[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2003/2004, grupa: Lublin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tajfun Ostrów Lubelski 22 61 20 1 1 95-29 11 0 0 48-14 9 1 1 47-15
2.  GKS Niedźwiada 22 44 13 5 4 65-33 7 2 2 36-14 6 3 2 29-19
3.  Huragan Siostrzytów 22 43 14 1 7 57-43 7 1 3 29-20 7 0 4 28-23
4.  LZS Wierzchowiska 22 39 12 3 7 62-45 7 1 3 35-21 5 2 4 27-24
5.  Ludwiniak Ludwin 22 35 11 2 9 68-54 7 0 4 42-26 4 2 5 26-28
6.  Koziołek Lublin 22 33 10 3 9 40-36 6 1 4 22-16 4 2 5 18-20
7.  Perła Mełgiew 22 28 9 1 12 52-47 7 0 4 37-21 2 1 8 15-26
8.  Świdniczanka Świdnik Duży 22 24 7 3 12 35-62 3 1 7 18-35 4 2 5 17-27
9.  GKS Niemce 22 22 7 1 14 47-58 3 1 7 26-31 4 0 7 21-27
10.  Oleśnia Oleśniki 22 21 5 6 11 38-46 5 3 3 24-13 0 3 8 14-33
11.  Sokół Konopnica 22 20 5 5 12 33-68 3 4 4 17-22 2 1 8 16-46
12.  Vir Dorohucza 22 9 2 3 17 18-89 1 3 7 11-32 1 0 10 7-57

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Tajfun Ostrów Lubelski    5-1 4-2 5-1 3-1 5-2 4-1 5-1 4-2 3-1 4-2 6-0 
 2 GKS Niedźwiada3-4     9-1 1-3 1-1 1-1 3-2 3-0 2-1 3-1 4-0 6-0 
 3 Huragan Siostrzytów2-4 3-1     3-1 4-1 1-0 3-1 2-4 6-4 1-1 0-2 4-1 
 4 LZS Wierzchowiska3-2 2-2 1-2     1-5 2-3 4-3 5-1 3-0 4-1 6-2 4-0 
 5 Ludwiniak Ludwin2-4 1-2 2-7 4-3     4-3 2-1 5-0 1-3 4-3 9-0 8-0 
 6 Koziołek Lublin1-2 1-1 4-2 0-3 2-3     2-0 0-3* 2-0 2-1 2-0 6-1 
 7 Perła Mełgiew1-3 0-5 0-3 0-2 2-1 4-2     4-1 5-1 4-1 9-1 8-1 
 8 Świdniczanka Świdnik Duży1-7 1-4 2-1 1-5 2-3 0-2 1-0     1-6 4-1 3-3 2-3 
 9 GKS Niemce0-7 3-6 1-3 1-1 3-6 0-2 0-1 1-2     4-0 6-3 7-0 
 10 Oleśnia Oleśniki1-1 0-2 0-1 5-2 5-1 0-0 5-2 1-1 1-2     2-1 4-0 
 11 Sokół Konopnica0-2 2-4 0-2 2-4 2-2 2-1 2-2 1-1 1-0 3-3     2-1 
 12 Vir Dorohucza1-11 1-1 0-4 2-2 3-2 1-2 0-2 0-3 1-2 1-1 1-2     

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

LZS Wierzchowiska 1-2 Huragan Siostrzytów
Koziołek Lublin 6-1 Vir Dorohucza
Oleśnia Oleśniki 0-2 GKS Niedźwiada
Sokół Konopnica 2-2 Perła Mełgiew
Tajfun Ostrów Lubelski 5-1 Świdniczanka Świdnik Duży
Ludwiniak Ludwin 1-3 GKS Niemce

Kolejka 2 - 6-7 września

Huragan Siostrzytów 6-4 GKS Niemce
Świdniczanka Świdnik Duży 2-3 Ludwiniak Ludwin
Perła Mełgiew 1-3 Tajfun Ostrów Lubelski
GKS Niedźwiada 4-0 Sokół Konopnica
Vir Dorohucza 1-1 Oleśnia Oleśniki
LZS Wierzchowiska 2-3 Koziołek Lublin

Kolejka 3 - 13-14 września

Koziołek Lublin 4-2 Huragan Siostrzytów
Oleśnia Oleśniki 5-2 LZS Wierzchowiska
Sokół Konopnica 2-1 Vir Dorohucza
Tajfun Ostrów Lubelski 5-1 GKS Niedźwiada
Ludwiniak Ludwin 2-1 Perła Mełgiew
GKS Niemce 1-2 Świdniczanka Świdnik Duży

Kolejka 4 - 20-21 września

Huragan Siostrzytów 2-4 Świdniczanka Świdnik Duży
Perła Mełgiew 5-1 GKS Niemce
GKS Niedźwiada 1-1 Ludwiniak Ludwin
Vir Dorohucza 1-11 Tajfun Ostrów Lubelski
LZS Wierzchowiska 6-2 Sokół Konopnica
Koziołek Lublin 2-1 Oleśnia Oleśniki

Kolejka 5 - 27-28 września

Oleśnia Oleśniki 0-1 Huragan Siostrzytów
Sokół Konopnica 2-1 Koziołek Lublin
Tajfun Ostrów Lubelski 5-1 LZS Wierzchowiska
Ludwiniak Ludwin 8-0 Vir Dorohucza
GKS Niemce 3-6 GKS Niedźwiada
Świdniczanka Świdnik Duży 1-0 Perła Mełgiew

Kolejka 6 - 4-5 października

Huragan Siostrzytów 3-1 Perła Mełgiew
GKS Niedźwiada 3-0 Świdniczanka Świdnik Duży
Vir Dorohucza 1-2 GKS Niemce
LZS Wierzchowiska 1-5 Ludwiniak Ludwin
Koziołek Lublin 1-2 Tajfun Ostrów Lubelski
Oleśnia Oleśniki 2-1 Sokół Konopnica

Kolejka 7 - 11-12 października

Sokół Konopnica 0-2 Huragan Siostrzytów
Tajfun Ostrów Lubelski 3-1 Oleśnia Oleśniki
Ludwiniak Ludwin 4-3 Koziołek Lublin
GKS Niemce 1-1 LZS Wierzchowiska
Świdniczanka Świdnik Duży 2-3 Vir Dorohucza
Perła Mełgiew 0-5 GKS Niedźwiada

Kolejka 8 - 18-19 października

Huragan Siostrzytów 3-1 GKS Niedźwiada
Vir Dorohucza 0-2 Perła Mełgiew
LZS Wierzchowiska 5-1 Świdniczanka Świdnik Duży
Koziołek Lublin 2-0 GKS Niemce
Oleśnia Oleśniki 5-1 Ludwiniak Ludwin
Sokół Konopnica 0-2 Tajfun Ostrów Lubelski

Kolejka 9 - 25-26 października

Tajfun Ostrów Lubelski 4-2 Huragan Siostrzytów
Ludwiniak Ludwin 9-0 Sokół Konopnica
GKS Niemce 4-0 Oleśnia Oleśniki
Świdniczanka Świdnik Duży 0-2 Koziołek Lublin
Perła Mełgiew 0-2 LZS Wierzchowiska
GKS Niedźwiada 6-0 Vir Dorohucza

Kolejka 10 - 2 listopada

Huragan Siostrzytów 4-1 Vir Dorohucza
LZS Wierzchowiska 2-2 GKS Niedźwiada
Koziołek Lublin 2-0 Perła Mełgiew
Oleśnia Oleśniki 1-1 Świdniczanka Świdnik Duży
Sokół Konopnica 1-0 GKS Niemce
Tajfun Ostrów Lubelski 3-1 Ludwiniak Ludwin

Kolejka 11 - 8-9 listopada

Ludwiniak Ludwin 2-7 Huragan Siostrzytów
GKS Niemce 0-7 Tajfun Ostrów Lubelski
Świdniczanka Świdnik Duży 3-3 Sokół Konopnica
Perła Mełgiew 4-1 Oleśnia Oleśniki
GKS Niedźwiada 1-1 Koziołek Lublin
Vir Dorohucza 2-2 LZS Wierzchowiska

Kolejka 12 - 3-4 kwietnia

Huragan Siostrzytów 3-1 LZS Wierzchowiska
Vir Dorohucza 1-2 Koziołek Lublin
GKS Niedźwiada 3-1 Oleśnia Oleśniki
Perła Mełgiew 9-1 Sokół Konopnica 28 kwietnia
przełożony
Świdniczanka Świdnik Duży 1-7 Tajfun Ostrów Lubelski
GKS Niemce 3-6 Ludwiniak Ludwin

Kolejka 13 - 17-18 kwietnia

GKS Niemce 1-3 Huragan Siostrzytów
Ludwiniak Ludwin 5-0 Świdniczanka Świdnik Duży
Tajfun Ostrów Lubelski 4-1 Perła Mełgiew
Sokół Konopnica 2-4 GKS Niedźwiada
Oleśnia Oleśniki 4-0 Vir Dorohucza
Koziołek Lublin 0-3 LZS Wierzchowiska

Kolejka 14 - 24-25 kwietnia

Huragan Siostrzytów 1-0 Koziołek Lublin
LZS Wierzchowiska 4-1 Oleśnia Oleśniki
Vir Dorohucza 1-2 Sokół Konopnica
GKS Niedźwiada 3-4 Tajfun Ostrów Lubelski
Perła Mełgiew 2-1 Ludwiniak Ludwin
Świdniczanka Świdnik Duży 1-6 GKS Niemce

Kolejka 15 - 1-2 maja

Świdniczanka Świdnik Duży 2-1 Huragan Siostrzytów
GKS Niemce 0-1 Perła Mełgiew
Ludwiniak Ludwin 1-2 GKS Niedźwiada
Tajfun Ostrów Lubelski 6-0 Vir Dorohucza
Sokół Konopnica 2-4 LZS Wierzchowiska
Oleśnia Oleśniki 0-0 Koziołek Lublin

Kolejka 16 - 8-9 maja

Huragan Siostrzytów 1-1 Oleśnia Oleśniki
Koziołek Lublin 2-0 Sokół Konopnica
LZS Wierzchowiska 3-2 Tajfun Ostrów Lubelski
Vir Dorohucza 3-2 Ludwiniak Ludwin
GKS Niedźwiada 2-1 GKS Niemce
Perła Mełgiew 4-1 Świdniczanka Świdnik Duży

Kolejka 17 - 15-16 maja

Perła Mełgiew 0-3 Huragan Siostrzytów
Świdniczanka Świdnik Duży 1-4 GKS Niedźwiada
GKS Niemce 7-0 Vir Dorohucza
Ludwiniak Ludwin 4-3 LZS Wierzchowiska
Tajfun Ostrów Lubelski 5-2 Koziołek Lublin
Sokół Konopnica 3-3 Oleśnia Oleśniki

Kolejka 18 - 22-23 maja

Huragan Siostrzytów 0-2 Sokół Konopnica
Oleśnia Oleśniki 1-1 Tajfun Ostrów Lubelski
Koziołek Lublin 2-3 Ludwiniak Ludwin
LZS Wierzchowiska 3-0 GKS Niemce
Vir Dorohucza 0-3 Świdniczanka Świdnik Duży
GKS Niedźwiada 3-2 Perła Mełgiew

Kolejka 19 - 29-30 maja

GKS Niedźwiada 9-1 Huragan Siostrzytów
Perła Mełgiew 8-1 Vir Dorohucza
Świdniczanka Świdnik Duży 1-5 LZS Wierzchowiska
GKS Niemce 0-2 Koziołek Lublin
Ludwiniak Ludwin 4-3 Oleśnia Oleśniki
Tajfun Ostrów Lubelski 4-2 Sokół Konopnica

Kolejka 20 - 6 czerwca

Huragan Siostrzytów 2-4 Tajfun Ostrów Lubelski
Sokół Konopnica 2-2 Ludwiniak Ludwin
Oleśnia Oleśniki 1-2 GKS Niemce
Koziołek Lublin 0-3 Świdniczanka Świdnik Duży
(wo)
na boisku 3-0
LZS Wierzchowiska 4-3 Perła Mełgiew
Vir Dorohucza 1-1 GKS Niedźwiada

Kolejka 21 - 12-13 czerwca

Vir Dorohucza 0-4 Huragan Siostrzytów
GKS Niedźwiada 1-3 LZS Wierzchowiska
Perła Mełgiew 4-2 Koziołek Lublin
Świdniczanka Świdnik Duży 4-1 Oleśnia Oleśniki
GKS Niemce 6-3 Sokół Konopnica
Ludwiniak Ludwin 2-4 Tajfun Ostrów Lubelski

Kolejka 22 - 20 czerwca

Huragan Siostrzytów 4-1 Ludwiniak Ludwin
Tajfun Ostrów Lubelski 4-2 GKS Niemce
Sokół Konopnica 1-1 Świdniczanka Świdnik Duży
Oleśnia Oleśniki 5-2 Perła Mełgiew
Koziołek Lublin 1-1 GKS Niedźwiada
LZS Wierzchowiska 4-0 Vir Dorohucza

Klasa okręgowa 2003/2004 (Lublin)

Klasa A 2003/2004 (Lublin I)
Klasa A 2003/2004 (Lublin II)

Klasa B 2003/2004 (Lublin I)
Klasa B 2003/2004 (Lublin II)
Klasa B 2003/2004 (Lublin III)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas