[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2004/2005, grupa: Piotrków Trybunalski I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lechia Tomaszów Mazowiecki 22 56 18 2 2 65-17 10 0 1 39-6 8 2 1 26-11
2.  LKS Żarnów 22 47 15 2 5 79-31 9 2 0 50-9 6 0 5 29-22
3.  Polonia Rokiciny 22 44 14 2 6 44-34 9 1 1 28-12 5 1 5 16-22
4.  LKS Lubochnia 22 37 11 4 7 43-31 6 2 3 27-21 5 2 4 16-10
5.  LKS Sławno 22 35 9 8 5 46-36 7 2 2 26-13 2 6 3 20-23 2 3 1 0 1 3-3
6.  Sparta Ostrów 22 35 11 2 9 50-45 7 1 3 30-20 4 1 6 20-25 2 3 1 0 1 3-3
7.  Relax Czerniewice 22 33 10 3 9 40-40 7 3 1 21-12 3 0 8 19-28
8.  KS Poświętne 22 22 7 1 14 32-42 5 1 5 22-19 2 0 9 10-23 2 6 2 0 0 5-1
9.  Polonia Piotrków Trybunalski 22 22 7 1 14 26-60 4 1 6 14-24 3 0 8 12-36 2 0 0 0 2 1-5
10.  LKS Radzice 22 19 6 1 15 38-68 5 0 6 21-23 1 1 9 17-45
11.  LKS Będków 22 17 4 5 13 35-61 3 2 6 23-26 1 3 7 12-35
12.  LKS Białaczów 22 12 3 3 16 31-64 1 2 8 14-29 2 1 8 17-35

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki    4-1 3-0 1-0 4-0 4-2 0-2 2-0 5-0 4-1 4-0 8-0 
 2 LKS Żarnów2-1     8-0 0-0 3-3 5-0 5-1 4-0 3-1 7-1 7-0 6-2 
 3 Polonia Rokiciny0-3 3-1     2-1 2-2 4-0 2-1 4-1 3-1 4-1 2-0 2-1 
 4 LKS Lubochnia1-1 5-2 2-3     2-2 3-1 3-2 4-3 2-3 1-2 3-2 1-0 
 5 LKS Sławno3-3 1-0 1-1 3-4     2-0 1-0 1-0 1-2 4-0 6-1 3-2 
 6 Sparta Ostrów0-3 2-3 2-1 0-1 3-1     5-4 1-0 6-0* 7-6 1-1 3-0 
 7 Relax Czerniewice1-2 1-0 2-0 0-0 3-3 3-2     2-1 2-1 4-1 1-1 2-1 
 8 KS Poświętne0-1 1-4 0-3 2-1 3-1 1-3 2-0     4-1 6-1 1-2 2-2 
 9 Polonia Piotrków Trybunalski0-2 1-5 0-3 2-1 1-1 0-4 4-2 0-1     1-0 2-1 3-4 
 10 LKS Radzice2-3 0-4 2-1 0-3* 1-4 0-2 1-2 1-0 6-1     6-2 2-1 
 11 LKS Będków1-2 2-4 2-3 0-2 0-0 2-5 4-3 3-1 4-0* 2-2     3-4 
 12 LKS Białaczów1-5 2-5 0-1 0-3 1-3 1-1 1-2 1-3 0-2 5-2 2-2     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Polonia Piotrków Trybunalski 2-1 LKS Będków
Sparta Ostrów 7-6 LKS Radzice
LKS Lubochnia 2-2 LKS Sławno
Polonia Rokiciny 3-1 LKS Żarnów
Lechia Tomaszów Mazowiecki 8-0 LKS Białaczów
KS Poświętne 2-0 Relax Czerniewice

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

LKS Będków 4-3 Relax Czerniewice
LKS Białaczów 1-3 KS Poświętne
LKS Żarnów 2-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
LKS Sławno 1-1 Polonia Rokiciny
LKS Radzice 0-3 LKS Lubochnia
(wo)
na boisku 5-2
Polonia Piotrków Trybunalski 0-4 Sparta Ostrów

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Sparta Ostrów 1-1 LKS Będków
LKS Lubochnia 2-3 Polonia Piotrków Trybunalski
Polonia Rokiciny 4-1 LKS Radzice
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-0 LKS Sławno
KS Poświętne 1-4 LKS Żarnów
Relax Czerniewice 2-1 LKS Białaczów

Kolejka 4 - 4-5 września

LKS Będków 3-4 LKS Białaczów
LKS Żarnów 5-1 Relax Czerniewice
LKS Sławno 1-0 KS Poświętne
LKS Radzice 2-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Polonia Piotrków Trybunalski 0-3 Polonia Rokiciny
Sparta Ostrów 0-1 LKS Lubochnia

Kolejka 5 - 11-12 września

LKS Lubochnia 3-2 LKS Będków
Polonia Rokiciny 4-0 Sparta Ostrów
Lechia Tomaszów Mazowiecki 5-0 Polonia Piotrków Trybunalski
KS Poświętne 6-1 LKS Radzice
Relax Czerniewice 3-3 LKS Sławno
LKS Białaczów 2-5 LKS Żarnów

Kolejka 6 - 18-19 września

LKS Będków 2-4 LKS Żarnów
LKS Sławno 3-2 LKS Białaczów
LKS Radzice 1-2 Relax Czerniewice
Polonia Piotrków Trybunalski 0-1 KS Poświętne
Sparta Ostrów 0-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki
LKS Lubochnia 2-3 Polonia Rokiciny

Kolejka 7 - 25-26 września

Polonia Rokiciny 2-0 LKS Będków
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-0 LKS Lubochnia
KS Poświętne 1-3 Sparta Ostrów
Relax Czerniewice 2-1 Polonia Piotrków Trybunalski
LKS Białaczów 5-2 LKS Radzice
LKS Żarnów 3-3 LKS Sławno

Kolejka 8 - 2-3 października

LKS Będków 0-0 LKS Sławno
LKS Radzice 0-4 LKS Żarnów
Polonia Piotrków Trybunalski 3-4 LKS Białaczów
Sparta Ostrów 5-4 Relax Czerniewice
LKS Lubochnia 4-3 KS Poświętne
Polonia Rokiciny 0-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 9 - 9-10 października

Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-0 LKS Będków
KS Poświętne 0-3 Polonia Rokiciny
Relax Czerniewice 0-0 LKS Lubochnia
LKS Białaczów 1-1 Sparta Ostrów
LKS Żarnów 3-1 Polonia Piotrków Trybunalski
LKS Sławno 4-0 LKS Radzice

Kolejka 10 - 16-17 października

LKS Będków 2-2 LKS Radzice
Polonia Piotrków Trybunalski 1-1 LKS Sławno
Sparta Ostrów 2-3 LKS Żarnów
LKS Lubochnia 1-0 LKS Białaczów
Polonia Rokiciny 2-1 Relax Czerniewice
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-0 KS Poświętne

Kolejka 11 - 23-24 października

KS Poświętne 1-2 LKS Będków
Relax Czerniewice 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
LKS Białaczów 0-1 Polonia Rokiciny
LKS Żarnów 0-0 LKS Lubochnia
LKS Sławno 2-0 Sparta Ostrów
LKS Radzice 6-1 Polonia Piotrków Trybunalski

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

LKS Będków 4-0 Polonia Piotrków Trybunalski
(wo)
na boisku 4-4
LKS Radzice 0-2 Sparta Ostrów 20 kwietnia
przełożony
LKS Sławno 3-4 LKS Lubochnia 20 kwietnia
przełożony
LKS Żarnów 8-0 Polonia Rokiciny 30 kwietnia
przełożony
LKS Białaczów 1-5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 30 kwietnia
przełożony
Relax Czerniewice 2-1 KS Poświętne 20 kwietnia
przełożony

Kolejka 13 - 9 kwietnia

Relax Czerniewice 1-1 LKS Będków
KS Poświętne 2-2 LKS Białaczów
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-1 LKS Żarnów
Polonia Rokiciny 2-2 LKS Sławno
LKS Lubochnia 1-2 LKS Radzice
Sparta Ostrów 6-0 Polonia Piotrków Trybunalski
(wo)
na boisku 6-2

Kolejka 14 - 16 kwietnia

LKS Będków 2-5 Sparta Ostrów
Polonia Piotrków Trybunalski 2-1 LKS Lubochnia
LKS Radzice 2-1 Polonia Rokiciny
LKS Sławno 3-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki
LKS Żarnów 4-0 KS Poświętne
LKS Białaczów 1-2 Relax Czerniewice

Kolejka 15 - 23-24 kwietnia

LKS Białaczów 2-2 LKS Będków
Relax Czerniewice 1-0 LKS Żarnów
KS Poświętne 3-1 LKS Sławno
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-1 LKS Radzice
Polonia Rokiciny 3-1 Polonia Piotrków Trybunalski
LKS Lubochnia 3-1 Sparta Ostrów

Kolejka 16 - 26 marca

LKS Będków 0-2 LKS Lubochnia
Sparta Ostrów 2-1 Polonia Rokiciny
Polonia Piotrków Trybunalski 0-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
LKS Radzice 1-0 KS Poświętne
LKS Sławno 1-0 Relax Czerniewice
LKS Żarnów 6-2 LKS Białaczów

Kolejka 17 - 3 maja

LKS Żarnów 7-0 LKS Będków
LKS Białaczów 1-3 LKS Sławno
Relax Czerniewice 4-1 LKS Radzice
KS Poświętne 4-1 Polonia Piotrków Trybunalski
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-2 Sparta Ostrów
Polonia Rokiciny 2-1 LKS Lubochnia

Kolejka 18 - 7-8 maja

LKS Będków 2-3 Polonia Rokiciny
LKS Lubochnia 1-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Sparta Ostrów 1-0 KS Poświętne
Polonia Piotrków Trybunalski 4-2 Relax Czerniewice
LKS Radzice 2-1 LKS Białaczów
LKS Sławno 1-0 LKS Żarnów

Kolejka 19 - 14-15 maja

LKS Sławno 6-1 LKS Będków
LKS Żarnów 7-1 LKS Radzice
LKS Białaczów 0-2 Polonia Piotrków Trybunalski
Relax Czerniewice 3-2 Sparta Ostrów
KS Poświętne 2-1 LKS Lubochnia
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-0 Polonia Rokiciny

Kolejka 20 - 21-22 maja

LKS Będków 1-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Polonia Rokiciny 4-1 KS Poświętne
LKS Lubochnia 3-2 Relax Czerniewice
Sparta Ostrów 3-0 LKS Białaczów
Polonia Piotrków Trybunalski 1-5 LKS Żarnów
LKS Radzice 1-4 LKS Sławno

Kolejka 21 - 29 maja

LKS Radzice 6-2 LKS Będków
LKS Sławno 1-2 Polonia Piotrków Trybunalski
LKS Żarnów 5-0 Sparta Ostrów
LKS Białaczów 0-3 LKS Lubochnia
Relax Czerniewice 2-0 Polonia Rokiciny
KS Poświętne 0-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki

Kolejka 22 - 5 czerwca

LKS Będków 3-1 KS Poświętne
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-2 Relax Czerniewice
Polonia Rokiciny 2-1 LKS Białaczów
LKS Lubochnia 5-2 LKS Żarnów
Sparta Ostrów 3-1 LKS Sławno
Polonia Piotrków Trybunalski 1-0 LKS Radzice

Klasa okręgowa 2004/2005 (Piotrków Trybunalski)

Klasa A 2004/2005 (Piotrków Trybunalski II)

Klasa B 2004/2005 (Piotrków Trybunalski I)
Klasa B 2004/2005 (Piotrków Trybunalski II)
Klasa B 2004/2005 (Piotrków Trybunalski III)

Autor: Łukasz Czuku
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas