[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2002/2003, grupa: Poznań III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kłos Gałowo 20 48 15 3 2 72-20 7 2 1 39-10 8 1 1 33-10
2.  Warta Międzychód 20 46 15 1 4 51-24 9 0 1 25-7 6 1 3 26-17
3.  GKS Kaźmierz 20 37 12 1 7 47-24 7 0 3 31-10 5 1 4 16-14
4.  Tęcza Lulin 20 34 11 1 8 38-36 5 0 5 21-21 6 1 3 17-15
5.  Sokół Duszniki 20 33 10 3 7 51-34 7 1 2 31-11 3 2 5 20-23
6.  Warta Wartosław 20 29 9 2 9 37-31 5 1 4 20-14 4 1 5 17-17
7.  Opał Lubosz 20 24 6 6 8 41-49 4 1 5 25-27 2 5 3 16-22
8.  Rzemieślnik Kwilcz 20 18 5 3 12 26-58 2 2 6 15-23 3 1 6 11-35 2 6 2 0 0 4-1
9.  Paech Kamionna 20 18 5 3 12 27-54 2 2 6 12-23 3 1 6 15-31 2 0 0 0 2 1-4
10.  Warta Obrzycko 20 16 4 4 12 29-63 3 4 3 18-18 1 0 9 11-45
11.  Orzeł Łowyń 20 12 3 3 14 18-44 2 2 6 14-22 1 1 8 4-22

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Kłos Gałowo    4-3 4-0 0-3* 2-1 0-0 2-2 9-1 8-0 7-0 3-0 
 2 Warta Międzychód1-0     1-0 3-1 4-0 1-0 3-4 2-0 3-2 6-0 1-0 
 3 GKS Kaźmierz1-2 1-2     3-0 1-3 5-1 4-0* 4-1 5-0 4-1 3-0 
 4 Tęcza Lulin1-4 4-3 0-1     3-2 0-3 2-1 2-3 0-2 6-1 3-1 
 5 Sokół Duszniki1-3 2-1 3-2 5-0     2-1 0-1 3-0 2-2 7-1 6-0 
 6 Warta Wartosław1-3 0-2 0-3 0-2 1-1     4-1 5-0 4-1 4-1 1-0 
 7 Opał Lubosz1-4 2-7 3-1 0-1 5-3 2-6     7-1 1-2 2-0 2-2 
 8 Rzemieślnik Kwilcz2-6 3-4 0-2 1-1 1-0 1-2 2-2     3-1 2-4 0-1 
 9 Paech Kamionna0-5 1-1 0-2 1-3 3-6 1-2 1-1 0-1     4-2 1-0 
 10 Warta Obrzycko2-2 0-2 1-1 1-4 2-3 2-1 1-1 2-2 5-2     2-0 
 11 Orzeł Łowyń0-4 0-1 2-4 1-2 1-1 3-1 3-3 1-2 0-3 3-1     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Pauza: Warta Obrzycko.
 
Opał Lubosz 2-6 Warta Wartosław 25 sierpnia, 14:00
Tęcza Lulin 4-3 Warta Międzychód 25 sierpnia, 16:00
GKS Kaźmierz 3-0 Orzeł Łowyń 25 sierpnia, 15:00
Paech Kamionna 3-6 Sokół Duszniki 25 sierpnia, 14:00
Kłos Gałowo 9-1 Rzemieślnik Kwilcz 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Pauza: Rzemieślnik Kwilcz.
 
Sokół Duszniki 1-3 Kłos Gałowo 1 września, 15:00
Orzeł Łowyń 0-3 Paech Kamionna 1 września, 15:00
Warta Międzychód 1-0 GKS Kaźmierz 31 sierpnia, 16:00
Warta Wartosław 0-2 Tęcza Lulin 1 września, 15:00
Warta Obrzycko 1-1 Opał Lubosz 1 września, 16:00

Kolejka 3 - 8 września

Pauza: Opał Lubosz.
 
Tęcza Lulin 6-1 Warta Obrzycko 8 września, 16:00
GKS Kaźmierz 5-1 Warta Wartosław 8 września, 15:00
Paech Kamionna 1-1 Warta Międzychód 8 września, 14:00
Kłos Gałowo 3-0 Orzeł Łowyń 8 września, 15:00
Rzemieślnik Kwilcz 1-0 Sokół Duszniki 8 września, 14:00

Kolejka 4 - 14-15 września

Pauza: Sokół Duszniki.
 
Orzeł Łowyń 1-2 Rzemieślnik Kwilcz 15 września, 15:00
Warta Międzychód 1-0 Kłos Gałowo 14 września, 16:00
Warta Wartosław 4-1 Paech Kamionna 15 września, 15:00
Warta Obrzycko 1-1 GKS Kaźmierz 15 września, 16:00
Opał Lubosz 0-1 Tęcza Lulin 15 września, 14:00

Kolejka 5 - 22 września

Pauza: Tęcza Lulin.
 
GKS Kaźmierz 4-0 Opał Lubosz 22 września, 15:00
(wo)
udział w grze nieuprawnionego zawodnika
Paech Kamionna 4-2 Warta Obrzycko 22 września, 14:00
Kłos Gałowo 0-0 Warta Wartosław 22 września, 15:00
Rzemieślnik Kwilcz 3-4 Warta Międzychód 22 września, 14:00
Sokół Duszniki 6-0 Orzeł Łowyń 22 września, 15:00

Kolejka 6 - 28-29 września

Pauza: Orzeł Łowyń.
 
Warta Międzychód 4-0 Sokół Duszniki 28 września, 16:00
Warta Wartosław 5-0 Rzemieślnik Kwilcz 29 września, 15:00
Warta Obrzycko 2-2 Kłos Gałowo 29 września, 16:00
Opał Lubosz 1-2 Paech Kamionna 29 września, 14:00
Tęcza Lulin 0-1 GKS Kaźmierz 29 września, 16:00

Kolejka 7 - 6 października

Pauza: GKS Kaźmierz.
 
Paech Kamionna 1-3 Tęcza Lulin 6 października, 14:00
Kłos Gałowo 2-2 Opał Lubosz 6 października, 15:00
Rzemieślnik Kwilcz 2-4 Warta Obrzycko 6 października, 14:00
Sokół Duszniki 2-1 Warta Wartosław 6 października, 15:00
Orzeł Łowyń 0-1 Warta Międzychód 6 października, 15:00

Kolejka 8 - 13 października

Pauza: Warta Międzychód.
 
Warta Wartosław 1-0 Orzeł Łowyń 13 października, 15:00
Warta Obrzycko 2-3 Sokół Duszniki 13 października, 15:00
Opał Lubosz 7-1 Rzemieślnik Kwilcz 13 października, 14:00
Tęcza Lulin 1-4 Kłos Gałowo 13 października, 15:00
GKS Kaźmierz 5-0 Paech Kamionna 13 października, 15:00

Kolejka 9 - 19-20 października

Pauza: Paech Kamionna.
 
Kłos Gałowo 4-0 GKS Kaźmierz 20 października, 15:00
Rzemieślnik Kwilcz 1-1 Tęcza Lulin 20 października, 14:00
Sokół Duszniki 0-1 Opał Lubosz 20 października, 15:00
Orzeł Łowyń 3-1 Warta Obrzycko 20 października, 15:00
Warta Międzychód 1-0 Warta Wartosław 19 października, 15:00

Kolejka 10 - 27 października

Pauza: Warta Wartosław.
 
Warta Obrzycko 0-2 Warta Międzychód 27 października, 14:00
Opał Lubosz 2-2 Orzeł Łowyń 27 października, 14:00
Tęcza Lulin 3-2 Sokół Duszniki 27 października, 14:00
GKS Kaźmierz 4-1 Rzemieślnik Kwilcz 27 października, 14:00
Paech Kamionna 0-5 Kłos Gałowo 27 października, 14:00

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Pauza: Kłos Gałowo.
 
Rzemieślnik Kwilcz 3-1 Paech Kamionna 3 listopada, 14:00
Sokół Duszniki 3-2 GKS Kaźmierz 3 listopada, 14:00
Orzeł Łowyń 1-2 Tęcza Lulin 3 listopada, 14:00
Warta Międzychód 3-4 Opał Lubosz 2 listopada, 14:00
Warta Wartosław 4-1 Warta Obrzycko 3 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 22-23 marca

Pauza: Warta Obrzycko.
 
Warta Wartosław 4-1 Opał Lubosz 23 marca, 15:00
Warta Międzychód 3-1 Tęcza Lulin 22 marca, 15:00
Orzeł Łowyń 2-4 GKS Kaźmierz 23 marca, 15:00
Sokół Duszniki 2-2 Paech Kamionna 23 marca, 15:00
Rzemieślnik Kwilcz 2-6 Kłos Gałowo 23 marca, 14:00

Kolejka 13 - 30 marca

Pauza: Rzemieślnik Kwilcz.
 
Kłos Gałowo 2-1 Sokół Duszniki 30 marca, 15:00
Paech Kamionna 1-0 Orzeł Łowyń 30 marca, 14:00
GKS Kaźmierz 1-2 Warta Międzychód 30 marca, 15:00
Tęcza Lulin 0-3 Warta Wartosław 30 marca, 15:00
Opał Lubosz 2-0 Warta Obrzycko 30 marca, 14:00

Kolejka 14 - 5-6 kwietnia

Pauza: Opał Lubosz.
 
Warta Obrzycko 1-4 Tęcza Lulin 6 kwietnia, 16:00
Warta Wartosław 0-3 GKS Kaźmierz 6 kwietnia, 15:00
Warta Międzychód 3-2 Paech Kamionna 5 kwietnia, 15:00
Orzeł Łowyń 0-4 Kłos Gałowo 6 kwietnia, 15:00
Sokół Duszniki 3-0 Rzemieślnik Kwilcz 6 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 13 kwietnia

Pauza: Sokół Duszniki.
 
Rzemieślnik Kwilcz 0-1 Orzeł Łowyń 13 kwietnia, 14:00
Kłos Gałowo 4-3 Warta Międzychód 13 kwietnia, 15:00
Paech Kamionna 1-2 Warta Wartosław 13 kwietnia, 14:00
GKS Kaźmierz 4-1 Warta Obrzycko 13 kwietnia, 15:00
Tęcza Lulin 2-1 Opał Lubosz 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 26-27 kwietnia

Pauza: Tęcza Lulin.
 
Opał Lubosz 3-1 GKS Kaźmierz 27 kwietnia, 14:00
Warta Obrzycko 5-2 Paech Kamionna 27 kwietnia, 16:00
Warta Wartosław 1-3 Kłos Gałowo 27 kwietnia, 15:00
Warta Międzychód 2-0 Rzemieślnik Kwilcz 26 kwietnia, 15:00
Orzeł Łowyń 1-1 Sokół Duszniki 27 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 4 maja

Pauza: Orzeł Łowyń.
 
Sokół Duszniki 2-1 Warta Międzychód 4 maja, 15:00
Rzemieślnik Kwilcz 1-2 Warta Wartosław 4 maja, 14:00
Kłos Gałowo 7-0 Warta Obrzycko 4 maja, 15:00
Paech Kamionna 1-1 Opał Lubosz 1 maja, 14:00
GKS Kaźmierz 3-0 Tęcza Lulin 4 maja, 15:00

Kolejka 18 - 10-11 maja

Pauza: GKS Kaźmierz.
 
Tęcza Lulin 0-2 Paech Kamionna 11 maja, 16:00
Opał Lubosz 1-4 Kłos Gałowo 11 maja, 14:00
Warta Obrzycko 2-2 Rzemieślnik Kwilcz 11 maja, 16:00
Warta Wartosław 1-1 Sokół Duszniki 11 maja, 15:00
Warta Międzychód 1-0 Orzeł Łowyń 10 maja, 15:00

Kolejka 19 - 18 maja

Pauza: Warta Międzychód.
 
Orzeł Łowyń 3-1 Warta Wartosław 18 maja, 15:00
Sokół Duszniki 7-1 Warta Obrzycko 18 maja, 15:00
Rzemieślnik Kwilcz 2-2 Opał Lubosz 18 maja, 14:00
Kłos Gałowo 0-3 Tęcza Lulin 18 maja, 15:00
(wo)
udział w grze nieuprawnionego zawodnika
Paech Kamionna 0-2 GKS Kaźmierz 18 maja, 14:00

Kolejka 20 - 25 maja

Pauza: Paech Kamionna.
 
GKS Kaźmierz 1-2 Kłos Gałowo 25 maja, 15:00
Tęcza Lulin 2-3 Rzemieślnik Kwilcz 25 maja, 16:00
Opał Lubosz 5-3 Sokół Duszniki 25 maja, 14:00
Warta Obrzycko 2-0 Orzeł Łowyń 25 maja, 16:00
Warta Wartosław 0-2 Warta Międzychód 25 maja, 15:00

Kolejka 21 - 1 czerwca

Pauza: Warta Wartosław.
 
Warta Międzychód 6-0 Warta Obrzycko 1 czerwca, 14:00
Orzeł Łowyń 3-3 Opał Lubosz 1 czerwca, 14:00
Sokół Duszniki 5-0 Tęcza Lulin 1 czerwca, 14:00
Rzemieślnik Kwilcz 0-2 GKS Kaźmierz 1 czerwca, 14:00
Kłos Gałowo 8-0 Paech Kamionna 1 czerwca, 14:00

Kolejka 22 - 8 czerwca

Pauza: Kłos Gałowo.
 
Paech Kamionna 0-1 Rzemieślnik Kwilcz 8 czerwca, 14:00
GKS Kaźmierz 1-3 Sokół Duszniki 8 czerwca, 14:00
Tęcza Lulin 3-1 Orzeł Łowyń 8 czerwca, 14:00
Opał Lubosz 2-7 Warta Międzychód 8 czerwca, 14:00
Warta Obrzycko 2-1 Warta Wartosław 8 czerwca, 14:00

Liga okręgowa 2002/2003 (Poznań)

Klasa A 2002/2003 (Poznań I)
Klasa A 2002/2003 (Poznań II)

Klasa B 2002/2003 (Poznań I)
Klasa B 2002/2003 (Poznań II)
Klasa B 2002/2003 (Poznań III)
Klasa B 2002/2003 (Poznań IV)
Klasa B 2002/2003 (Poznań V)
Klasa B 2002/2003 (Poznań VI)

Autor: Jarosław Janiak
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas