[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2003/2004, grupa: Lublin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Kamionka (k. Lublina) 20 41 13 2 5 47-27 9 0 1 26-9 4 2 4 21-18
2.  Iskra Spiczyn 20 38 12 2 6 71-36 7 0 3 38-17 5 2 3 33-19 2 3 1 0 1 7-4
3.  Perła Rokitno 20 38 12 2 6 59-36 6 1 3 33-15 6 1 3 26-21 2 3 1 0 1 4-7
4.  Sławin Lublin 20 37 11 4 5 54-36 6 3 1 25-13 5 1 4 29-23 2 6 2 0 0 8-5
5.  Gigant Przytoczno 20 37 12 1 7 63-36 8 1 1 37-9 4 0 6 26-27 2 0 0 0 2 5-8
6.  Czarni Pliszczyn 20 33 10 3 7 53-42 6 1 3 35-24 4 2 4 18-18
7.  Błękit Cyców 20 29 9 2 9 39-40 7 1 2 25-11 2 1 7 14-29
8.  GLKS Michów 20 21 6 3 11 46-65 3 2 5 29-31 3 1 6 17-34
9.  Grom Firlej 20 19 6 1 13 47-70 6 0 4 35-30 0 1 9 12-40
10.  Selekt Świdnik 20 15 5 0 15 33-75 4 0 6 18-37 1 0 9 15-38
11.  Świt Abramów 20 11 3 2 15 29-78 2 2 6 17-27 1 0 9 12-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 LKS Kamionka (k. Lublina)    2-0 1-0 3-1 2-0 0-3 5-2 4-0 3-0* 3-1 3-2 
 2 Iskra Spiczyn1-3     1-2 4-2 2-1 0-1 4-1 7-2 8-3 3-1 8-1 
 3 Perła Rokitno3-3 2-6     1-2 2-3 2-0 3-0 3-0 5-0 7-0 5-1 
 4 Sławin Lublin0-2 1-1 5-1     5-4 1-1 2-2 2-0 2-1 2-1 5-0 
 5 Gigant Przytoczno1-0 3-1 8-1 1-3     5-1 5-0 1-1 5-1 3-1 5-0 
 6 Czarni Pliszczyn4-3 0-6 0-3* 3-3 5-1     4-1 8-0 4-1 1-4 6-2 
 7 Błękit Cyców0-1 1-2 1-1 2-1 4-1 3-2     3-1 3-0 5-1 3-1 
 8 GLKS Michów6-0 4-4 2-5 1-3 1-7 5-1 0-1     3-3 5-4 2-3 
 9 Grom Firlej2-1 3-2 2-4 4-3 1-6 0-4 2-1 3-6     6-2 12-1 
 10 Selekt Świdnik0-7 2-6 1-6 2-6 4-0 0-3 3-2 1-4 3-2     2-1 
 11 Świt Abramów1-1 1-5 0-3 2-5 1-3 2-2 1-4 2-3 4-1 3-0*     

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Pauza: Grom Firlej.
 
GLKS Michów 4-4 Iskra Spiczyn
Sławin Lublin 0-2 LKS Kamionka (k. Lublina)
Błękit Cyców 1-1 Perła Rokitno
Świt Abramów 2-2 Czarni Pliszczyn
Selekt Świdnik 4-0 Gigant Przytoczno

Kolejka 2 - 6-7 września

Pauza: GLKS Michów.
 
Iskra Spiczyn 2-1 Gigant Przytoczno
Czarni Pliszczyn 1-4 Selekt Świdnik
Perła Rokitno 5-1 Świt Abramów
LKS Kamionka (k. Lublina) 5-2 Błękit Cyców
Grom Firlej 4-3 Sławin Lublin

Kolejka 3 - 13-14 września

Pauza: Iskra Spiczyn.
 
Sławin Lublin 2-0 GLKS Michów
Błękit Cyców 3-0 Grom Firlej
Świt Abramów 1-1 LKS Kamionka (k. Lublina)
Selekt Świdnik 1-6 Perła Rokitno
Gigant Przytoczno 5-1 Czarni Pliszczyn

Kolejka 4 - 20-21 września

Pauza: Sławin Lublin.
 
Iskra Spiczyn 0-1 Czarni Pliszczyn
Perła Rokitno 2-3 Gigant Przytoczno
LKS Kamionka (k. Lublina) 3-1 Selekt Świdnik
Grom Firlej 12-1 Świt Abramów
GLKS Michów 0-1 Błękit Cyców

Kolejka 5 - 27-28 września

Pauza: Błękit Cyców.
 
Sławin Lublin 1-1 Iskra Spiczyn
Świt Abramów 2-3 GLKS Michów
Selekt Świdnik 3-2 Grom Firlej
Gigant Przytoczno 1-0 LKS Kamionka (k. Lublina)
Czarni Pliszczyn 0-3 Perła Rokitno
(wo)

Kolejka 6 - 4-5 października

Pauza: Świt Abramów.
 
Iskra Spiczyn 1-2 Perła Rokitno
LKS Kamionka (k. Lublina) 0-3 Czarni Pliszczyn
Grom Firlej 1-6 Gigant Przytoczno
GLKS Michów 5-4 Selekt Świdnik
Sławin Lublin 2-2 Błękit Cyców

Kolejka 7 - 11-12 października

Pauza: Selekt Świdnik.
 
Błękit Cyców 1-2 Iskra Spiczyn
Świt Abramów 2-5 Sławin Lublin
Gigant Przytoczno 1-1 GLKS Michów
Czarni Pliszczyn 4-1 Grom Firlej
Perła Rokitno 3-3 LKS Kamionka (k. Lublina)

Kolejka 8 - 18-19 października

Pauza: Gigant Przytoczno.
 
Iskra Spiczyn 1-3 LKS Kamionka (k. Lublina)
Grom Firlej 2-4 Perła Rokitno
GLKS Michów 5-1 Czarni Pliszczyn
Sławin Lublin 2-1 Selekt Świdnik
Błękit Cyców 3-1 Świt Abramów

Kolejka 9 - 25-26 października

Pauza: Czarni Pliszczyn.
 
Świt Abramów 1-5 Iskra Spiczyn
Selekt Świdnik 3-2 Błękit Cyców
Gigant Przytoczno 1-3 Sławin Lublin
Perła Rokitno 3-0 GLKS Michów
LKS Kamionka (k. Lublina) 3-0 Grom Firlej
(wo)

Kolejka 10 - 2 listopada

Pauza: Perła Rokitno.
 
Iskra Spiczyn 8-3 Grom Firlej
GLKS Michów 6-0 LKS Kamionka (k. Lublina)
Sławin Lublin 1-1 Czarni Pliszczyn
Błękit Cyców 4-1 Gigant Przytoczno
Świt Abramów 3-0 Selekt Świdnik
(wo)

Kolejka 11 - 8-9 listopada

Pauza: LKS Kamionka (k. Lublina).
 
Selekt Świdnik 2-6 Iskra Spiczyn
Gigant Przytoczno 5-0 Świt Abramów
Czarni Pliszczyn 4-1 Błękit Cyców
Perła Rokitno 1-2 Sławin Lublin
Grom Firlej 3-6 GLKS Michów

Kolejka 12 - 3-4 kwietnia

Pauza: Grom Firlej.
 
Iskra Spiczyn 7-2 GLKS Michów
LKS Kamionka (k. Lublina) 3-1 Sławin Lublin
Perła Rokitno 3-0 Błękit Cyców
Czarni Pliszczyn 6-2 Świt Abramów
Gigant Przytoczno 3-1 Selekt Świdnik

Kolejka 13 - 17-18 kwietnia

Pauza: GLKS Michów.
 
Gigant Przytoczno 3-1 Iskra Spiczyn
Selekt Świdnik 0-3 Czarni Pliszczyn
Świt Abramów 0-3 Perła Rokitno
Błękit Cyców 0-1 LKS Kamionka (k. Lublina)
Sławin Lublin 2-1 Grom Firlej

Kolejka 14 - 24-25 kwietnia

Pauza: Iskra Spiczyn.
 
GLKS Michów 1-3 Sławin Lublin
Grom Firlej 2-1 Błękit Cyców
LKS Kamionka (k. Lublina) 3-2 Świt Abramów
Perła Rokitno 7-0 Selekt Świdnik
Czarni Pliszczyn 5-1 Gigant Przytoczno

Kolejka 15 - 1-2 maja

Pauza: Sławin Lublin.
 
Czarni Pliszczyn 0-6 Iskra Spiczyn
Gigant Przytoczno 8-1 Perła Rokitno
Selekt Świdnik 0-7 LKS Kamionka (k. Lublina)
Świt Abramów 4-1 Grom Firlej
Błękit Cyców 3-1 GLKS Michów

Kolejka 16

Pauza: Błękit Cyców.
 
Iskra Spiczyn 4-2 Sławin Lublin
GLKS Michów 2-3 Świt Abramów
Grom Firlej 6-2 Selekt Świdnik
LKS Kamionka (k. Lublina) 2-0 Gigant Przytoczno
Perła Rokitno 2-0 Czarni Pliszczyn

Kolejka 17 - 15-16 maja

Pauza: Świt Abramów.
 
Perła Rokitno 2-6 Iskra Spiczyn
Czarni Pliszczyn 4-3 LKS Kamionka (k. Lublina)
Gigant Przytoczno 5-1 Grom Firlej
Selekt Świdnik 1-4 GLKS Michów
Błękit Cyców 2-1 Sławin Lublin

Kolejka 18 - 22-23 maja

Pauza: Selekt Świdnik.
 
Iskra Spiczyn 4-1 Błękit Cyców
Sławin Lublin 5-0 Świt Abramów
GLKS Michów 1-7 Gigant Przytoczno
Grom Firlej 0-4 Czarni Pliszczyn
LKS Kamionka (k. Lublina) 1-0 Perła Rokitno

Kolejka 19 - 29-30 maja

Pauza: Gigant Przytoczno.
 
LKS Kamionka (k. Lublina) 2-0 Iskra Spiczyn
Perła Rokitno 5-0 Grom Firlej
Czarni Pliszczyn 8-0 GLKS Michów
Selekt Świdnik 2-6 Sławin Lublin
Świt Abramów 1-4 Błękit Cyców

Kolejka 20 - 5-6 czerwca

Pauza: Czarni Pliszczyn.
 
Iskra Spiczyn 8-1 Świt Abramów
Błękit Cyców 5-1 Selekt Świdnik
Sławin Lublin 5-4 Gigant Przytoczno
GLKS Michów 2-5 Perła Rokitno
Grom Firlej 2-1 LKS Kamionka (k. Lublina)

Kolejka 21 - 12-13 czerwca

Pauza: Perła Rokitno.
 
Grom Firlej 3-2 Iskra Spiczyn
LKS Kamionka (k. Lublina) 4-0 GLKS Michów
Czarni Pliszczyn 3-3 Sławin Lublin
Gigant Przytoczno 5-0 Błękit Cyców
Selekt Świdnik 2-1 Świt Abramów

Kolejka 22 - 20 czerwca

Pauza: LKS Kamionka (k. Lublina).
 
Iskra Spiczyn 3-1 Selekt Świdnik
Świt Abramów 1-3 Gigant Przytoczno
Błękit Cyców 3-2 Czarni Pliszczyn
Sławin Lublin 5-1 Perła Rokitno
GLKS Michów 3-3 Grom Firlej

Klasa A 2003/2004 (Lublin I)
Klasa A 2003/2004 (Lublin II)
Klasa A 2003/2004 (Lublin III)

Klasa B 2003/2004 (Lublin I)
Klasa B 2003/2004 (Lublin II)

Klasa C 2003/2004 (Lublin I)
Klasa C 2003/2004 (Lublin II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas