[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2003/2004, grupa: Lublin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hetman Goł±b 22 52 17 1 4 64-26 9 0 2 31-8 8 1 2 33-18
2.  Żyrzyniak Żyrzyn 22 49 16 1 5 69-38 9 1 1 35-17 7 0 4 34-21
3.  Motor II Lublin 22 42 13 3 6 62-33 7 1 3 33-13 6 2 3 29-20
4.  Amator Rososz-Leopoldów 22 40 12 4 6 49-40 8 2 1 27-11 4 2 5 22-29
5.  Mazowsze Stężyca 22 35 10 5 7 45-32 7 1 3 28-16 3 4 4 17-16
6.  Auto-Mróz Ryki 22 32 10 2 10 43-37 5 1 5 23-14 5 1 5 20-23
7.  Powi¶lak Końskowola 22 29 7 8 7 40-38 4 3 4 25-20 3 5 3 15-18
8.  LZS D±browica 22 28 8 4 10 46-46 5 2 4 31-27 3 2 6 15-19
9.  Serokomla Janowiec 22 23 6 5 11 29-35 4 5 2 18-11 2 0 9 11-24
10.  BKS Bogucin 22 21 5 6 11 36-51 2 4 5 18-23 3 2 6 18-28 2 3 1 0 1 4-3
11.  Garbarnia Kurów 22 21 6 3 13 33-52 3 1 7 18-26 3 2 6 15-26 2 3 1 0 1 3-4
12.  Wawel W±wolnica 22 2 0 2 20 25-113 0 1 10 16-52 0 1 10 9-61

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Hetman Goł±b    2-1 2-4 4-1 3-0* 4-0 0-1 3-0 2-1 2-0 5-0 4-0 
 2 Żyrzyniak Żyrzyn3-1     3-2 3-3 3-2 4-3 5-2 3-1 3-0 1-3 4-0 3-0* 
 3 Motor II Lublin0-3* 7-1     3-4 2-1 1-0 0-0 0-2 2-1 4-1 1-0 13-0 
 4 Amator Rososz-Leopoldów2-1 1-3 2-0     1-1 4-0 3-3 1-0 2-0 4-0 4-1 3-2 
 5 Mazowsze Stężyca1-2 2-5 3-1 2-0     1-3 1-1 2-1 4-1 5-1 2-1 5-0 
 6 Auto-Mróz Ryki1-2 1-0 1-2 2-1 0-0     2-0 0-3 4-0 2-3 2-3 8-0 
 7 Powi¶lak Końskowola2-3 1-3 2-2 0-3 0-2 2-2     4-0 2-0 2-2 3-1 7-2 
 8 LZS D±browica4-6 0-4 1-1 8-0 0-3 4-3 3-2     1-2 4-2 2-2 4-2 
 9 Serokomla Janowiec2-2 2-0 1-4 3-1 0-0 1-2 0-0 1-1     2-1 0-0 6-0 
 10 BKS Bogucin0-2 1-4 2-3 2-2 4-1 0-1 1-1 3-3 2-1     1-3 2-2 
 11 Garbarnia Kurów2-3 1-5 2-5 1-3 1-1 1-3 1-2 1-0 2-0 0-3     6-1 
 12 Wawel W±wolnica1-8 3-8 1-5 1-4 2-6 1-3 2-3 1-4 0-5 2-2 2-4     

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Wawel W±wolnica 1-4 Amator Rososz-Leopoldów
BKS Bogucin 2-3 Motor II Lublin
LZS D±browica 1-2 Serokomla Janowiec
Hetman Goł±b 3-0 Mazowsze Stężyca
(wo)
na boisku 2-4
Garbarnia Kurów 1-2 Powi¶lak Końskowola
Auto-Mróz Ryki 1-0 Żyrzyniak Żyrzyn

Kolejka 2 - 6-7 wrze¶nia

Amator Rososz-Leopoldów 1-3 Żyrzyniak Żyrzyn
Powi¶lak Końskowola 2-2 Auto-Mróz Ryki
Mazowsze Stężyca 2-1 Garbarnia Kurów
Serokomla Janowiec 2-2 Hetman Goł±b
Motor II Lublin 0-2 LZS D±browica
Wawel W±wolnica 2-2 BKS Bogucin

Kolejka 3 - 13-14 wrze¶nia

BKS Bogucin 2-2 Amator Rososz-Leopoldów
LZS D±browica 4-2 Wawel W±wolnica
Hetman Goł±b 2-4 Motor II Lublin
Garbarnia Kurów 2-0 Serokomla Janowiec
Auto-Mróz Ryki 0-0 Mazowsze Stężyca
Żyrzyniak Żyrzyn 5-2 Powi¶lak Końskowola

Kolejka 4 - 20-21 wrze¶nia

Amator Rososz-Leopoldów 3-3 Powi¶lak Końskowola
Mazowsze Stężyca 2-5 Żyrzyniak Żyrzyn
Serokomla Janowiec 1-2 Auto-Mróz Ryki
Motor II Lublin 1-0 Garbarnia Kurów
Wawel W±wolnica 1-8 Hetman Goł±b
BKS Bogucin 3-3 LZS D±browica

Kolejka 5 - 27-28 wrze¶nia

LZS D±browica 8-0 Amator Rososz-Leopoldów
Hetman Goł±b 2-0 BKS Bogucin
Garbarnia Kurów 6-1 Wawel W±wolnica
Auto-Mróz Ryki 1-2 Motor II Lublin
Żyrzyniak Żyrzyn 3-0 Serokomla Janowiec
Powi¶lak Końskowola 0-2 Mazowsze Stężyca

Kolejka 6 - 4-5 paĽdziernika

Amator Rososz-Leopoldów 1-1 Mazowsze Stężyca
Serokomla Janowiec 0-0 Powi¶lak Końskowola
Motor II Lublin 7-1 Żyrzyniak Żyrzyn
Wawel W±wolnica 1-3 Auto-Mróz Ryki
BKS Bogucin 1-3 Garbarnia Kurów
LZS D±browica 4-6 Hetman Goł±b

Kolejka 7 - 11-12 paĽdziernika

Hetman Goł±b 4-1 Amator Rososz-Leopoldów
Garbarnia Kurów 1-0 LZS D±browica
Auto-Mróz Ryki 2-3 BKS Bogucin
Żyrzyniak Żyrzyn 3-0 Wawel W±wolnica
(wo)
Powi¶lak Końskowola 2-2 Motor II Lublin
Mazowsze Stężyca 4-1 Serokomla Janowiec

Kolejka 8 - 18-19 paĽdziernika

Amator Rososz-Leopoldów 2-0 Serokomla Janowiec
Motor II Lublin 2-1 Mazowsze Stężyca
Wawel W±wolnica 2-3 Powi¶lak Końskowola
BKS Bogucin 1-4 Żyrzyniak Żyrzyn
LZS D±browica 4-3 Auto-Mróz Ryki
Hetman Goł±b 5-0 Garbarnia Kurów

Kolejka 9 - 25-26 paĽdziernika

Garbarnia Kurów 1-3 Amator Rososz-Leopoldów
Auto-Mróz Ryki 1-2 Hetman Goł±b
Żyrzyniak Żyrzyn 3-1 LZS D±browica
Powi¶lak Końskowola 2-2 BKS Bogucin
Mazowsze Stężyca 5-0 Wawel W±wolnica
Serokomla Janowiec 1-4 Motor II Lublin

Kolejka 10 - 2 listopada

Amator Rososz-Leopoldów 2-0 Motor II Lublin
Wawel W±wolnica 0-5 Serokomla Janowiec
BKS Bogucin 4-1 Mazowsze Stężyca
LZS D±browica 3-2 Powi¶lak Końskowola
Hetman Goł±b 2-1 Żyrzyniak Żyrzyn
Garbarnia Kurów 1-3 Auto-Mróz Ryki

Kolejka 11 - 8-9 listopada

Auto-Mróz Ryki 2-1 Amator Rososz-Leopoldów
Żyrzyniak Żyrzyn 4-0 Garbarnia Kurów
Powi¶lak Końskowola 2-3 Hetman Goł±b
Mazowsze Stężyca 2-1 LZS D±browica
Serokomla Janowiec 2-1 BKS Bogucin
Motor II Lublin 13-0 Wawel W±wolnica

Kolejka 12 - 3-4 kwietnia

Amator Rososz-Leopoldów 3-2 Wawel W±wolnica
Motor II Lublin 4-1 BKS Bogucin
Serokomla Janowiec 1-1 LZS D±browica
Mazowsze Stężyca 1-2 Hetman Goł±b
Powi¶lak Końskowola 3-1 Garbarnia Kurów
Żyrzyniak Żyrzyn 4-3 Auto-Mróz Ryki

Kolejka 13 - 17-18 kwietnia

Żyrzyniak Żyrzyn 3-3 Amator Rososz-Leopoldów
Auto-Mróz Ryki 2-0 Powi¶lak Końskowola
Garbarnia Kurów 1-1 Mazowsze Stężyca
Hetman Goł±b 2-1 Serokomla Janowiec
LZS D±browica 1-1 Motor II Lublin
BKS Bogucin 2-2 Wawel W±wolnica

Kolejka 14 - 24-25 kwietnia

Amator Rososz-Leopoldów 4-0 BKS Bogucin
Wawel W±wolnica 1-4 LZS D±browica
Motor II Lublin 0-3 Hetman Goł±b
(wo)
Serokomla Janowiec 0-0 Garbarnia Kurów
Mazowsze Stężyca 1-3 Auto-Mróz Ryki
Powi¶lak Końskowola 1-3 Żyrzyniak Żyrzyn

Kolejka 15 - 1-2 maja

Powi¶lak Końskowola 0-3 Amator Rososz-Leopoldów
Żyrzyniak Żyrzyn 3-2 Mazowsze Stężyca
Auto-Mróz Ryki 4-0 Serokomla Janowiec
Garbarnia Kurów 2-5 Motor II Lublin
Hetman Goł±b 4-0 Wawel W±wolnica
LZS D±browica 4-2 BKS Bogucin

Kolejka 16 - 8-9 maja

Amator Rososz-Leopoldów 1-0 LZS D±browica
BKS Bogucin 0-2 Hetman Goł±b
Wawel W±wolnica 2-4 Garbarnia Kurów
Motor II Lublin 1-0 Auto-Mróz Ryki
Serokomla Janowiec 2-0 Żyrzyniak Żyrzyn
Mazowsze Stężyca 1-1 Powi¶lak Końskowola

Kolejka 17 - 15-16 maja

Mazowsze Stężyca 2-0 Amator Rososz-Leopoldów
Powi¶lak Końskowola 2-0 Serokomla Janowiec
Żyrzyniak Żyrzyn 3-2 Motor II Lublin
Auto-Mróz Ryki 8-0 Wawel W±wolnica
Garbarnia Kurów 0-3 BKS Bogucin
Hetman Goł±b 3-0 LZS D±browica

Kolejka 18 - 22-23 maja

Amator Rososz-Leopoldów 2-1 Hetman Goł±b
LZS D±browica 2-2 Garbarnia Kurów
BKS Bogucin 0-1 Auto-Mróz Ryki
Wawel W±wolnica 3-8 Żyrzyniak Żyrzyn
Motor II Lublin 0-0 Powi¶lak Końskowola
Serokomla Janowiec 0-0 Mazowsze Stężyca

Kolejka 19 - 29-30 maja

Serokomla Janowiec 3-1 Amator Rososz-Leopoldów
Mazowsze Stężyca 3-1 Motor II Lublin
Powi¶lak Końskowola 7-2 Wawel W±wolnica
Żyrzyniak Żyrzyn 1-3 BKS Bogucin
Auto-Mróz Ryki 0-3 LZS D±browica
Garbarnia Kurów 2-3 Hetman Goł±b

Kolejka 20 - 6 czerwca

Amator Rososz-Leopoldów 4-1 Garbarnia Kurów
Hetman Goł±b 4-0 Auto-Mróz Ryki
LZS D±browica 0-4 Żyrzyniak Żyrzyn
BKS Bogucin 1-1 Powi¶lak Końskowola
Wawel W±wolnica 2-6 Mazowsze Stężyca
Motor II Lublin 2-1 Serokomla Janowiec

Kolejka 21 - 12-13 czerwca

Motor II Lublin 3-4 Amator Rososz-Leopoldów
Serokomla Janowiec 6-0 Wawel W±wolnica
Mazowsze Stężyca 5-1 BKS Bogucin
Powi¶lak Końskowola 4-0 LZS D±browica
Żyrzyniak Żyrzyn 3-1 Hetman Goł±b
Auto-Mróz Ryki 2-3 Garbarnia Kurów

Kolejka 22 - 20 czerwca

Amator Rososz-Leopoldów 4-0 Auto-Mróz Ryki
Garbarnia Kurów 1-5 Żyrzyniak Żyrzyn
Hetman Goł±b 0-1 Powi¶lak Końskowola
LZS D±browica 0-3 Mazowsze Stężyca
BKS Bogucin 2-1 Serokomla Janowiec
Wawel W±wolnica 1-5 Motor II Lublin

Klasa okręgowa 2003/2004 (Lublin)

Klasa A 2003/2004 (Lublin I)
Klasa A 2003/2004 (Lublin III)

Klasa B 2003/2004 (Lublin I)
Klasa B 2003/2004 (Lublin II)
Klasa B 2003/2004 (Lublin III)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas