[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2003/2004, grupa: Lublin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iskra POM II Piotrowice 22 49 16 1 5 52-21 10 0 1 37-8 6 1 4 15-13 2 6 2 0 0 7-3
2.  Krzczonovia Krzczonów 22 49 15 4 3 71-32 5 4 2 26-14 10 0 1 45-18 2 0 0 0 2 3-7
3.  GLKS Głusk (Lublin) 22 48 15 3 4 66-30 8 2 1 37-12 7 1 3 29-18
4.  Rohland Tuszów 22 38 11 5 6 51-37 7 1 3 31-17 4 4 3 20-20
5.  Roztoczanie Chrzanów 22 34 11 1 10 60-61 6 0 5 32-27 5 1 5 28-34 4 9 3 0 1 12-9
6.  LZS Wilczopole 22 34 11 1 10 54-42 8 0 3 37-11 3 1 7 17-31 4 6 2 0 2 9-10
7.  Legion II Tomaszowice 22 34 11 1 10 45-35 6 0 5 20-14 5 1 5 25-21 4 3 1 0 3 6-8
8.  LZS Krężnica Jara 22 29 9 2 11 49-55 5 2 4 31-30 4 0 7 18-25
9.  KS Dębina 22 20 6 2 14 53-73 4 2 5 36-36 2 0 9 17-37
10.  Arka Krzczonów 22 19 6 1 15 31-58 2 0 9 16-27 4 1 6 15-31
11.  Piotrcovia Piotrków 22 15 4 3 15 35-81 4 1 6 22-35 0 2 9 13-46
12.  Avenir II Jabłonna 22 14 4 2 16 28-70 3 1 7 15-24 1 1 9 13-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Iskra POM II Piotrowice    4-2 3-0 4-0 2-1 3-0 4-1 1-2 3-2 3-0* 4-0 6-0 
 2 Krzczonovia Krzczonów1-3     3-1 2-2 4-1 1-1 1-2 2-0 3-1 1-1 1-1 7-1 
 3 GLKS Głusk (Lublin)2-1 3-4     0-0 6-2 3-0 0-0 2-1 6-2 4-0 7-1 4-1 
 4 Rohland Tuszów1-3 0-3* 3-1     2-3 2-1 4-1 6-2 5-1 3-0 3-0 2-2 
 5 Roztoczanie Chrzanów0-3 1-5 1-2 5-3     7-2 2-1 3-1 4-5 1-2 3-2 5-1 
 6 LZS Wilczopole3-0 2-5 1-2 1-0 1-3     3-0 3-0 3-0 8-0 5-1 7-0 
 7 Legion II Tomaszowice3-0 1-3 0-1 0-1 5-0 0-3     3-2 1-0 0-1 4-2 3-1 
 8 LZS Krężnica Jara1-2 3-6 0-5 5-5 4-1 2-1 3-0*     5-2 2-3 3-3 3-2 
 9 KS Dębina2-1 0-9 3-3 0-3 5-5 7-1 2-4 2-4     6-2 7-1 2-3 
 10 Arka Krzczonów0-1 1-2 2-5 0-2 3-5 1-3 1-3 0-3 0-2     6-0 2-1 
 11 Piotrcovia Piotrków0-1 2-4 0-6 3-3 1-4 3-2 1-9 1-2 4-2 2-1     5-1 
 12 Avenir II Jabłonna0-0 1-2 2-3 0-1 1-3 2-3 0-4 2-1 3-0* 1-5 3-2     

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Arka Krzczonów 0-2 Rohland Tuszów
LZS Wilczopole 3-0 LZS Krężnica Jara
Piotrcovia Piotrków 0-1 Iskra POM II Piotrowice
Avenir II Jabłonna 1-2 Krzczonovia Krzczonów
Roztoczanie Chrzanów 1-2 GLKS Głusk (Lublin)
KS Dębina 2-4 Legion II Tomaszowice

Kolejka 2 - 6-7 września

Rohland Tuszów 4-1 Legion II Tomaszowice
GLKS Głusk (Lublin) 6-2 KS Dębina
Krzczonovia Krzczonów 4-1 Roztoczanie Chrzanów
Iskra POM II Piotrowice 6-0 Avenir II Jabłonna
LZS Krężnica Jara 3-3 Piotrcovia Piotrków
Arka Krzczonów 1-3 LZS Wilczopole

Kolejka 3 - 13-14 września

LZS Wilczopole 1-0 Rohland Tuszów
Piotrcovia Piotrków 2-1 Arka Krzczonów
Avenir II Jabłonna 2-1 LZS Krężnica Jara
Roztoczanie Chrzanów 0-3 Iskra POM II Piotrowice
KS Dębina 0-9 Krzczonovia Krzczonów
Legion II Tomaszowice 0-1 GLKS Głusk (Lublin)

Kolejka 4 - 20-21 września

Rohland Tuszów 3-1 GLKS Głusk (Lublin)
Krzczonovia Krzczonów 1-2 Legion II Tomaszowice
Iskra POM II Piotrowice 3-2 KS Dębina
LZS Krężnica Jara 4-1 Roztoczanie Chrzanów
Arka Krzczonów 2-1 Avenir II Jabłonna
LZS Wilczopole 5-1 Piotrcovia Piotrków

Kolejka 5 - 27-28 września

Piotrcovia Piotrków 3-3 Rohland Tuszów
Avenir II Jabłonna 2-3 LZS Wilczopole
Roztoczanie Chrzanów 1-2 Arka Krzczonów
KS Dębina 2-4 LZS Krężnica Jara
Legion II Tomaszowice 3-0 Iskra POM II Piotrowice
GLKS Głusk (Lublin) 3-4 Krzczonovia Krzczonów

Kolejka 6 - 4-5 października

Rohland Tuszów 0-3 Krzczonovia Krzczonów
(wo)
na boisku 3-1
Iskra POM II Piotrowice 3-0 GLKS Głusk (Lublin)
LZS Krężnica Jara 3-0 Legion II Tomaszowice
(wo)
na boisku 3-2
Arka Krzczonów 0-2 KS Dębina
LZS Wilczopole 1-3 Roztoczanie Chrzanów
Piotrcovia Piotrków 5-1 Avenir II Jabłonna

Kolejka 7 - 11-12 października

Avenir II Jabłonna 0-1 Rohland Tuszów
Roztoczanie Chrzanów 3-2 Piotrcovia Piotrków
KS Dębina 7-1 LZS Wilczopole
Legion II Tomaszowice 0-1 Arka Krzczonów
GLKS Głusk (Lublin) 2-1 LZS Krężnica Jara
Krzczonovia Krzczonów 1-3 Iskra POM II Piotrowice

Kolejka 8 - 18-19 października

Rohland Tuszów 1-3 Iskra POM II Piotrowice
LZS Krężnica Jara 3-6 Krzczonovia Krzczonów
Arka Krzczonów 2-5 GLKS Głusk (Lublin)
LZS Wilczopole 3-0 Legion II Tomaszowice
Piotrcovia Piotrków 4-2 KS Dębina
Avenir II Jabłonna 1-3 Roztoczanie Chrzanów

Kolejka 9 - 25-26 października

Roztoczanie Chrzanów 5-3 Rohland Tuszów
KS Dębina 2-3 Avenir II Jabłonna
Legion II Tomaszowice 4-2 Piotrcovia Piotrków
GLKS Głusk (Lublin) 3-0 LZS Wilczopole
Krzczonovia Krzczonów 1-1 Arka Krzczonów
Iskra POM II Piotrowice 1-2 LZS Krężnica Jara

Kolejka 10 - 2 listopada

Rohland Tuszów 6-2 LZS Krężnica Jara
Arka Krzczonów 0-1 Iskra POM II Piotrowice
LZS Wilczopole 2-5 Krzczonovia Krzczonów
Piotrcovia Piotrków 0-6 GLKS Głusk (Lublin)
Avenir II Jabłonna 0-4 Legion II Tomaszowice
Roztoczanie Chrzanów 4-5 KS Dębina

Kolejka 11 - 8-9 listopada

KS Dębina 0-3 Rohland Tuszów
Legion II Tomaszowice 5-0 Roztoczanie Chrzanów
GLKS Głusk (Lublin) 4-1 Avenir II Jabłonna
Krzczonovia Krzczonów 1-1 Piotrcovia Piotrków
Iskra POM II Piotrowice 3-0 LZS Wilczopole
LZS Krężnica Jara 2-3 Arka Krzczonów

Kolejka 12 - 3-4 kwietnia

Rohland Tuszów 3-0 Arka Krzczonów
LZS Krężnica Jara 2-1 LZS Wilczopole
Iskra POM II Piotrowice 4-0 Piotrcovia Piotrków
Krzczonovia Krzczonów 7-1 Avenir II Jabłonna
GLKS Głusk (Lublin) 6-2 Roztoczanie Chrzanów
Legion II Tomaszowice 1-0 KS Dębina

Kolejka 13 - 17-18 kwietnia

Legion II Tomaszowice 0-1 Rohland Tuszów
KS Dębina 3-3 GLKS Głusk (Lublin)
Roztoczanie Chrzanów 1-5 Krzczonovia Krzczonów
Avenir II Jabłonna 0-0 Iskra POM II Piotrowice
Piotrcovia Piotrków 1-2 LZS Krężnica Jara
LZS Wilczopole 8-0 Arka Krzczonów

Kolejka 14 - 24-25 kwietnia

Rohland Tuszów 2-1 LZS Wilczopole
Arka Krzczonów 6-0 Piotrcovia Piotrków
LZS Krężnica Jara 3-2 Avenir II Jabłonna
Iskra POM II Piotrowice 2-1 Roztoczanie Chrzanów
Krzczonovia Krzczonów 3-1 KS Dębina
GLKS Głusk (Lublin) 0-0 Legion II Tomaszowice

Kolejka 15 - 1-2 maja

GLKS Głusk (Lublin) 0-0 Rohland Tuszów
Legion II Tomaszowice 1-3 Krzczonovia Krzczonów
KS Dębina 2-1 Iskra POM II Piotrowice
Roztoczanie Chrzanów 3-1 LZS Krężnica Jara
Avenir II Jabłonna 1-5 Arka Krzczonów
Piotrcovia Piotrków 3-2 LZS Wilczopole

Kolejka 16 - 8-9 maja

Rohland Tuszów 3-0 Piotrcovia Piotrków
LZS Wilczopole 7-0 Avenir II Jabłonna
Arka Krzczonów 3-5 Roztoczanie Chrzanów
LZS Krężnica Jara 5-2 KS Dębina
Iskra POM II Piotrowice 4-1 Legion II Tomaszowice
Krzczonovia Krzczonów 3-1 GLKS Głusk (Lublin)

Kolejka 17 - 15-16 maja

Krzczonovia Krzczonów 2-2 Rohland Tuszów
GLKS Głusk (Lublin) 2-1 Iskra POM II Piotrowice
Legion II Tomaszowice 3-2 LZS Krężnica Jara
KS Dębina 6-2 Arka Krzczonów
Roztoczanie Chrzanów 7-2 LZS Wilczopole
Avenir II Jabłonna 3-2 Piotrcovia Piotrków

Kolejka 18 - 22-23 maja

Rohland Tuszów 2-2 Avenir II Jabłonna
Piotrcovia Piotrków 1-4 Roztoczanie Chrzanów
LZS Wilczopole 3-0 KS Dębina
Arka Krzczonów 1-3 Legion II Tomaszowice
LZS Krężnica Jara 0-5 GLKS Głusk (Lublin)
Iskra POM II Piotrowice 4-2 Krzczonovia Krzczonów

Kolejka 19 - 29-30 maja

Iskra POM II Piotrowice 4-0 Rohland Tuszów
Krzczonovia Krzczonów 2-0 LZS Krężnica Jara
GLKS Głusk (Lublin) 4-0 Arka Krzczonów
Legion II Tomaszowice 0-3 LZS Wilczopole
KS Dębina 7-1 Piotrcovia Piotrków
Roztoczanie Chrzanów 5-1 Avenir II Jabłonna

Kolejka 20 - 5-6 czerwca

Rohland Tuszów 2-3 Roztoczanie Chrzanów
Avenir II Jabłonna 3-0 KS Dębina
(wo)
na boisku 2-2
Piotrcovia Piotrków 1-9 Legion II Tomaszowice
LZS Wilczopole 1-2 GLKS Głusk (Lublin)
Arka Krzczonów 1-2 Krzczonovia Krzczonów
LZS Krężnica Jara 1-2 Iskra POM II Piotrowice

Kolejka 21 - 12-13 czerwca

LZS Krężnica Jara 5-5 Rohland Tuszów
Iskra POM II Piotrowice 3-0 Arka Krzczonów
(wo)
goście nie dojechali
Krzczonovia Krzczonów 1-1 LZS Wilczopole
GLKS Głusk (Lublin) 7-1 Piotrcovia Piotrków
Legion II Tomaszowice 3-1 Avenir II Jabłonna
KS Dębina 5-5 Roztoczanie Chrzanów

Kolejka 22 - 20 czerwca

Rohland Tuszów 5-1 KS Dębina
Roztoczanie Chrzanów 2-1 Legion II Tomaszowice
Avenir II Jabłonna 2-3 GLKS Głusk (Lublin)
Piotrcovia Piotrków 2-4 Krzczonovia Krzczonów
LZS Wilczopole 3-0 Iskra POM II Piotrowice
Arka Krzczonów 0-3 LZS Krężnica Jara

Klasa A 2003/2004 (Lublin I)
Klasa A 2003/2004 (Lublin II)
Klasa A 2003/2004 (Lublin III)

Klasa B 2003/2004 (Lublin I)
Klasa B 2003/2004 (Lublin III)

Klasa C 2003/2004 (Lublin I)
Klasa C 2003/2004 (Lublin II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas