[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2004/2005, grupa: Małopolski ZPN - Tarnów

I runda - 1 września

LKS Dębina Łętowska 1-2 Orzeł Dębno
Dunajec Zbylitowska Góra 4-5 LKS Wietrzychowice
Huragan Buchcice 6-6 Metal Tarnów
k. 3-0
Jutrzenka Wierzchosławice 1-1 Rylovia Rylowa
k. 4-5
LKS Ładna 3-5 LKS Szynwałd
LKS Nowa Jastrząbka 0-3 MLKS Żabno
Olimpia Wojnicz 3-0 Orzeł Cikowice
Olszynka Ołpiny 3-1 KS Burzyn
Orzeł Lisia Góra 0-2 LKS Nieciecza
Pogoria Pogórska Wola 3-4 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Pogórze Pleśna 4-0 Błękitni Tarnów
KS Radlna 1-6 Skrzyszovia Skrzyszów
KS Ryglice 2-0 Ciężkowianka Ciężkowice
Spółdzielca Grabno 0-1 Rzezawianka Rzezawa
Victoria Koszyce Małe 2-4 Dunajec Zakliczyn
LKS Zgłobice 1-2 Gosłavia Gosławice
Zorza Zaczarnie 2-0 Wisła Szczucin
Zryw Wielka Wieś 1-4 Szreniawa Nowy Wiśnicz

II runda - 7 listopada
Do rozgrywek dołączyły drużyny wyłonione w podokręgach: Bochnia (Piast Łapanów, Beskid Żegocina, LKS Trzciana 2000, Wisła Grobla), Brzesko (Andaluzja Rudy Rysie, Iva Iwkowa) oraz Żabno (LZS Mędrzechów, Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska).
Dla LKS Wietrzychowice, Olszynki Ołpiny, KS Ryglice i LKS Nieciecza runda uzupełniająca.
Pozostałe drużyny uczestniczące w rozgrywkach - wolny los.

Beskid Żegocina 2-1 Iva Iwkowa
LKS Trzciana 2000 2-3 Piast Łapanów
Andaluzja Rudy-Rysie 0-7 Wisła Grobla
LZS Mędrzechów 2-4 LKS Wietrzychowice
Olszynka Ołpiny 2-4 KS Ryglice
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 0-5 LKS Nieciecza

III runda - 11 listopada
Do rozgrywek dołączyły drużyny wyłonione w podokręgach: Bochnia (Żubr Gawłówek), Brzesko (Dunajec Mikołajowice, Iskra Łęki), Żabno (LZS Brzezówka, Ikar Odporyszów) oraz zespoły IV ligowe.

Iskra Łęki 2-5 Orzeł Dębno
Pogórze Pleśna 1-4 Dunajec Zakliczyn 7 listopada
Huragan Buchcice 2-5 Skrzyszovia Skrzyszów 7 listopada
w Łowczowie
Zorza Zaczarnie 5-2 Gosłavia Gosławice 7 listopada
Żubr Gawłówek 4-0 Rzezawianka Rzezawa 7 listopada
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 2-1 Rylovia Rylowa 7 listopada
Ikar Odporyszów 4-3 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 7 listopada
Dunajec Mikołajowice 4-4 Unia Tarnów
k. 5-4
Olimpia Wojnicz 1-5 Okocimski KS Brzesko
LKS Szynwałd 2-2 MLKS Żabno
k. 4-5
LKS Nieciecza 2-3 Wolania Wola Rzędzińska
LKS Wietrzychowice 4-1 Tarnovia Tarnów
Beskid Żegocina 1-13 Szreniawa Nowy Wiśnicz
Piast Łapanów 1-2 Bocheński KS
KS Ryglice 2-0 Tuchovia Tuchów
Wisła Grobla 2-3 Strażak Mokrzyska

1/8 finału - 21 listopada

Żubr Gawłówek 0-4 Okocimski KS Brzesko 14 listopada
Jagła 28, J.Urban 34, Sacha 61, Pachota 67
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 1-3 MLKS Żabno
Bulwa 75 (k) - A.Wójcik 30, 73, Hołda 47
Dunajec Mikołajowice 2-4 Orzeł Dębno 30 marca
Jękosz ?, Marzec ? - Buch ?, ?, Mateusz Gurgul ?, T.Prokop ?
Dunajec Zakliczyn 0-3 Strażak Mokrzyska 30 marca
Mika 54, J.Biedak 63, Święch 87
Zorza Zaczarnie 0-5 Wolania Wola Rzędzińska
J.Kaim 2, M.Kozioł 29, D.Kaim 32, 66, G.Pajor 77
KS Ryglice 1-2 Skrzyszovia Skrzyszów 30 marca
Świątek 87 (k) - J.Proszowski 19, Młyński 72
Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-3 Bocheński KS
Ponisz 10 - Krzywda 21 (k), Misa 47, Rynduch 81
Ikar Odporyszów 7-0 LKS Wietrzychowice
Bugajski 11, 20 (k), 52, 83, Biś 36, nieznany 60 (s), Węgiel 74

1/4 finału

Ikar Odporyszów 1-3 Wolania Wola Rzędzińska 20 kwietnia
D.Stachura 43 - M.Kozioł 17, D.Kaim 84, Wójtowicz 90
Bocheński KS 2-2 Strażak Mokrzyska 16 kwietnia
k. 3-5
Krzywda 34, 48 (k) - S.Żurek 53, 61
mecz rozegrany w ramach 20. kolejki IV ligi - grupa małopolska - wschód
Skrzyszovia Skrzyszów 0-4 MLKS Żabno 13 kwietnia
Daniel Kurzawski 20, Hołda 55, R.Urban 65, 75
Orzeł Dębno 0-0 Okocimski KS Brzesko 20 kwietnia
k. 5-6

1/2 finału - 11 maja

Wolania Wola Rzędzińska 0-5 Okocimski KS Brzesko 11 maja, 17:30 (50)
K.Palej 36, 68 (k), 86, Karwat 56, 58
w Tarnowie na boisku Błękitnych
MLKS Żabno 3-0 Strażak Mokrzyska 11 maja, 17:30
(wo)
goście nie przystąpili do meczu

Finał - 18 maja

MLKS Żabno 1-5 Okocimski KS Brzesko 18 maja, 17:30 (150)
Hołda 39 - K.Palej 8, 40, 87, Jagła 37, Szafrański 80
w Tarnowie na boisku Metalu

Puchar Polski 2004/2005 (Małopolski ZPN)

Puchar Polski 2004/2005 (Małopolski ZPN - Kraków)
Puchar Polski 2004/2005 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)
Puchar Polski 2004/2005 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2004/2005 (Małopolski ZPN - Tarnów - Bochnia)
Puchar Polski 2004/2005 (Małopolski ZPN - Tarnów - Brzesko)
Puchar Polski 2004/2005 (Małopolski ZPN - Tarnów - Żabno)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas