[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: kujawsko-pomorska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Janowiec Wielkopolski 30 69 21 6 3 61-25 14 1 0 41-9 7 5 3 20-16
2.  Pogoń Mogilno 30 62 19 5 6 77-28 14 1 0 48-4 5 4 6 29-24
3.  Notecianka Pakość 30 53 16 5 9 74-43 10 1 4 44-17 6 4 5 30-26
4.  Ziemowit Osięciny 30 52 15 7 8 60-36 9 4 2 33-15 6 3 6 27-21
5.  LTP Lubanie 30 48 14 6 10 59-46 9 2 4 41-24 5 4 6 18-22
6.  Unia Gniewkowo 30 47 14 5 11 53-43 8 4 3 29-15 6 1 8 24-28
7.  Szubinianka Szubin 30 42 13 3 14 43-55 9 3 3 26-17 4 0 11 17-38
8.  Kujawiak Kowal 30 41 12 5 13 44-50 8 1 6 29-17 4 4 7 15-33 2 3 1 0 1 5-4
9.  Noteć Łabiszyn 30 41 12 5 13 54-53 6 4 5 27-24 6 1 8 27-29 2 3 1 0 1 4-5
10.  Gopło Kruszwica 30 40 11 7 12 36-41 7 4 4 19-12 4 3 8 17-29
11.  Piast Złotniki Kujawskie 30 38 11 5 14 46-47 7 3 5 23-15 4 2 9 23-32 2 6 2 0 0 5-0
12.  Kujawianka Izbica Kujawska 30 38 11 5 14 42-59 8 3 4 23-21 3 2 10 19-38 2 0 0 0 2 0-5
13.  Start Radziejów 30 35 9 8 13 45-47 6 5 4 33-20 3 3 9 12-27
14.  Orlęta Aleksandrów Kujawski 30 34 9 7 14 32-41 7 3 5 23-16 2 4 9 9-25
15.  Noteć Inowrocław 30 29 7 8 15 39-42 5 3 7 27-22 2 5 8 12-20
16.  Łokietek Brześć Kujawski 30 6 1 3 26 16-125 1 3 11 11-56 0 0 15 5-69

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sparta Janowiec Wielkopolski    2-0 2-0 3-1 3-1 2-0 4-0 3-0 3-1 4-4 1-0 4-1 2-0 3-1 2-0 3-0* 
 2 Pogoń Mogilno1-1     4-0 1-0 1-0 1-0 5-0 4-0 3-1 4-0 3-0 2-0 5-1 3-0 2-1 9-0 
 3 Notecianka Pakość1-2 1-1     4-2 5-0 4-5 6-0 1-2 2-3 4-1 2-1 2-0 2-0 2-0 2-0 6-0 
 4 Ziemowit Osięciny0-1 2-1 2-2     2-1 2-2 2-0 1-1 3-0* 1-2 4-3 3-1 0-0 1-0 2-1 8-0 
 5 LTP Lubanie5-0 1-3 2-2 3-6     3-1 4-1 3-1 3-1 2-0 2-4 5-0 4-1 1-2 1-1 2-1 
 6 Unia Gniewkowo1-2 2-2 3-0 1-0 3-2     1-0 6-0 2-3 1-0 2-2 2-2 0-1 1-1 1-0 3-0* 
 7 Szubinianka Szubin2-3 2-1 1-4 1-1 0-2 2-1     3-1 1-0 2-1 1-0 1-0 1-0 1-1 2-2 6-0 
 8 Kujawiak Kowal1-1 1-2 0-1 0-1 0-1 5-2 0-1     2-3 1-0 4-3 5-2 2-0 3-0 1-0 4-0 
 9 Noteć Łabiszyn0-4 0-5 1-1 2-1 1-2 4-0 2-0 1-3     3-0* 3-1 1-2 2-2 1-1 1-1 5-1 
 10 Gopło Kruszwica1-0 2-1 2-3 1-1 0-0 0-2 3-1 0-1 0-0     3-1 1-2 1-0 1-0 0-0 4-0 
 11 Piast Złotniki Kujawskie0-0 3-1 3-2 0-1 1-2 0-2 1-2 1-1 2-1 1-3     3-0 0-0 1-0 2-0 5-0 
 12 Kujawianka Izbica Kujawska1-1 2-2 0-2 1-3 3-2 0-3* 2-1 2-2 2-1 3-1 0-2     1-0 3-0 1-0 2-1 
 13 Start Radziejów2-2 1-1 2-2 2-1 1-1 1-3 4-0 2-0 0-1 0-1 5-1 5-3     1-2 1-1 6-1 
 14 Orlęta Aleksandrów Kujawski0-2 2-1 2-1 1-1 1-1 1-0 2-1 0-0 6-1 1-2 0-1 3-0* 1-2     1-2 2-1 
 15 Noteć Inowrocław0-1 2-3 2-3 1-2 0-2 2-0 2-6 5-1 0-2 0-0 2-2 0-0 5-0 2-0     4-0 
 16 Łokietek Brześć Kujawski1-0 1-5 0-7 0-6 1-1 1-3 0-4 1-2 0-9 2-2 0-2 1-6 1-5 1-1 1-3     

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Piast Złotniki Kujawskie 0-2 Unia Gniewkowo 8 sierpnia, 16:00
Ziemowit Osięciny 2-1 Pogoń Mogilno 8 sierpnia, 16:00
Kujawiak Kowal 1-0 Noteć Inowrocław 8 sierpnia, 17:00
Szubinianka Szubin 2-3 Sparta Janowiec Wielkopolski 7 sierpnia, 17:00
Noteć Łabiszyn 1-2 LTP Lubanie 8 sierpnia, 15:00
Łokietek Brześć Kujawski 2-2 Gopło Kruszwica 8 sierpnia, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-2 Start Radziejów 7 sierpnia, 18:00
Kujawianka Izbica Kujawska 0-2 Notecianka Pakość 7 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Unia Gniewkowo 3-0 Notecianka Pakość 14 sierpnia, 17:00
Start Radziejów 5-3 Kujawianka Izbica Kujawska 14 sierpnia, 17:00
Gopło Kruszwica 1-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 15 sierpnia, 16:00
LTP Lubanie 2-1 Łokietek Brześć Kujawski 14 sierpnia, 11:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 3-1 Noteć Łabiszyn 15 sierpnia, 17:00
Noteć Inowrocław 2-6 Szubinianka Szubin 14 sierpnia, 17:00
Pogoń Mogilno 4-0 Kujawiak Kowal 15 sierpnia, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 0-1 Ziemowit Osięciny 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Ziemowit Osięciny 2-2 Unia Gniewkowo 22 sierpnia, 11:00
Kujawiak Kowal 4-3 Piast Złotniki Kujawskie 22 sierpnia, 17:00
Szubinianka Szubin 2-1 Pogoń Mogilno 21 sierpnia, 17:00
Noteć Łabiszyn 1-1 Noteć Inowrocław 22 sierpnia, 15:00
Łokietek Brześć Kujawski 1-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 22 sierpnia, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-1 LTP Lubanie 21 sierpnia, 18:00
Kujawianka Izbica Kujawska 3-1 Gopło Kruszwica 21 sierpnia, 17:00
Notecianka Pakość 2-0 Start Radziejów 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Unia Gniewkowo 0-1 Start Radziejów 29 sierpnia, 11:00
Gopło Kruszwica 2-3 Notecianka Pakość 28 sierpnia, 16:00
LTP Lubanie 5-0 Kujawianka Izbica Kujawska 28 sierpnia, 11:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 3-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 29 sierpnia, 17:00
Noteć Inowrocław 4-0 Łokietek Brześć Kujawski 29 sierpnia, 17:00
Pogoń Mogilno 3-1 Noteć Łabiszyn 28 sierpnia, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-2 Szubinianka Szubin 28 sierpnia, 17:00
Ziemowit Osięciny 1-1 Kujawiak Kowal 29 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Kujawiak Kowal 5-2 Unia Gniewkowo 5 września, 16:00
Szubinianka Szubin 1-1 Ziemowit Osięciny 4 września, 17:00
Noteć Łabiszyn 3-1 Piast Złotniki Kujawskie 5 września, 15:00
Łokietek Brześć Kujawski 1-5 Pogoń Mogilno 4 września, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-2 Noteć Inowrocław 5 września, 12:30
Kujawianka Izbica Kujawska 1-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 5 września, 17:00
Notecianka Pakość 5-0 LTP Lubanie 4 września, 17:00
Start Radziejów 0-1 Gopło Kruszwica 4 września, 14:00

Kolejka 6 - 11-12 września

Unia Gniewkowo 1-0 Gopło Kruszwica 11 września, 17:00
LTP Lubanie 4-1 Start Radziejów 11 września, 11:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-0 Notecianka Pakość 12 września, 16:00
Noteć Inowrocław 0-0 Kujawianka Izbica Kujawska 12 września, 17:00
Pogoń Mogilno 3-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 11 września, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 5-0 Łokietek Brześć Kujawski 12 września, 16:00
Ziemowit Osięciny 3-0 Noteć Łabiszyn 12 września, 15:00
(wo)
w meczu zakończonym remisem (2:2) wśród gości zagrał nieuprawniony zawodnik
Kujawiak Kowal 0-1 Szubinianka Szubin 12 września, 16:00

Kolejka 7 - 18-19 września

Szubinianka Szubin 2-1 Unia Gniewkowo 19 września, 17:00
Noteć Łabiszyn 1-3 Kujawiak Kowal 19 września, 15:00
Łokietek Brześć Kujawski 0-6 Ziemowit Osięciny 18 września, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-1 Piast Złotniki Kujawskie 19 września, 12:30
Kujawianka Izbica Kujawska 2-2 Pogoń Mogilno 18 września, 16:00
Notecianka Pakość 2-0 Noteć Inowrocław 18 września, 16:00
Start Radziejów 2-2 Sparta Janowiec Wielkopolski 19 września, 17:00
Gopło Kruszwica 0-0 LTP Lubanie 18 września, 15:00

Kolejka 8 - 25-26 września

Unia Gniewkowo 3-2 LTP Lubanie 25 września, 16:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 4-4 Gopło Kruszwica 26 września, 16:00
Noteć Inowrocław 5-0 Start Radziejów 25 września, 16:00
Pogoń Mogilno 4-0 Notecianka Pakość 25 września, 15:00
Piast Złotniki Kujawskie 3-0 Kujawianka Izbica Kujawska 26 września, 15:00
Ziemowit Osięciny 1-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 26 września, 15:00
Kujawiak Kowal 4-0 Łokietek Brześć Kujawski 26 września, 15:00
Szubinianka Szubin 1-0 Noteć Łabiszyn 25 września, 17:00

Kolejka 9 - 2-3 października

Noteć Łabiszyn 4-0 Unia Gniewkowo 3 października, 15:00
Łokietek Brześć Kujawski 0-4 Szubinianka Szubin 2 października, 16:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-0 Kujawiak Kowal 3 października, 12:30
Kujawianka Izbica Kujawska 1-3 Ziemowit Osięciny 2 października, 15:00
Notecianka Pakość 2-1 Piast Złotniki Kujawskie 2 października, 15:00
Start Radziejów 1-1 Pogoń Mogilno 2 października, 16:00
Gopło Kruszwica 0-0 Noteć Inowrocław 3 października, 13:00
LTP Lubanie 5-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 3 października, 11:00

Kolejka 10 - 9-10 października

Unia Gniewkowo 1-2 Sparta Janowiec Wielkopolski 10 października, 15:00
Noteć Inowrocław 0-2 LTP Lubanie 10 października, 15:00
Pogoń Mogilno 4-0 Gopło Kruszwica 9 października, 14:00
Piast Złotniki Kujawskie 0-0 Start Radziejów 10 października, 15:00
Ziemowit Osięciny 2-2 Notecianka Pakość 10 października, 15:00
Kujawiak Kowal 5-2 Kujawianka Izbica Kujawska 10 października, 14:00
Szubinianka Szubin 1-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 10 października, 11:00
Noteć Łabiszyn 5-1 Łokietek Brześć Kujawski 10 października, 15:00

Kolejka 11 - 16-17 października

Łokietek Brześć Kujawski 1-3 Unia Gniewkowo 16 października, 14:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 6-1 Noteć Łabiszyn 17 października, 12:30
Kujawianka Izbica Kujawska 2-1 Szubinianka Szubin 16 października, 14:00
Notecianka Pakość 1-2 Kujawiak Kowal 16 października, 14:00
Start Radziejów 2-1 Ziemowit Osięciny 16 października, 15:00
Gopło Kruszwica 3-1 Piast Złotniki Kujawskie 16 października, 15:00
LTP Lubanie 1-3 Pogoń Mogilno 16 października, 11:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-0 Noteć Inowrocław 17 października, 15:00

Kolejka 12 - 23-24 października

Unia Gniewkowo 1-0 Noteć Inowrocław 23 października, 15:00
Pogoń Mogilno 1-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 24 października, 14:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-2 LTP Lubanie 24 października, 15:00
Ziemowit Osięciny 1-2 Gopło Kruszwica 24 października, 14:00
Kujawiak Kowal 2-0 Start Radziejów 24 października, 13:30
Szubinianka Szubin 1-4 Notecianka Pakość 23 października, 14:00
Noteć Łabiszyn 1-2 Kujawianka Izbica Kujawska 24 października, 14:00
Łokietek Brześć Kujawski 1-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 24 października, 14:00

Kolejka 13 - 30-31 października

Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-0 Unia Gniewkowo 31 października, 12:30
Kujawianka Izbica Kujawska 2-1 Łokietek Brześć Kujawski 30 października, 13:00
Notecianka Pakość 2-3 Noteć Łabiszyn 30 października, 13:00
Start Radziejów 4-0 Szubinianka Szubin 30 października, 13:00
Gopło Kruszwica 0-1 Kujawiak Kowal 30 października, 14:00
LTP Lubanie 3-6 Ziemowit Osięciny 30 października, 11:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-0 Piast Złotniki Kujawskie 31 października, 14:00
Noteć Inowrocław 2-3 Pogoń Mogilno 30 października, 14:00

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Unia Gniewkowo 2-2 Pogoń Mogilno 6 listopada, 14:00
Piast Złotniki Kujawskie 2-0 Noteć Inowrocław 7 listopada, 13:00
Ziemowit Osięciny 0-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 7 listopada, 14:00
Kujawiak Kowal 0-1 LTP Lubanie 7 listopada, 13:00
Szubinianka Szubin 2-1 Gopło Kruszwica 6 listopada, 14:00
Noteć Łabiszyn 2-2 Start Radziejów 7 listopada, 14:00
Łokietek Brześć Kujawski 0-7 Notecianka Pakość 6 listopada, 11:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3-0 Kujawianka Izbica Kujawska 7 listopada, 12:30
(wo)
Na boisku 0:1. Gra nieuprawnionego zawodnika.

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Kujawianka Izbica Kujawska 0-3 Unia Gniewkowo 13 listopada, 12:00
(wo)
Na boisku 4-1. Udział nieuprawnionego zawodnika
Notecianka Pakość 2-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 14 listopada, 13:00
Start Radziejów 6-1 Łokietek Brześć Kujawski 13 listopada, 13:00
Gopło Kruszwica 0-0 Noteć Łabiszyn 13 listopada, 13:00
LTP Lubanie 4-1 Szubinianka Szubin 13 listopada, 11:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 3-0 Kujawiak Kowal 14 listopada, 13:00
Noteć Inowrocław 1-2 Ziemowit Osięciny 14 listopada, 11:00
Pogoń Mogilno 3-0 Piast Złotniki Kujawskie 13 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 19-20 kwietnia

Unia Gniewkowo 2-2 Piast Złotniki Kujawskie 20 kwietnia, 16:30
Pogoń Mogilno 1-0 Ziemowit Osięciny 20 kwietnia, 17:00
Noteć Inowrocław 5-1 Kujawiak Kowal 20 kwietnia, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 4-0 Szubinianka Szubin 20 kwietnia, 17:00
LTP Lubanie 3-1 Noteć Łabiszyn 20 kwietnia, 17:00
Gopło Kruszwica 4-0 Łokietek Brześć Kujawski 19 kwietnia, 17:00
Start Radziejów 1-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 20 kwietnia, 17:00
Notecianka Pakość 2-0 Kujawianka Izbica Kujawska 20 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 26 marca

Notecianka Pakość 4-5 Unia Gniewkowo 26 marca, 15:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-0 Start Radziejów 26 marca, 15:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-2 Gopło Kruszwica 26 marca, 15:00
Łokietek Brześć Kujawski 1-1 LTP Lubanie 26 marca, 15:00
Noteć Łabiszyn 0-4 Sparta Janowiec Wielkopolski 26 marca, 15:00
Szubinianka Szubin 2-2 Noteć Inowrocław
Kujawiak Kowal 1-2 Pogoń Mogilno 26 marca, 15:00
Ziemowit Osięciny 4-3 Piast Złotniki Kujawskie 26 marca, 11:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Unia Gniewkowo 1-0 Ziemowit Osięciny 2 kwietnia, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-1 Kujawiak Kowal 2 kwietnia, 16:00
Pogoń Mogilno 5-0 Szubinianka Szubin 3 maja, 17:00
Noteć Inowrocław 0-2 Noteć Łabiszyn 3 maja, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 3-0 Łokietek Brześć Kujawski 3 maja, 16:00
(wo)
LTP Lubanie 1-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 2 kwietnia, 16:00
Gopło Kruszwica 1-2 Kujawianka Izbica Kujawska 2 kwietnia, 16:00
Start Radziejów 2-2 Notecianka Pakość 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Start Radziejów 1-3 Unia Gniewkowo
Notecianka Pakość 4-1 Gopło Kruszwica 9 kwietnia, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 3-2 LTP Lubanie 9 kwietnia, 16:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-2 Sparta Janowiec Wielkopolski 9 kwietnia, 17:00
Łokietek Brześć Kujawski 1-3 Noteć Inowrocław 10 kwietnia, 15:00
Noteć Łabiszyn 0-5 Pogoń Mogilno 10 kwietnia, 15:00
Szubinianka Szubin 1-0 Piast Złotniki Kujawskie
Kujawiak Kowal 0-1 Ziemowit Osięciny 10 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Unia Gniewkowo 6-0 Kujawiak Kowal 16 kwietnia, 16:00
Ziemowit Osięciny 2-0 Szubinianka Szubin 17 kwietnia, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 2-1 Noteć Łabiszyn 17 kwietnia, 12:00
Pogoń Mogilno 9-0 Łokietek Brześć Kujawski 16 kwietnia, 15:00
Noteć Inowrocław 2-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 16 kwietnia, 16:30
Sparta Janowiec Wielkopolski 4-1 Kujawianka Izbica Kujawska 16 kwietnia, 16:00
LTP Lubanie 2-2 Notecianka Pakość 16 kwietnia, 17:00
Gopło Kruszwica 1-0 Start Radziejów 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Gopło Kruszwica 0-2 Unia Gniewkowo 23 kwietnia, 17:30
Start Radziejów 1-1 LTP Lubanie 23 kwietnia, 16:00
Notecianka Pakość 1-2 Sparta Janowiec Wielkopolski 23 kwietnia, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-0 Noteć Inowrocław 23 kwietnia, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-1 Pogoń Mogilno 23 kwietnia, 17:00
Łokietek Brześć Kujawski 0-2 Piast Złotniki Kujawskie 24 kwietnia, 16:00
Noteć Łabiszyn 2-1 Ziemowit Osięciny 24 kwietnia, 15:00
Szubinianka Szubin 3-1 Kujawiak Kowal 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 29 kwietnia-1 maja

Unia Gniewkowo 1-0 Szubinianka Szubin 30 kwietnia, 16:00
Kujawiak Kowal 2-3 Noteć Łabiszyn 1 maja, 16:00
Ziemowit Osięciny 8-0 Łokietek Brześć Kujawski 30 kwietnia, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 30 kwietnia, 16:00
Pogoń Mogilno 2-0 Kujawianka Izbica Kujawska 30 kwietnia, 15:00
Noteć Inowrocław 2-3 Notecianka Pakość 1 maja, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-0 Start Radziejów 30 kwietnia, 16:00
LTP Lubanie 2-0 Gopło Kruszwica 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 7-8 maja

LTP Lubanie 3-1 Unia Gniewkowo 8 maja, 17:00
Gopło Kruszwica 1-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 7 maja, 16:00
Start Radziejów 1-1 Noteć Inowrocław
Notecianka Pakość 1-1 Pogoń Mogilno 7 maja, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 0-2 Piast Złotniki Kujawskie 7 maja, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-1 Ziemowit Osięciny 7 maja, 17:00
Łokietek Brześć Kujawski 1-2 Kujawiak Kowal 8 maja, 16:00
Noteć Łabiszyn 2-0 Szubinianka Szubin 8 maja, 15:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

Unia Gniewkowo 2-3 Noteć Łabiszyn 15 maja, 16:30
Szubinianka Szubin 6-0 Łokietek Brześć Kujawski 14 maja, 17:00
Kujawiak Kowal 3-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 15 maja, 17:00
Ziemowit Osięciny 3-1 Kujawianka Izbica Kujawska 15 maja, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 3-2 Notecianka Pakość 14 maja, 16:00
Pogoń Mogilno 5-1 Start Radziejów 14 maja, 16:00
Noteć Inowrocław 0-0 Gopło Kruszwica 14 maja, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 3-1 LTP Lubanie 14 maja, 17:00

Kolejka 25 - 18 maja

Sparta Janowiec Wielkopolski 2-0 Unia Gniewkowo 18 maja, 17:00
LTP Lubanie 1-1 Noteć Inowrocław 18 maja, 17:00
Gopło Kruszwica 2-1 Pogoń Mogilno 18 maja, 17:00
Start Radziejów 5-1 Piast Złotniki Kujawskie 18 maja, 17:00
Notecianka Pakość 4-2 Ziemowit Osięciny 18 maja, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-2 Kujawiak Kowal 18 maja, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-1 Szubinianka Szubin 18 maja, 17:00
Łokietek Brześć Kujawski 0-9 Noteć Łabiszyn 18 maja, 17:00

Kolejka 26 - 21-22 maja

Unia Gniewkowo 3-0 Łokietek Brześć Kujawski 22 maja, 17:00
(wo)
Noteć Łabiszyn 1-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 22 maja, 15:00
Szubinianka Szubin 1-0 Kujawianka Izbica Kujawska 21 maja, 17:00
Kujawiak Kowal 0-1 Notecianka Pakość 22 maja, 17:00
Ziemowit Osięciny 0-0 Start Radziejów 21 maja, 12:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-3 Gopło Kruszwica 21 maja, 16:00
Pogoń Mogilno 1-0 LTP Lubanie 21 maja, 12:00
Noteć Inowrocław 0-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 21 maja, 17:00

Kolejka 27 - 28-29 maja

Noteć Inowrocław 2-0 Unia Gniewkowo 29 maja, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-0 Pogoń Mogilno 28 maja, 17:00
LTP Lubanie 2-4 Piast Złotniki Kujawskie 28 maja, 17:00
Gopło Kruszwica 1-1 Ziemowit Osięciny 28 maja, 16:00
Start Radziejów 2-0 Kujawiak Kowal 28 maja
Notecianka Pakość 6-0 Szubinianka Szubin 28 maja, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-1 Noteć Łabiszyn 28 maja, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-1 Łokietek Brześć Kujawski 28 maja, 17:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Unia Gniewkowo 1-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 4 czerwca, 17:00
Łokietek Brześć Kujawski 1-6 Kujawianka Izbica Kujawska 4 czerwca, 16:00
Noteć Łabiszyn 1-1 Notecianka Pakość 5 czerwca, 15:00
Szubinianka Szubin 1-0 Start Radziejów 4 czerwca
Kujawiak Kowal 1-0 Gopło Kruszwica 5 czerwca, 17:00
Ziemowit Osięciny 2-1 LTP Lubanie 5 czerwca, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 0-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 8 czerwca, 18:00
Pogoń Mogilno 2-1 Noteć Inowrocław 4 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 11 czerwca

Pogoń Mogilno 1-0 Unia Gniewkowo 11 czerwca, 15:00
Noteć Inowrocław 2-2 Piast Złotniki Kujawskie 11 czerwca, 15:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 3-1 Ziemowit Osięciny 11 czerwca, 15:00
LTP Lubanie 3-1 Kujawiak Kowal 11 czerwca, 15:00
Gopło Kruszwica 3-1 Szubinianka Szubin 11 czerwca, 15:00
Start Radziejów 0-1 Noteć Łabiszyn 11 czerwca, 15:00
Notecianka Pakość 6-0 Łokietek Brześć Kujawski 11 czerwca, 15:00
Kujawianka Izbica Kujawska 3-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 11 czerwca, 15:00

Kolejka 30 - 18 czerwca

Unia Gniewkowo 2-2 Kujawianka Izbica Kujawska
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-1 Notecianka Pakość
Łokietek Brześć Kujawski 1-5 Start Radziejów
Noteć Łabiszyn 3-0 Gopło Kruszwica
(wo)
Szubinianka Szubin 0-2 LTP Lubanie
Kujawiak Kowal 1-1 Sparta Janowiec Wielkopolski
Ziemowit Osięciny 2-1 Noteć Inowrocław
Piast Złotniki Kujawskie 3-1 Pogoń Mogilno

IV liga 2004/2005 (kujawsko-pomorska)

Klasa okręgowa 2004/2005 (kujawsko-pomorska I)

Klasa A 2004/2005 (Bydgoszcz II)
Klasa A 2004/2005 (Włocławek)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas