[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2003/2004, grupa: Kłodzko II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimpia Jugów 21 49 14 7 0 59-16 10 0 0 42-9 4 7 0 17-7
2.  Cis Brzeźnica 22 45 14 3 5 51-22 6 2 3 25-12 8 1 2 26-10
3.  Piasek Potworów 21 42 13 3 5 70-47 9 1 1 48-19 4 2 4 22-28
4.  Polonia II Ząbkowice Śląskie 21 38 12 2 7 48-34 7 2 1 29-9 5 0 6 19-25
5.  MLKS Radków 21 35 10 5 6 49-26 6 3 2 28-9 4 2 4 21-17
6.  Zjednoczeni II Ścinawka Średnia 21 30 9 3 9 47-34 6 3 2 26-8 3 0 7 21-26
7.  Piast II Nowa Ruda 21 29 8 5 8 47-57 7 2 1 33-15 1 3 7 14-42
8.  Wieża Rudnica 21 28 7 7 7 45-49 5 3 3 32-27 2 4 4 13-22
9.  Przedborowianka Przedborowa 22 24 7 3 12 37-53 6 2 3 27-12 1 1 9 10-41
10.  Czarni Braszowice 21 22 6 4 11 40-57 4 2 4 20-20 2 2 7 20-37
11.  Słowianin Wolibórz 21 13 3 4 14 32-74 3 3 4 18-24 0 1 10 14-50
12.  Tęcza Ścinawka Dolna 21 3 1 0 20 18-74 1 0 10 12-39 0 0 10 6-35

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Olimpia Jugów    4-0 4-0 6-3 2-1 5-0 5-1 2-1 6-2 5-1 3-0* 
 2 Cis Brzeźnica0-0     1-3 2-3 1-2 2-0 2-0 4-0 4-0 1-1 4-2 4-1 
 3 Piasek Potworów1-1 2-3     1-0 5-4 4-3 15-0 3-1 5-3 4-1 4-3 4-0 
 4 Polonia II Ząbkowice Śląskie1-1 2-0     1-1 3-1 3-0* 1-3 4-0 3-0 8-2 3-1 
 5 MLKS Radków1-1 0-1 8-0 3-1     2-4 1-1 0-0 4-0 2-1 4-0 3-0 
 6 Zjednoczeni II Ścinawka Średnia0-0 0-1 1-1 0-2 2-0     2-1 1-1 3-1 7-0 7-0 3-1 
 7 Piast II Nowa Ruda1-1 0-7 6-1 3-0 3-2 3-1     6-1 1-1 3-1 7-0 
 8 Wieża Rudnica1-6 1-1 2-5 3-2 0-1 3-2 2-2     10-1 5-3 3-3 2-1 
 9 Przedborowianka Przedborowa0-1 0-2 1-1 0-1 2-2 5-1 6-0 3-1     3-2 4-1 3-0* 
 10 Czarni Braszowice0-1 1-4 1-5 4-0 2-3 3-2 2-2 1-1     3-0 3-2 
 11 Słowianin Wolibórz2-2 0-4 4-3 1-3 1-3 2-1 2-2 2-2 2-0 2-4     
 12 Tęcza Ścinawka Dolna0-3* 0-3 0-3 2-4 0-5 0-5 1-6 1-2 0-2 3-5 5-1     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Czarni Braszowice 4-0 Polonia II Ząbkowice Śląskie
Olimpia Jugów 5-1 Słowianin Wolibórz
Cis Brzeźnica 4-1 Tęcza Ścinawka Dolna
Piast II Nowa Ruda 3-2 MLKS Radków
Piasek Potworów 4-3 Zjednoczeni II Ścinawka Średnia
Wieża Rudnica 10-1 Przedborowianka Przedborowa

Kolejka 2 - 24 sierpnia

Polonia II Ząbkowice Śląskie 4-0 Przedborowianka Przedborowa
Zjednoczeni II Ścinawka Średnia 1-1 Wieża Rudnica
MLKS Radków 8-0 Piasek Potworów
Tęcza Ścinawka Dolna 1-6 Piast II Nowa Ruda
Słowianin Wolibórz 0-4 Cis Brzeźnica
Czarni Braszowice 0-1 Olimpia Jugów

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Olimpia Jugów 6-3 Polonia II Ząbkowice Śląskie
Cis Brzeźnica 1-1 Czarni Braszowice
Piast II Nowa Ruda 3-1 Słowianin Wolibórz
Piasek Potworów 4-0 Tęcza Ścinawka Dolna
Wieża Rudnica 0-1 MLKS Radków
Przedborowianka Przedborowa 5-1 Zjednoczeni II Ścinawka Średnia

Kolejka 4 - 7 września

Polonia II Ząbkowice Śląskie 3-1 Zjednoczeni II Ścinawka Średnia
MLKS Radków 4-0 Przedborowianka Przedborowa
Tęcza Ścinawka Dolna 1-2 Wieża Rudnica
Słowianin Wolibórz 4-3 Piasek Potworów
Czarni Braszowice 3-2 Piast II Nowa Ruda
Olimpia Jugów 4-0 Cis Brzeźnica

Kolejka 5 - 14 września

Cis Brzeźnica 2-3 Polonia II Ząbkowice Śląskie
Piast II Nowa Ruda 1-1 Olimpia Jugów
Piasek Potworów 4-1 Czarni Braszowice
Wieża Rudnica 3-3 Słowianin Wolibórz
Przedborowianka Przedborowa 3-0 Tęcza Ścinawka Dolna
(wo)
Tęcza nie stawiła się na zawody
Zjednoczeni II Ścinawka Średnia 2-0 MLKS Radków

Kolejka 6 - 21 września

Polonia II Ząbkowice Śląskie 1-1 MLKS Radków
Tęcza Ścinawka Dolna 0-5 Zjednoczeni II Ścinawka Średnia
Słowianin Wolibórz 2-0 Przedborowianka Przedborowa
Czarni Braszowice 2-2 Wieża Rudnica
Olimpia Jugów 4-0 Piasek Potworów
Cis Brzeźnica 2-0 Piast II Nowa Ruda

Kolejka 7 - 28 września

Piast II Nowa Ruda 3-0 Polonia II Ząbkowice Śląskie
Piasek Potworów 2-3 Cis Brzeźnica
Wieża Rudnica 1-6 Olimpia Jugów
Przedborowianka Przedborowa 3-2 Czarni Braszowice
Zjednoczeni II Ścinawka Średnia 7-0 Słowianin Wolibórz
MLKS Radków 3-0 Tęcza Ścinawka Dolna

Kolejka 8 - 5 października

Polonia II Ząbkowice Śląskie 3-1 Tęcza Ścinawka Dolna
Słowianin Wolibórz 1-3 MLKS Radków
Czarni Braszowice 2-3 Zjednoczeni II Ścinawka Średnia
Olimpia Jugów 2-1 Przedborowianka Przedborowa
Cis Brzeźnica 4-0 Wieża Rudnica
Piast II Nowa Ruda 6-1 Piasek Potworów

Kolejka 9 - 12 października

Piasek Potworów 1-0 Polonia II Ząbkowice Śląskie
Wieża Rudnica 2-2 Piast II Nowa Ruda
Przedborowianka Przedborowa 0-2 Cis Brzeźnica
Zjednoczeni II Ścinawka Średnia 0-0 Olimpia Jugów
MLKS Radków 2-1 Czarni Braszowice
Tęcza Ścinawka Dolna 5-1 Słowianin Wolibórz

Kolejka 10 - 19 października

Polonia II Ząbkowice Śląskie 8-2 Słowianin Wolibórz
Czarni Braszowice 3-2 Tęcza Ścinawka Dolna
Olimpia Jugów 2-1 MLKS Radków
Cis Brzeźnica 2-0 Zjednoczeni II Ścinawka Średnia
Piast II Nowa Ruda 6-1 Przedborowianka Przedborowa
Piasek Potworów 3-1 Wieża Rudnica

Kolejka 11 - 26 października

Wieża Rudnica 3-2 Polonia II Ząbkowice Śląskie
Przedborowianka Przedborowa 1-1 Piasek Potworów
Zjednoczeni II Ścinawka Średnia 2-1 Piast II Nowa Ruda
MLKS Radków 0-1 Cis Brzeźnica
Tęcza Ścinawka Dolna 0-3 Olimpia Jugów
(wo)
Słowianin Wolibórz 2-4 Czarni Braszowice

Kolejka 12 - 18 kwietnia

Polonia II Ząbkowice Śląskie 3-0 Czarni Braszowice
Słowianin Wolibórz 2-2 Olimpia Jugów
Tęcza Ścinawka Dolna 0-3 Cis Brzeźnica
MLKS Radków 1-1 Piast II Nowa Ruda
Zjednoczeni II Ścinawka Średnia 1-1 Piasek Potworów
Przedborowianka Przedborowa 3-1 Wieża Rudnica

Kolejka 13 - 26 kwietnia

Przedborowianka Przedborowa 0-1 Polonia II Ząbkowice Śląskie
Wieża Rudnica 3-2 Zjednoczeni II Ścinawka Średnia
Piasek Potworów 5-4 MLKS Radków
Piast II Nowa Ruda 7-0 Tęcza Ścinawka Dolna
Cis Brzeźnica 4-2 Słowianin Wolibórz
Olimpia Jugów 6-2 Czarni Braszowice

Kolejka 14 - 2 maja

Polonia II Ząbkowice Śląskie 1-1 Olimpia Jugów
Czarni Braszowice 1-4 Cis Brzeźnica
Słowianin Wolibórz 2-2 Piast II Nowa Ruda
Tęcza Ścinawka Dolna 0-3 Piasek Potworów
MLKS Radków 0-0 Wieża Rudnica
Zjednoczeni II Ścinawka Średnia 3-1 Przedborowianka Przedborowa

Kolejka 15 - 9 maja

Zjednoczeni II Ścinawka Średnia 0-2 Polonia II Ząbkowice Śląskie
Przedborowianka Przedborowa 2-2 MLKS Radków
Wieża Rudnica 2-1 Tęcza Ścinawka Dolna
Piasek Potworów 4-3 Słowianin Wolibórz
Piast II Nowa Ruda 1-1 Czarni Braszowice
Cis Brzeźnica 0-0 Olimpia Jugów

Kolejka 16 - 16 maja

Polonia II Ząbkowice Śląskie 2-0 Cis Brzeźnica
Olimpia Jugów 5-0 Piast II Nowa Ruda
Czarni Braszowice 1-5 Piasek Potworów
Słowianin Wolibórz 2-2 Wieża Rudnica
Tęcza Ścinawka Dolna 0-2 Przedborowianka Przedborowa
MLKS Radków 2-4 Zjednoczeni II Ścinawka Średnia

Kolejka 17 - 23 maja

MLKS Radków 3-1 Polonia II Ząbkowice Śląskie
Zjednoczeni II Ścinawka Średnia 3-1 Tęcza Ścinawka Dolna
Przedborowianka Przedborowa 4-1 Słowianin Wolibórz
Wieża Rudnica 5-3 Czarni Braszowice
Piasek Potworów 1-1 Olimpia Jugów
Piast II Nowa Ruda 0-7 Cis Brzeźnica

Kolejka 18 - 30 maja

Polonia II Ząbkowice Śląskie 3-0 Piast II Nowa Ruda
(wo)
goscie nie stawili się na zawody
Cis Brzeźnica 1-3 Piasek Potworów
Olimpia Jugów 5-1 Wieża Rudnica
Czarni Braszowice 1-1 Przedborowianka Przedborowa
Słowianin Wolibórz 2-1 Zjednoczeni II Ścinawka Średnia
Tęcza Ścinawka Dolna 0-5 MLKS Radków

Kolejka 19 - 6 czerwca

Tęcza Ścinawka Dolna 2-4 Polonia II Ząbkowice Śląskie
MLKS Radków 4-0 Słowianin Wolibórz
Zjednoczeni II Ścinawka Średnia 7-0 Czarni Braszowice
Przedborowianka Przedborowa 0-1 Olimpia Jugów
Wieża Rudnica 1-1 Cis Brzeźnica
Piasek Potworów 15-0 Piast II Nowa Ruda

Kolejka 20 - 10 czerwca

Polonia II Ząbkowice Śląskie - Piasek Potworów
Piast II Nowa Ruda - Wieża Rudnica
Cis Brzeźnica 4-0 Przedborowianka Przedborowa
Olimpia Jugów - Zjednoczeni II Ścinawka Średnia
Czarni Braszowice - MLKS Radków
Słowianin Wolibórz - Tęcza Ścinawka Dolna

Kolejka 21 - 13 czerwca

Słowianin Wolibórz 1-3 Polonia II Ząbkowice Śląskie
Tęcza Ścinawka Dolna 3-5 Czarni Braszowice
MLKS Radków 1-1 Olimpia Jugów
Zjednoczeni II Ścinawka Średnia 0-1 Cis Brzeźnica
Przedborowianka Przedborowa 6-0 Piast II Nowa Ruda
Wieża Rudnica 2-5 Piasek Potworów

Kolejka 22 - 20 czerwca

Polonia II Ząbkowice Śląskie 1-3 Wieża Rudnica
Piasek Potworów 5-3 Przedborowianka Przedborowa
Piast II Nowa Ruda 3-1 Zjednoczeni II Ścinawka Średnia
Cis Brzeźnica 1-2 MLKS Radków
Olimpia Jugów 3-0 Tęcza Ścinawka Dolna
(wo)
Czarni Braszowice 3-0 Słowianin Wolibórz

Klasa A 2003/2004 (Wałbrzych I)
Klasa A 2003/2004 (Wałbrzych II)
Klasa A 2003/2004 (Wałbrzych III)

Klasa B 2003/2004 (Kłodzko I)
Klasa B 2003/2004 (Kłodzko III)
Klasa B 2003/2004 (Świdnica I)
Klasa B 2003/2004 (Świdnica II)
Klasa B 2003/2004 (Świdnica III)
Klasa B 2003/2004 (Wałbrzych)

Autor: Maciej Klag

 

Napisz do nas