[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2004/2005, grupa: Podkarpacki ZPN - Krosno

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 11 sierpnia

Ostoja Kołaczyce 1-2 Gaudium Łężyny
Zamczysko Mrukowa 1-1 Sobniów Jasło
pd. k. 8-7
Wisłoka Niegłowice 1-1 LKS Skołyszyn
pd. k. 11-12
Siepietniczanka Siepietnica 3-1 LKS Czeluśnica
Wisłoka Nowy Żmigród 0-2 Tempo Nienaszów
Zorza Łęki Dukielskie 5-1 Jasiołka Świerzowa
Nafta Chorkówka 1-8 Kotwica Korczyna
Victoria Kobylany 4-3 Przełęcz Dukla
Burza Rogi 4-3 Iwonka Iwonicz
Rędzinianka Wojaszówka 0-3 Piast Miejsce Piastowe
Nafciarz Bóbrka 1-3 Zamczysko Odrzykoń
LKS Haczów 0-2 Zgoda Zarszyn
LKS Izdebki 5-0 Orzeł Bażanówka
LKS Hłudno 5-2 Płomień Zmiennica
LKS Długie 2-6 Brzozovia Brzozów
Cisy Jabłonica Polska 0-3 Górnik Grabownica Starzeńska
(wo)
nie odbył się, Cisy zrezygnowały z PP
LKS Tyrawa Wołoska 1-5 Szarotka Nowosielce
Remix Niebieszczany 1-3 Start Rymanów
Otryt Lutowiska 3-1 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Bieszczady Jankowce 1-3 Leśnik Baligród
Jawornik Czarna 1-4 Nelson Polańczyk
Pionier Średnia Wieś 0-3 Galicja Cisna
Spartakus Berezka 0-5 Grodzisko Hoczew
Gabry Łukowe 4-5 Szarotka Uherce

II runda - 25 sierpnia

Gaudium Łężyny 0-3 Zamczysko Mrukowa 25 sierpnia, 16:30
Siepietniczanka Siepietnica 2-4 LKS Skołyszyn 25 sierpnia, 16:30
Zorza Łęki Dukielskie 8-1 Tempo Nienaszów 25 sierpnia, 16:30
Kotwica Korczyna 6-1 Victoria Kobylany 25 sierpnia, 16:30
Burza Rogi 5-4 Piast Miejsce Piastowe 25 sierpnia, 16:30
pd.
Zamczysko Odrzykoń 1-2 Zgoda Zarszyn 25 sierpnia, 16:30
LKS Hłudno 1-5 LKS Izdebki 25 sierpnia, 16:30
Brzozovia Brzozów 3-0 Górnik Grabownica Starzeńska 25 sierpnia, 16:30
Szarotka Nowosielce 0-2 Start Rymanów 25 sierpnia, 16:30
Otryt Lutowiska 1-2 Leśnik Baligród 25 sierpnia, 16:30
Nelson Polańczyk 0-3 Galicja Cisna 25 sierpnia, 16:30
Szarotka Uherce 5-1 Grodzisko Hoczew 25 sierpnia, 16:30

III runda - 8 września
Do gry przystępują IV ligowcy: Krośnianka Krosno, Rafineria/Czarni Jasło, Sanovia Lesko, Stal Sanok.

Zamczysko Mrukowa 1-2 Rafineria/Czarni Jasło 8 września, 16:00
LKS Skołyszyn 2-1 Zorza Łęki Dukielskie 8 września, 16:00
Kotwica Korczyna 2-1 Burza Rogi 8 września, 16:00
Zgoda Zarszyn 1-0 Krośnianka-Karpaty Krosno 8 września, 16:00
mecz w Długiem
LKS Izdebki 2-4 Stal Sanok 8 września, 16:00
Brzozovia Brzozów 3-1 Start Rymanów 8 września, 16:00
Leśnik Baligród 3-3 Galicja Cisna 8 września, 16:00
pd. k. 5-4
Szarotka Uherce 1-0 Sanovia Lesko 8 września, 16:00

1/4 finału - 13 kwietnia

Brzozovia Brzozów 0-2 Stal Sanok
Mielniczek 80, T.Matuszewski 86
Kotwica Korczyna 1-3 Zgoda Zarszyn
S.Kwolek 85 (k) - Buczek 25, Szybka 75, Jączkowski 88
LKS Skołyszyn 0-6 Rafineria/Czarni Jasło
Kalityński 7, 38, 45, 88, Guzik 10, Chrząszcz 63
Szarotka Uherce 1-2 Leśnik Baligród
Pałysz 7 (k) - Sidor 40 (k), Chytła 65

1/2 finału

Zgoda Zarszyn 2-0 Rafineria/Czarni Jasło 8 czerwca
Latusek 24, 62
Leśnik Baligród 1-4 Stal Sanok 15 czerwca (100)
Gembuś 89 - Nikody 12, Łuczka 58, 63, 86

Finał - 22 czerwca

Zgoda Zarszyn 0-3 Stal Sanok 22 czerwca, 17:00 (800)
Niemczyk 20, Mielniczek 85, 87

Puchar Polski 2004/2005 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2004/2005 (Podkarpacki ZPN - Jarosław)
Puchar Polski 2004/2005 (Podkarpacki ZPN - Rzeszów)
Puchar Polski 2004/2005 (Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas