[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2003/2004, grupa: Lublin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cisy II Nałęczów 20 46 14 4 2 62-25 7 1 2 40-15 7 3 0 22-10
2.  Bobry Karczmiska 20 42 13 3 4 39-18 6 3 1 16-4 7 0 3 23-14
3.  Wilki Wilków 20 38 11 5 4 47-37 6 2 2 24-18 5 3 2 23-19
4.  Czarni Puszno Godowskie 20 31 9 4 7 47-40 6 1 3 26-20 3 3 4 21-20
5.  Sygnał Chodel 20 28 8 4 8 31-29 3 2 5 12-16 5 2 3 19-13
6.  Draco Kowala 20 25 8 1 11 32-46 6 1 3 22-15 2 0 8 10-31
7.  Wisła Józefów 20 23 7 2 11 37-43 5 1 4 24-17 2 1 7 13-26 4 9 3 0 1 12-3
8.  LZS Poniatowa Wieś 20 23 7 2 11 27-39 3 0 7 11-19 4 2 4 16-20 4 6 2 0 2 7-7
9.  Perła Borzechów 20 23 7 2 11 39-44 4 1 5 22-17 3 1 6 17-27 4 3 1 0 3 4-13
10.  Poraj Kraczewice 20 20 6 2 12 29-43 3 1 6 16-23 3 1 6 13-20
11.  Płomień Trzydnik Duży 20 15 4 3 13 31-57 3 3 4 20-24 1 0 9 11-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Cisy II Nałęczów    5-1 1-3 3-4 0-0 5-1 7-3 6-1 4-1 2-1 7-0 
 2 Bobry Karczmiska0-1     1-1 3-1 1-1 2-0 3-0* 4-0 1-0 0-0 1-0 
 3 Wilki Wilków2-2 1-3     3-2 2-1 1-3 4-2 2-1 3-3 5-1 1-0 
 4 Czarni Puszno Godowskie2-4 2-1 2-2     0-4 5-1 3-1 0-3* 2-1 3-2 7-1 
 5 Sygnał Chodel2-2 0-1 1-2 2-1     1-3 1-0 1-1 0-2 2-0 2-4 
 6 Draco Kowala1-3 0-2 4-3 2-2 1-0     3-0 2-3 5-0 1-0 3-2 
 7 Wisła Józefów1-1 0-3 1-2 1-3 0-3* 5-1     3-0* 7-0 3-2 3-2 
 8 LZS Poniatowa Wieś0-2 1-2 0-1 0-5 0-3 2-0 3-0*     1-3 1-2 3-1 
 9 Perła Borzechów1-2 0-4 3-2 2-2 5-0 5-0 0-2 1-3     1-2 4-0 
 10 Poraj Kraczewice1-2 3-5 1-2 1-1 2-3 3-1 0-3 0-3 3-2     2-1 
 11 Płomień Trzydnik Duży0-3 2-1 5-5 3-0 2-4 2-0 2-2 1-1 1-5 2-3     

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Pauza: Wisła Józefów.
 
LZS Poniatowa Wieś 2-0 Draco Kowala
Płomień Trzydnik Duży 2-4 Sygnał Chodel
Perła Borzechów 0-4 Bobry Karczmiska
Poraj Kraczewice 1-1 Czarni Puszno Godowskie
Wilki Wilków 2-2 Cisy II Nałęczów

Kolejka 2 - 6-7 września

Pauza: Poraj Kraczewice.
 
Draco Kowala 1-3 Cisy II Nałęczów
Czarni Puszno Godowskie 2-2 Wilki Wilków
Bobry Karczmiska 3-0 Wisła Józefów
(wo)
Sygnał Chodel 0-2 Perła Borzechów
LZS Poniatowa Wieś 3-1 Płomień Trzydnik Duży

Kolejka 3 - 13-14 września

Pauza: Wilki Wilków.
 
Płomień Trzydnik Duży 2-0 Draco Kowala
Perła Borzechów 1-3 LZS Poniatowa Wieś
Wisła Józefów 0-3 Sygnał Chodel
(wo)
na boisku 1-3
Poraj Kraczewice 3-5 Bobry Karczmiska
Cisy II Nałęczów 3-4 Czarni Puszno Godowskie

Kolejka 4 - 20-21 września

Pauza: Cisy II Nałęczów.
 
Draco Kowala 2-2 Czarni Puszno Godowskie
Bobry Karczmiska 1-1 Wilki Wilków
Sygnał Chodel 2-0 Poraj Kraczewice
LZS Poniatowa Wieś 3-0 Wisła Józefów
(wo)
na boisku 2-5
Płomień Trzydnik Duży 1-5 Perła Borzechów

Kolejka 5 - 27-28 września

Pauza: Czarni Puszno Godowskie.
 
Perła Borzechów 5-0 Draco Kowala
Wisła Józefów 3-2 Płomień Trzydnik Duży
Poraj Kraczewice 0-3 LZS Poniatowa Wieś
Wilki Wilków 2-1 Sygnał Chodel
Cisy II Nałęczów 5-1 Bobry Karczmiska

Kolejka 6 - 4-5 października

Pauza: Draco Kowala.
 
Bobry Karczmiska 3-1 Czarni Puszno Godowskie
Sygnał Chodel 2-2 Cisy II Nałęczów
LZS Poniatowa Wieś 0-1 Wilki Wilków
Płomień Trzydnik Duży 2-3 Poraj Kraczewice
Perła Borzechów 0-2 Wisła Józefów

Kolejka 7 - 11-12 października

Pauza: Bobry Karczmiska.
 
Wisła Józefów 5-1 Draco Kowala
Poraj Kraczewice 3-2 Perła Borzechów
Wilki Wilków 1-0 Płomień Trzydnik Duży
Cisy II Nałęczów 6-1 LZS Poniatowa Wieś
Czarni Puszno Godowskie 0-4 Sygnał Chodel

Kolejka 8 - 18-19 października

Pauza: Sygnał Chodel.
 
Draco Kowala 0-2 Bobry Karczmiska
LZS Poniatowa Wieś 0-5 Czarni Puszno Godowskie
Płomień Trzydnik Duży 0-3 Cisy II Nałęczów
Perła Borzechów 3-2 Wilki Wilków
Wisła Józefów 3-2 Poraj Kraczewice

Kolejka 9 - 25-26 października

Pauza: LZS Poniatowa Wieś.
 
Poraj Kraczewice 3-1 Draco Kowala
Wilki Wilków 4-2 Wisła Józefów
Cisy II Nałęczów 4-1 Perła Borzechów
Czarni Puszno Godowskie 7-1 Płomień Trzydnik Duży
Bobry Karczmiska 1-1 Sygnał Chodel

Kolejka 10 - 2 listopada

Pauza: Płomień Trzydnik Duży.
 
Draco Kowala 1-0 Sygnał Chodel
LZS Poniatowa Wieś 1-2 Bobry Karczmiska
Perła Borzechów 2-2 Czarni Puszno Godowskie
Wisła Józefów 1-1 Cisy II Nałęczów
Poraj Kraczewice 1-2 Wilki Wilków

Kolejka 11 - 8-9 listopada

Pauza: Perła Borzechów.
 
Wilki Wilków 1-3 Draco Kowala
Cisy II Nałęczów 2-1 Poraj Kraczewice
Czarni Puszno Godowskie 3-1 Wisła Józefów
Bobry Karczmiska 1-0 Płomień Trzydnik Duży
Sygnał Chodel 1-1 LZS Poniatowa Wieś

Kolejka 12 - 3-4 kwietnia

Pauza: Wisła Józefów.
 
Draco Kowala 2-3 LZS Poniatowa Wieś
Sygnał Chodel 2-4 Płomień Trzydnik Duży
Bobry Karczmiska 1-0 Perła Borzechów
Czarni Puszno Godowskie 3-2 Poraj Kraczewice
Cisy II Nałęczów 1-3 Wilki Wilków

Kolejka 13 - 17-18 kwietnia

Pauza: Poraj Kraczewice.
 
Cisy II Nałęczów 5-1 Draco Kowala
Wilki Wilków 3-2 Czarni Puszno Godowskie
Wisła Józefów 0-3 Bobry Karczmiska
Perła Borzechów 5-0 Sygnał Chodel
Płomień Trzydnik Duży 1-1 LZS Poniatowa Wieś

Kolejka 14 - 24-25 kwietnia

Pauza: Wilki Wilków.
 
Draco Kowala 3-2 Płomień Trzydnik Duży
LZS Poniatowa Wieś 1-3 Perła Borzechów
Sygnał Chodel 1-0 Wisła Józefów
Bobry Karczmiska 0-0 Poraj Kraczewice
Czarni Puszno Godowskie 2-4 Cisy II Nałęczów

Kolejka 15 - 1-2 maja

Pauza: Cisy II Nałęczów.
 
Czarni Puszno Godowskie 5-1 Draco Kowala
Wilki Wilków 1-3 Bobry Karczmiska
Poraj Kraczewice 2-3 Sygnał Chodel
Wisła Józefów 3-0 LZS Poniatowa Wieś
(wo)
na boisku 1-2
Perła Borzechów 4-0 Płomień Trzydnik Duży

Kolejka 16 - 8-9 maja

Pauza: Czarni Puszno Godowskie.
 
Draco Kowala 5-0 Perła Borzechów
Płomień Trzydnik Duży 2-2 Wisła Józefów
LZS Poniatowa Wieś 1-2 Poraj Kraczewice
Sygnał Chodel 1-2 Wilki Wilków
Bobry Karczmiska 0-1 Cisy II Nałęczów

Kolejka 17 - 15-16 maja

Pauza: Draco Kowala.
 
Czarni Puszno Godowskie 2-1 Bobry Karczmiska
Cisy II Nałęczów 0-0 Sygnał Chodel
Wilki Wilków 2-1 LZS Poniatowa Wieś
Poraj Kraczewice 2-1 Płomień Trzydnik Duży
Wisła Józefów 7-0 Perła Borzechów

Kolejka 18 - 22-23 maja

Pauza: Bobry Karczmiska.
 
Draco Kowala 3-0 Wisła Józefów
Perła Borzechów 1-2 Poraj Kraczewice
Płomień Trzydnik Duży 5-5 Wilki Wilków
LZS Poniatowa Wieś 0-2 Cisy II Nałęczów
Sygnał Chodel 2-1 Czarni Puszno Godowskie

Kolejka 19 - 29-30 maja

Pauza: Sygnał Chodel.
 
Bobry Karczmiska 2-0 Draco Kowala
Czarni Puszno Godowskie 0-3 LZS Poniatowa Wieś
(wo)
na boisku 2-1
Cisy II Nałęczów 7-0 Płomień Trzydnik Duży
Wilki Wilków 3-3 Perła Borzechów
Poraj Kraczewice 0-3 Wisła Józefów

Kolejka 20 - 5-6 czerwca

Pauza: LZS Poniatowa Wieś.
 
Draco Kowala 1-0 Poraj Kraczewice
Wisła Józefów 1-2 Wilki Wilków
Perła Borzechów 1-2 Cisy II Nałęczów
Płomień Trzydnik Duży 3-0 Czarni Puszno Godowskie
Sygnał Chodel 0-1 Bobry Karczmiska

Kolejka 21 - 12-13 czerwca

Pauza: Płomień Trzydnik Duży.
 
Sygnał Chodel 1-3 Draco Kowala
Bobry Karczmiska 4-0 LZS Poniatowa Wieś
Czarni Puszno Godowskie 2-1 Perła Borzechów
Cisy II Nałęczów 7-3 Wisła Józefów
Wilki Wilków 5-1 Poraj Kraczewice

Kolejka 22 - 20 czerwca

Pauza: Perła Borzechów.
 
Draco Kowala 4-3 Wilki Wilków
Poraj Kraczewice 1-2 Cisy II Nałęczów
Wisła Józefów 1-3 Czarni Puszno Godowskie
Płomień Trzydnik Duży 2-1 Bobry Karczmiska
LZS Poniatowa Wieś 0-3 Sygnał Chodel

Klasa A 2003/2004 (Lublin I)
Klasa A 2003/2004 (Lublin II)
Klasa A 2003/2004 (Lublin III)

Klasa B 2003/2004 (Lublin II)
Klasa B 2003/2004 (Lublin III)

Klasa C 2003/2004 (Lublin I)
Klasa C 2003/2004 (Lublin II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas