[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2004/2005, grupa: Małopolski ZPN - Kraków

I runda - 8 sierpnia
Do gry przystępują kluby z Klasy A, Klasy B i Klasy C.
W razie remisu po 90 minutach gry, nie ma dogrywki tylko od razu rzuty karne.

Potok Więckowice 3-8 Bibiczanka Bibice
Orlęta Rudawa 2-4 Wisła Rząska
Wielmożanka Wielmoża 1-3 Błękitni Modlnica
Nidzica Słaboszów 0-6 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Dragon Szczyglice 3-2 Bronowianka Kraków
Prądnik Sułoszowa 2-3 Zieleńczanka Zielonki
Wisła II Rząska 1-1 Tonianka Tonie (Kraków)
k. 2-3
Bronowicki KS Kraków 2-2 JKS Zelków
k. 4-2
Czarni 03 Grzegorzowice 0-4 LKS Niedźwiedź
Galicja Raciborowice 1-1 Grębałowianka Kraków
k. 5-6
Jastrzębiec Książ Wielki 0-11 Spartak Wielkanoc-Gołcza
Słomniczanka II Słomniki 6-0 Partyzant Dojazdów
Sankowia Sanka 1-5 Lotnik Kryspinów
Płomień Kostrze (Kraków) 2-6 Nadwiślan Kraków
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 6-1 Liszczanka Liszki
Grom Kraków 1-15 Armatura Kraków
Grzegórzecki KS Kraków 1-4 KS Borek (Kraków)
Podgórze Kraków 2-0 Garbarnia II Kraków
błędny wynik (Garbarnia II awansowała) - 0-2 lub walkower?
KS Tyniec (Kraków) 3-0 Dąbski KS Kraków
(wo)
Victoria Kraków 4-3 Bronowianka II Kraków
Gwiazda Brzegi 1-3 Płaszowianka Kraków
Kosynierzy Łuczyce 4-1 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Iskra Czułów 0-0 Wiślanie Jaśkowice
k. 7-8
Cedronka Wola Radziszowska 3-1 Pozowianka Pozowice
Naprzód Ochmanów 1-7 Prokocim Kraków
Niegoszowianka Niegoszowice 5-1 Wisła Jeziorzany
Legion Pierzchów 1-1 Wolni Kłaj
k. 4-3
Iskra Zakrzów 3-3 Zjednoczeni Branice (Kraków)
k. 4-5
Targowianka Targowisko 1-5 Piłkarz Podłęże
Rogowianka Wolica (Kraków) 0-8 LKS Śledziejowice
Płomień Kościelec 2-2 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
k. 1-3
TS Węgrzce 1-4 Wiarusy Igołomia
KS Rybitwy (Kraków) 1-2 Wisła Niepołomice
Pogoń Opatkowice 5-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko
Promień Zakrzowiec 3-3 Concordia Pawlikowice
k. 3-2
Iskra Brzączowice 2-3 KS Rożnowa
Sparta Winiary 1-1 Strażak Kokotów
k. 1-4
Rokita Kornatka 3-0 Garbarnia Kraków (oldboje)
(wo)
LZS Czarnochowice 1-3 Gdovia Gdów
Orzeł Myślenice 1-7 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Wieliczanka Wieliczka 1-3 Jordan Sum Zakliczyn
Zryw Szarów 3-0 Czarni Staniątki
Rzozovia Rzozów 0-6 LKS Mogilany
Clavia Świątniki Górne 0-3 LKS Libertów
Sokół Chorągwica 1-2 Raba Dobczyce
Dziecanovia Dziekanowice 0-7 Skalnik Trzemeśnia
Gajowianka Gaj 1-3 Pasternik Ochojno
błędny wynik (Gajowianka awansowała) - 3-1 lub walkower?
Iskra Głogoczów - Trzebol Wielkie Drogi
wynik nieznany - awans Trzebola
Prądniczanka II Kraków 1-1 Krakus Swoszowice (Kraków)
k. 3-4
Staw Polanka 1-1 Tempo Rzeszotary
k. 4-2
Wilga Koźmice Wielkie 1-1 Zielonka Wrząsowice
k. 5-4
Bor Borzęta - Pcimianka Pcim
rozegrany w innym terminie, wynik nieznany - awans Pcimianki
TKKF Kliny (Kraków) 0-4 Górnik II Wieliczka
Zagaje Gdów 1-3 Grodzisko Raciechowice
Tramwaj II Kraków 7-2 Sęp Droginia

II runda - 1 września
KS Borek (Kraków) - wolny los.

Pogoń Opatkowice 2-2 LKS Niedźwiedź
k. 5-3
Kosynierzy Łuczyce 2-2 Grębałowianka Kraków
k. 5-4
Cedronka Wola Radziszowska 1-0 Wiślanie Jaśkowice
Tramwaj II Kraków 1-1 Grodzisko Raciechowice
k. 4-1
Wisła Rząska 2-2 Garbarnia II Kraków
k. 2-4
Piłkarz Podłęże 3-1 Gdovia Gdów
Słomniczanka II Słomniki 1-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka
KS Tyniec (Kraków) 4-2 Zieleńczanka Zielonki
Niegoszowianka Niegoszowice 4-2 Tonianka Tonie (Kraków)
Legion Pierzchów 2-2 Wisła Niepołomice
k. 4-1
Spartak Wielkanoc-Gołcza 1-2 Płaszowianka Kraków
Skalnik Trzemeśnia 3-0 Prokocim Kraków
Krakus Swoszowice (Kraków) 5-4 Promień Zakrzowiec
Pcimianka Pcim 1-0 Górnik II Wieliczka
KS Rożnowa 1-4 Raba Dobczyce
Lotnik Kryspinów 1-4 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Trzebol Wielkie Drogi 1-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
k. 5-4
LKS Libertów 3-0 Nadwiślan Kraków
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Armatura Kraków 1-0 Błękitni Modlnica
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 3-2 Bibiczanka Bibice
Zryw Szarów 1-3 Wiarusy Igołomia
Rokita Kornatka 2-7 LKS Śledziejowice
Gajowianka Gaj 0-5 LKS Mogilany
Bronowicki KS Kraków 1-6 Dragon Szczyglice
Staw Polanka 2-1 Strażak Kokotów
Wilga Koźmice Wielkie 0-2 Jordan Sum Zakliczyn
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 2-1 Victoria Kraków

III runda - 22 września

Pogoń Opatkowice 7-2 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Kosynierzy Łuczyce 2-4 Garbarnia II Kraków
Cedronka Wola Radziszowska 3-2 Skalnik Trzemeśnia
Tramwaj II Kraków 3-2 Pcimianka Pcim
Słomniczanka II Słomniki 1-0 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
KS Tyniec (Kraków) 5-3 Trzebol Wielkie Drogi
Niegoszowianka Niegoszowice 3-3 Płaszowianka Kraków
k. 4-5
Staw Polanka 2-3 Raba Dobczyce
Dragon Szczyglice 10-1 Krakus Swoszowice (Kraków)
Legion Pierzchów 2-1 Piłkarz Podłęże
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 2-3 Wiarusy Igołomia
Jordan Sum Zakliczyn 3-1 Armatura Kraków
LKS Mogilany 1-4 KS Borek (Kraków)
LKS Śledziejowice 6-0 LKS Libertów

IV runda - 13 października
Do gry przystąpili IV-ligowcy: Clepardia Kraków, Cracovia II, Dalin Myślenice, Garbarnia Kraków, Karpaty Siepraw, Orzeł Piaski Wielkie (Kraków), Pogoń Miechów, Proszowianka Proszowice, Puszcza Niepołomice, Słomniczanka Słomniki oraz V-ligowcy: Bieżanowianka Kraków, Gościbia Sułkowice, Iskra Krzęcin, Płomień Jerzmanowice, Pogoń Skotniki (Kraków), Prądniczanka Kraków, Radziszowianka Radziszów, Skawinka Skawina, Szreniawa Koszyce, Świt Krzeszowice, Tramwaj Kraków, Wawel Kraków, Węgrzcanka Węgrzce Wielkie, Wieczysta Kraków, Wróblowianka Wróblowice (Kraków), Zwierzyniecki KS Kraków.

Płomień Jerzmanowice 2-2 Pogoń Miechów
k. 4-2
Pogoń Opatkowice 0-0 Szreniawa Koszyce
k. 5-4
Wawel Kraków 2-1 Clepardia Kraków
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-2 Garbarnia Kraków
Raba Dobczyce 4-3 Gościbia Sułkowice
Zwierzyniecki KS Kraków 3-0 Słomniczanka Słomniki
Cedronka Wola Radziszowska 2-0 Iskra Krzęcin
Dragon Szczyglice 5-4 Świt Krzeszowice
Wiarusy Igołomia 1-1 Proszowianka Proszowice
k. 3-5
Radziszowianka Radziszów 5-5 Dalin Myślenice
k. 5-6
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0-6 Puszcza Niepołomice
Legion Pierzchów 1-0 Bieżanowianka Kraków
KS Borek (Kraków) 0-2 Cracovia II
Garbarnia II Kraków 3-1 Wieczysta Kraków
Tramwaj II Kraków 2-1 Pogoń Skotniki (Kraków)
Słomniczanka II Słomniki 2-6 Prądniczanka Kraków
KS Tyniec (Kraków) 2-2 Skawinka Skawina
k. 0-2
Płaszowianka Kraków 1-1 Tramwaj Kraków
k. 1-4
LKS Śledziejowice 0-4 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Jordan Sum Zakliczyn 1-1 Karpaty Siepraw
k. 4-5

V runda - 14 listopada
Karpaty Siepraw, Garbarnia Kraków, Tramwaj Kraków i Płomień Jerzmanowice - wolny los.

Pogoń Opatkowice 1-5 Proszowianka Proszowice
Cedronka Wola Radziszowska 4-1 Skawinka Skawina
Dragon Szczyglice 2-1 Wawel Kraków
Legion Pierzchów 0-4 Puszcza Niepołomice
Tramwaj II Kraków 3-1 Prądniczanka Kraków 3 listopada
Raba Dobczyce 2-9 Dalin Myślenice
Garbarnia II Kraków 1-1 Cracovia II
k. 7-8
Zwierzyniecki KS Kraków 3-4 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)

1/8 finału - 20-21 listopada
Do gry przystąpili III-ligowcy: Górnik Wieliczka, Hutnik Kraków, Kmita Zabierzów i Wisła II Kraków.
W poprzednich terminach mecze się nie odbyły ze względu na złe warunki atmosferyczne.

Proszowianka Proszowice 2-7 Hutnik Kraków 11 maja
Wołczyk 26, Jarzmik 63 - Dutka 16, 28, Fudali 51 (s), Kołodziej 67, 82, Jarosz 84, Kępa 85
Tramwaj II Kraków 3-0 Garbarnia Kraków
(wo)
Rusoń 33, Lipecki 53, 54, Janowski 76, Para 77
udział nieuprawnionych zawodników w drużynie gości - na boisku 0-5
Cracovia II 5-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 27 kwietnia
Tatara 7, 55, 77, Gudz 63, Firek 64
na boisku Orła
Płomień Jerzmanowice 1-3 Górnik Wieliczka 27 kwietnia
Korpała 58 - Gruszka 12 (k), 85, Cebula 45
Dalin Myślenice 2-5 Wisła II Kraków 26 kwietnia
Dudzik 30, Jacek 60 (s) - Smółka 5, Omeonu 17, Kaźmierczak 33 (k), Pławiak 47, Szymonik 75
Karpaty Siepraw 1-3 Kmita Zabierzów 27 kwietnia
Ciężarek 9 - Czerwiec 10, 31, Dzierżanowski 85 (k)
Cedronka Wola Radziszowska 1-9 Puszcza Niepołomice 27 kwietnia
Kurański ? - Satora ?, ?, Sysło ?, ?, Zięba ?, Maśnica ?, Ł.Nowak ?, Trybuch ?, Sendorek ?
Dragon Szczyglice 1-0 Tramwaj Kraków 27 kwietnia
Marona 83

1/4 finału - 11 maja

Dragon Szczyglice 0-8 Kmita Zabierzów
Czerwiec 28, Duda 38, P.Gawęcki 40, 53, 90, A.Lizak 55, 85, Łącz 87
Puszcza Niepołomice 1-4 Wisła II Kraków
Maśnica 78 - Iheanacho 17, 59, 87, Borowczyk 39
Tramwaj II Kraków 0-2 Górnik Wieliczka
Suchan 34, Warmuz 76
Cracovia II 0-3 Hutnik Kraków 31 maja
Wiącek 51 (k), Jarosz 86, Kaczor 88

1/2 finału - 8 czerwca

Kmita Zabierzów 3-3 Wisła II Kraków 8 czerwca, 17:00 (200)
k. 5-4
Filipczak 8, Bagnicki 28, Zawadzki 43 - Kowalski 52, Kaźmierczak 55 (k), Husejko 70
Górnik Wieliczka 2-2 Hutnik Kraków 8 czerwca, 15:30 (150)
k. 3-5
Musiał 32, Zegarek 85 - Swenda 87, Jarosz 90

Finał - 15 czerwca

Kmita Zabierzów 4-0 Hutnik Kraków 15 czerwca, 17:00 (350)
Filipczak 26, Bagnicki 34, 53, Zawadzki 55
w Zabierzowie

Puchar Polski 2004/2005 (Małopolski ZPN)

Puchar Polski 2004/2005 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)
Puchar Polski 2004/2005 (Małopolski ZPN - Tarnów)
Puchar Polski 2004/2005 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas