[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2004/2005, grupa: Piotrków Trybunalski II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Omega II Kleszczów 22 45 15 0 7 42-24 9 0 2 24-10 6 0 5 18-14
2.  GUKS Gorzkowice 22 44 13 5 4 53-16 7 2 2 28-10 6 3 2 25-6 2 4 1 1 0 6-3
3.  Start Niechcice 22 44 13 5 4 39-23 5 4 2 15-8 8 1 2 24-15 2 1 0 1 1 3-6
4.  Świt Kamieńsk 22 40 13 1 8 52-26 7 1 3 31-10 6 0 5 21-16
5.  Zjednoczeni Bełchatów 22 36 11 3 8 44-36 8 1 2 25-12 3 2 6 19-24 4 7 2 1 1 10-8
6.  Victoria Żytno 22 36 10 6 6 39-32 6 3 2 21-11 4 3 4 18-21 4 5 1 2 1 9-10
7.  Czarni Rozprza 22 36 10 6 6 38-28 6 2 3 21-13 4 4 3 17-15 4 3 0 3 1 5-6
8.  Astoria Szczerców 22 24 7 3 12 32-37 4 1 6 17-12 3 2 6 15-25
9.  VIS Gidle 22 22 6 4 12 25-46 4 2 5 19-20 2 2 7 6-26
10.  Piotrcovia Piotrków Trybunalski 22 21 6 3 13 36-65 4 2 5 25-29 2 1 8 11-36
11.  Alma Grocholice (Bełchatów) 22 16 4 4 14 24-45 3 2 6 17-21 1 2 8 7-24
12.  Ruch Chrzanowice 22 10 2 4 16 22-68 2 2 7 15-32 0 2 9 7-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Omega II Kleszczów    2-1 1-3 4-1 2-1 1-0 0-1 4-1 1-0 4-1 3-1 2-0 
 2 GUKS Gorzkowice1-0     5-2 2-0 2-2 1-2 1-1 2-0 3-0 1-3 6-0 4-0 
 3 Start Niechcice0-2 1-1     2-1 2-0 1-1 1-1 3-0 0-1 2-0 2-0 1-1 
 4 Świt Kamieńsk3-0 1-2 0-1     4-0 5-2 4-2 0-1 7-0 1-1 2-1 4-0 
 5 Zjednoczeni Bełchatów1-5 0-0 4-2 2-1     5-2 2-1 3-0 0-1 3-0 2-0 3-0 
 6 Victoria Żytno0-1 0-0 1-1 2-1 4-2     2-2 2-0 4-1 3-0 1-2 2-1 
 7 Czarni Rozprza0-2 2-1 2-4 0-1 1-1 1-1     2-0 3-1 4-1 2-0 4-1 
 8 Astoria Szczerców3-0 0-1 1-2 3-4 4-0 0-1 0-1     3-1 0-1 2-0 1-1 
 9 VIS Gidle0-2 0-1 0-1 0-2 2-1 1-3 4-2 2-2     3-2 2-2 5-2 
 10 Piotrcovia Piotrków Trybunalski3-1 0-7 0-4 0-3* 1-3 4-1 1-3 5-5 4-0     1-1 6-1 
 11 Alma Grocholice (Bełchatów)2-0 0-2 0-2 0-5 2-4 1-4 0-0 1-2 0-0 7-2     4-0 
 12 Ruch Chrzanowice1-5 0-9 1-2 1-2 0-5 1-1 0-3 1-4 1-1 8-0 1-0     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-3 Zjednoczeni Bełchatów
Omega II Kleszczów 1-0 Victoria Żytno
Alma Grocholice (Bełchatów) 0-5 Świt Kamieńsk
Start Niechcice 1-1 Ruch Chrzanowice
VIS Gidle 0-1 GUKS Gorzkowice
Astoria Szczerców 0-1 Czarni Rozprza

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Zjednoczeni Bełchatów 2-1 Czarni Rozprza
GUKS Gorzkowice 2-0 Astoria Szczerców
Ruch Chrzanowice 1-1 VIS Gidle
Świt Kamieńsk 0-1 Start Niechcice
Victoria Żytno 1-2 Alma Grocholice (Bełchatów)
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3-1 Omega II Kleszczów

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Omega II Kleszczów 2-1 Zjednoczeni Bełchatów
Alma Grocholice (Bełchatów) 7-2 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Start Niechcice 1-1 Victoria Żytno
VIS Gidle 0-2 Świt Kamieńsk
Astoria Szczerców 1-1 Ruch Chrzanowice
Czarni Rozprza 2-1 GUKS Gorzkowice

Kolejka 4 - 4-5 września

Zjednoczeni Bełchatów 0-0 GUKS Gorzkowice
Ruch Chrzanowice 0-3 Czarni Rozprza
Świt Kamieńsk 0-1 Astoria Szczerców
Victoria Żytno 4-1 VIS Gidle
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-4 Start Niechcice
Omega II Kleszczów 3-1 Alma Grocholice (Bełchatów)

Kolejka 5 - 11-12 września

Alma Grocholice (Bełchatów) 2-4 Zjednoczeni Bełchatów
Start Niechcice 0-2 Omega II Kleszczów
VIS Gidle 3-2 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Astoria Szczerców 0-1 Victoria Żytno
Czarni Rozprza 0-1 Świt Kamieńsk
GUKS Gorzkowice 4-0 Ruch Chrzanowice

Kolejka 6 - 18-19 września

Zjednoczeni Bełchatów 3-0 Ruch Chrzanowice
Świt Kamieńsk 1-2 GUKS Gorzkowice
Victoria Żytno 2-2 Czarni Rozprza
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 5-5 Astoria Szczerców
Omega II Kleszczów 1-0 VIS Gidle
Alma Grocholice (Bełchatów) 0-2 Start Niechcice

Kolejka 7 - 25-26 września

Start Niechcice 2-0 Zjednoczeni Bełchatów
VIS Gidle 2-2 Alma Grocholice (Bełchatów)
Astoria Szczerców 3-0 Omega II Kleszczów
Czarni Rozprza 4-1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
GUKS Gorzkowice 1-2 Victoria Żytno
Ruch Chrzanowice 1-2 Świt Kamieńsk

Kolejka 8 - 2-3 października

Zjednoczeni Bełchatów 2-1 Świt Kamieńsk
Victoria Żytno 2-1 Ruch Chrzanowice
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-7 GUKS Gorzkowice
Omega II Kleszczów 0-1 Czarni Rozprza
Alma Grocholice (Bełchatów) 1-2 Astoria Szczerców
Start Niechcice 0-1 VIS Gidle

Kolejka 9 - 9-10 października

VIS Gidle 2-1 Zjednoczeni Bełchatów
Astoria Szczerców 1-2 Start Niechcice
Czarni Rozprza 2-0 Alma Grocholice (Bełchatów)
GUKS Gorzkowice 1-0 Omega II Kleszczów
Ruch Chrzanowice 8-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Świt Kamieńsk 5-2 Victoria Żytno

Kolejka 10 - 16-17 października

Zjednoczeni Bełchatów 5-2 Victoria Żytno
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-3 Świt Kamieńsk
(wo)
Omega II Kleszczów 2-0 Ruch Chrzanowice
Alma Grocholice (Bełchatów) 0-2 GUKS Gorzkowice
Start Niechcice 1-1 Czarni Rozprza
VIS Gidle 2-2 Astoria Szczerców

Kolejka 11 - 23-24 października

Astoria Szczerców 4-0 Zjednoczeni Bełchatów
Czarni Rozprza 3-1 VIS Gidle
GUKS Gorzkowice 5-2 Start Niechcice
Ruch Chrzanowice 1-0 Alma Grocholice (Bełchatów)
Świt Kamieńsk 3-0 Omega II Kleszczów
Victoria Żytno 3-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Zjednoczeni Bełchatów 3-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Victoria Żytno 0-1 Omega II Kleszczów 20 kwietnia
przełożony
Świt Kamieńsk 2-1 Alma Grocholice (Bełchatów)
Ruch Chrzanowice 1-2 Start Niechcice 20 kwietnia
przełożony
GUKS Gorzkowice 3-0 VIS Gidle
Czarni Rozprza 2-0 Astoria Szczerców

Kolejka 13 - 9 kwietnia

Czarni Rozprza 1-1 Zjednoczeni Bełchatów
Astoria Szczerców 0-1 GUKS Gorzkowice
VIS Gidle 5-2 Ruch Chrzanowice
Start Niechcice 2-1 Świt Kamieńsk
Alma Grocholice (Bełchatów) 1-4 Victoria Żytno
Omega II Kleszczów 4-1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski

Kolejka 14 - 16 kwietnia

Zjednoczeni Bełchatów 1-5 Omega II Kleszczów
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-1 Alma Grocholice (Bełchatów)
Victoria Żytno 1-1 Start Niechcice
Świt Kamieńsk 7-0 VIS Gidle
Ruch Chrzanowice 1-4 Astoria Szczerców
GUKS Gorzkowice 1-1 Czarni Rozprza

Kolejka 15 - 23-24 kwietnia

GUKS Gorzkowice 2-2 Zjednoczeni Bełchatów
Czarni Rozprza 4-1 Ruch Chrzanowice
Astoria Szczerców 3-4 Świt Kamieńsk
VIS Gidle 1-3 Victoria Żytno
Start Niechcice 2-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Alma Grocholice (Bełchatów) 2-0 Omega II Kleszczów

Kolejka 16 - 26 marca

Zjednoczeni Bełchatów 2-0 Alma Grocholice (Bełchatów)
Omega II Kleszczów 1-3 Start Niechcice
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 4-0 VIS Gidle
Victoria Żytno 2-0 Astoria Szczerców
Świt Kamieńsk 4-2 Czarni Rozprza
Ruch Chrzanowice 0-9 GUKS Gorzkowice

Kolejka 17 - 3 maja

Ruch Chrzanowice 0-5 Zjednoczeni Bełchatów
GUKS Gorzkowice 2-0 Świt Kamieńsk
Czarni Rozprza 1-1 Victoria Żytno
Astoria Szczerców 0-1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
VIS Gidle 0-2 Omega II Kleszczów
Start Niechcice 2-0 Alma Grocholice (Bełchatów)

Kolejka 18 - 7-8 maja

Zjednoczeni Bełchatów 4-2 Start Niechcice
Alma Grocholice (Bełchatów) 0-0 VIS Gidle
Omega II Kleszczów 4-1 Astoria Szczerców
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-3 Czarni Rozprza
Victoria Żytno 0-0 GUKS Gorzkowice 25 maja, 17:30
Świt Kamieńsk 4-0 Ruch Chrzanowice

Kolejka 19 - 14-15 maja

Świt Kamieńsk 4-0 Zjednoczeni Bełchatów
Ruch Chrzanowice 1-1 Victoria Żytno
GUKS Gorzkowice 1-3 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Czarni Rozprza 0-2 Omega II Kleszczów
Astoria Szczerców 2-0 Alma Grocholice (Bełchatów)
VIS Gidle 0-1 Start Niechcice

Kolejka 20 - 21-22 maja

Zjednoczeni Bełchatów 0-1 VIS Gidle
Start Niechcice 3-0 Astoria Szczerców
Alma Grocholice (Bełchatów) 0-0 Czarni Rozprza
Omega II Kleszczów 2-1 GUKS Gorzkowice
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 6-1 Ruch Chrzanowice
Victoria Żytno 2-1 Świt Kamieńsk

Kolejka 21 - 29 maja

Victoria Żytno 4-2 Zjednoczeni Bełchatów
Świt Kamieńsk 1-1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Ruch Chrzanowice 1-5 Omega II Kleszczów
GUKS Gorzkowice 6-0 Alma Grocholice (Bełchatów)
Czarni Rozprza 2-4 Start Niechcice
Astoria Szczerców 3-1 VIS Gidle

Kolejka 22 - 5 czerwca

Zjednoczeni Bełchatów 3-0 Astoria Szczerców
VIS Gidle 4-2 Czarni Rozprza
Start Niechcice 1-1 GUKS Gorzkowice
Alma Grocholice (Bełchatów) 4-0 Ruch Chrzanowice
Omega II Kleszczów 4-1 Świt Kamieńsk
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 4-1 Victoria Żytno

Klasa okręgowa 2004/2005 (Piotrków Trybunalski)

Klasa A 2004/2005 (Piotrków Trybunalski I)

Autor: Łukasz Czuku
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas