[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2003/2004, grupa: Gorzów Wielkopolski
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKP Gorzów Wielkopolski 24 61 19 4 1 84-13 10 2 0 55-6 9 2 1 29-7
2.  Orzeł Międzyrzecz 25 38 11 5 9 50-34 6 4 3 26-12 5 1 6 24-22
3.  Odra Górzyca 14 34 11 1 2 47-11 5 1 1 25-5 6 0 1 22-6
4.  Syrena Cybinka 16 32 10 2 4 36-28 3 2 2 14-11 7 0 2 22-17
5.  LZS Bobrówko 16 27 8 3 5 30-18 3 1 3 17-6 5 2 2 13-12
6.  Lubniewiczanka Lubniewice 16 19 5 4 7 24-32 2 1 5 10-17 3 3 2 14-15 1 3 1 0 0 3-1
7.  Kasztelania Santok 15 19 5 4 6 18-20 5 0 2 15-11 0 4 4 3-9
8.  Iskra Janczewo 18 19 5 4 9 18-23 4 2 3 14-6 1 2 6 4-17 1 0 0 0 1 1-3
9.  Zjednoczeni Przytoczna 13 18 5 3 5 13-29 1 3 1 7-9 4 0 4 6-20
10.  Błękitni Lubno 13 17 4 5 4 15-17 3 2 2 9-10 1 3 2 6-7 1 3 1 0 0 3-0
11.  Tor-Bud Baczyna 15 17 5 2 8 17-39 2 0 7 9-26 3 2 1 8-13 1 0 0 0 1 0-3
12.  Ilanka Rzepin 14 15 3 6 5 24-18 2 3 3 14-8 1 3 2 10-10
13.  Warta Słońsk 13 13 3 4 6 15-30 1 3 3 6-12 2 1 3 9-18
14.  Warta Wawrów 15 9 2 3 10 14-33 1 1 5 10-15 1 2 5 4-18
15.  Pogoń Krzeszyce 14 8 2 2 10 8-49 2 1 4 8-14 0 1 6 0-35
16.  Meprozet Stare Kurowo 13 7 1 4 8 12-31 1 2 4 6-12 0 2 4 6-19

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 GKP Gorzów Wielkopolski    2-0 8-2 5-0 2-2 1-0 3-0 9-0 8-0 2-0 4-0 9-0 2-2 
 2 Orzeł Międzyrzecz1-2     1-0 1-3 0-0 2-0 1-0 0-0 0-1 1-1 3-3 4-0 8-0 4-2 
 3 Odra Górzyca0-1 6-1     1-1 2-1 5-1 6-0 5-0 
 4 Syrena Cybinka0-4 3-1 1-3     5-1 1-1 1-1 3-0 
 5 LZS Bobrówko0-1 1-2 0-2     4-0 4-0 1-1 7-0 
 6 Lubniewiczanka Lubniewice1-3 1-5 1-4 0-2     3-1 0-0 1-2 3-0 
 7 Kasztelania Santok1-0 3-2 2-5 3-1     2-1 0-2 4-0 
 8 Iskra Janczewo0-0 0-1 1-2 0-1     3-0 3-0 1-1 2-1 4-0 
 9 Zjednoczeni Przytoczna3-2 1-4 1-1 1-1     1-1 
 10 Błękitni Lubno2-2 1-0 0-3 0-1     3-2 2-2 1-0 
 11 Tor-Bud Baczyna0-8 0-5 0-3 1-2 3-0 0-1 0-3     2-3 3-1 
 12 Ilanka Rzepin1-3 4-1 0-0 0-0 1-2 1-1 0-1     7-0 
 13 Warta Słońsk0-4 2-2 1-2 0-0 0-3     2-0 1-1 
 14 Warta Wawrów1-2 1-2 2-5 3-0 0-0 2-3 1-3     
 15 Pogoń Krzeszyce0-4 1-2 2-3 2-1 2-1 0-2 1-1     
 16 Meprozet Stare Kurowo1-2 0-3 1-4 1-3 3-0 0-0 0-0     

Kolejka 1

Błękitni Lubno - Meprozet Stare Kurowo
Pogoń Krzeszyce - Ilanka Rzepin
Warta Wawrów - Odra Górzyca
Zjednoczeni Przytoczna 3-2 Orzeł Międzyrzecz
GKP Gorzów Wielkopolski 8-0 Tor-Bud Baczyna 9 sierpnia
Syrena Cybinka - Warta Słońsk
LZS Bobrówko - Lubniewiczanka Lubniewice
Kasztelania Santok - Iskra Janczewo

Kolejka 2

Meprozet Stare Kurowo - Iskra Janczewo
Lubniewiczanka Lubniewice - Kasztelania Santok
Warta Słońsk - LZS Bobrówko
Tor-Bud Baczyna - Syrena Cybinka
Orzeł Międzyrzecz 1-2 GKP Gorzów Wielkopolski
Odra Górzyca - Zjednoczeni Przytoczna
Ilanka Rzepin - Warta Wawrów
Błękitni Lubno - Pogoń Krzeszyce

Kolejka 3

Pogoń Krzeszyce - Meprozet Stare Kurowo
Warta Wawrów - Błękitni Lubno
Zjednoczeni Przytoczna - Ilanka Rzepin
GKP Gorzów Wielkopolski - Odra Górzyca
Syrena Cybinka 3-1 Orzeł Międzyrzecz
LZS Bobrówko - Tor-Bud Baczyna
Kasztelania Santok - Warta Słońsk
Iskra Janczewo - Lubniewiczanka Lubniewice

Kolejka 4

Meprozet Stare Kurowo - Lubniewiczanka Lubniewice
Warta Słońsk - Iskra Janczewo
Tor-Bud Baczyna - Kasztelania Santok
Orzeł Międzyrzecz 0-0 LZS Bobrówko
Odra Górzyca - Syrena Cybinka
Ilanka Rzepin - GKP Gorzów Wielkopolski
Błękitni Lubno - Zjednoczeni Przytoczna
Pogoń Krzeszyce - Warta Wawrów

Kolejka 5

Warta Wawrów - Meprozet Stare Kurowo
Zjednoczeni Przytoczna - Pogoń Krzeszyce
GKP Gorzów Wielkopolski - Błękitni Lubno
Syrena Cybinka - Ilanka Rzepin
LZS Bobrówko - Odra Górzyca
Kasztelania Santok 3-2 Orzeł Międzyrzecz
Iskra Janczewo - Tor-Bud Baczyna
Lubniewiczanka Lubniewice - Warta Słońsk

Kolejka 6

Meprozet Stare Kurowo - Warta Słońsk
Tor-Bud Baczyna - Lubniewiczanka Lubniewice
Orzeł Międzyrzecz 0-0 Iskra Janczewo
Odra Górzyca - Kasztelania Santok
Ilanka Rzepin - LZS Bobrówko
Błękitni Lubno - Syrena Cybinka
Pogoń Krzeszyce - GKP Gorzów Wielkopolski
Warta Wawrów - Zjednoczeni Przytoczna

Kolejka 7

Zjednoczeni Przytoczna - Meprozet Stare Kurowo
GKP Gorzów Wielkopolski - Warta Wawrów
Syrena Cybinka - Pogoń Krzeszyce
LZS Bobrówko - Błękitni Lubno
Kasztelania Santok - Ilanka Rzepin
Iskra Janczewo - Odra Górzyca
Lubniewiczanka Lubniewice 1-5 Orzeł Międzyrzecz
Warta Słońsk - Tor-Bud Baczyna

Kolejka 8

Meprozet Stare Kurowo - Tor-Bud Baczyna
Orzeł Międzyrzecz 4-0 Warta Słońsk
Odra Górzyca - Lubniewiczanka Lubniewice
Ilanka Rzepin - Iskra Janczewo
Błękitni Lubno - Kasztelania Santok
Pogoń Krzeszyce - LZS Bobrówko
Warta Wawrów - Syrena Cybinka
Zjednoczeni Przytoczna - GKP Gorzów Wielkopolski

Kolejka 9

GKP Gorzów Wielkopolski 2-2 Meprozet Stare Kurowo 27 września, 15:30
Syrena Cybinka - Zjednoczeni Przytoczna
LZS Bobrówko - Warta Wawrów
Kasztelania Santok - Pogoń Krzeszyce
Iskra Janczewo 3-0 Błękitni Lubno
Lubniewiczanka Lubniewice - Ilanka Rzepin
Warta Słońsk - Odra Górzyca
Tor-Bud Baczyna 0-5 Orzeł Międzyrzecz

Kolejka 10 - 4-5 października

Meprozet Stare Kurowo 0-3 Orzeł Międzyrzecz
Odra Górzyca - Tor-Bud Baczyna
Ilanka Rzepin - Warta Słońsk
Błękitni Lubno - Lubniewiczanka Lubniewice
Pogoń Krzeszyce 2-1 Iskra Janczewo 4 października
Warta Wawrów 3-0 Kasztelania Santok 5 października
Zjednoczeni Przytoczna - LZS Bobrówko
GKP Gorzów Wielkopolski 8-2 Syrena Cybinka 4 października, 15:00 (250)

Kolejka 11

Syrena Cybinka - Meprozet Stare Kurowo
LZS Bobrówko 0-1 GKP Gorzów Wielkopolski
Kasztelania Santok - Zjednoczeni Przytoczna
Iskra Janczewo 2-1 Warta Wawrów
Lubniewiczanka Lubniewice - Pogoń Krzeszyce
Warta Słońsk - Błękitni Lubno
Tor-Bud Baczyna - Ilanka Rzepin
Orzeł Międzyrzecz 1-0 Odra Górzyca

Kolejka 12

Meprozet Stare Kurowo - Odra Górzyca
Ilanka Rzepin - Orzeł Międzyrzecz
Błękitni Lubno - Tor-Bud Baczyna
Pogoń Krzeszyce - Warta Słońsk
Warta Wawrów 2-5 Lubniewiczanka Lubniewice
Zjednoczeni Przytoczna - Iskra Janczewo
GKP Gorzów Wielkopolski 1-0 Kasztelania Santok 18 października (600)
Syrena Cybinka - LZS Bobrówko

Kolejka 13

LZS Bobrówko - Meprozet Stare Kurowo
Kasztelania Santok - Syrena Cybinka
Iskra Janczewo 0-0 GKP Gorzów Wielkopolski 26 października
Lubniewiczanka Lubniewice - Zjednoczeni Przytoczna
Warta Słońsk - Warta Wawrów
Tor-Bud Baczyna - Pogoń Krzeszyce
Orzeł Międzyrzecz - Błękitni Lubno
Odra Górzyca - Ilanka Rzepin

Kolejka 14

Meprozet Stare Kurowo - Ilanka Rzepin
Błękitni Lubno - Odra Górzyca
Pogoń Krzeszyce - Orzeł Międzyrzecz
Warta Wawrów 2-3 Tor-Bud Baczyna
Zjednoczeni Przytoczna - Warta Słońsk
GKP Gorzów Wielkopolski 2-2 Lubniewiczanka Lubniewice
Syrena Cybinka - Iskra Janczewo
LZS Bobrówko - Kasztelania Santok

Kolejka 15

Kasztelania Santok 4-0 Meprozet Stare Kurowo
Iskra Janczewo 0-1 LZS Bobrówko
Lubniewiczanka Lubniewice 0-2 Syrena Cybinka
Warta Słońsk 0-4 GKP Gorzów Wielkopolski
Tor-Bud Baczyna 0-1 Zjednoczeni Przytoczna
Orzeł Międzyrzecz 8-0 Warta Wawrów
Odra Górzyca 6-0 Pogoń Krzeszyce
Ilanka Rzepin 1-1 Błękitni Lubno

Kolejka 16

Meprozet Stare Kurowo - Błękitni Lubno
Ilanka Rzepin 7-0 Pogoń Krzeszyce
Odra Górzyca - Warta Wawrów
Orzeł Międzyrzecz 0-1 Zjednoczeni Przytoczna
Tor-Bud Baczyna 0-8 GKP Gorzów Wielkopolski 16 listopada
Warta Słońsk - Syrena Cybinka
Lubniewiczanka Lubniewice - LZS Bobrówko
Iskra Janczewo - Kasztelania Santok

Kolejka 17

Iskra Janczewo - Meprozet Stare Kurowo
Kasztelania Santok - Lubniewiczanka Lubniewice
LZS Bobrówko - Warta Słońsk
Syrena Cybinka - Tor-Bud Baczyna
GKP Gorzów Wielkopolski 2-0 Orzeł Międzyrzecz 22 listopada
Zjednoczeni Przytoczna - Odra Górzyca
Warta Wawrów - Ilanka Rzepin
Pogoń Krzeszyce - Błękitni Lubno

Kolejka 18 - 20-21 marca

Meprozet Stare Kurowo 0-0 Pogoń Krzeszyce 21 marca
Błękitni Lubno 1-0 Warta Wawrów 21 marca
Ilanka Rzepin 1-2 Zjednoczeni Przytoczna 20 marca
Odra Górzyca 0-1 GKP Gorzów Wielkopolski 21 marca (500)
Orzeł Międzyrzecz 1-3 Syrena Cybinka 20 marca
Tor-Bud Baczyna 1-2 LZS Bobrówko 21 marca
Warta Słońsk 0-0 Kasztelania Santok 21 marca
Lubniewiczanka Lubniewice 3-1 Iskra Janczewo 20 marca

Kolejka 19 - 27-28 marca

Lubniewiczanka Lubniewice - Meprozet Stare Kurowo 27 marca
Iskra Janczewo - Warta Słońsk 28 marca
Kasztelania Santok - Tor-Bud Baczyna 27 marca
LZS Bobrówko 1-2 Orzeł Międzyrzecz 28 marca
Syrena Cybinka 1-3 Odra Górzyca 28 marca
GKP Gorzów Wielkopolski 2-0 Ilanka Rzepin 27 marca
Zjednoczeni Przytoczna - Błękitni Lubno 28 marca
Warta Wawrów - Pogoń Krzeszyce 28 marca

Kolejka 20 - 3-4 kwietnia

Meprozet Stare Kurowo 0-0 Warta Wawrów 4 kwietnia
Pogoń Krzeszyce 0-2 Zjednoczeni Przytoczna 3 kwietnia
Błękitni Lubno 2-2 GKP Gorzów Wielkopolski 4 kwietnia
Ilanka Rzepin 4-1 Syrena Cybinka 3 kwietnia
Odra Górzyca 1-1 LZS Bobrówko 4 kwietnia
Orzeł Międzyrzecz 1-0 Kasztelania Santok 3 kwietnia
Tor-Bud Baczyna 3-0 Iskra Janczewo 4 kwietnia
Warta Słońsk 1-2 Lubniewiczanka Lubniewice 4 kwietnia

Kolejka 21 - 9-10 kwietnia

Warta Słońsk 1-1 Meprozet Stare Kurowo 10 kwietnia, 15:00
Lubniewiczanka Lubniewice 1-2 Tor-Bud Baczyna 10 kwietnia
Iskra Janczewo 0-1 Orzeł Międzyrzecz 10 kwietnia
Kasztelania Santok 2-5 Odra Górzyca 10 kwietnia, 16:00
LZS Bobrówko 1-1 Ilanka Rzepin 10 kwietnia, 15:00
Syrena Cybinka 1-1 Błękitni Lubno 10 kwietnia
GKP Gorzów Wielkopolski 9-0 Pogoń Krzeszyce 9 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Przytoczna 1-1 Warta Wawrów 10 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 17-18 kwietnia

Meprozet Stare Kurowo 3-0 Zjednoczeni Przytoczna 18 kwietnia
Warta Wawrów 1-2 GKP Gorzów Wielkopolski 18 kwietnia, 15:00
Pogoń Krzeszyce 1-2 Syrena Cybinka 17 kwietnia, 11:00
Błękitni Lubno 0-3 LZS Bobrówko 18 kwietnia
Ilanka Rzepin 0-0 Kasztelania Santok 17 kwietnia, 16:00
Odra Górzyca 2-1 Iskra Janczewo 18 kwietnia, 15:00
Orzeł Międzyrzecz 2-0 Lubniewiczanka Lubniewice 17 kwietnia, 15:00
Tor-Bud Baczyna 2-3 Warta Słońsk 18 kwietnia, 11:00

Kolejka 23 - 24-25 kwietnia

Tor-Bud Baczyna 3-1 Meprozet Stare Kurowo 25 kwietnia
Warta Słońsk 2-2 Orzeł Międzyrzecz 25 kwietnia, 16:00
Lubniewiczanka Lubniewice 1-4 Odra Górzyca 24 kwietnia, 14:00
Iskra Janczewo 1-1 Ilanka Rzepin 25 kwietnia, 14:00
Kasztelania Santok 2-1 Błękitni Lubno 24 kwietnia, 16:00
LZS Bobrówko 7-0 Pogoń Krzeszyce 24 kwietnia, 17:00
Syrena Cybinka 3-0 Warta Wawrów
GKP Gorzów Wielkopolski 9-0 Zjednoczeni Przytoczna 24 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 1-2 maja

Meprozet Stare Kurowo 1-2 GKP Gorzów Wielkopolski 1 maja, 15:00
Zjednoczeni Przytoczna 1-4 Syrena Cybinka 1 maja, 16:00
Warta Wawrów 1-2 LZS Bobrówko 2 maja
Pogoń Krzeszyce 2-1 Kasztelania Santok 1 maja, 11:00
Błękitni Lubno 0-1 Iskra Janczewo 2 maja
Ilanka Rzepin 0-0 Lubniewiczanka Lubniewice 1 maja, 17:00
Odra Górzyca 5-1 Warta Słońsk 1 maja, 15:00
Orzeł Międzyrzecz 1-1 Tor-Bud Baczyna 1 maja, 16:00

Kolejka 25 - 8-9 maja

Orzeł Międzyrzecz 4-2 Meprozet Stare Kurowo 8 maja, 16:00
Tor-Bud Baczyna 0-3 Odra Górzyca 9 maja, 11:00
Warta Słońsk 0-3 Ilanka Rzepin 9 maja, 16:00
Lubniewiczanka Lubniewice 0-0 Błękitni Lubno 8 maja
Iskra Janczewo 4-0 Pogoń Krzeszyce 9 maja
Kasztelania Santok 0-2 Warta Wawrów 8 maja, 17:00
LZS Bobrówko 4-0 Zjednoczeni Przytoczna 8 maja, 17:00
Syrena Cybinka 0-4 GKP Gorzów Wielkopolski 9 maja, 16:00

Kolejka 26 - 15-16 maja

Meprozet Stare Kurowo 1-4 Syrena Cybinka 16 maja, 17:00
GKP Gorzów Wielkopolski 5-0 LZS Bobrówko 15 maja, 16:30
Zjednoczeni Przytoczna 1-1 Kasztelania Santok 16 maja, 16:00
Warta Wawrów 0-0 Iskra Janczewo 16 maja
Pogoń Krzeszyce 2-3 Lubniewiczanka Lubniewice 15 maja, 16:00
Błękitni Lubno 2-2 Warta Słońsk 16 maja, 11:00
Ilanka Rzepin 0-1 Tor-Bud Baczyna 15 maja, 17:00
Odra Górzyca 6-1 Orzeł Międzyrzecz 16 maja, 15:00

Kolejka 27 - 22-23 maja

Odra Górzyca 5-0 Meprozet Stare Kurowo 23 maja, 16:00
Orzeł Międzyrzecz 3-3 Ilanka Rzepin 23 maja
Tor-Bud Baczyna 0-3 Błękitni Lubno 23 maja
Warta Słońsk 2-0 Pogoń Krzeszyce 23 maja, 17:00
Lubniewiczanka Lubniewice 3-0 Warta Wawrów 22 maja
Iskra Janczewo 3-0 Zjednoczeni Przytoczna 23 maja
Kasztelania Santok 1-0 GKP Gorzów Wielkopolski 22 maja, 17:00
LZS Bobrówko 0-2 Syrena Cybinka 22 maja, 17:00

Kolejka 28 - 29-30 maja

Meprozet Stare Kurowo 1-3 LZS Bobrówko 30 maja, 17:00
Syrena Cybinka 1-1 Kasztelania Santok 29 maja, 16:00
GKP Gorzów Wielkopolski 3-0 Iskra Janczewo 29 maja, 17:00
Zjednoczeni Przytoczna 1-1 Lubniewiczanka Lubniewice 30 maja, 16:00
Warta Wawrów 1-3 Warta Słońsk 30 maja, 17:00
Pogoń Krzeszyce 1-1 Tor-Bud Baczyna 29 maja, 16:00
Błękitni Lubno 1-0 Orzeł Międzyrzecz 30 maja, 11:00
Ilanka Rzepin 1-3 Odra Górzyca 29 maja, 17:00

Kolejka 29 - 6 czerwca

Ilanka Rzepin - Meprozet Stare Kurowo 6 czerwca, 17:00
Odra Górzyca - Błękitni Lubno 6 czerwca, 17:00
Orzeł Międzyrzecz - Pogoń Krzeszyce 6 czerwca, 15:00
Tor-Bud Baczyna - Warta Wawrów 6 czerwca
Warta Słońsk - Zjednoczeni Przytoczna 6 czerwca, 17:00
Lubniewiczanka Lubniewice 1-3 GKP Gorzów Wielkopolski 6 czerwca, 17:00
Iskra Janczewo 1-2 Syrena Cybinka 6 czerwca
Kasztelania Santok 3-1 LZS Bobrówko 6 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 13 czerwca

Meprozet Stare Kurowo - Kasztelania Santok 13 czerwca, 17:00
LZS Bobrówko 4-0 Iskra Janczewo 13 czerwca
Syrena Cybinka 5-1 Lubniewiczanka Lubniewice 13 czerwca
GKP Gorzów Wielkopolski 4-0 Warta Słońsk 13 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Przytoczna - Tor-Bud Baczyna 13 czerwca
Warta Wawrów - Orzeł Międzyrzecz 13 czerwca, 15:00
Pogoń Krzeszyce 0-4 Odra Górzyca 13 czerwca, 17:00
Błękitni Lubno 3-2 Ilanka Rzepin 13 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (lubuska)

IV liga 2003/2004 (lubuska)

Liga okręgowa 2003/2004 (Zielona Góra)

Klasa A 2003/2004 (Gorzów Wielkopolski (wschód))
Klasa A 2003/2004 (Gorzów Wielkopolski (zachód))

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas