kolejka 20 - 17-18 kwietnia

Sygnał Lublin 1-1 Cisy Nałęczów
Opolanin Opole Lubelskie 1-3 Stal Poniatowa
Orion Niedrzwica Duża 0-0 Orły Kazimierz Dolny
Zawisza Garbów 1-3 Piaskovia Piaski
POM Iskra Piotrowice 5-2 Polesie Kock
Granit Bychawa 3-1 Tur Milejów
Orzeł Urzędów 0-3 Wisła Puławy 5 maja
LKS Trawniki 3-2 Ruch Ryki

Kolejka 21 - 25 kwietnia

Cisy Nałęczów 6-1 Ruch Ryki
Wisła Puławy 3-0 LKS Trawniki
Tur Milejów 0-0 Orzeł Urzędów
Polesie Kock 4-4 Granit Bychawa
Piaskovia Piaski 3-1 POM Iskra Piotrowice
Orły Kazimierz Dolny 7-1 Zawisza Garbów
Stal Poniatowa 4-1 Orion Niedrzwica Duża
Sygnał Lublin 3-1 Opolanin Opole Lubelskie

Kolejka 22 - 28 kwietnia

Opolanin Opole Lubelskie 1-1 Cisy Nałęczów
Orion Niedrzwica Duża 0-0 Sygnał Lublin
Zawisza Garbów 0-8 Stal Poniatowa
POM Iskra Piotrowice 2-2 Orły Kazimierz Dolny
Granit Bychawa 2-2 Piaskovia Piaski
Orzeł Urzędów 1-1 Polesie Kock
LKS Trawniki 0-5 Tur Milejów 29 kwietnia
Ruch Ryki 0-4 Wisła Puławy

Kolejka 23 - 1-2 maja

Cisy Nałęczów 1-1 Wisła Puławy
Tur Milejów 0-2 Ruch Ryki
Polesie Kock 1-3 LKS Trawniki
Piaskovia Piaski 0-0 Orzeł Urzędów
Orły Kazimierz Dolny 3-4 Granit Bychawa
Stal Poniatowa 4-0 POM Iskra Piotrowice
Sygnał Lublin 1-1 Zawisza Garbów
Opolanin Opole Lubelskie 1-1 Orion Niedrzwica Duża

Kolejka 24 - 8-9 maja

Orion Niedrzwica Duża 2-0 Cisy Nałęczów
Zawisza Garbów 4-2 Opolanin Opole Lubelskie
POM Iskra Piotrowice 0-3 Sygnał Lublin
Granit Bychawa 2-1 Stal Poniatowa
Orzeł Urzędów 2-3 Orły Kazimierz Dolny
LKS Trawniki 0-4 Piaskovia Piaski
Ruch Ryki 2-1 Polesie Kock
Wisła Puławy 1-0 Tur Milejów

Kolejka 25 - 15-16 maja

Cisy Nałęczów 2-0 Tur Milejów
Polesie Kock 1-2 Wisła Puławy
Piaskovia Piaski 1-1 Ruch Ryki
Orły Kazimierz Dolny 3-1 LKS Trawniki
Stal Poniatowa 0-0 Orzeł Urzędów
Sygnał Lublin 0-1 Granit Bychawa
Opolanin Opole Lubelskie 6-1 POM Iskra Piotrowice
Orion Niedrzwica Duża 1-0 Zawisza Garbów

Kolejka 26 - 22-23 maja

Zawisza Garbów 1-4 Cisy Nałęczów
POM Iskra Piotrowice 0-1 Orion Niedrzwica Duża
Granit Bychawa 2-0 Opolanin Opole Lubelskie
Orzeł Urzędów 2-1 Sygnał Lublin
LKS Trawniki 1-1 Stal Poniatowa
Ruch Ryki 0-2 Orły Kazimierz Dolny
Wisła Puławy 4-1 Piaskovia Piaski
Tur Milejów 2-5 Polesie Kock

Kolejka 27 - 29-30 maja

Cisy Nałęczów 6-0 Polesie Kock
Piaskovia Piaski 3-0 Tur Milejów
(wo)
na boisku 0-1
Orły Kazimierz Dolny 0-5 Wisła Puławy
Stal Poniatowa 8-2 Ruch Ryki
Sygnał Lublin 2-1 LKS Trawniki
Opolanin Opole Lubelskie 1-0 Orzeł Urzędów 2 czerwca
Orion Niedrzwica Duża 2-0 Granit Bychawa
Zawisza Garbów 2-3 POM Iskra Piotrowice

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

POM Iskra Piotrowice 4-3 Cisy Nałęczów
Granit Bychawa 6-1 Zawisza Garbów
Orzeł Urzędów 1-1 Orion Niedrzwica Duża
LKS Trawniki 0-2 Opolanin Opole Lubelskie
Ruch Ryki 3-2 Sygnał Lublin
Wisła Puławy 2-1 Stal Poniatowa
Tur Milejów 0-4 Orły Kazimierz Dolny
Polesie Kock 1-1 Piaskovia Piaski

Kolejka 29 - 10 czerwca

Cisy Nałęczów 2-2 Piaskovia Piaski
Orły Kazimierz Dolny 1-2 Polesie Kock
Stal Poniatowa 2-1 Tur Milejów
Sygnał Lublin 0-0 Wisła Puławy
Opolanin Opole Lubelskie 4-1 Ruch Ryki
Orion Niedrzwica Duża 3-0 LKS Trawniki
Zawisza Garbów 3-2 Orzeł Urzędów
POM Iskra Piotrowice 3-1 Granit Bychawa

REKLAMA

Kolejka 30 - 13 czerwca

Granit Bychawa 3-5 Cisy Nałęczów
Orzeł Urzędów 1-1 POM Iskra Piotrowice
LKS Trawniki 1-1 Zawisza Garbów
Ruch Ryki 1-3 Orion Niedrzwica Duża
Wisła Puławy 1-2 Opolanin Opole Lubelskie
Tur Milejów 2-0 Sygnał Lublin
Polesie Kock 4-2 Stal Poniatowa
Piaskovia Piaski 0-0 Orły Kazimierz Dolny

Baraże o udział w IV lidze (lubelska)

IV liga 2003/2004 (lubelska)

Klasa okręgowa 2003/2004 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2003/2004 (Chełm)
Klasa okręgowa 2003/2004 (Zamość)

Klasa A 2003/2004 (Lublin I)
Klasa A 2003/2004 (Lublin II)
Klasa A 2003/2004 (Lublin III)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas