[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2003/2004, grupa: Zielona Góra
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Odra Bytom Odrzański 30 80 26 2 2 70-18 14 0 1 40-6 12 2 1 30-12
2.  Tęcza Krosno Odrzańskie 30 69 22 3 5 76-20 13 1 1 52-9 9 2 4 24-11
3.  Lech II Zielona Góra 30 50 16 2 12 72-51 12 1 2 49-12 4 1 10 23-39
4.  Carina Gubin 30 48 14 6 10 51-48 9 3 3 32-23 5 3 7 19-25
5.  Błękitni ¦widnica 30 43 12 7 11 45-52 6 5 4 23-20 6 2 7 22-32 2 6 2 0 0 8-3
6.  Błękitni Olbrachtów 30 43 13 4 13 63-55 7 2 6 28-21 6 2 7 35-34 2 0 0 0 2 3-8
7.  Garbarnia Leszno Górne 30 42 12 6 12 65-47 6 3 6 42-26 6 3 6 23-21 2 4 1 1 0 5-3
8.  Sprotavia Szprotawa 30 42 13 3 14 56-56 8 2 5 27-21 5 1 9 29-35 2 1 0 1 1 3-5
9.  Pogoń Wschowa 30 40 11 7 12 34-48 7 2 6 17-22 4 5 6 17-26
10.  Błękitni Toporów 30 39 12 3 15 39-33 6 2 7 19-14 6 1 8 20-19 6 11 3 2 1 9-5
11.  Piast Czerwieńsk 30 39 12 3 15 44-53 6 0 9 23-35 6 3 6 21-18 6 9 3 0 3 9-11
12.  Syrena Zb±szynek 30 39 11 6 13 57-53 7 4 4 36-23 4 2 9 21-30 6 7 2 1 3 14-12
13.  Stal Jasień 30 39 12 3 15 49-55 9 2 4 35-17 3 1 11 14-38 6 7 2 1 3 8-12
14.  MKS Nowe Miasteczko 30 36 9 9 12 36-45 7 5 3 20-14 2 4 9 16-31
15.  Pogoń II ¦wiebodzin 30 31 9 4 17 31-62 6 1 8 18-28 3 3 9 13-34
16.  Modrzew Modrzyca 30 5 1 2 27 18-110 0 2 13 9-45 1 0 14 9-65
MKS Nowe Miasteczko w rundzie wiosennej rozgrywał swoje mecze w Sulechowie (nieformalne zast±pienie drużyny MKS przez zespół Lecha Sulechów).

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Odra Bytom Odrzański    0-2 1-0 3-1 4-0 3-1 1-0 4-0 2-0 1-0 5-1 3-1 2-0 1-0 2-0 8-0 
 2 Tęcza Krosno Odrzańskie2-1     8-0 1-1 5-0 7-1 1-0 4-1 3-0 0-2 2-1 2-1 4-0 3-1 5-0 5-0 
 3 Lech II Zielona Góra1-3 1-0     8-1 5-0 0-1 3-0 1-0 4-2 2-1 1-1 4-1 4-1 1-0 5-1 9-0 
 4 Carina Gubin1-2 1-0 4-1     1-1 3-7 1-1 2-5 1-1 2-0 2-1 4-0 2-1 3-2 2-1 3-0 
 5 Błękitni ¦widnica0-0 2-0 2-0 1-3     4-2 0-3 3-4 1-1 2-1 0-0 3-1 0-0 0-0 0-2 5-3 
 6 Błękitni Olbrachtów1-3 0-1 4-1 3-0 1-4     2-1 1-3 0-0 4-2 0-0 1-2 4-0 3-2 1-2 3-0* 
 7 Garbarnia Leszno Górne1-2 2-5 5-2 2-2 4-0 1-2     2-2 2-1 0-2 2-3 2-1 7-1 1-2 1-1 10-0 
 8 Sprotavia Szprotawa0-1 0-1 4-2 1-1 0-2 4-1 1-3     4-3 3-2 2-0 0-2 2-0 3-3 2-0 1-0 
 9 Pogoń Wschowa2-4 1-4 0-0 1-0 1-2 0-4* 0-4 2-1     1-0 1-0 1-0 2-0 1-2 1-1 3-0 
 10 Błękitni Toporów1-2 0-1 1-2 0-1 0-1 1-1 2-0 3-1 1-2     0-1 1-1 1-0 2-1 5-0 1-0 
 11 Piast Czerwieńsk1-3 1-2 0-3 2-1 1-2 3-1 1-6 2-1 1-2 0-3     2-4 1-3 4-3 1-0 3-1 
 12 Syrena Zb±szynek0-0 0-0 4-2 0-1 2-1 2-9 0-0 6-2 6-0 2-3 1-2     4-1 0-0 5-1 4-1 
 13 Stal Jasień1-3 2-0 2-1 0-1 2-0 1-0 7-1 1-0 1-2 1-1 0-3 3-2     7-0 1-1 6-2 
 14 MKS Nowe Miasteczko1-2 1-1 3-0 1-0 2-2 1-0 1-1 2-0 0-0 0-2 1-0 3-3 2-1     1-0 1-2 
 15 Pogoń II ¦wiebodzin0-1 0-1 0-7 2-0 3-2 2-3 1-2 1-5 0-0 1-0 1-5 1-0 1-2 2-0     3-0 
 16 Modrzew Modrzyca0-3 0-6 1-2 0-6 1-5 2-2 0-1 1-4 0-3 0-1 0-3* 0-2 2-4 0-0 2-3     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Lech II Zielona Góra 1-0 Tęcza Krosno Odrzańskie
Sprotavia Szprotawa 3-3 MKS Nowe Miasteczko
Garbarnia Leszno Górne 7-1 Stal Jasień
Modrzew Modrzyca 0-6 Carina Gubin
Syrena Zb±szynek 5-1 Pogoń II ¦wiebodzin
Piast Czerwieńsk 3-1 Błękitni Olbrachtów
Błękitni Toporów 1-2 Odra Bytom Odrzański
Pogoń Wschowa 1-2 Błękitni ¦widnica

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Tęcza Krosno Odrzańskie 5-0 Błękitni ¦widnica
Odra Bytom Odrzański 2-0 Pogoń Wschowa 27 sierpnia
Błękitni Olbrachtów 4-2 Błękitni Toporów
wynik nieznany
Pogoń II ¦wiebodzin 1-5 Piast Czerwieńsk
Carina Gubin 4-0 Syrena Zb±szynek
Stal Jasień 6-2 Modrzew Modrzyca
wynik nieznany
MKS Nowe Miasteczko 1-1 Garbarnia Leszno Górne
Lech II Zielona Góra 1-0 Sprotavia Szprotawa

Kolejka 3 - 20 sierpnia

Sprotavia Szprotawa 0-1 Tęcza Krosno Odrzańskie
Garbarnia Leszno Górne 5-2 Lech II Zielona Góra
Modrzew Modrzyca 0-0 MKS Nowe Miasteczko
Syrena Zb±szynek 4-1 Stal Jasień
Piast Czerwieńsk 2-1 Carina Gubin
Błękitni Toporów 5-0 Pogoń II ¦wiebodzin
Pogoń Wschowa 0-4 Błękitni Olbrachtów
(wo)
na boisku 0-4 (przyznany walkower anulowany ?)
Odra Bytom Odrzański 4-0 Błękitni ¦widnica

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Tęcza Krosno Odrzańskie 2-1 Odra Bytom Odrzański
Błękitni Olbrachtów 1-4 Błękitni ¦widnica
Pogoń II ¦wiebodzin 0-0 Pogoń Wschowa
Carina Gubin 2-0 Błękitni Toporów
Stal Jasień 0-3 Piast Czerwieńsk
MKS Nowe Miasteczko 3-3 Syrena Zb±szynek
Lech II Zielona Góra 9-0 Modrzew Modrzyca
Sprotavia Szprotawa 1-3 Garbarnia Leszno Górne

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Garbarnia Leszno Górne 2-5 Tęcza Krosno Odrzańskie 11 listopada
Modrzew Modrzyca 1-4 Sprotavia Szprotawa
Syrena Zb±szynek 4-2 Lech II Zielona Góra
Piast Czerwieńsk 4-3 MKS Nowe Miasteczko
Błękitni Toporów 1-0 Stal Jasień
Pogoń Wschowa 1-0 Carina Gubin
Błękitni ¦widnica 0-2 Pogoń II ¦wiebodzin
Odra Bytom Odrzański 3-1 Błękitni Olbrachtów

Kolejka 6 - 6-7 wrze¶nia

Tęcza Krosno Odrzańskie 7-1 Błękitni Olbrachtów
Pogoń II ¦wiebodzin 0-1 Odra Bytom Odrzański
Carina Gubin 1-1 Błękitni ¦widnica
Stal Jasień 1-2 Pogoń Wschowa
MKS Nowe Miasteczko 0-2 Błękitni Toporów
Lech II Zielona Góra 1-1 Piast Czerwieńsk
Sprotavia Szprotawa 0-2 Syrena Zb±szynek
Garbarnia Leszno Górne 10-0 Modrzew Modrzyca

Kolejka 7 - 13-14 wrze¶nia

Modrzew Modrzyca 0-6 Tęcza Krosno Odrzańskie
Syrena Zb±szynek 0-0 Garbarnia Leszno Górne
Piast Czerwieńsk 2-1 Sprotavia Szprotawa
Błękitni Toporów 1-2 Lech II Zielona Góra
Pogoń Wschowa 1-2 MKS Nowe Miasteczko
Błękitni ¦widnica 0-0 Stal Jasień
Odra Bytom Odrzański 3-1 Carina Gubin
Błękitni Olbrachtów 1-2 Pogoń II ¦wiebodzin

Kolejka 8 - 20-21 wrze¶nia

Tęcza Krosno Odrzańskie 5-0 Pogoń II ¦wiebodzin
Carina Gubin 3-7 Błękitni Olbrachtów
Stal Jasień 1-3 Odra Bytom Odrzański
MKS Nowe Miasteczko 2-2 Błękitni ¦widnica
Lech II Zielona Góra 4-2 Pogoń Wschowa
Sprotavia Szprotawa 3-2 Błękitni Toporów
Garbarnia Leszno Górne 2-3 Piast Czerwieńsk
Modrzew Modrzyca 0-2 Syrena Zb±szynek

Kolejka 9 - 27-28 wrze¶nia

Syrena Zb±szynek 0-0 Tęcza Krosno Odrzańskie
Piast Czerwieńsk 3-1 Modrzew Modrzyca
Błękitni Toporów 2-0 Garbarnia Leszno Górne
Pogoń Wschowa 2-1 Sprotavia Szprotawa
Błękitni ¦widnica 2-0 Lech II Zielona Góra
Odra Bytom Odrzański 1-0 MKS Nowe Miasteczko
Błękitni Olbrachtów 4-0 Stal Jasień
Pogoń II ¦wiebodzin 2-0 Carina Gubin

Kolejka 10 - 4-5 paĽdziernika

Tęcza Krosno Odrzańskie 1-1 Carina Gubin
Stal Jasień 1-1 Pogoń II ¦wiebodzin
MKS Nowe Miasteczko 1-0 Błękitni Olbrachtów
Lech II Zielona Góra 1-3 Odra Bytom Odrzański
Sprotavia Szprotawa 0-2 Błękitni ¦widnica
Garbarnia Leszno Górne 2-1 Pogoń Wschowa
Modrzew Modrzyca 0-1 Błękitni Toporów
Syrena Zb±szynek 1-2 Piast Czerwieńsk 11 listopada

Kolejka 11 - 11-12 paĽdziernika

Piast Czerwieńsk 1-2 Tęcza Krosno Odrzańskie
Błękitni Toporów 1-1 Syrena Zb±szynek
Pogoń Wschowa 3-0 Modrzew Modrzyca
Błękitni ¦widnica 0-3 Garbarnia Leszno Górne
Odra Bytom Odrzański 4-0 Sprotavia Szprotawa
Błękitni Olbrachtów 4-1 Lech II Zielona Góra
Pogoń II ¦wiebodzin 2-0 MKS Nowe Miasteczko
Carina Gubin 2-1 Stal Jasień

Kolejka 12 - 18-19 paĽdziernika

Tęcza Krosno Odrzańskie 4-0 Stal Jasień
MKS Nowe Miasteczko 1-0 Carina Gubin
Lech II Zielona Góra 5-1 Pogoń II ¦wiebodzin
Sprotavia Szprotawa 4-1 Błękitni Olbrachtów
Garbarnia Leszno Górne 1-2 Odra Bytom Odrzański
Modrzew Modrzyca 1-5 Błękitni ¦widnica
Syrena Zb±szynek 6-0 Pogoń Wschowa
Piast Czerwieńsk 0-3 Błękitni Toporów

Kolejka 13 - 25-26 paĽdziernika

Błękitni Toporów 0-1 Tęcza Krosno Odrzańskie
Pogoń Wschowa 1-0 Piast Czerwieńsk
Błękitni ¦widnica 3-1 Syrena Zb±szynek
Odra Bytom Odrzański 8-0 Modrzew Modrzyca
Błękitni Olbrachtów 2-1 Garbarnia Leszno Górne
Pogoń II ¦wiebodzin 1-5 Sprotavia Szprotawa
Carina Gubin 4-1 Lech II Zielona Góra
Stal Jasień 7-0 MKS Nowe Miasteczko

Kolejka 14 - 2 listopada

Tęcza Krosno Odrzańskie 3-1 MKS Nowe Miasteczko
Lech II Zielona Góra 4-1 Stal Jasień
Sprotavia Szprotawa 1-1 Carina Gubin
Garbarnia Leszno Górne 1-1 Pogoń II ¦wiebodzin
Modrzew Modrzyca 2-2 Błękitni Olbrachtów
Syrena Zb±szynek 0-0 Odra Bytom Odrzański
Piast Czerwieńsk 1-2 Błękitni ¦widnica
Błękitni Toporów 1-2 Pogoń Wschowa

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Pogoń Wschowa 1-4 Tęcza Krosno Odrzańskie
Błękitni ¦widnica 2-1 Błękitni Toporów
Odra Bytom Odrzański 5-1 Piast Czerwieńsk
Błękitni Olbrachtów 1-2 Syrena Zb±szynek
Pogoń II ¦wiebodzin 3-0 Modrzew Modrzyca
Carina Gubin 1-1 Garbarnia Leszno Górne
Stal Jasień 1-0 Sprotavia Szprotawa
MKS Nowe Miasteczko 3-0 Lech II Zielona Góra

Kolejka 16 - 16 listopada

Tęcza Krosno Odrzańskie 8-0 Lech II Zielona Góra
MKS Nowe Miasteczko 2-0 Sprotavia Szprotawa
Stal Jasień 7-1 Garbarnia Leszno Górne
Carina Gubin 3-0 Modrzew Modrzyca
Pogoń II ¦wiebodzin 1-0 Syrena Zb±szynek
Błękitni Olbrachtów 0-0 Piast Czerwieńsk
Odra Bytom Odrzański 1-0 Błękitni Toporów
Błękitni ¦widnica 1-1 Pogoń Wschowa

Kolejka 17 - 23 listopada

Błękitni ¦widnica 2-0 Tęcza Krosno Odrzańskie
Pogoń Wschowa 2-4 Odra Bytom Odrzański (200)
Błękitni Toporów 1-1 Błękitni Olbrachtów
Piast Czerwieńsk 1-0 Pogoń II ¦wiebodzin
Syrena Zb±szynek 0-1 Carina Gubin
Modrzew Modrzyca 2-4 Stal Jasień
Garbarnia Leszno Górne 1-2 MKS Nowe Miasteczko
Sprotavia Szprotawa 4-2 Lech II Zielona Góra

Kolejka 18 - 20 marca

Błękitni ¦widnica 0-0 Odra Bytom Odrzański
Tęcza Krosno Odrzańskie 4-1 Sprotavia Szprotawa
Lech II Zielona Góra 3-0 Garbarnia Leszno Górne
MKS Nowe Miasteczko 1-2 Modrzew Modrzyca
Stal Jasień 3-2 Syrena Zb±szynek
Carina Gubin 2-1 Piast Czerwieńsk
Pogoń II ¦wiebodzin 1-0 Błękitni Toporów
Błękitni Olbrachtów 0-0 Pogoń Wschowa

Kolejka 19 - 27 marca

Odra Bytom Odrzański 0-2 Tęcza Krosno Odrzańskie
Błękitni ¦widnica 4-2 Błękitni Olbrachtów
Pogoń Wschowa 1-1 Pogoń II ¦wiebodzin
Błękitni Toporów 0-1 Carina Gubin
Piast Czerwieńsk 1-3 Stal Jasień
Syrena Zb±szynek 0-0 MKS Nowe Miasteczko
Modrzew Modrzyca 1-2 Lech II Zielona Góra
Garbarnia Leszno Górne 2-2 Sprotavia Szprotawa

Kolejka 20 - 3 kwietnia

Tęcza Krosno Odrzańskie 1-0 Garbarnia Leszno Górne
Sprotavia Szprotawa 1-0 Modrzew Modrzyca
Lech II Zielona Góra 4-1 Syrena Zb±szynek
MKS Nowe Miasteczko 1-0 Piast Czerwieńsk
Stal Jasień 1-1 Błękitni Toporów
Carina Gubin 1-1 Pogoń Wschowa
Pogoń II ¦wiebodzin 3-2 Błękitni ¦widnica 4 kwietnia, 15:00
Błękitni Olbrachtów 1-3 Odra Bytom Odrzański

Kolejka 21 - 17 kwietnia

Błękitni Olbrachtów 0-1 Tęcza Krosno Odrzańskie
Odra Bytom Odrzański 2-0 Pogoń II ¦wiebodzin (200)
Błękitni ¦widnica 1-3 Carina Gubin
Pogoń Wschowa 2-0 Stal Jasień
Błękitni Toporów 2-1 MKS Nowe Miasteczko
Piast Czerwieńsk 0-3 Lech II Zielona Góra
Syrena Zb±szynek 6-2 Sprotavia Szprotawa
Modrzew Modrzyca 0-1 Garbarnia Leszno Górne

Kolejka 22 - 24 kwietnia

Tęcza Krosno Odrzańskie 5-0 Modrzew Modrzyca
Garbarnia Leszno Górne 2-1 Syrena Zb±szynek
Sprotavia Szprotawa 2-0 Piast Czerwieńsk
Lech II Zielona Góra 2-1 Błękitni Toporów
MKS Nowe Miasteczko 0-0 Pogoń Wschowa
Stal Jasień 2-0 Błękitni ¦widnica
Carina Gubin 1-2 Odra Bytom Odrzański
Pogoń II ¦wiebodzin 2-3 Błękitni Olbrachtów

Kolejka 23 - 1 maja

Pogoń II ¦wiebodzin 0-1 Tęcza Krosno Odrzańskie 3 maja, 16:00
Błękitni Olbrachtów 3-0 Carina Gubin
Odra Bytom Odrzański 2-0 Stal Jasień
Błękitni ¦widnica 0-0 MKS Nowe Miasteczko
Pogoń Wschowa 0-0 Lech II Zielona Góra
Błękitni Toporów 3-1 Sprotavia Szprotawa
Piast Czerwieńsk 1-6 Garbarnia Leszno Górne
Syrena Zb±szynek 4-1 Modrzew Modrzyca

Kolejka 24 - 8 maja

Tęcza Krosno Odrzańskie 2-1 Syrena Zb±szynek
Modrzew Modrzyca 0-3 Piast Czerwieńsk
(wo)
zweryfikowano vo (na boisku 2-2)
Garbarnia Leszno Górne 0-2 Błękitni Toporów
Sprotavia Szprotawa 4-3 Pogoń Wschowa
Lech II Zielona Góra 5-0 Błękitni ¦widnica
pocz±tkowo był podany wynik 1-2....
MKS Nowe Miasteczko 1-2 Odra Bytom Odrzański
Stal Jasień 1-0 Błękitni Olbrachtów
Carina Gubin 2-1 Pogoń II ¦wiebodzin

Kolejka 25 - 15 maja

Carina Gubin 1-0 Tęcza Krosno Odrzańskie
Pogoń II ¦wiebodzin 1-2 Stal Jasień
Błękitni Olbrachtów 3-2 MKS Nowe Miasteczko
Odra Bytom Odrzański 1-0 Lech II Zielona Góra
Błękitni ¦widnica 3-4 Sprotavia Szprotawa
Pogoń Wschowa 0-4 Garbarnia Leszno Górne
Błękitni Toporów 1-0 Modrzew Modrzyca
Piast Czerwieńsk 2-4 Syrena Zb±szynek

Kolejka 26 - 22 maja

Tęcza Krosno Odrzańskie 2-1 Piast Czerwieńsk
Syrena Zb±szynek 2-3 Błękitni Toporów
Modrzew Modrzyca 0-3 Pogoń Wschowa
Garbarnia Leszno Górne 4-0 Błękitni ¦widnica
Sprotavia Szprotawa 0-1 Odra Bytom Odrzański
Lech II Zielona Góra 0-1 Błękitni Olbrachtów
MKS Nowe Miasteczko 1-0 Pogoń II ¦wiebodzin
Stal Jasień 0-1 Carina Gubin

Kolejka 27 - 29 maja

Stal Jasień 2-0 Tęcza Krosno Odrzańskie
Carina Gubin 3-2 MKS Nowe Miasteczko
Pogoń II ¦wiebodzin 0-7 Lech II Zielona Góra
Błękitni Olbrachtów 1-3 Sprotavia Szprotawa
Odra Bytom Odrzański 1-0 Garbarnia Leszno Górne
Błękitni ¦widnica 5-3 Modrzew Modrzyca
Pogoń Wschowa 1-0 Syrena Zb±szynek
Błękitni Toporów 0-1 Piast Czerwieńsk

Kolejka 28 - 5-6 czerwca

Tęcza Krosno Odrzańskie 0-2 Błękitni Toporów
Piast Czerwieńsk 1-2 Pogoń Wschowa
Syrena Zb±szynek 2-1 Błękitni ¦widnica
Modrzew Modrzyca 0-3 Odra Bytom Odrzański
Garbarnia Leszno Górne 1-2 Błękitni Olbrachtów
Sprotavia Szprotawa 2-0 Pogoń II ¦wiebodzin
Lech II Zielona Góra 8-1 Carina Gubin
MKS Nowe Miasteczko 2-1 Stal Jasień

Kolejka 29 - 10 czerwca

MKS Nowe Miasteczko 1-1 Tęcza Krosno Odrzańskie
Stal Jasień 2-1 Lech II Zielona Góra
Carina Gubin 2-5 Sprotavia Szprotawa
Pogoń II ¦wiebodzin 1-2 Garbarnia Leszno Górne
Błękitni Olbrachtów 3-0 Modrzew Modrzyca
(wo)
go¶cie nie dojechali
Odra Bytom Odrzański 3-1 Syrena Zb±szynek
Błękitni ¦widnica 0-0 Piast Czerwieńsk
Pogoń Wschowa 1-0 Błękitni Toporów

Kolejka 30 - 13 czerwca

Tęcza Krosno Odrzańskie 3-0 Pogoń Wschowa
Błękitni Toporów 0-1 Błękitni ¦widnica
Piast Czerwieńsk 1-3 Odra Bytom Odrzański
Syrena Zb±szynek 2-9 Błękitni Olbrachtów
Modrzew Modrzyca 2-3 Pogoń II ¦wiebodzin
Garbarnia Leszno Górne 2-2 Carina Gubin
Sprotavia Szprotawa 2-0 Stal Jasień
Lech II Zielona Góra 1-0 MKS Nowe Miasteczko

Baraże o udział w IV lidze (lubuska)
Baraże o udział w Lidze okręgowej (Zielona Góra)

IV liga 2003/2004 (lubuska)

Liga okręgowa 2003/2004 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa A 2003/2004 (Zielona Góra I - ¦wiebodzin)
Klasa A 2003/2004 (Zielona Góra II)
Klasa A 2003/2004 (Zielona Góra III)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas