[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga futsalu 2003/2004, grupa: południowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Radan Gliwice 16 43 14 1 1 95-45 8 0 0 56-25 6 1 1 39-20
2.  Inpuls Siemianowice Śląskie 16 41 13 2 1 112-55 7 1 0 65-26 6 1 1 47-29
3.  FRIB-EX Ruda Śląska 16 21 6 3 7 90-90 4 2 2 47-35 2 1 5 43-55
4.  WSB Chorzów 16 20 6 2 8 83-90 5 1 2 38-33 1 1 6 45-57 2 4 1 1 0 15-12
5.  FKR Tychy 16 20 6 2 8 80-76 4 1 3 41-29 2 1 5 39-47 2 1 0 1 1 12-15
6.  Centrum Nowa Ruda 16 19 6 1 9 70-104 6 0 2 46-36 0 1 7 24-68
7.  Strzelec Gorzyczki 16 17 5 2 9 78-96 5 0 3 50-42 0 2 6 28-54 2 4 1 1 0 10-9
8.  Orły Chrzanów 16 17 5 2 9 76-97 3 2 3 48-47 2 0 6 28-50 2 1 0 1 1 9-10
9.  UPOS System Knurów 16 10 3 1 12 55-86 2 1 5 32-43 1 0 7 23-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Radan Gliwice    7-6 7-6 8-2 8-3 9-1 4-2 9-2 4-3 
 2 Inpuls Siemianowice Śląskie3-3     8-4 6-5 8-3 10-2 11-5 9-2 10-2 
 3 FRIB-EX Ruda Śląska0-6 3-3     3-6 6-6 8-5 12-2 10-3 5-4 
 4 WSB Chorzów3-2 2-6 5-5     8-5 7-5 6-3 3-5 4-2 
 5 FKR Tychy2-3 5-8 3-5 7-7     12-0 4-1 4-2 4-3 
 6 Centrum Nowa Ruda0-5 3-5 10-5 11-6 4-2     8-6 6-5 4-2 
 7 Strzelec Gorzyczki5-6 3-9 9-4 8-7 3-5 8-4     6-5 8-2 
 8 Orły Chrzanów6-7 4-5 8-6 7-6 8-7 7-7 4-4     4-5 
 9 UPOS System Knurów1-7 2-5 5-8 7-6 2-8 7-0 5-5 3-4     

Kolejka 1 - 12 października

Pauza: FKR Tychy.
 
UPOS System Knurów 7-0 Centrum Nowa Ruda 12 października
Inpuls Siemianowice Śląskie 9-2 Orły Chrzanów 12 października
WSB Chorzów 3-2 Radan Gliwice 12 października
FRIB-EX Ruda Śląska 12-2 Strzelec Gorzyczki 12 października

Kolejka 2 - 19 października

Pauza: WSB Chorzów.
 
Strzelec Gorzyczki 3-5 FKR Tychy 19 października, 18:30
Orły Chrzanów 4-5 UPOS System Knurów 19 października, 17:00
Radan Gliwice 7-6 FRIB-EX Ruda Śląska 19 października, 16:00
Centrum Nowa Ruda 3-5 Inpuls Siemianowice Śląskie 19 października, 18:00

Kolejka 3 - 26 października

Pauza: UPOS System Knurów.
 
Inpuls Siemianowice Śląskie 3-3 Radan Gliwice 26 października, 19:00
WSB Chorzów 6-3 Strzelec Gorzyczki 26 października, 17:30
FRIB-EX Ruda Śląska 10-3 Orły Chrzanów 26 października, 17:00
FKR Tychy 12-0 Centrum Nowa Ruda 26 października, 17:00

Kolejka 4 - 9 listopada

Pauza: Centrum Nowa Ruda.
 
Orły Chrzanów 8-7 FKR Tychy 9 listopada, 18:00
WSB Chorzów 5-5 FRIB-EX Ruda Śląska 9 listopada, 17:30
Radan Gliwice 4-3 UPOS System Knurów 9 listopada, 17:30
Strzelec Gorzyczki 3-9 Inpuls Siemianowice Śląskie 9 listopada, 18:00

Kolejka 5 - 16 listopada

Pauza: Orły Chrzanów.
 
FRIB-EX Ruda Śląska 8-5 Centrum Nowa Ruda 16 listopada
Inpuls Siemianowice Śląskie 6-5 WSB Chorzów 16 listopada
FKR Tychy 2-3 Radan Gliwice 16 listopada
UPOS System Knurów 5-5 Strzelec Gorzyczki 16 listopada

Kolejka 6 - 23 listopada

Pauza: Inpuls Siemianowice Śląskie.
 
UPOS System Knurów 5-8 FRIB-EX Ruda Śląska 20 grudnia, 15:30
przełożony
Centrum Nowa Ruda 8-6 Strzelec Gorzyczki 23 listopada, 18:00
WSB Chorzów 8-5 FKR Tychy 23 listopada, 17:30
Orły Chrzanów 6-7 Radan Gliwice 23 listopada, 18:00

Kolejka 7 - 30 listopada

Pauza: Radan Gliwice.
 
FKR Tychy 3-5 FRIB-EX Ruda Śląska 4 grudnia, 19:30
przełożony
Centrum Nowa Ruda 11-6 WSB Chorzów 30 listopada, 18:00
Strzelec Gorzyczki 6-5 Orły Chrzanów 30 listopada, 18:00
Inpuls Siemianowice Śląskie 10-2 UPOS System Knurów 30 listopada, 20:00

Kolejka 8 - 7 grudnia

Pauza: FRIB-EX Ruda Śląska.
 
Radan Gliwice 4-2 Strzelec Gorzyczki 7 grudnia, 18:00
FKR Tychy 5-8 Inpuls Siemianowice Śląskie 18 grudnia, 19:30
przełożony
UPOS System Knurów 7-6 WSB Chorzów 21 grudnia, 17:30
przełożony
Orły Chrzanów 7-7 Centrum Nowa Ruda 7 grudnia, 17:00

Kolejka 9 - 13-14 grudnia

Pauza: Strzelec Gorzyczki.
 
FRIB-EX Ruda Śląska 3-3 Inpuls Siemianowice Śląskie 13 grudnia, 19:30
Centrum Nowa Ruda 0-5 Radan Gliwice 14 grudnia, 18:00
UPOS System Knurów 2-8 FKR Tychy 14 grudnia, 17:30
WSB Chorzów 3-5 Orły Chrzanów 14 grudnia, 12:30

Kolejka 10 - 18 stycznia

Pauza: FKR Tychy.
 
Centrum Nowa Ruda 4-2 UPOS System Knurów 18 stycznia, 18:00
Orły Chrzanów 4-5 Inpuls Siemianowice Śląskie 18 stycznia, 17:00
Radan Gliwice 8-2 WSB Chorzów 18 stycznia, 18:30
Strzelec Gorzyczki 9-4 FRIB-EX Ruda Śląska 18 stycznia, 17:30

Kolejka 11 - 25 stycznia

Pauza: WSB Chorzów.
 
FRIB-EX Ruda Śląska 0-6 Radan Gliwice 25 stycznia, 16:30
Inpuls Siemianowice Śląskie 10-2 Centrum Nowa Ruda 25 stycznia, 18:00
FKR Tychy 4-1 Strzelec Gorzyczki 29 stycznia, 19:30
UPOS System Knurów 3-4 Orły Chrzanów 25 stycznia, 17:30

Kolejka 12 - 1 lutego

Pauza: UPOS System Knurów.
 
Strzelec Gorzyczki 8-7 WSB Chorzów 1 lutego, 17:30
Orły Chrzanów 8-6 FRIB-EX Ruda Śląska 1 lutego, 17:00
Centrum Nowa Ruda 4-2 FKR Tychy 1 lutego, 18:00
Radan Gliwice 7-6 Inpuls Siemianowice Śląskie 1 lutego, 18:30

Kolejka 13 - 7-8 lutego

Pauza: Centrum Nowa Ruda.
 
UPOS System Knurów 1-7 Radan Gliwice 8 lutego, 17:30
Inpuls Siemianowice Śląskie 11-5 Strzelec Gorzyczki 8 lutego, 18:00
FKR Tychy 4-2 Orły Chrzanów 8 lutego, 18:00
FRIB-EX Ruda Śląska 3-6 WSB Chorzów 7 lutego, 16:30

Kolejka 14 - 15 lutego

Pauza: Orły Chrzanów.
 
WSB Chorzów 2-6 Inpuls Siemianowice Śląskie 15 lutego, 17:30
Radan Gliwice 8-3 FKR Tychy 15 lutego, 15:30
Strzelec Gorzyczki 8-2 UPOS System Knurów 15 lutego, 17:30
Centrum Nowa Ruda 10-5 FRIB-EX Ruda Śląska 15 lutego, 18:00

Kolejka 15 - 22 lutego

Pauza: Inpuls Siemianowice Śląskie.
 
FKR Tychy 7-7 WSB Chorzów 22 lutego, 18:00
Radan Gliwice 9-2 Orły Chrzanów 22 lutego, 18:30
FRIB-EX Ruda Śląska 5-4 UPOS System Knurów 22 lutego, 17:00
Strzelec Gorzyczki 8-4 Centrum Nowa Ruda 22 lutego, 17:30

Kolejka 16 - 28-29 lutego

Pauza: Radan Gliwice.
 
UPOS System Knurów 2-5 Inpuls Siemianowice Śląskie 29 lutego, 17:30
FRIB-EX Ruda Śląska 6-6 FKR Tychy 28 lutego, 16:30
WSB Chorzów 7-5 Centrum Nowa Ruda 29 lutego, 17:30
Orły Chrzanów 4-4 Strzelec Gorzyczki 29 lutego, 17:00

Kolejka 17 - 7 marca

Pauza: FRIB-EX Ruda Śląska.
 
WSB Chorzów 4-2 UPOS System Knurów 7 marca, 17:30
Centrum Nowa Ruda 6-5 Orły Chrzanów 7 marca, 18:00
Strzelec Gorzyczki 5-6 Radan Gliwice 7 marca, 17:30
Inpuls Siemianowice Śląskie 8-3 FKR Tychy 4 marca, 19:00

Kolejka 18 - 13-14 marca

Pauza: Strzelec Gorzyczki.
 
Radan Gliwice 9-1 Centrum Nowa Ruda 14 marca, 15:00
FKR Tychy 4-3 UPOS System Knurów 14 marca, 18:00
Orły Chrzanów 7-6 WSB Chorzów 13 marca, 18:30
Inpuls Siemianowice Śląskie 8-4 FRIB-EX Ruda Śląska 14 marca, 18:00

Baraże o udział w I lidze futsalu

I liga futsalu 2003/2004

II liga futsalu 2003/2004 (północna)

Autor: Marcin Kasprzak

 

Napisz do nas