[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2003/2004, grupa: Kłodzko III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Henrykowianka Henryków 21 53 17 2 2 81-26 9 1 1 52-12 8 1 1 29-14
2.  Kłos Laski 21 48 15 3 3 71-27 8 2 0 40-11 7 1 3 31-16 1 3 1 0 0 3-1
3.  Błękitni NiedĽwiedĽ 21 48 16 0 5 80-39 8 0 3 46-20 8 0 2 34-19 1 0 0 0 1 1-3
4.  Victoria Dębowiec 21 44 14 2 5 78-42 7 1 3 37-27 7 1 2 41-15
5.  Orzeł Pomianów Dolny 21 35 11 2 8 60-53 6 0 4 27-20 5 2 4 33-33
6.  LZS 1996 Ziębice 21 32 10 2 9 49-41 5 1 5 23-21 5 1 4 26-20
7.  Sokół Starczów 21 29 9 2 10 41-66 5 2 4 21-21 4 0 6 20-45
8.  Znicz Lubnów 21 21 7 0 14 53-69 5 0 5 33-29 2 0 9 20-40
9.  Gold NiedĽwiednik 21 19 6 1 14 56-73 3 0 7 26-34 3 1 7 30-39
10.  Inter Ożary 21 15 4 3 14 48-73 2 1 8 31-46 2 2 6 17-27
11.  Kolejarz Kamieniec Z±bkowicki 21 12 3 3 15 33-74 2 2 6 17-22 1 1 9 16-52
12.  Orzeł M±kolno 21 11 3 2 16 29-96 2 1 7 18-45 1 1 9 11-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Henrykowianka Henryków    2-2 1-2 1-0 5-2 2-1 14-2 4-1 6-0 3-0 11-1 3-1 
 2 Kłos Laski1-1     1-1 5-1 3-1 6-1 3-1 7-2 6-2 4-0 4-1 
 3 Błękitni NiedĽwiedĽ1-2 1-3     2-0 7-3 2-1 7-2 2-4 5-3 2-1 8-1 9-0 
 4 Victoria Dębowiec0-2 3-2 1-7     4-4 3-2 7-0 4-2 3-2 1-3 9-3 2-0 
 5 Orzeł Pomianów Dolny2-3 0-2 0-4     1-3 5-1 4-1 3-0 4-1 3-2 5-3 
 6 LZS 1996 Ziębice2-4 0-1 3-5 1-4 2-2     1-0 3-2 1-2 2-0 3-0 5-1 
 7 Sokół Starczów4-1 1-0 1-3 2-6 3-2 3-3     0-1 4-3 0-0 2-0 1-2 
 8 Znicz Lubnów1-3 3-2 1-3 3-6 0-2 3-4     6-3 3-2 6-2 7-2 
 9 Gold NiedĽwiednik2-3 2-7 3-7 1-3 2-3 1-2 5-2     3-5 4-2 3-0 
 10 Inter Ożary0-5 1-4 2-4 3-5 5-6 0-4 1-5 5-3 0-7     2-2 12-1 
 11 Kolejarz Kamieniec Z±bkowicki1-2 0-1 5-1 2-4 0-3 1-4 1-2 4-2 3-3     0-0 
 12 Orzeł M±kolno2-6 1-6 2-0 0-11 1-5 2-5 6-1 1-5 3-3 0-3     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Gold NiedĽwiednik 1-3 Orzeł Pomianów Dolny
Kolejarz Kamieniec Z±bkowicki 0-1 Kłos Laski
Znicz Lubnów 1-3 Błękitni NiedĽwiedĽ
Orzeł M±kolno 0-11 Victoria Dębowiec
Henrykowianka Henryków 3-0 Inter Ożary
LZS 1996 Ziębice 1-0 Sokół Starczów

Kolejka 2 - 24 sierpnia

Orzeł Pomianów Dolny 5-1 Sokół Starczów
Inter Ożary 0-4 LZS 1996 Ziębice
Victoria Dębowiec 0-2 Henrykowianka Henryków
Błękitni NiedĽwiedĽ 9-0 Orzeł M±kolno
Kłos Laski 3-1 Znicz Lubnów
Gold NiedĽwiednik 4-2 Kolejarz Kamieniec Z±bkowicki

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Kolejarz Kamieniec Z±bkowicki 0-3 Orzeł Pomianów Dolny
Znicz Lubnów 6-3 Gold NiedĽwiednik
Orzeł M±kolno 1-6 Kłos Laski
Henrykowianka Henryków 1-2 Błękitni NiedĽwiedĽ
LZS 1996 Ziębice 1-4 Victoria Dębowiec
Sokół Starczów 0-0 Inter Ożary

Kolejka 4 - 7 wrze¶nia

Orzeł Pomianów Dolny 4-1 Inter Ożary
Victoria Dębowiec 7-0 Sokół Starczów
Błękitni NiedĽwiedĽ 2-1 LZS 1996 Ziębice
Kłos Laski 1-1 Henrykowianka Henryków
Gold NiedĽwiednik 3-0 Orzeł M±kolno
Kolejarz Kamieniec Z±bkowicki 4-2 Znicz Lubnów

Kolejka 5 - 14 wrze¶nia

Znicz Lubnów 0-2 Orzeł Pomianów Dolny
Orzeł M±kolno 0-3 Kolejarz Kamieniec Z±bkowicki
Henrykowianka Henryków 6-0 Gold NiedĽwiednik
LZS 1996 Ziębice 0-1 Kłos Laski
Sokół Starczów 1-3 Błękitni NiedĽwiedĽ
Inter Ożary 3-5 Victoria Dębowiec

Kolejka 6 - 21 wrze¶nia

Orzeł Pomianów Dolny 0-4 Victoria Dębowiec
Błękitni NiedĽwiedĽ 2-1 Inter Ożary
Kłos Laski 6-1 Sokół Starczów
Gold NiedĽwiednik 2-3 LZS 1996 Ziębice
Kolejarz Kamieniec Z±bkowicki 1-2 Henrykowianka Henryków
Znicz Lubnów 7-2 Orzeł M±kolno

Kolejka 7 - 28 wrze¶nia

Orzeł M±kolno 1-5 Orzeł Pomianów Dolny
Henrykowianka Henryków 4-1 Znicz Lubnów
LZS 1996 Ziębice 3-0 Kolejarz Kamieniec Z±bkowicki
Sokół Starczów 4-3 Gold NiedĽwiednik
Inter Ożary 1-4 Kłos Laski
Victoria Dębowiec 1-7 Błękitni NiedĽwiedĽ

Kolejka 8 - 5 paĽdziernika

Orzeł Pomianów Dolny 0-2 Błękitni NiedĽwiedĽ
Kłos Laski 1-1 Victoria Dębowiec
Gold NiedĽwiednik 3-5 Inter Ożary
Kolejarz Kamieniec Z±bkowicki 1-2 Sokół Starczów
Znicz Lubnów 3-4 LZS 1996 Ziębice
Orzeł M±kolno 2-6 Henrykowianka Henryków

Kolejka 9 - 12 paĽdziernika

Henrykowianka Henryków 5-2 Orzeł Pomianów Dolny
LZS 1996 Ziębice 5-1 Orzeł M±kolno
Sokół Starczów 0-1 Znicz Lubnów
Inter Ożary 2-2 Kolejarz Kamieniec Z±bkowicki
Victoria Dębowiec 3-2 Gold NiedĽwiednik
Błękitni NiedĽwiedĽ 1-3 Kłos Laski

Kolejka 10 - 19 paĽdziernika

Orzeł Pomianów Dolny 2-3 Kłos Laski
Gold NiedĽwiednik 3-7 Błękitni NiedĽwiedĽ
Kolejarz Kamieniec Z±bkowicki 2-4 Victoria Dębowiec
Znicz Lubnów 3-2 Inter Ożary
Orzeł M±kolno 2-5 Sokół Starczów
Henrykowianka Henryków 2-1 LZS 1996 Ziębice

Kolejka 11 - 26 paĽdziernika

LZS 1996 Ziębice 2-2 Orzeł Pomianów Dolny
Sokół Starczów 4-1 Henrykowianka Henryków
Inter Ożary 12-1 Orzeł M±kolno
Victoria Dębowiec 4-2 Znicz Lubnów
Błękitni NiedĽwiedĽ 8-1 Kolejarz Kamieniec Z±bkowicki
Kłos Laski 7-2 Gold NiedĽwiednik

Kolejka 12 - 18 kwietnia

Orzeł Pomianów Dolny 3-0 Gold NiedĽwiednik
Kłos Laski 4-0 Kolejarz Kamieniec Z±bkowicki
Błękitni NiedĽwiedĽ 2-4 Znicz Lubnów
Victoria Dębowiec 2-0 Orzeł M±kolno
Inter Ożary 0-5 Henrykowianka Henryków
Sokół Starczów 3-3 LZS 1996 Ziębice

Kolejka 13 - 26 kwietnia

Sokół Starczów 3-2 Orzeł Pomianów Dolny
LZS 1996 Ziębice 2-0 Inter Ożary
Henrykowianka Henryków 1-0 Victoria Dębowiec
Orzeł M±kolno 2-0 Błękitni NiedĽwiedĽ
Znicz Lubnów 3-2 Kłos Laski
Kolejarz Kamieniec Z±bkowicki 3-3 Gold NiedĽwiednik

Kolejka 14 - 3 maja

Orzeł Pomianów Dolny 3-2 Kolejarz Kamieniec Z±bkowicki
Gold NiedĽwiednik 5-2 Znicz Lubnów
Kłos Laski 4-1 Orzeł M±kolno
Błękitni NiedĽwiedĽ 1-2 Henrykowianka Henryków
Victoria Dębowiec 3-2 LZS 1996 Ziębice
Inter Ożary 1-5 Sokół Starczów

Kolejka 15 - 9 maja

Inter Ożary 5-6 Orzeł Pomianów Dolny
Sokół Starczów 2-6 Victoria Dębowiec
LZS 1996 Ziębice 3-5 Błękitni NiedĽwiedĽ
Henrykowianka Henryków 2-2 Kłos Laski
Orzeł M±kolno 1-5 Gold NiedĽwiednik
Znicz Lubnów 6-2 Kolejarz Kamieniec Z±bkowicki

Kolejka 16 - 16 maja

Orzeł Pomianów Dolny 4-1 Znicz Lubnów
Kolejarz Kamieniec Z±bkowicki 0-0 Orzeł M±kolno
Gold NiedĽwiednik 2-3 Henrykowianka Henryków
Kłos Laski 3-1 LZS 1996 Ziębice
Błękitni NiedĽwiedĽ 7-2 Sokół Starczów
Victoria Dębowiec 1-3 Inter Ożary

Kolejka 17 - 23 maja

Victoria Dębowiec 4-4 Orzeł Pomianów Dolny
Inter Ożary 2-4 Błękitni NiedĽwiedĽ
Sokół Starczów 1-0 Kłos Laski
LZS 1996 Ziębice 1-2 Gold NiedĽwiednik
Henrykowianka Henryków 11-1 Kolejarz Kamieniec Z±bkowicki
Orzeł M±kolno 6-1 Znicz Lubnów

Kolejka 18 - 30 maja

Orzeł Pomianów Dolny 5-3 Orzeł M±kolno
Znicz Lubnów 1-3 Henrykowianka Henryków
Kolejarz Kamieniec Z±bkowicki 1-4 LZS 1996 Ziębice
Gold NiedĽwiednik 1-2 Sokół Starczów
Kłos Laski 6-2 Inter Ożary
Błękitni NiedĽwiedĽ 2-0 Victoria Dębowiec

Kolejka 19 - 6 czerwca

Błękitni NiedĽwiedĽ 7-3 Orzeł Pomianów Dolny
Victoria Dębowiec 3-2 Kłos Laski
Inter Ożary 0-7 Gold NiedĽwiednik
Sokół Starczów 2-0 Kolejarz Kamieniec Z±bkowicki
LZS 1996 Ziębice 3-2 Znicz Lubnów
Henrykowianka Henryków 3-1 Orzeł M±kolno

Kolejka 20

Orzeł Pomianów Dolny - Henrykowianka Henryków
Orzeł M±kolno - LZS 1996 Ziębice
Znicz Lubnów - Sokół Starczów
Kolejarz Kamieniec Z±bkowicki - Inter Ożary
Gold NiedĽwiednik - Victoria Dębowiec
Kłos Laski - Błękitni NiedĽwiedĽ

Kolejka 21 - 13 czerwca

Kłos Laski 5-1 Orzeł Pomianów Dolny
Błękitni NiedĽwiedĽ 5-3 Gold NiedĽwiednik
Victoria Dębowiec 9-3 Kolejarz Kamieniec Z±bkowicki
Inter Ożary 5-3 Znicz Lubnów
Sokół Starczów 1-2 Orzeł M±kolno
LZS 1996 Ziębice 2-4 Henrykowianka Henryków

Kolejka 22 - 20 czerwca

Orzeł Pomianów Dolny 1-3 LZS 1996 Ziębice
Henrykowianka Henryków 14-2 Sokół Starczów
Orzeł M±kolno 3-3 Inter Ożary
Znicz Lubnów 3-6 Victoria Dębowiec
Kolejarz Kamieniec Z±bkowicki 5-1 Błękitni NiedĽwiedĽ
Gold NiedĽwiednik 2-7 Kłos Laski

Klasa A 2003/2004 (Wałbrzych I)
Klasa A 2003/2004 (Wałbrzych II)
Klasa A 2003/2004 (Wałbrzych III)

Klasa B 2003/2004 (Kłodzko I)
Klasa B 2003/2004 (Kłodzko II)
Klasa B 2003/2004 (¦widnica I)
Klasa B 2003/2004 (¦widnica II)
Klasa B 2003/2004 (¦widnica III)
Klasa B 2003/2004 (Wałbrzych)

Autor: Maciej Klag
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas