[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2002/2003, grupa: Poznań III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Las Puszczykowo 22 51 16 3 3 77-30 9 1 1 45-8 7 2 2 32-22
2.  Przemysław Poznań 22 46 14 4 4 71-29 8 1 2 48-15 6 3 2 23-14
3.  Wielkopolska Komorniki 22 43 13 4 5 70-31 8 1 2 30-14 5 3 3 40-17
4.  Lotnik-1997 Poznań 22 41 13 2 7 65-32 7 1 3 43-12 6 1 4 22-20 2 6 2 0 0 4-2
5.  Kasztelania Dominowo 22 41 13 2 7 61-40 7 2 2 37-18 6 0 5 24-22 2 0 0 0 2 2-4
6.  Orkan Błażejewko 22 37 11 4 7 66-38 6 2 3 39-13 5 2 4 27-25
7.  TS Skórzewo 22 36 11 3 8 61-52 7 2 2 40-23 4 1 6 21-29
8.  Orkan Manieczki 22 33 10 3 9 62-43 6 2 3 35-17 4 1 6 27-26
9.  Polonia Brodnica 22 26 8 2 12 60-63 4 1 6 34-29 4 1 6 26-34
10.  Orkan Jarosławiec 22 20 6 2 14 46-84 3 2 6 27-28 3 0 8 19-56
11.  Chemik 01 Poznań 22 6 2 0 20 31-111 1 0 10 21-45 1 0 10 10-66
12.  Odlew Poznań 22 1 0 1 21 11-128 0 0 11 6-54 0 1 10 5-74

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Las Puszczykowo    2-3 3-1 2-0 7-2 2-0 1-1 2-0 2-1 10-0 8-0 6-0 
 2 Przemysław Poznań0-1     3-2 3-2 2-0 2-2 3-0 6-1 3-6 10-0 6-1 10-0 
 3 Wielkopolska Komorniki1-3 0-2     4-0 2-1 4-3 3-0 2-1 4-0 5-3 5-1 0-0 
 4 Lotnik-1997 Poznań0-0 3-0 2-4     2-1 0-1 6-1 1-2 5-1 6-1 11-1 7-0 
 5 Kasztelania Dominowo4-3 3-3 0-0 1-2     2-1 2-1 3-2 3-5 8-0 4-0 7-1 
 6 Orkan Błażejewko2-3 1-1 2-1 1-1 2-3     0-1 2-1 7-2 6-0 12-0 4-0 
 7 TS Skórzewo2-3 0-3 3-3 4-2 3-1 2-2     6-3 4-3 3-1 7-2 6-0 
 8 Orkan Manieczki1-1 0-2 3-3 2-3 2-3 3-1 5-1     3-0 5-1 4-1 7-1 
 9 Polonia Brodnica7-2 1-1 0-3 0-3 1-2 4-5 5-4 1-4     2-4 3-0 10-1 
 10 Orkan Jarosławiec2-7 2-1 1-2 2-3 0-1 1-3 0-3 3-3 2-2     5-2 9-1 
 11 Chemik 01 Poznań3-5 1-3 0-9 1-2 1-3 3-4 3-5 0-3 1-4 0-6     8-1 
 12 Odlew Poznań0-4 1-4 0-12 0-4 0-7 2-5 1-4 0-7 0-2 1-3 1-2     

Kolejka 1 - 24-25 sierpnia

Lotnik-1997 Poznań 1-2 Orkan Manieczki
Orkan Jarosławiec 5-2 Chemik 01 Poznań
Polonia Brodnica 1-1 Przemysław Poznań
Orkan Błażejewko 2-3 Las Puszczykowo
Kasztelania Dominowo 2-1 TS Skórzewo
Wielkopolska Komorniki 0-0 Odlew Poznań

Kolejka 2 - 31 sierpnia-1 września

Orkan Manieczki 7-1 Odlew Poznań
TS Skórzewo 3-3 Wielkopolska Komorniki 5 września
Las Puszczykowo 7-2 Kasztelania Dominowo
Przemysław Poznań 2-2 Orkan Błażejewko
Chemik 01 Poznań 1-4 Polonia Brodnica
Lotnik-1997 Poznań 6-1 Orkan Jarosławiec

Kolejka 3 - 7-8 września

Orkan Jarosławiec 3-3 Orkan Manieczki
Polonia Brodnica 0-3 Lotnik-1997 Poznań
Orkan Błażejewko 12-0 Chemik 01 Poznań
Kasztelania Dominowo 3-3 Przemysław Poznań
Wielkopolska Komorniki 1-3 Las Puszczykowo
Odlew Poznań 1-4 TS Skórzewo

Kolejka 4 - 14-15 września

Orkan Manieczki 5-1 TS Skórzewo
Las Puszczykowo 6-0 Odlew Poznań
Przemysław Poznań 3-2 Wielkopolska Komorniki
Chemik 01 Poznań 1-3 Kasztelania Dominowo
Lotnik-1997 Poznań 0-1 Orkan Błażejewko
Orkan Jarosławiec 2-2 Polonia Brodnica

Kolejka 5 - 21-22 września

Polonia Brodnica 1-4 Orkan Manieczki
Orkan Błażejewko 6-0 Orkan Jarosławiec
Kasztelania Dominowo 1-2 Lotnik-1997 Poznań
Wielkopolska Komorniki 5-1 Chemik 01 Poznań
Odlew Poznań 1-4 Przemysław Poznań
TS Skórzewo 2-3 Las Puszczykowo

Kolejka 6 - 28-29 września

Orkan Manieczki 1-1 Las Puszczykowo
Przemysław Poznań 3-0 TS Skórzewo
Chemik 01 Poznań 8-1 Odlew Poznań
Lotnik-1997 Poznań 2-4 Wielkopolska Komorniki
Orkan Jarosławiec 0-1 Kasztelania Dominowo
Polonia Brodnica 4-5 Orkan Błażejewko

Kolejka 7 - 5-6 października

Orkan Błażejewko 2-1 Orkan Manieczki
Kasztelania Dominowo 3-5 Polonia Brodnica
Wielkopolska Komorniki 5-3 Orkan Jarosławiec
Odlew Poznań 0-4 Lotnik-1997 Poznań
TS Skórzewo 7-2 Chemik 01 Poznań
Las Puszczykowo 2-3 Przemysław Poznań

Kolejka 8 - 12-13 października

Orkan Manieczki 0-2 Przemysław Poznań
Chemik 01 Poznań 3-5 Las Puszczykowo
Lotnik-1997 Poznań 6-1 TS Skórzewo
Orkan Jarosławiec 9-1 Odlew Poznań
Polonia Brodnica 0-3 Wielkopolska Komorniki
Orkan Błażejewko 2-3 Kasztelania Dominowo

Kolejka 9 - 19-20 października

Kasztelania Dominowo 3-2 Orkan Manieczki
Wielkopolska Komorniki 4-3 Orkan Błażejewko
Odlew Poznań 0-2 Polonia Brodnica
TS Skórzewo 3-1 Orkan Jarosławiec
Las Puszczykowo 2-0 Lotnik-1997 Poznań
Przemysław Poznań 6-1 Chemik 01 Poznań

Kolejka 10 - 26-27 października

Orkan Manieczki 4-1 Chemik 01 Poznań
Lotnik-1997 Poznań 3-0 Przemysław Poznań
Orkan Jarosławiec 2-7 Las Puszczykowo
Polonia Brodnica 5-4 TS Skórzewo
Orkan Błażejewko 4-0 Odlew Poznań
Kasztelania Dominowo 0-0 Wielkopolska Komorniki

Kolejka 11 - 2-3 listopada

Wielkopolska Komorniki 2-1 Orkan Manieczki
Odlew Poznań 0-7 Kasztelania Dominowo
TS Skórzewo 2-2 Orkan Błażejewko
Las Puszczykowo 2-1 Polonia Brodnica
Przemysław Poznań 10-0 Orkan Jarosławiec
Chemik 01 Poznań 1-2 Lotnik-1997 Poznań

Kolejka 12 - 29-30 marca

Orkan Manieczki 2-3 Lotnik-1997 Poznań
Chemik 01 Poznań 0-6 Orkan Jarosławiec
Przemysław Poznań 3-6 Polonia Brodnica
Las Puszczykowo 2-0 Orkan Błażejewko
TS Skórzewo 3-1 Kasztelania Dominowo
Odlew Poznań 0-12 Wielkopolska Komorniki

Kolejka 13 - 6 kwietnia

Odlew Poznań 0-7 Orkan Manieczki
Wielkopolska Komorniki 3-0 TS Skórzewo
Kasztelania Dominowo 4-3 Las Puszczykowo
Orkan Błażejewko 1-1 Przemysław Poznań
Polonia Brodnica 3-0 Chemik 01 Poznań
Orkan Jarosławiec 2-3 Lotnik-1997 Poznań

Kolejka 14 - 12-13 kwietnia

Orkan Manieczki 5-1 Orkan Jarosławiec
Lotnik-1997 Poznań 5-1 Polonia Brodnica
Chemik 01 Poznań 3-4 Orkan Błażejewko
Przemysław Poznań 2-0 Kasztelania Dominowo
Las Puszczykowo 3-1 Wielkopolska Komorniki
TS Skórzewo 6-0 Odlew Poznań

Kolejka 15 - 26-27 kwietnia

TS Skórzewo 6-3 Orkan Manieczki
Odlew Poznań 0-4 Las Puszczykowo
Wielkopolska Komorniki 0-2 Przemysław Poznań
Kasztelania Dominowo 4-0 Chemik 01 Poznań
Orkan Błażejewko 1-1 Lotnik-1997 Poznań
Polonia Brodnica 2-4 Orkan Jarosławiec

Kolejka 16 - 3-4 maja

Orkan Manieczki 3-0 Polonia Brodnica
Orkan Jarosławiec 1-3 Orkan Błażejewko
Lotnik-1997 Poznań 2-1 Kasztelania Dominowo
Chemik 01 Poznań 0-9 Wielkopolska Komorniki
Przemysław Poznań 10-0 Odlew Poznań
Las Puszczykowo 1-1 TS Skórzewo

Kolejka 17 - 10-11 maja

Las Puszczykowo 2-0 Orkan Manieczki
TS Skórzewo 0-3 Przemysław Poznań
Odlew Poznań 1-2 Chemik 01 Poznań
Wielkopolska Komorniki 4-0 Lotnik-1997 Poznań
Kasztelania Dominowo 8-0 Orkan Jarosławiec
Orkan Błażejewko 7-2 Polonia Brodnica

Kolejka 18 - 17-18 maja

Orkan Manieczki 3-1 Orkan Błażejewko
Polonia Brodnica 1-2 Kasztelania Dominowo
Orkan Jarosławiec 1-2 Wielkopolska Komorniki
Lotnik-1997 Poznań 7-0 Odlew Poznań
Chemik 01 Poznań 3-5 TS Skórzewo
Przemysław Poznań 0-1 Las Puszczykowo

Kolejka 19 - 24-25 maja

Przemysław Poznań 6-1 Orkan Manieczki
Las Puszczykowo 8-0 Chemik 01 Poznań
TS Skórzewo 4-2 Lotnik-1997 Poznań
Odlew Poznań 1-3 Orkan Jarosławiec
Wielkopolska Komorniki 4-0 Polonia Brodnica
Kasztelania Dominowo 2-1 Orkan Błażejewko

Kolejka 20 - 1 czerwca

Orkan Manieczki 2-3 Kasztelania Dominowo
Orkan Błażejewko 2-1 Wielkopolska Komorniki
Polonia Brodnica 10-1 Odlew Poznań
Orkan Jarosławiec 0-3 TS Skórzewo
Lotnik-1997 Poznań 0-0 Las Puszczykowo
Chemik 01 Poznań 1-3 Przemysław Poznań

Kolejka 21 - 8 czerwca

Chemik 01 Poznań 0-3 Orkan Manieczki
Przemysław Poznań 3-2 Lotnik-1997 Poznań
Las Puszczykowo 10-0 Orkan Jarosławiec
TS Skórzewo 4-3 Polonia Brodnica
Odlew Poznań 2-5 Orkan Błażejewko
Wielkopolska Komorniki 2-1 Kasztelania Dominowo

Kolejka 22 - 15 czerwca

Orkan Manieczki 3-3 Wielkopolska Komorniki
Kasztelania Dominowo 7-1 Odlew Poznań
Orkan Błażejewko 0-1 TS Skórzewo
Polonia Brodnica 7-2 Las Puszczykowo
Orkan Jarosławiec 2-1 Przemysław Poznań
Lotnik-1997 Poznań 11-1 Chemik 01 Poznań

Klasa A 2002/2003 (Poznań I)
Klasa A 2002/2003 (Poznań II)
Klasa A 2002/2003 (Poznań III)

Klasa B 2002/2003 (Poznań I)
Klasa B 2002/2003 (Poznań II)
Klasa B 2002/2003 (Poznań IV)
Klasa B 2002/2003 (Poznań V)
Klasa B 2002/2003 (Poznań VI)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl
Link źródłowy: http://www.republika.pl/kasztelaniadominowo

 

Napisz do nas