[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga futsalu 2003/2004, grupa: północna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Owlex Łódź 12 34 11 1 0 92-41 5 1 0 47-23 6 0 0 45-18
2.  Kadimex Chocianów 12 26 8 2 2 73-40 4 1 1 41-19 4 1 1 32-21
3.  NPI Szczecin 12 18 6 0 6 96-68 4 0 2 62-25 2 0 4 34-43
4.  Selfa Szczecin 12 17 5 2 5 48-49 4 0 2 27-19 1 2 3 21-30
5.  Nielba Wągrowiec 12 16 5 1 6 66-70 4 1 1 35-29 1 0 5 31-41
6.  Polindex Włocławek 12 12 4 0 8 60-73 3 0 3 34-33 1 0 5 26-40
7.  Asnyk Kalisz 12 0 0 0 12 28-122 0 0 6 14-55 0 0 6 14-67

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 Owlex Łódź    3-3 10-4 7-3 7-5 9-4 11-4 
 2 Kadimex Chocianów3-4     6-5 3-3 9-2 10-3 10-2 
 3 NPI Szczecin5-6 8-9     9-0 11-7 8-3 21-0 
 4 Selfa Szczecin3-5 3-6 8-3     4-2 2-1 7-2 
 5 Nielba Wągrowiec3-12 5-3 8-3 5-5     7-4 7-2 
 6 Polindex Włocławek2-9 2-6 4-7 5-0* 10-7     11-4 
 7 Asnyk Kalisz2-9 0-5 7-12 1-10 0-8 4-11     

Kolejka 1 - 24-26 października

Pauza: Nielba Wągrowiec.
 
Polindex Włocławek 2-9 Owlex Łódź 24 października, 20:30
Kadimex Chocianów 10-2 Asnyk Kalisz 26 października, 19:00
Selfa Szczecin 8-3 NPI Szczecin 26 października, 18:00

Kolejka 2 - 9 listopada

Pauza: Polindex Włocławek.
 
Asnyk Kalisz 1-10 Selfa Szczecin 9 listopada, 17:00
Owlex Łódź 3-3 Kadimex Chocianów 9 listopada, 17:00
NPI Szczecin 11-7 Nielba Wągrowiec 9 listopada, 17:30

Kolejka 3 - 16 listopada

Pauza: Selfa Szczecin.
 
Kadimex Chocianów 6-5 NPI Szczecin 16 listopada
Polindex Włocławek 11-4 Asnyk Kalisz 16 listopada
Nielba Wągrowiec 3-12 Owlex Łódź 16 listopada, 17:00

Kolejka 4 - 23 listopada

Pauza: Kadimex Chocianów.
 
Asnyk Kalisz 0-8 Nielba Wągrowiec 23 listopada, 18:00
Owlex Łódź 7-3 Selfa Szczecin 23 listopada, 12:00
NPI Szczecin 8-3 Polindex Włocławek 23 listopada, 15:30

Kolejka 5 - 30 listopada

Pauza: Asnyk Kalisz.
 
Selfa Szczecin 4-2 Nielba Wągrowiec 30 listopada, 18:00
NPI Szczecin 5-6 Owlex Łódź 30 listopada, 15:30
Polindex Włocławek 2-6 Kadimex Chocianów 30 listopada, 16:00

Kolejka 6 - 7 grudnia

Pauza: NPI Szczecin.
 
Owlex Łódź 11-4 Asnyk Kalisz 7 grudnia, 17:00
Nielba Wągrowiec 7-4 Polindex Włocławek 7 grudnia, 15:00
Kadimex Chocianów 3-3 Selfa Szczecin 7 grudnia, 17:00

Kolejka 7 - 14 grudnia

Pauza: Owlex Łódź.
 
Nielba Wągrowiec 5-3 Kadimex Chocianów 14 grudnia, 14:00
Selfa Szczecin 2-1 Polindex Włocławek 14 grudnia, 17:30
Asnyk Kalisz 7-12 NPI Szczecin 14 grudnia, 17:30

Kolejka 8 - 25 stycznia

Pauza: Nielba Wągrowiec.
 
NPI Szczecin 9-0 Selfa Szczecin 25 stycznia, 16:30
Owlex Łódź 9-4 Polindex Włocławek 25 stycznia, 17:00
Asnyk Kalisz 0-5 Kadimex Chocianów 25 stycznia, 17:30

Kolejka 9 - 1 lutego

Pauza: Polindex Włocławek.
 
Kadimex Chocianów 3-4 Owlex Łódź 22 lutego, 14:00
przełożony
Nielba Wągrowiec 8-3 NPI Szczecin 1 lutego, 17:00
Selfa Szczecin 7-2 Asnyk Kalisz 1 lutego, 18:00

Kolejka 10 - 8 lutego

Pauza: Selfa Szczecin.
 
Asnyk Kalisz 4-11 Polindex Włocławek 8 lutego, 17:00
Owlex Łódź 7-5 Nielba Wągrowiec 8 lutego, 17:00
NPI Szczecin 8-9 Kadimex Chocianów 8 lutego, 16:30

Kolejka 11 - 13-15 lutego

Pauza: Kadimex Chocianów.
 
Polindex Włocławek 4-7 NPI Szczecin 15 lutego, 18:00
Nielba Wągrowiec 7-2 Asnyk Kalisz 13 lutego
Selfa Szczecin 3-5 Owlex Łódź 15 lutego, 12:00

Kolejka 12 - 29 lutego

Pauza: Asnyk Kalisz.
 
Nielba Wągrowiec 5-5 Selfa Szczecin 1 marca, 19:00
Owlex Łódź 10-4 NPI Szczecin 29 lutego, 18:00
Kadimex Chocianów 10-3 Polindex Włocławek 29 lutego, 14:00

Kolejka 13 - 5-7 marca

Pauza: NPI Szczecin.
 
Selfa Szczecin 3-6 Kadimex Chocianów 7 marca, 14:30
Asnyk Kalisz 2-9 Owlex Łódź 7 marca, 15:00
Polindex Włocławek 10-7 Nielba Wągrowiec 5 marca, 20:00

Kolejka 14 - 14 marca

Pauza: Owlex Łódź.
 
NPI Szczecin 21-0 Asnyk Kalisz 14 marca, 16:30
Kadimex Chocianów 9-2 Nielba Wągrowiec 14 marca, 14:00
Polindex Włocławek 5-0 Selfa Szczecin 14 marca, 18:00
(wo)

Baraże o udział w I lidze futsalu

I liga futsalu 2003/2004

II liga futsalu 2003/2004 (południowa)

Autor: Marcin Kasprzak

 

Napisz do nas