[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar UEFA 2002/2003

Runda wstępna - 15 sierpnia, 29 sierpnia
(Losowanie - 21 czerwca 2002, 12:00 - Hotel Hilton, Genewa) - 82 drużyny

Glentoran FC 0-2 Wisła Kraków 15 sierpnia, 20:00 (4000)
Żurawski 73 (k), Dubicki 88
Amica Wronki 5-0 Llansantffraid FC 15 sierpnia, 16:00 (1200)
Bieniuk 35, Dembiński 56, Król 64, Dawidowski 80, 88
Sliema Wanderers FC 1-3 Polonia Warszawa 15 sierpnia, 18:00 (300)
Eduardo 90 - Bartczak 54, A.Bąk 71, Udenkwor 86
mecz w Ta'Qali
Liteks Łowecz 5-0 Atlantas Kłajpeda
Nikołow 28, Stoiłow 58, Jowow 70, 75, Rusew 79
FC Encamp Dicoansa 0-5 Zienit Sankt Petersburg
Arszawin 2, 51, Spiwak 59 (k), Makarow 65, Osipow 71
mecz w Andorra La Vella
FK Pobeda (Prilep) 2-0 FC Midtjylland
M.Nielsen 35 (s), Krstev 70
NK Primorje (Ajdovščina) 6-1 Zwartnoc-AAL Erewan
Gregorić 31, Zatković 49, 72, 74, 89, Ranić 68 - Dawitjan 82
FK Ventspils 3-0 FC Lugano
Landyriew 40, 67, Rimkus 58
Hapoel Tel Awiw 1-0 Partizani Tirana
Abuksis 49
mecz w Sofii
Ferencvárosi TC 4-0 AÉL (Limassol)
Tököli 10, 11, Gera 54, Szkukalek 58
HNK Hajduk (Split) 3-0 GÍ Gøta
Dolonga 22, Pletikosa 60 (k), Deranja 84
SK Brann 2-3 Sūduva Marijampolė
M.Knudsen 44, Furuseth Olsen 57 - Zitinskas 8, 19, Radzinevicius 17
FC København 3-1 Lokomotiwi Tbilisi
Jónsson 41, 54, Røll Larsen 46 - Dżanaszija 9
Metalurgs Lipawa 0-2 FC Kärnten
M.Marić 57, Bubalo 77
FC Vaduz 1-1 Livingston FC 13 sierpnia
Burgmeier 61 - Rubio 51
AS Anórthossis Ammochóstou 3-0 CS Grevenmacher
Piekarski 21, Kowalczyk 43, Xiourouppas 80 (k)
FC Levadia Tallin 0-2 Maccabi Tel Awiw
Prohorenkovs 4, Strool 23
Leixões SC 2-2 FK Belasica Geras Cunev (Strumica)
Antchouet 60, Brito de Sousa 75 - Ahmetović 53, 55
Stabæk IF 4-0 Linfield FC
Finstad 12, Gudmundsson 18, 89, Baldvinsson 76
SK Sigma Ołomuniec 2-1 FK Sarajevo
Putik 45, P.Ekwueme 75 - Osmanhodzić 30
Zimbru Chișinău 3-1 IFK Göteborg
Frunza 22, 37, Gwazawa 28 - Henriksson 36
KÍ Klaksvík 2-2 Újpest FC
Mørkøre 45, 53 - Juhar 13, Farkas 68
mecz w Toftir
Myllykosken Pallo-47 1-0 Odense Boldklub
Manso 16
Dinamo Mińsk 1-4 CSKA Sofia
Cyhalka 66 - Mukasi 18, Dimitrow 28, 47, J.P.Brito 31
Dinamo Tbilisi 4-1 Tallinna VMK
Da Rocha 6, Daraselia 14, Szasziaszwili 43, 49 - Leetma 75
Spartak Erewan 0-2 Servette FC Genewa
Coubadja Toure 72, 84
Shamrock Rovers FC 1-3 Djurgårdens IF
McGuinness 50 - Wowoah 23, Stefandis 52, Källström 69
NK Varteks (Varaždin) 5-0 Dundalk FC
Huljev 28, Hrman 32, Mumlek 55 (k), Karić 69, Sklepić 90
FK Homel 1-0 HJK
Barel 60
mecz w Mozyrzu
Aberdeen FC 1-0 Nistru Otaci
Mackie 59
AIK (Solna) 2-0 Íþróttabandalag Vestmannaeyja
Hoch 26, Nordin 90
Rapid Bukareszt 2-0 ND Gorica
Schumacher 17, 72 (k)
SP Domagnano 0-2 FK Viktoria Žižkov (Praga)
Sabou 27, Straceny 80
mecz w Serravalle
Kajrat Ałmaty 0-2 FK Crvena zvezda (Belgrad)
Bogdanović 43, Mrda 66
Metałurh Zaporoże 3-0 Birkirkara FC
Akopjan 17, W.Iwanow 58, Brdanin 68
mecz w Dnipropietrowsku
Bangor City FC 1-0 FK Sartid (Smederevo)
Roberts 69
mecz we Wrexham
FK VTJ Koba Senec 1-2 NK Široki Brijeg
Juska 11 - Katić 30, 70
mecz w Bratysławie
KF Tirana 0-1 Național Bukareszt
Radu 33 (k)
FC Avenir Beggen 0-1 Ipswich Town FC
Stewart 90
mecz w Luxembourg
Íþróttafélagið Fylkir (Reykjavík) 1-1 Royal Excelsior Mouscron
Sverrisson 60 (k) - Gregoire 26
FK Atyrau 0-0 ŠK Matador Púchov

Wisła Kraków 4-0 Glentoran FC 29 sierpnia, 18:00 (4000)
Kuźba 19, 59, Uche 74, 80
Llansantffraid FC 2-7 Amica Wronki 29 sierpnia, 21:00 (350)
Anthrobus 20, Toner 29 - Król 26, 71, 86, Burkhardt 34, 75, Sobociński 66, Łudziński 89
mecz w Newtown
Polonia Warszawa 2-0 Sliema Wanderers FC 29 sierpnia, 16:00 (800)
A.Bąk 4, Bartczak 39
Atlantas Kłajpeda 1-3 Liteks Łowecz
Tamosauskas 12 - Rusew 50, Hidiouad 62 (k), Jelenković 66
Zienit Sankt Petersburg 8-0 FC Encamp Dicoansa
Osipow 14, 69, Randjelović 21, 71, 73, Spiwak 57, Miceika 86, Nikołajew 89
FC Midtjylland 3-0 FK Pobeda (Prilep)
pd.
Pimpong 59, Kristensen 79, Jessen 115
mecz w Silkeborg
Zwartnoc-AAL Erewan 2-0 NK Primorje (Ajdovščina)
Nazarjan 53 (k), Awanesjan 78
FC Lugano 1-0 FK Ventspils
Andreoli 55
Partizani Tirana 1-4 Hapoel Tel Awiw
Brachini 35 - Afek 28, Balili 73, 84, Udi 87
AÉL (Limassol) 2-1 Ferencvárosi TC
Kyriakou 29, Sebök 86 - Lipcsei 90
GÍ Gøta 0-8 HNK Hajduk (Split)
Erceg 12, 16, 78, Andrić 23, 35, Pletikosa 45 (k), Carević 46, 85
mecz w Torshavn
Sūduva Marijampolė 3-2 SK Brann
Radzinevicius 3, 30, 39 - Nhleko 16, 45
mecz w Kownie
Lokomotiwi Tbilisi 1-4 FC København
Dżanaszija 9 - Zuma 23, Pettersson 68, 72, Jónsson 80
FC Kärnten 4-2 Metalurgs Lipawa
Ambrosius 11, 53, 72, Bubalo 62 - Katasonow 18, Ivanovs 83
mecz w Klagenfurcie
Livingston FC 0-0 FC Vaduz
CS Grevenmacher 2-0 AS Anórthossis Ammochóstou
Kandu 34, Albrecht 87
mecz w Luxembourg
Maccabi Tel Awiw 2-0 FC Levadia Tallin
Pasins 74 (s), Prohorenkovs 84
mecz w Sofii
FK Belasica Geras Cunev (Strumica) 1-2 Leixões SC
Baldovaliev 80 - Brito de Sousa 34, Nene 73
Linfield FC 1-1 Stabæk IF
G.Ferguson 44 - Gudmundsson 82
FK Sarajevo 2-1 SK Sigma Ołomuniec
pd. k. 5-3
Obuca 53, Osmanhodzić 78 - Putik 9
IFK Göteborg 2-2 Zimbru Chișinău
Rosenkvist 29, 39 - Gwazawa 34, Cebotari 36
Újpest FC 1-0 KÍ Klaksvík
Horvath 37
Odense Boldklub 2-0 Myllykosken Pallo-47
Miti 63, 90
CSKA Sofia 1-0 Dinamo Mińsk
Sakiri 64 (k)
Tallinna VMK 0-1 Dinamo Tbilisi
Achałaja 74
Servette FC Genewa 3-0 Spartak Erewan
Diogo Cruz 38, 43, Frei 77
Djurgårdens IF 2-0 Shamrock Rovers FC
Wowoah 19, Chanko 21
mecz w Solna
Dundalk FC 0-4 NK Varteks (Varaždin)
Kristić 21, Halilović 50, Huljev 69, Fumić 79
mecz w Dublinie
HJK 0-4 FK Homel
Nazarow 32, Blizniuk 55, 90, Razumow 62
Nistru Otaci 0-0 Aberdeen FC
mecz w Kiszyniowie
Íþróttabandalag Vestmannaeyja 1-3 AIK (Solna)
Thorvaldsson 3 - Rubarth 9, Hoch 45, 66
ND Gorica 1-3 Rapid Bukareszt
Perja 85 (s) - Godfroid 3, Schumacher 14, 56
FK Viktoria Žižkov (Praga) 3-0 SP Domagnano
Chihuri 2, Janousek 43, Kroty 69
mecz w Pradze
FK Crvena zvezda (Belgrad) 3-0 Kajrat Ałmaty
Gvozdenović 19, Pjanović 44, Krivokapić 73
Birkirkara FC 0-0 Metałurh Zaporoże
mecz w Ta'Qali
FK Sartid (Smederevo) 2-0 Bangor City FC
Zecević 14, Mirosavljević 58
NK Široki Brijeg 3-0 FK VTJ Koba Senec
H.Erceg 13, Hrgović 49, 73
Național Bukareszt 2-2 KF Tirana
S.Ilie 30, Radu 60 - Merkoci 8, Zaccanti 68
Ipswich Town FC 8-1 FC Avenir Beggen
T.Miller 3, 19, Counago 18, 75, Ney 21 (s), W.Brown 42, McGreal 62, Ambrose 80 - Molitor 56
Royal Excelsior Mouscron 3-1 Íþróttafélagið Fylkir (Reykjavík)
Dugardein 36, Bakadal 47, Gregoire 56 - Asbjornsson 45
ŠK Matador Púchov 2-0 FK Atyrau
Breska 51, Strba 90

I runda - 19 września, 3 października
(Losowanie - 30 sierpnia 2002, 14:00 - Grimaldi Forum, Monaco) - 96 drużyn (41 zwycięzców z rundy wstępnej + 36 drużyn zwolnionych z eliminacji + 16 przegranych z III rundy elim. LM + 3 zwycięzcy Pucharu UEFA Intertoto)

NK Primorje (Ajdovščina) 0-2 Wisła Kraków 19 września, 15:00 (1500)
Uche 11, Kuźba 55
Legia Warszawa 4-1 FC Utrecht 19 września, 19:00 (11 000)
Zieliński 20, Vuković 27, Schut 60 (s), Svitlica 70 - Kuijt 48
Servette FC Genewa 2-3 Amica Wronki 19 września, 20:15 (2641)
Obradović 26, Frei 59 - Król 62, 85, Zieńczuk 70
FC Porto 6-0 Polonia Warszawa 19 września, 22:30 (15 000)
Jankauskas 20, 56, Derlei 37, Maniche 55, Postiga 69, 89
Paris Saint-Germain FC 3-0 Újpest FC
Ronaldinho 13, Pochettino 24, Cardetti 44
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 1-3 FK Partizan (Belgrad)
Tonito 25 - Hugo 11 (s), Delibasić 35, Iliew 79
Zimbru Chișinău 0-2 Real Betis Balompié
Alfonso 31, Dinu 45 (s)
Beşiktaş JK 2-2 FK Sarajevo
Pancu 30, Ahmet Dursun 32 - Obuca 62, Osmanhodzić 78
CSKA Moskwa 1-1 Parma AC
Popow 68 - Mutu 53
Lewski Sofia 4-1 Brøndbyernes IF
Simonović 6, 35, Telkijski 51, 67 - Madsen 19
RSC Anderlecht 0-1 Stabæk IF
Michelsen 10
Național Bukareszt 3-0 sc Heerenveen
Curt 7, S.Ilie 29 (k), Olah 61
SS Lazio 4-0 AÓ Xánthi
Manfredini 44, Claudio Lopez 51, S.Inzaghi 66, Cesar 68
Aberdeen FC 0-0 Hertha BSC Berlin 17 września
Ipswich Town FC 1-1 FK Sartid (Smederevo)
Armstrong 56 - Mirosavljević 31
Maccabi Tel Awiw 1-0 Boavista FC
Dago 33
mecz w Sofii
AIK (Solna) 3-3 Fenerbahçe SK
Nordin 18, A.Andersson 68, Rubarth 75 - Revivo 16, Johnson 25, Stević 38
AC Sparta Praga 3-0 NK Široki Brijeg
Pospisil 41, Baranek 62, Poborsky 76
FK Austria Wiedeń 5-1 Szachtar Donieck 17 września
Janocko 31, 35, Djalminha 44 (k), Helstad 85, 87 - Bielik 16
Denizlispor Kulübü 2-0 FC Lorient Bretagne-Sud
Ozkan 11, 68 (k)
Chelsea FC 2-1 Viking FK
Hasselbaink 42, De Lucas 68 - Wright 89
FC Kärnten 0-4 Hapoel Tel Awiw
Halmai 36, Welton 68, Gershon 76, Udi 88
mecz w Klagenfurcie
VfB Stuttgart 1893 4-1 FK Ventspils
Amanatidis 22, Kuranyi 33, 40, Chleb 58 (k) - Rimkus 66
NK Dinamo (Zagrzeb) 6-0 Zalaegerszegi TE FC
S.Marić 9, Mitu 19, Olić 47, Polovanec 76, Petrović 83, 85
FC København 0-0 Djurgårdens IF
FK Viktoria Žižkov (Praga) 2-0 Rangers FC 17 września
Pikl 7, Straceny 60
SBV Vitesse 1-1 Rapid Bukareszt 17 września
Peeters 61 - Iencsi 90
Leeds United FC 1-0 Metałurh Zaporoże
A.Smith 80
SK Sturm Graz 5-2 Livingston FC
Wetl 37, Szabics 50, Dag 52, Mujiri 55, 57 - Zarate 90, Lovell 90
Ferencvárosi TC 4-0 Kocaelispor Kulübü
Tököli 10, 90, Lipcsei 30, Dragoner 76
NK Željezničar (Sarajewo) 0-0 Málaga CF
FC Girondins de Bordeaux 6-0 ŠK Matador Púchov 17 września
Sommeil 23, Dugarry 35, Feindouno 61, Pauleta 67 (k), Vavrik 78 (s), Darcheville 89
FC Slovan Liberec 3-2 Dinamo Tbilisi
Nezmar 18, Zboncak 25, Baffour 60 - Daraselia 48, Anczabadze 66
Leixões SC 2-1 PAÓK 17 września
Brito de Sousa 4, Detinho 52 - Kukiełka 25
Liteks Łowecz 0-1 Panathinaïkós AÓ
Jelenković 66 (s)
FK Crvena zvezda (Belgrad) 0-0 AC Chievo Verona
HNK Hajduk (Split) 0-1 Fulham FC
Malbranque 51
APÓEL (Nikozja) 2-0 Grazer AK
Stipanovics 34, Chaczatrjan 70
RC Celta de Vigo 2-0 Odense Boldklub
Catanha 70, McCarthy 76
Metałurh Donieck 2-2 SV Werder Bremen 1899
Tchoutang 39, 52 - Lisztes 12, Verlaat 14
Celtic FC 8-1 Sūduva Marijampolė
H.Larsson 16, 24, 29, S.Petrow 27, Sutton 35, Lambert 50, Hartson 72, Valgaeren 82 - Radzinevicius 89
FK Homel 1-4 FC Schalke 04
A.Iwanow 61 - Sand 58, 72, Poulsen 67, Rodriguez 73
mecz w Mińsku
Grasshopper-Club Zurych 3-1 Zienit Sankt Petersburg
Baturina 6, Barijho 44, Nunez 53 - Kerżakow 33
MKE Ankaragücü SK 1-2 CD Alavés
Niculescu 30 - Desio 45, Ruben Navarro 81
AÓ Iraklís (Saloniki) 4-2 AS Anórthossis Ammochóstou
Mięciel 44, Stoltidis 50, Gonias 51, 88 - Neophytou 61, 90 (k)
FC Midtjylland 1-0 NK Varteks (Varaždin)
M.Laursen 89
mecz w Silkeborg
Blackburn Rovers FC 1-1 CSKA Sofia
Grabbi 27 - Dimitrow 23
Royal Excelsior Mouscron 2-2 SK Slavia Praga
Mbo Mpenza 72, 90 (k) - Vachousek 41, Petrous 48

Wisła Kraków 6-1 NK Primorje (Ajdovščina) 3 października, 19:00 (5000)
Żurawski 16 (k), 73, Uche 51, Trgo 55 (s), Paweł Brożek 74, Zatković 84 (s) - Zatković 12
FC Utrecht 1-3 Legia Warszawa 3 października, 20:45 (14 000)
Omieljańczuk 44 (s) - Kucharski 7, Svitlica 61, 69 (k)
mecz przerwany w 8. minucie z powodu burd na stadionie - gra wznowiona po 39 minutach
Amica Wronki 1-2 Servette FC Genewa 1 października, 18:00 (1500)
Burkhardt 60 - Frei 35, 88
Polonia Warszawa 2-0 FC Porto 3 października, 17:00 (1000)
Łukasiewicz 67, Ricardo Carvalho 81 (s)
mecz w Płocku
Újpest FC 0-1 Paris Saint-Germain FC
Benachour 60
FK Partizan (Belgrad) 3-3 Sporting Clube de Portugal (Lizbona)
pd.
Delibasić 78, D.Zivković 110, Cakar 116 - Tonito 13, Kutuzow 56, Contreras 82
Real Betis Balompié 2-1 Zimbru Chișinău
Tais 23, Casas 29 - Cebotari 31 (k)
FK Sarajevo 0-5 Beşiktaş JK
Pancu 5, Uzulmez 42, Ahmet Dursun 73 (k), Sulun 83, Begecarslan 84
Parma AC 3-2 CSKA Moskwa
Adriano 8, Mutu 65, 90 - Semak 37, 43
Brøndbyernes IF 1-1 Lewski Sofia
M.Jonson 70 - Iwankow 9 (k)
Stabæk IF 1-2 RSC Anderlecht
Wilhelmsson 5 - de Bilde 13, MacDonald 56
mecz w Oslo
sc Heerenveen 2-0 Național Bukareszt
Hansson 53, Denneboom 66
AÓ Xánthi 0-0 SS Lazio
Hertha BSC Berlin 1-0 Aberdeen FC 1 października
Preetz 89
FK Sartid (Smederevo) 0-1 Ipswich Town FC
Bent 9 (k)
Boavista FC 4-1 Maccabi Tel Awiw
Serginho 5, 52, Jocivalter 30, 90 - Torjman 75
Fenerbahçe SK 3-1 AIK (Solna)
Ali Gunes 29, S.Johnson 74, Akin Serhat 90 - Hoch 30
NK Široki Brijeg 0-1 AC Sparta Praga
Jarosik 28
Szachtar Donieck 1-0 FK Austria Wiedeń 1 października
M.Lewandowski 78
FC Lorient Bretagne-Sud 3-1 Denizlispor Kulübü
Kroupi 44, Guel 47, Gauvin 88 - Martini 20 (s)
Viking FK 4-2 Chelsea FC
Berre 8, Kopteff 35, Nevland 60, 88 - Lampard 45, Terry 62
Hapoel Tel Awiw 0-1 FC Kärnten
Oberleitner 44
mecz w Sofii
FK Ventspils 1-4 VfB Stuttgart 1893
Landerivs 16 - Tiffert 22, 90, Ganea 53, Amanatidis 88
mecz w Rydze
Zalaegerszegi TE FC 1-3 NK Dinamo (Zagrzeb)
Sabo 90 - Mitu 13, Olić 41 (k), Mujcin 75
mecz w Györ
Djurgårdens IF 3-1 FC København
Elmander 13, 45, Källström 90 (k) - B.Zivković 88
Rangers FC 3-1 FK Viktoria Žižkov (Praga)
pd.
R.de Boer 42, 58, N.McCann 97 - Licka 100
Rapid Bukareszt 0-1 SBV Vitesse
Peeters 62
Metałurh Zaporoże 1-1 Leeds United FC
Modebadze 24 - Barmby 77
mecz w Dnipropietrowsku
Livingston FC 4-3 SK Sturm Graz
Wilson 30 (k), 90, Xausa 54, Andrews 77 - Szabics 45, 54, Mujiri 47
Kocaelispor Kulübü 0-1 Ferencvárosi TC
Lipcsei 31
Málaga CF 1-0 NK Željezničar (Sarajewo)
Dely Valdes 6 (k)
ŠK Matador Púchov 1-4 FC Girondins de Bordeaux
Muzlay 45 - Savio 40, Darcheville 42, 88, Feindouno 67
mecz w Žilinie
Dinamo Tbilisi 0-1 FC Slovan Liberec
Zboncak 64
PAÓK 4-1 Leixões SC
Salpingidis 14, Okkas 16, 80, Koutsopoulos 56 - Pedras 80
Panathinaïkós AÓ 2-1 Liteks Łowecz
pd.
K.Warzycha 109, 120 - Graf 90
AC Chievo Verona 0-2 FK Crvena zvezda (Belgrad)
Gvozdenović 70, Milovanović 86
Fulham FC 2-2 HNK Hajduk (Split)
Marlet 19, Malbranque 44 (k) - Dolonga 6, Vejic 39
Grazer AK 1-1 APÓEL (Nikozja)
Ehmann 43 - Daskalakis 84
Odense Boldklub 1-0 RC Celta de Vigo
Derveld 62
SV Werder Bremen 1899 8-0 Metałurh Donieck
Verlaat 15, Micoud 43, 47, Borowski 45, 80, Charisteas 51, Klasnić 66, 90
Sūduva Marijampolė 0-2 Celtic FC
David Fernandez 13, A.Thompson 25
mecz w Kownie
FC Schalke 04 4-0 FK Homel
Wilmots 10, Hanke 63, 72, Kmetsch 67
Zienit Sankt Petersburg 2-1 Grasshopper-Club Zurych
Kerżakow 7, 19 - Baturina 89
CD Alavés 3-0 MKE Ankaragücü SK
Ivan Alonso 6, Turiel 49, 75
AS Anórthossis Ammochóstou 3-1 AÓ Iraklís (Saloniki)
Kecbaja 10, Majak 57, Xiourouppas 82 - Fofonka 32
NK Varteks (Varaždin) 1-1 FC Midtjylland
Mumlek 86 - Pimpong 67
CSKA Sofia 3-3 Blackburn Rovers FC
Gargorow 64, 89 (k), Agnaldo 71 - D.Thompson 30, Ostenstad 56, Duff 57
SK Slavia Praga 5-1 Royal Excelsior Mouscron
Dosek 3, 40, Gedeon 8, Vachousek 53, Adauto 80 - Muller 83 (s)

II runda - 31 października, 14 listopada
(Losowanie - 8 października 2002, 12:00 - Nyon)

Parma AC 2-1 Wisła Kraków 31 października, 21:00 (8000)
Donati 26, Mutu 74 - Żurawski 46
Legia Warszawa 2-3 FC Schalke 04 29 października, 18:00 (13 000)
Dudek 58, Svitlica 63 (k) - Varela 50, 54, Sand 90
Málaga CF 2-1 Amica Wronki 31 października, 21:30 (10 000)
Romero 40, Dely Valdes 69 - Król 1
Fenerbahçe SK 1-1 Panathinaïkós AÓ
Washington 43 - Basinas 15
SS Lazio 1-0 FK Crvena zvezda (Belgrad)
Fiore 10
Ipswich Town FC 1-0 FC Slovan Liberec
Bent 67
Ferencvárosi TC 0-0 VfB Stuttgart 1893
Boavista FC 2-1 AS Anórthossis Ammochóstou
E.Silva 30, Eder 49 - Michalski 83
NK Dinamo (Zagrzeb) 0-3 Fulham FC
Boa Morte 36, Marlet 60, Hayles 78
RSC Anderlecht 3-1 FC Midtjylland
Jestrović 55, 61 (k), Dindane 71 - Kristensen 80
FK Partizan (Belgrad) 3-1 SK Slavia Praga
Lazović 6, S.Ilić 33, Vukić 70 - Dostalek 57
APÓEL (Nikozja) 0-1 Hertha BSC Berlin
Karwan 90
CD Alavés 1-1 Beşiktaş JK
Abelardo 90 - Karmona 31 (s)
SK Sturm Graz 1-0 Lewski Sofia
Szabics 21
PAÓK 2-1 Grasshopper-Club Zurych
Chasiotis 3, Yiasoumi 47 - Nunez 63 (k)
Djurgårdens IF 0-1 FC Girondins de Bordeaux 29 października
Feindouno 63
FK Viktoria Žižkov (Praga) 0-1 Real Betis Balompié 29 października
Denilson 45
mecz w Pradze
Leeds United FC 1-0 Hapoel Tel Awiw
Kewell 81
FK Austria Wiedeń 0-1 FC Porto
Derlei 70
AC Sparta Praga 1-0 Denizlispor Kulübü
Jarosik 19
Național Bukareszt 0-2 Paris Saint-Germain FC
Leroy 5, Andre 69
Celtic FC 1-0 Blackburn Rovers FC
H.Larsson 85
SBV Vitesse 2-1 SV Werder Bremen 1899
M.Amoah 37, Verlaat 62 (s) - Verlaat 43
RC Celta de Vigo 3-0 Viking FK
Jose Ignacio 35, Edu 38, McCarthy 75

Wisła Kraków 4-1 Parma AC 14 listopada, 20:45 (8000)
pd.
Kosowski 71, Żurawski 80, 94, Dubicki 107 - Adriano 6
FC Schalke 04 0-0 Legia Warszawa 14 listopada, 17:30 (52 260)
Amica Wronki 1-2 Málaga CF 12 listopada, 18:00 (2500)
Gęsior 16 - Dario Silva 20, Musampa 72
Panathinaïkós AÓ 4-1 Fenerbahçe SK
Liberopoulos 24, Goumas 31, Michaelsen 42, K.Warzycha 89 - Sanli 37
FK Crvena zvezda (Belgrad) 1-1 SS Lazio
Bosković 70 - Chiesa 77
FC Slovan Liberec 1-0 Ipswich Town FC
pd. k. 4-2
Baffour 88
VfB Stuttgart 1893 2-0 Ferencvárosi TC 12 listopada
Amanatidis 63, Fernando Meira 90 (k)
AS Anórthossis Ammochóstou 0-1 Boavista FC
E.Silva 90 (k)
Fulham FC 2-1 NK Dinamo (Zagrzeb)
Malbranque 89, Boa Morte 90 - Olić 51
FC Midtjylland 0-3 RSC Anderlecht
Seol 18, Jestrović 83, Dindane 89
SK Slavia Praga 5-1 FK Partizan (Belgrad)
pd.
Vachousek 11, 41, Petrous 87 (k), Gedeon 94, Adauto 110 - Ivić 90
Hertha BSC Berlin 4-0 APÓEL (Nikozja) 7 listopada
Preetz 8, Marcelinho 13, Beinlich 60, Luizao 66
Beşiktaş JK 1-0 CD Alavés
Ilhan 7
Lewski Sofia 1-0 SK Sturm Graz
pd. k. 7-8
Simonović 6
Grasshopper-Club Zurych 1-1 PAÓK
Tararache 45 - Markos 90
FC Girondins de Bordeaux 2-1 Djurgårdens IF 12 listopada
Feindouno 36, 50 - Elmander 73
Real Betis Balompié 3-0 FK Viktoria Žižkov (Praga)
Casas 45, Joaquin 56 (k), Joao Tomas 86
Hapoel Tel Awiw 1-4 Leeds United FC
Abuksis 2 - A.Smith 30, 54, 63, 83
FC Porto 2-0 FK Austria Wiedeń
Postiga 29, Derlei 86
Denizlispor Kulübü 2-0 AC Sparta Praga
Ozkan 23, 54 (k)
Paris Saint-Germain FC 1-0 Național Bukareszt
Leroy 56
Blackburn Rovers FC 0-2 Celtic FC
H.Larsson 15, Sutton 67
SV Werder Bremen 1899 3-3 SBV Vitesse
Baumann 24, Krstajić 50, Charisteas 75 - Lewczenko 51, Claessens 78, Mbamba 90
Viking FK 1-1 RC Celta de Vigo
Sigurdsson 85 - Mostowoj 76

III runda - 28 listopada, 12 grudnia
(Losowanie - 15 listopada 2002, 12:30 - Hotel Hilton, Genewa)

Wisła Kraków 1-1 FC Schalke 04 28 listopada, 17:30 (10 000)
Poulsen 39 (s) - E.Mpenza 81
SK Sturm Graz 1-3 SS Lazio
C.Amoah 44 - Chiesa 47, S.Inzaghi 56, 87
Real Betis Balompié 1-0 AJ Auxerre
Alfonso 8 (k)
Beşiktaş JK 3-1 Dynamo Kijów
Pancu 30, Ronaldo Guiaro 71, Nouma 82 - D.Rincon 29
Paris Saint-Germain FC 2-1 Boavista FC 26 listopada
Nyarko 16, Fiorese 45 - Luiz Claudio 75
Club Brugge KV 1-2 VfB Stuttgart 1893
van der Heyden 42 - Bałakow 72, Kuranyi 89
SBV Vitesse 0-1 Liverpool FC
Owen 26
FC Slovan Liberec 2-2 Panathinaïkós AÓ
Zboncak 44, Slovak 84 (k) - Basinas 13 (k), Olisadebe 52
Denizlispor Kulübü 0-0 Olympique Lyonnais
FC Girondins de Bordeaux 0-2 RSC Anderlecht
Jestrović 9, Hasi 90
Málaga CF 0-0 Leeds United FC
PAÓK 1-0 SK Slavia Praga
Georgiadis 51
Hertha BSC Berlin 2-1 Fulham FC 26 listopada
Beinlich 28, Sava 68 (s) - Marlet 53
AÉK (Ateny) 4-0 Maccabi Hajfa
Georgatos 13, Nikolaidis 23, M.Petkow 30, Zagorakis 35
FC Porto 3-0 RC Lens
Postiga 34, 45, Jankauskas 86
Celtic FC 1-0 RC Celta de Vigo
H.Larsson 52

FC Schalke 04 1-4 Wisła Kraków 10 grudnia, 17:30 (50 830)
Hajto 42 - Żurawski 40, 85, Uche 51, Kosowski 89
SS Lazio 0-1 SK Sturm Graz
Szabics 87
AJ Auxerre 2-0 Real Betis Balompié
Tainio 19, Lachuer 48
Dynamo Kijów 0-0 Beşiktaş JK
Boavista FC 1-0 Paris Saint-Germain FC
E.Silva 56 (k)
VfB Stuttgart 1893 1-0 Club Brugge KV
Chleb 90
Liverpool FC 1-0 SBV Vitesse
Owen 21
Panathinaïkós AÓ 1-0 FC Slovan Liberec
Fyssas 2
Olympique Lyonnais 0-1 Denizlispor Kulübü
Boyraz 6
RSC Anderlecht 2-2 FC Girondins de Bordeaux
Dindane 28, Jestrović 68 - Darcheville 82, 90
Leeds United FC 1-2 Málaga CF
Bakke 22 - Dely Valdes 13, 79
SK Slavia Praga 4-0 PAÓK
Skacel 13, Vachousek 51, Kuka 89, 90
Fulham FC 0-0 Hertha BSC Berlin
Maccabi Hajfa 1-4 AÉK (Ateny)
Badir 5 (k) - Katsouranis 56, Lakis 79, 90, Nalitzis 90
RC Lens 1-0 FC Porto
Song 28
RC Celta de Vigo 2-1 Celtic FC
Jesuli 23, McCarthy 54 - Hartson 37

IV runda - 20 lutego, 27 lutego
(Losowanie - 13 grudnia 2002, 12:00 - Nyon)

SS Lazio 3-3 Wisła Kraków 20 lutego, 21:00 (20 000)
Lazetić 22, Jop 44 (s), Chiesa 71 - Uche 39, Żurawski 50 (k), 63 (k)
SK Slavia Praga 1-0 Beşiktaş JK
Dosek 62
Hertha BSC Berlin 3-2 Boavista FC
Alex Alves 17, 43, van Burik 90 - Rui Óscar 37, Goulart 80
Málaga CF 0-0 AÉK (Ateny)
Panathinaïkós AÓ 3-0 RSC Anderlecht
Olisadebe 12, 73, Liberopoulos 63
Celtic FC 3-1 VfB Stuttgart 1893
Lambert 36, Maloney 44, S.Petrow 68 - Kuranyi 26
FC Porto 6-1 Denizlispor Kulübü
Capucho 48, Derlei 54, Ricardo Costa 65, Jankauskas 69, Deco 73, Aleniczew 82 - Kratochvil 78
AJ Auxerre 0-1 Liverpool FC
Hyypiä 73

Wisła Kraków 1-2 SS Lazio 5 marca, 18:00 (9500)
Kuźba 4 - F.Couto 21, Chiesa 55
pierwotnie mecz miał się odbyć 27 lutego, 21:00, ale został odwołany przez UEFA z powodu złego stanu murawy; od 17. minuty z powodu kontuzji arbitra sędziował Kenneth William Clark (Szkocja)
Beşiktaş JK 4-2 SK Slavia Praga
Pancu 41, Ronaldo Guiaro 61, Ahmet Dursun 66, Ilhan 70 - Dostalek 77 (k), Hrdlicka 84
Boavista FC 1-0 Hertha BSC Berlin
Avalos 85
AÉK (Ateny) 0-1 Málaga CF
Manu 28
RSC Anderlecht 2-0 Panathinaïkós AÓ
Jestrović 69, 80
VfB Stuttgart 1893 3-2 Celtic FC
Tiffert 38, Hleb 75, Mutzel 87 - A.Thompson 13, Sutton 15
Denizlispor Kulübü 2-2 FC Porto
Martin 52, Ozkan 58 - Derlei 43, Clayton 85
Liverpool FC 2-0 AJ Auxerre
Owen 67, Murphy 73

1/4 finału - 13 marca, 20 marca
(Losowanie - 13 grudnia 2002, 12:00 - Nyon)

SS Lazio 1-0 Beşiktaş JK
S.Inzaghi 56
Málaga CF 1-0 Boavista FC
Dely Valdes 18
Celtic FC 1-1 Liverpool FC
H.Larsson 2 - Heskey 17
FC Porto 0-1 Panathinaïkós AÓ
Olisadebe 73

Beşiktaş JK 1-2 SS Lazio
Sergen Yalcin 83 - Fiore 5, Castroman 10
Boavista FC 1-0 Málaga CF
pd. k. 4-1
Luiz Claudio 82
Liverpool FC 0-2 Celtic FC
A.Thompson 45, Hartson 83
Panathinaïkós AÓ 0-2 FC Porto
pd.
Derlei 15, 103

1/2 finału - 10 kwietnia, 24 kwietnia
(Losowanie - 21 marca 2003, 12:30 - Nyon)

Celtic FC 1-1 Boavista FC
H.Larsson 50 - Valgaeren 48 (s)
FC Porto 4-1 SS Lazio
Maniche 10, Jorge Costa 27, Derlei 50, Postiga 57 - Claudio Lopez 5

Boavista FC 0-1 Celtic FC
H.Larsson 78
SS Lazio 0-0 FC Porto

Finał - 21 maja

Celtic FC 2-3 FC Porto (52 972)
pd.
H.Larsson 47, 57 - Derlei 45, 115, Aleniczew 54
Sevilla, Olimpico

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas