[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2004/2005, grupa: Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola

I runda - 1 sierpnia

Radosan Radomyśl nad Sanem 1-7 LZS Kępie Zaleszańskie
Słowianin Grębów 2-1 Korona Majdan Królewski
pd.
2-5 Łęg Kopcie
LZS Jadachy 0-3 Strzelec Dąbrowica
LZS Przędzel 3-7 Olimpia Pysznica
Junior Zakrzów 3-2
Jeziorak Chwałowice 3-0 San Kłyżów
(wo)
goście nie dojechali
Piast Żupawa 2-0 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)
LZS Majdan Zbydniowski 1-3 LZS Kotowa Wola 4 sierpnia
pd.
Grabniak Hucisko 1-1 LKS Brzyska Wola
pd. k. 0-3
Orzeł Biedaczów 0-5
Ceramika Harasiuki 2-1 Jodła Przychojec
Ceramika Hadykówka 0-2 Sokół Hucisko
Rotunda Krzeszów 2-3 LZS Ździary
Armes Racławice 4-2 LZS Wydrza
San Wrzawy 3-0 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg)
(wo)
goście zrezygnowali z rozgrywek
Retman Ulanów 3-0 Victoria Giedlarowa
(wo)
goście nie dojechali

II runda - 25 sierpnia
LKS Brzyska Wola, Ceramika Harasiuki, LZS Kotowa Wola, Olimpia Pysznica, Sokół Hucisko, Strzelec Dąbrowica, Wisan Skopanie, Azalia Wola Zarczycka - wolny los.

Armes Racławice 1-2 Retman Ulanów
Jeziorak Chwałowice 0-3 LZS Ździary
LZS Krzątka 3-1 Łęg Kopcie
Junior Zakrzów 2-7 Słowianin Grębów
Piast Żupawa 2-1 LZS Kępie Zaleszańskie

III runda - 15 września
Do gry przystępują III ligowcy: Stal Stalowa Wola i Tłoki Gorzyce, IV ligowiec: Siarka Tarnobrzeg oraz V ligowcy: Bukowa Jastkowice, Czarni Lipa, GMLKS Tarnogóra, Iskra Sobów, KP Zarzecze, LKS Łętownia, LZS Turbia, Orzeł Rudnik, Sokół Nisko, Sparta Jeżowe, Stal Nowa Dęba, Tłoki II Gorzyce, Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna, Wisła Baranów Sandomierski, Sanna Zaklików, Sokół Kamień.

Retman Ulanów 0-1 Sparta Jeżowe 15 września, 16:00
Olimpia Pysznica 2-5 Sokół Nisko 15 września, 16:00
Wisan Skopanie 0-2 Tłoki Gorzyce 15 września, 16:00
LKS Brzyska Wola 4-2 LKS Łętownia 15 września, 16:00
Orzeł Rudnik nad Sanem 2-6 Stal Stalowa Wola 14 września, 16:00
LZS Krzątka 4-3 Wisła Baranów Sandomierski 15 września, 16:00
Piast Żupawa 2-7 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 15 września, 16:00
Słowianin Grębów 3-0 LZS Turbia 15 września, 16:00
LZS Ździary 6-0 Sanna Zaklików 15 września, 16:00
Azalia Wola Zarczycka 1-0 Sokół Kamień 15 września, 16:00
Ceramika Harasiuki 2-2 KP Zarzecze 15 września, 16:00
pd. k. 3-5
Sokół Hucisko - Unia II-Sarzynianka Nowa Sarzyna 15 września, 16:00
mecz się nie odbył
LZS Kotowa Wola 0-1 Tłoki II Gorzyce 14 września, 16:00
Strzelec Dąbrowica 1-4 Stal Nowa Dęba 15 września, 16:00
Czarni Lipa 1-3 Bukowa Jastkowice 15 września, 16:00
GMLKS Tarnogóra 1-3 Siarka Tarnobrzeg 22 września, 16:00

1/8 finału - 13 października

Azalia Wola Zarczycka 1-3 Sokół Nisko
LKS Brzyska Wola 2-6 Bukowa Jastkowice
Słowianin Grębów 1-2 LZS Ździary
pd.
Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 2-0 Siarka Tarnobrzeg
LZS Krzątka 4-2 Sparta Jeżowe
Sokół Hucisko 3-1 KP Zarzecze
Tłoki II Gorzyce 0-4 Tłoki Gorzyce
Stal Nowa Dęba 0-4 Stal Stalowa Wola 12 października

1/4 finału - 14 listopada

Sokół Hucisko 0-3 Stal Stalowa Wola
LZS Ździary 4-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg)
LZS Krzątka 3-5 Bukowa Jastkowice
rozegrano awansem
Sokół Nisko 0-1 Tłoki Gorzyce 5 marca, 13:00

1/2 finału - 11 maja

Bukowa Jastkowice 0-3 Tłoki Gorzyce
LZS Ździary 1-4 Stal Stalowa Wola

Finał - 25 czerwca

Tłoki Gorzyce 2-0 Stal Stalowa Wola (500)
Fabianowski 2, Kusiak 87
w Przyszowie

Puchar Polski 2004/2005 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2004/2005 (Podkarpacki ZPN - Jarosław)
Puchar Polski 2004/2005 (Podkarpacki ZPN - Krosno)
Puchar Polski 2004/2005 (Podkarpacki ZPN - Rzeszów)

Autor: Dominik Kasprzak
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas