[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Lubelski ZPN - Lublin

I runda - 15 sierpnia
Solidarność Lublin - wolny los

Perła Mełgiew 4-1 Oleśnia Oleśniki
Vir Dorohucza 2-3 Huragan Siostrzytów
pd.
po 90' 2-2
TKKF Ruch Lublin 1-6 Koziołek Lublin
Świdniczanka Świdnik Duży 4-0 Ludwiniak Ludwin
Avenir Jabłonna 2-1 LZS Wierzchowiska
KS Zemborzyce (Lublin) 3-8 Cisy II Nałęczów
Piotrcovia Piotrków 0-5 Stok Zakrzówek
Tajfun Ostrów Lubelski 2-3 GKS Niedźwiada
Vertal Lublin 3-4 Legion II Tomaszowice
Wilki Wilków 2-1 Sygnał Chodel
Amator Rososz-Leopoldów 3-2 Mazowsze Stężyca
Auto-Mróz Ryki 1-2 Żyrzyniak Żyrzyn
Serokomla Janowiec 1-3 Hetman Gołąb
Powiślak Końskowola 0-3 Garbarnia Kurów
BKS Bogucin 0-3 GKS Niemce
(wo)
Wawel Wąwolnica 0-3 LZS Dąbrowica
Motor II Lublin 2-0 Sokół Konopnica
Wisła Annopol 3-1 LKS Gościeradów
Iskra Krzemień 1-2 LKS Potok Wielki
Sportico Szastarka 0-4 LKS Stróża
Wodniak Piotrawin-Łaziska 4-3 Tęcza Kraśnik
Lublinianka II Lublin 7-0 Unia Wilkołaz
Orły Kazimierz Dolny (oldboje) 2-3 LKS Kamionka (k. Lublina)

II runda - 24 sierpnia

Motor II Lublin 1-0 LZS Dąbrowica
LKS Kamionka (k. Lublina) - Lublinianka II Lublin
Wilki Wilków - Koziołek Lublin
Solidarność Lublin - Cisy II Nałęczów
Huragan Siostrzytów - Perła Mełgiew
Avenir Jabłonna - GKS Niedźwiada
Legion II Tomaszowice - Stok Zakrzówek
Amator Rososz-Leopoldów - Świdniczanka Świdnik Duży
Hetman Gołąb - Żyrzyniak Żyrzyn
BKS Bogucin - Garbarnia Kurów
LKS Potok Wielki - Wisła Annopol
Wodniak Piotrawin-Łaziska - LKS Stróża

III runda - 17 września

Huragan Siostrzytów 4-3 LKS Trawniki
Avenir Jabłonna 1-4 Piaskovia Piaski
Stok Zakrzówek 1-3 Granit Bychawa
Cisy II Nałęczów 3-1 Orły Kazimierz Dolny
Amator Rososz-Leopoldów 5-1 Ruch Ryki
Hetman Gołąb 2-6 Wisła Puławy
Wisła Annopol 1-1 Orzeł Urzędów
k. 1-4
Opolanin Opole Lubelskie 5-6 Stal Poniatowa
BKS Bogucin 2-7 Zawisza Garbów
Koziołek Lublin 1-0 Sygnał Lublin
Motor II Lublin 3-0 Cisy Nałęczów
Lublinianka II Lublin 6-1 Polesie Kock
LKS Stróża 2-4 POM Iskra Piotrowice
Orion Niedrzwica Duża 1-0 Tur Milejów

IV runda - 1 października

Huragan Siostrzytów 0-7 Piaskovia Piaski
Cisy II Nałęczów 0-4 Granit Bychawa
Amator Rososz-Leopoldów 0-2 Wisła Puławy
Orzeł Urzędów 6-1 Stal Poniatowa
Koziołek Lublin 3-0 Zawisza Garbów
Motor II Lublin 9-0 Lublinianka II Lublin
POM Iskra Piotrowice 3-3 Orion Niedrzwica Duża
k. 3-4

1/16 finału - 11 października

Avia Świdnik 2-1 BKS Unia Bełżyce
Wisła Puławy 0-3 Lewart Lubartów
Orion Niedrzwica Duża 1-0 Janowianka Janów Lubelski
Granit Bychawa 0-0 Stal Kraśnik
k. 4-5
Motor II Lublin 1-2 Piaskovia Piaski
Koziołek Lublin 1-4 Górnik II Łęczna
Orzeł Urzędów 0-6 Lublinianka Lublin
Legion Tomaszowice 1-0 Czarni Dęblin

1/8 finału - 16 listopada

Legion Tomaszowice 1-0 Avia Świdnik
pd.
Orion Niedrzwica Duża 1-2 Lewart Lubartów
Piaskovia Piaski 1-5 Stal Kraśnik
Górnik II Łęczna 0-4 Lublinianka Lublin

1/4 finału - 14 marca

Stal Kraśnik 2-1 Lublinianka Lublin
Szewc 30, 103 - Grzegorczyk 74
formalnie mecz powinien się skończyć po pierwszej połowie dogrywki (wówczas wynik brzmiał 2-1), gdyż grano na zasadzie tzw. srebrnej bramki, jednak wskutek błędu sędziego rozegrano także drugą część dogrywki (bramka dla gości: Pranagal 120) i serię rzutów karnych - mecz zakończył się wynikiem 2-2 pd. k. 4-5, później zweryfikowano na 2-1
Legion Tomaszowice 1-3 Lewart Lubartów
Kufrejski 76 - Bordzoł 58, Brzozowski 64, 74

1/2 finału - 12 maja

Lewart Lubartów 1-2 Stal Kraśnik 12 maja, 17:00
Klepacz 10 - Wiącek 28, Szewc 69

Finał - 26 maja
Do rozgrywek przystępuje III-ligowiec: Motor Lublin.

Stal Kraśnik 2-0 Motor Lublin 26 maja, 17:00 (800)
Wiącek 47, Szewc 90
w Opolu Lubelskim

Puchar Polski 2003/2004 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2003/2004 (Lubelski ZPN - Biała Podlaska)
Puchar Polski 2003/2004 (Lubelski ZPN - Chełm)
Puchar Polski 2003/2004 (Lubelski ZPN - Zamość)

Autor: Dominik Kasprzak
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas