[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Lubelski ZPN - Biała Podlaska

REKLAMA
REKLAMA

I runda
Nie wyszczególniono dogrywek.

Orzeł Zalesie 3-13 Krzna Trzebieszów
Sympatycy PKS Łuków 6-2 Kujawiak Stanin
Absolwent Domaszewnica 2-4 Bizon Jeleniec
Jata Żdżary 3-0 ULKS Zagoździe
Polesie Serokomla 1-3 Orkan Wojcieszków
Sokół Krynka 4-0 Bór Dąbie
Old-Boy Czemierniki 2-2 Wodnik Siemień
k. 4-3
Tornado Branica Suchowolska 2-12 Grom Kąkolewnica
Niwa Łomazy 8-0 Dąb Dębowa Kłoda
Komar Podedwórze 0-7 Bystrzyca Borki
Krzna Rzeczyca 3-0 GLKS Rokitno
(wo)
Grom Sosnowica 0-18 LKS Milanów
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 2-2 Old-Boy Biała Podlaska
k. 4-3

II runda - 1 października
Do gry przystąpili IV-ligowcy: Orlęta Łuków, Orlęta Radzyń Podlaski, Podlasie Biała Podlaska, V-ligowcy: Dwernicki Stoczek Łukowski, Granica Terespol, Huragan Międzyrzec Podlaski, Janovia Janów Podlaski, LKS Dobryń, Lutnia Piszczac, ŁKS Łazy, Sokół Adamów, Tytan Wisznice, Unia Krzywda, Unia Żabików, Victoria Parczew oraz drużyny Klasy A: Hutnik Huta Dąbrowa, Orzeł Czemierniki, Prawda Stara Prawda i Tur Turze Rogi.
Beniaminkowie V ligi: GLKS Rokitno i Krzna Trzebieszów przystąpili do gry w I rundzie.

Prawda Stara Prawda 1-4 Dwernicki Stoczek Łukowski
Krzna Trzebieszów 3-0 Unia Krzywda
Sympatycy PKS Łuków 5-1 Tur Turze Rogi
Bizon Jeleniec 1-0 ŁKS Łazy
Jata Żdżary 0-4 Sokół Adamów
Orkan Wojcieszków 2-0 Unia Żabików
Orzeł Czemierniki 0-3 Tytan Wisznice
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) 1-1 Huragan Międzyrzec Podlaski
k. 3-1
Old-Boy Czemierniki 1-4 Lutnia Piszczac
Niwa Łomazy 3-3 LZS Dobryń
k. 5-3
Bystrzyca Borki 1-5 Granica Terespol
Krzna Rzeczyca 1-9 Janowia Janów Podlaski
LKS Milanów 1-2 Victoria Parczew
Sokół Krynka 0-8 Orlęta Łuków
Grom Kąkolewnica 0-4 Podlasie Biała Podlaska
Hutnik Huta Dąbrowa 1-8 Orlęta Radzyń Podlaski

III runda - 29 października

Orkan Wojcieszków 1-2 Orlęta Łuków
Sympatycy PKS Łuków 1-6 Orlęta Radzyń Podlaski 22 października
Lutnia Piszczac 2-2 Podlasie Biała Podlaska 22 października
pd. k. 1-2
po 90' 1-1; lub karne 0-3
Bizon Jeleniec 1-3 Sokół Adamów
LZS Sielczyk (Biała Podlaska) - Tytan Wisznice
Niwa Łomazy - Granica Terespol
Janowia Janów Podlaski 0-1 Victoria Parczew
Krzna Trzebieszów 7-4 Dwernicki Stoczek Łukowski 30 października

1/4 finału - 14 kwietnia

Orlęta Łuków 4-1 Orlęta Radzyń Podlaski 31 marca
Tytan Wisznice 0-6 Podlasie Biała Podlaska
Victoria Parczew 5-0 Sokół Adamów
Granica Terespol 6-2 Krzna Trzebieszów

1/2 finału
(Losowanie - 23 kwietnia 2004)

Orlęta Łuków 1-0 Podlasie Biała Podlaska 3 maja, 17:00
Skrzymowski 57
Granica Terespol 2-4 Victoria Parczew 12 maja, 17:00

Finał - 19 maja

Orlęta Łuków 1-3 Victoria Parczew
Zarzycki 10 - Lis 4, Brzozowski 27, 90
w Krzywdzie

Puchar Polski 2003/2004 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2003/2004 (Lubelski ZPN - Chełm)
Puchar Polski 2003/2004 (Lubelski ZPN - Lublin)
Puchar Polski 2003/2004 (Lubelski ZPN - Zamość)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas