[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2003/2004, grupa: Lublin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 12 29 9 2 1 35-19 5 1 0 18-4 4 1 1 17-15
2.  Flis Leszkowice 12 26 8 2 2 25-14 4 2 0 13-4 4 0 2 12-10
3.  Sokół Łęczna 12 21 6 3 3 28-19 4 1 1 14-9 2 2 2 14-10
4.  GSKS Ułęż 12 14 4 2 6 29-29 3 1 2 19-13 1 1 4 10-16
5.  Kadet Lisów 12 11 3 2 7 17-26 3 1 2 12-11 0 1 5 5-15
6.  KS Drzewce 12 10 3 1 8 23-29 3 1 2 16-12 0 0 6 7-17
7.  LZS Poizdów 12 8 2 2 8 17-38 2 0 4 9-20 0 2 4 8-18

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska    3-0* 3-0* 5-0 1-1 2-1 4-2 
 2 Flis Leszkowice7-1     0-0 2-2 2-1 1-0 1-0 
 3 Sokół Łęczna2-4 3-1     3-0 2-1 3-2 1-1 
 4 GSKS Ułęż1-3 1-3 2-2     4-1 6-2 5-2 
 5 Kadet Lisów1-2 2-3 1-0 3-2     3-2 2-2 
 6 KS Drzewce4-4 1-2 2-5 1-0 3-0*     5-1 
 7 LZS Poizdów0-3 0-3 2-7 2-6 3-1 2-0     

Kolejka 1 - 7 września

Pauza: KS Drzewce.
 
Kadet Lisów 1-0 Sokół Łęczna
LZS Poizdów 2-6 GSKS Ułęż
Flis Leszkowice 7-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

Kolejka 2 - 14 września

Pauza: GSKS Ułęż.
 
Sokół Łęczna 1-1 LZS Poizdów
Flis Leszkowice 2-1 Kadet Lisów
KS Drzewce 4-4 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

Kolejka 3 - 21 września

Pauza: Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska.
 
Kadet Lisów 3-2 KS Drzewce
LZS Poizdów 0-3 Flis Leszkowice
GSKS Ułęż 2-2 Sokół Łęczna

Kolejka 4 - 28 września

Pauza: Sokół Łęczna.
 
Flis Leszkowice 2-2 GSKS Ułęż
KS Drzewce 5-1 LZS Poizdów
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 1-1 Kadet Lisów

Kolejka 5 - 5 października

Pauza: Kadet Lisów.
 
LZS Poizdów 0-3 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
GSKS Ułęż 6-2 KS Drzewce
Sokół Łęczna 3-1 Flis Leszkowice

Kolejka 6 - 12 października

Pauza: Flis Leszkowice.
 
KS Drzewce 2-5 Sokół Łęczna
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 5-0 GSKS Ułęż
Kadet Lisów 2-2 LZS Poizdów

Kolejka 7 - 19 października

Pauza: LZS Poizdów.
 
GSKS Ułęż 4-1 Kadet Lisów
Sokół Łęczna 2-4 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Flis Leszkowice 1-0 KS Drzewce

Kolejka 8 - 2 maja

Pauza: KS Drzewce.
 
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 3-0 Flis Leszkowice
(wo)
Sokół Łęczna 2-1 Kadet Lisów
GSKS Ułęż 5-2 LZS Poizdów

Kolejka 9 - 9 maja

Pauza: GSKS Ułęż.
 
LZS Poizdów 2-7 Sokół Łęczna
Kadet Lisów 2-3 Flis Leszkowice
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2-1 KS Drzewce

Kolejka 10 - 16 maja

Pauza: Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska.
 
KS Drzewce 3-0 Kadet Lisów
(wo)
Flis Leszkowice 1-0 LZS Poizdów
Sokół Łęczna 3-0 GSKS Ułęż

Kolejka 11 - 23 maja

Pauza: Sokół Łęczna.
 
GSKS Ułęż 1-3 Flis Leszkowice
LZS Poizdów 2-0 KS Drzewce
Kadet Lisów 1-2 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

Kolejka 12 - 30 maja

Pauza: Kadet Lisów.
 
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 4-2 LZS Poizdów
KS Drzewce 1-0 GSKS Ułęż
Flis Leszkowice 0-0 Sokół Łęczna

Kolejka 13 - 6 czerwca

Pauza: Flis Leszkowice.
 
Sokół Łęczna 3-2 KS Drzewce
GSKS Ułęż 1-3 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
LZS Poizdów 3-1 Kadet Lisów

Kolejka 14 - 13 czerwca

Pauza: LZS Poizdów.
 
Kadet Lisów 3-2 GSKS Ułęż
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 3-0 Sokół Łęczna
(wo)
KS Drzewce 1-2 Flis Leszkowice

Klasa B 2003/2004 (Lublin I)
Klasa B 2003/2004 (Lublin II)
Klasa B 2003/2004 (Lublin III)

Klasa C 2003/2004 (Lublin I)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas