[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2004/2005, grupa: Bydgoszcz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dąb Barcin 26 70 23 1 2 87-19 12 1 0 52-6 11 0 2 35-13
2.  Kujawianka Strzelno 26 65 21 2 3 92-27 13 0 0 57-5 8 2 3 35-22
3.  Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 26 58 19 1 6 119-34 11 0 2 84-14 8 1 4 35-20
4.  Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 26 53 17 2 7 100-52 9 1 3 64-26 8 1 4 36-26
5.  Kometa Więcławice 26 51 17 0 9 70-46 11 0 2 49-14 6 0 7 21-32
6.  Kujawy Markowice 26 48 15 3 8 62-41 7 2 4 32-16 8 1 4 30-25
7.  1.FC Brudzyń 26 27 7 6 13 36-72 5 3 5 19-26 2 3 8 17-46
8.  Zagłębie Piechcin 26 26 8 2 16 36-55 5 0 8 20-25 3 2 8 16-30 2 4 1 1 0 4-2
9.  Gopło II Kruszwica-Racice 26 26 7 5 14 42-60 5 2 6 27-26 2 3 8 15-34 2 1 0 1 1 2-4
10.  LZS Świątkowo Cerekwica 26 24 6 6 14 37-57 4 5 4 19-19 2 1 10 18-38
11.  Dąb Bąkowo 26 22 6 4 16 30-78 4 2 7 21-29 2 2 9 9-49
12.  Pogoń II Mogilno 26 20 6 2 18 28-76 6 0 7 20-22 0 2 11 8-54
13.  Czarni Wierzchosławice 26 19 5 4 17 36-83 4 2 7 24-32 1 2 10 12-51
14.  Fregata Polanowice 26 17 5 2 19 36-111 5 2 6 22-41 0 0 13 14-70

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Dąb Barcin    5-2 2-1 1-1 3-1 1-0 5-0 5-0 3-1 5-0 3-0 11-0 5-0 3-0* 
 2 Kujawianka Strzelno2-0     3-1 3-1 4-0 5-2 2-0 4-0 10-0 3-1 10-0 2-0 6-0 3-0* 
 3 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko2-3 2-1     5-1 7-0* 2-3 9-1 2-1 3-0* 7-0 11-0 7-0 11-2 16-2 
 4 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo1-4 3-3 5-0     10-3 7-1 9-1 2-6 1-2 4-1 3-1 4-2 4-0 11-2 
 5 Kometa Więcławice4-1 5-4 0-2 1-3     2-1 8-1 3-0 1-0 2-0 4-1 6-0 6-0 7-1 
 6 Kujawy Markowice0-1 0-1 1-3 3-1 0-3     1-0 3-1 1-1 2-2 7-0 6-0 5-1 3-2 
 7 1.FC Brudzyń0-4 0-3 1-2 2-6 3-1 1-1     1-1 2-1 4-3 0-0 1-0 1-2 3-2 
 8 Zagłębie Piechcin2-5 0-1 1-3 0-4 1-0 1-3 0-3     3-1 1-2 0-2 5-0 2-0 4-1 
 9 Gopło II Kruszwica-Racice0-1 2-3 1-4 2-4 0-1 2-3 3-2 1-1     3-1 4-2 2-2 2-1 5-1 
 10 LZS Świątkowo Cerekwica0-3 1-3 0-0 1-3 3-1 1-2 1-1 1-0 4-2     0-0 1-1 1-1 5-2 
 11 Dąb Bąkowo0-4 2-2 1-3 0-4 0-2 0-2 1-1 5-0 0-2 1-5     6-2 4-2 1-0 
 12 Pogoń II Mogilno1-2 1-4 3-2 0-1 1-2 0-2 1-2 1-0 2-1 3-2 0-2     2-1 5-1 
 13 Czarni Wierzchosławice0-5 1-3 2-4 4-5 0-4 2-3 3-3 1-2 1-1 2-1 3-1 1-0     4-0 
 14 Fregata Polanowice1-2 0-5 0-10 4-2 0-3 1-7 3-2 1-4 3-3 1-0 4-0 2-1 2-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Kujawy Markowice 5-1 Czarni Wierzchosławice 11 sierpnia, 17:00
1.FC Brudzyń 0-3 Kujawianka Strzelno 15 sierpnia, 11:00
Zagłębie Piechcin 1-3 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 15 sierpnia
Dąb Bąkowo 1-5 LZS Świątkowo Cerekwica 15 sierpnia, 12:30
Fregata Polanowice 0-3 Kometa Więcławice 15 sierpnia, 14:00
Dąb Barcin 3-1 Gopło II Kruszwica-Racice 15 sierpnia, 15:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 4-2 Pogoń II Mogilno 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Czarni Wierzchosławice 1-0 Pogoń II Mogilno 22 sierpnia, 17:00
Gopło II Kruszwica-Racice 2-4 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 22 sierpnia, 11:00
Kometa Więcławice 4-1 Dąb Barcin 21 sierpnia, 17:00
LZS Świątkowo Cerekwica 5-2 Fregata Polanowice 22 sierpnia, 11:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 11-0 Dąb Bąkowo 22 sierpnia, 11:00
Kujawianka Strzelno 4-0 Zagłębie Piechcin 21 sierpnia, 17:00
Kujawy Markowice 1-0 1.FC Brudzyń 21 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

1.FC Brudzyń 1-2 Czarni Wierzchosławice 29 sierpnia, 11:00
Zagłębie Piechcin 1-3 Kujawy Markowice 28 sierpnia, 17:00
Dąb Bąkowo 2-2 Kujawianka Strzelno 29 sierpnia, 12:30
Fregata Polanowice 0-10 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 29 sierpnia, 14:00
Dąb Barcin 5-0 LZS Świątkowo Cerekwica 29 sierpnia, 15:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 10-3 Kometa Więcławice 29 sierpnia, 11:00
Pogoń II Mogilno 2-1 Gopło II Kruszwica-Racice 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 4-5 września

Czarni Wierzchosławice 1-1 Gopło II Kruszwica-Racice 5 września, 17:00
Kometa Więcławice 6-0 Pogoń II Mogilno 5 września, 11:00
LZS Świątkowo Cerekwica 1-3 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 5 września, 11:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2-3 Dąb Barcin 4 września, 17:00
Kujawianka Strzelno 3-0 Fregata Polanowice 5 września, 17:00
(wo)
Kujawy Markowice 7-0 Dąb Bąkowo 5 września, 17:00
1.FC Brudzyń 1-1 Zagłębie Piechcin 5 września, 11:00

Kolejka 5 - 11-12 września

Zagłębie Piechcin 2-0 Czarni Wierzchosławice 11 września, 15:00
Dąb Bąkowo 1-1 1.FC Brudzyń 12 września, 12:30
Fregata Polanowice 1-7 Kujawy Markowice 12 września, 14:00
Dąb Barcin 5-2 Kujawianka Strzelno 11 września, 17:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 5-0 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 12 września, 16:00
Pogoń II Mogilno 3-2 LZS Świątkowo Cerekwica 12 września, 17:00
Gopło II Kruszwica-Racice 0-1 Kometa Więcławice 12 września, 11:00

Kolejka 6 - 18-19 września

Czarni Wierzchosławice 0-4 Kometa Więcławice 19 września, 16:00
LZS Świątkowo Cerekwica 4-2 Gopło II Kruszwica-Racice 19 września, 11:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 7-0 Pogoń II Mogilno 19 września, 11:00
Kujawianka Strzelno 3-1 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 19 września, 15:00
Kujawy Markowice 0-1 Dąb Barcin 18 września, 16:30
1.FC Brudzyń 3-2 Fregata Polanowice 19 września, 16:00
Zagłębie Piechcin 0-2 Dąb Bąkowo 19 września, 15:00

Kolejka 7 - 25-26 września

Dąb Bąkowo 4-2 Czarni Wierzchosławice 26 września, 12:30
Fregata Polanowice 1-4 Zagłębie Piechcin 26 września, 14:00
Dąb Barcin 5-0 1.FC Brudzyń 25 września, 16:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 7-1 Kujawy Markowice 26 września, 16:00
Pogoń II Mogilno 1-4 Kujawianka Strzelno 26 września, 16:00
Gopło II Kruszwica-Racice 1-4 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 26 września, 11:00
Kometa Więcławice 2-0 LZS Świątkowo Cerekwica 26 września, 11:00

Kolejka 8 - 2-3 października

Czarni Wierzchosławice 2-1 LZS Świątkowo Cerekwica 3 października, 15:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 7-0 Kometa Więcławice 2 października, 16:00
(wo)
zespół Komety zdekompletowany w 86. minucie
Kujawianka Strzelno 10-0 Gopło II Kruszwica-Racice 2 października, 14:00
Kujawy Markowice 6-0 Pogoń II Mogilno 3 października, 14:00
1.FC Brudzyń 2-6 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 3 października, 16:00
Zagłębie Piechcin 2-5 Dąb Barcin 2 października, 16:00
Dąb Bąkowo 1-0 Fregata Polanowice 3 października, 12:30

Kolejka 9 - 10 października

Fregata Polanowice 2-2 Czarni Wierzchosławice 10 października, 14:00
Dąb Barcin 3-0 Dąb Bąkowo 10 października, 11:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 2-6 Zagłębie Piechcin 10 października, 15:00
Pogoń II Mogilno 1-2 1.FC Brudzyń 10 października, 15:00
Gopło II Kruszwica-Racice 2-3 Kujawy Markowice 10 października, 11:00
Kometa Więcławice 5-4 Kujawianka Strzelno 10 października, 11:00
LZS Świątkowo Cerekwica 0-0 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 10 października, 11:00

Kolejka 10 - 17 października

Czarni Wierzchosławice 2-4 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 17 października, 14:00
Kujawianka Strzelno 3-1 LZS Świątkowo Cerekwica 17 października, 15:00
Kujawy Markowice 0-3 Kometa Więcławice 17 października, 14:00
1.FC Brudzyń 2-1 Gopło II Kruszwica-Racice 17 października, 12:30
Zagłębie Piechcin 5-0 Pogoń II Mogilno 17 października, 11:00
Dąb Bąkowo 0-4 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 17 października, 12:30
Fregata Polanowice 1-2 Dąb Barcin 17 października, 14:00

Kolejka 11 - 23-24 października

Dąb Barcin 5-0 Czarni Wierzchosławice 23 października, 15:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 11-2 Fregata Polanowice 24 października, 14:00
Pogoń II Mogilno 0-2 Dąb Bąkowo 24 października, 15:00
Gopło II Kruszwica-Racice 1-1 Zagłębie Piechcin 24 października, 14:00
Kometa Więcławice 8-1 1.FC Brudzyń 23 października, 11:00
LZS Świątkowo Cerekwica 1-2 Kujawy Markowice 24 października, 11:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2-1 Kujawianka Strzelno 23 października, 15:00

Kolejka 12 - 30-31 października

Czarni Wierzchosławice 1-3 Kujawianka Strzelno 31 października, 14:00
Kujawy Markowice 1-3 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 31 października, 14:00
Zagłębie Piechcin 1-0 Kometa Więcławice 30 października, 14:00
Dąb Bąkowo 0-2 Gopło II Kruszwica-Racice 31 października, 12:30
Fregata Polanowice 2-1 Pogoń II Mogilno 31 października, 14:00
Dąb Barcin 1-1 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 31 października, 11:00
LZS Świątkowo Cerekwica 1-1 1.FC Brudzyń 31 października, 11:00
zmiana gospodarza

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 4-0 Czarni Wierzchosławice 7 listopada, 12:00
Pogoń II Mogilno 1-2 Dąb Barcin 7 listopada, 13:00
Gopło II Kruszwica-Racice 5-1 Fregata Polanowice 7 listopada, 11:00
Kometa Więcławice 4-1 Dąb Bąkowo 7 listopada, 13:00
LZS Świątkowo Cerekwica 1-0 Zagłębie Piechcin 7 listopada, 11:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 9-1 1.FC Brudzyń 6 listopada, 14:00
Kujawianka Strzelno 5-2 Kujawy Markowice 6 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 20 kwietnia

Czarni Wierzchosławice 2-3 Kujawy Markowice 20 kwietnia, 17:00
Kujawianka Strzelno 2-0 1.FC Brudzyń 20 kwietnia, 16:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2-1 Zagłębie Piechcin 20 kwietnia, 17:00
LZS Świątkowo Cerekwica 0-0 Dąb Bąkowo 26 maja, 17:00
Kometa Więcławice 7-1 Fregata Polanowice 20 kwietnia, 17:00
Gopło II Kruszwica-Racice 0-1 Dąb Barcin 20 kwietnia, 17:00
Pogoń II Mogilno 0-1 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 20 kwietnia, 17:00

Kolejka 15 - 26 marca

Pogoń II Mogilno 2-1 Czarni Wierzchosławice 26 marca, 16:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 1-2 Gopło II Kruszwica-Racice 26 marca, 15:00
Dąb Barcin 3-1 Kometa Więcławice 26 marca, 15:00
Fregata Polanowice 1-0 LZS Świątkowo Cerekwica 26 marca, 14:00
Dąb Bąkowo 1-3 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 26 marca, 11:00
Zagłębie Piechcin 0-1 Kujawianka Strzelno 26 marca, 14:00
1.FC Brudzyń 1-1 Kujawy Markowice 26 marca, 16:00

Kolejka 16 - 3 maja

Czarni Wierzchosławice 3-3 1.FC Brudzyń 3 maja, 16:00
Kujawy Markowice 3-1 Zagłębie Piechcin 3 maja, 16:30
Kujawianka Strzelno 10-0 Dąb Bąkowo 3 maja, 17:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 16-2 Fregata Polanowice 2 kwietnia, 16:00
LZS Świątkowo Cerekwica 0-3 Dąb Barcin 2 kwietnia, 15:00
Kometa Więcławice 1-3 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 3 maja, 17:00
Gopło II Kruszwica-Racice 2-2 Pogoń II Mogilno 3 maja, 11:00

Kolejka 17 - 9-10 kwietnia

Gopło II Kruszwica-Racice 2-1 Czarni Wierzchosławice 10 kwietnia, 11:00
Pogoń II Mogilno 1-2 Kometa Więcławice 9 kwietnia, 17:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 4-1 LZS Świątkowo Cerekwica 10 kwietnia, 16:00
Dąb Barcin 2-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 9 kwietnia, 15:00
Fregata Polanowice 0-5 Kujawianka Strzelno 10 kwietnia, 14:00
Dąb Bąkowo 0-2 Kujawy Markowice 10 kwietnia, 12:30
Zagłębie Piechcin 0-3 1.FC Brudzyń 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 17 kwietnia

Czarni Wierzchosławice 1-2 Zagłębie Piechcin 17 kwietnia, 15:00
1.FC Brudzyń 0-0 Dąb Bąkowo 17 kwietnia, 12:30
Kujawy Markowice 3-2 Fregata Polanowice 17 kwietnia, 15:00
Kujawianka Strzelno 2-0 Dąb Barcin 17 kwietnia, 16:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 5-1 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 17 kwietnia, 11:00
LZS Świątkowo Cerekwica 1-1 Pogoń II Mogilno 17 kwietnia, 11:00
Kometa Więcławice 1-0 Gopło II Kruszwica-Racice 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 23-24 kwietnia

Kometa Więcławice 6-0 Czarni Wierzchosławice 23 kwietnia, 16:00
Gopło II Kruszwica-Racice 3-1 LZS Świątkowo Cerekwica 24 kwietnia, 11:00
Pogoń II Mogilno 3-2 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 24 kwietnia, 16:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 3-3 Kujawianka Strzelno 24 kwietnia, 16:00
Dąb Barcin 1-0 Kujawy Markowice 23 kwietnia, 16:00
Fregata Polanowice 3-2 1.FC Brudzyń 24 kwietnia, 14:00
Dąb Bąkowo 5-0 Zagłębie Piechcin 24 kwietnia, 12:30

Kolejka 20 - 30 kwietnia-1 maja

Czarni Wierzchosławice 3-1 Dąb Bąkowo 1 maja, 15:00
Zagłębie Piechcin 4-1 Fregata Polanowice 1 maja, 15:00
1.FC Brudzyń 0-4 Dąb Barcin 1 maja, 12:30
Kujawy Markowice 3-1 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 1 maja, 16:00
Kujawianka Strzelno 2-0 Pogoń II Mogilno 1 maja, 16:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-0 Gopło II Kruszwica-Racice 30 kwietnia, 17:00
(wo)
LZS Świątkowo Cerekwica 3-1 Kometa Więcławice 1 maja, 11:00

Kolejka 21 - 7-8 maja

LZS Świątkowo Cerekwica 1-1 Czarni Wierzchosławice 7 maja, 16:00
Kometa Więcławice 0-2 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 7 maja, 17:00
Gopło II Kruszwica-Racice 2-3 Kujawianka Strzelno 7 maja, 18:00
Pogoń II Mogilno 0-2 Kujawy Markowice 8 maja, 16:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 9-1 1.FC Brudzyń 8 maja, 17:00
Dąb Barcin 5-0 Zagłębie Piechcin 7 maja, 16:00
Fregata Polanowice 4-0 Dąb Bąkowo 8 maja, 14:00

Kolejka 22 - 14-15 maja

Czarni Wierzchosławice 4-0 Fregata Polanowice 15 maja, 18:30
Dąb Bąkowo 0-4 Dąb Barcin 15 maja, 12:30
Zagłębie Piechcin 0-4 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 15 maja, 15:00
1.FC Brudzyń 1-0 Pogoń II Mogilno 15 maja, 10:00
Kujawy Markowice 1-1 Gopło II Kruszwica-Racice 15 maja, 16:00
Kujawianka Strzelno 4-0 Kometa Więcławice 15 maja, 16:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 7-0 LZS Świątkowo Cerekwica 14 maja, 17:00

Kolejka 23 - 21-22 maja

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 11-2 Czarni Wierzchosławice 21 maja, 17:00
LZS Świątkowo Cerekwica 1-3 Kujawianka Strzelno 22 maja, 17:00
Kometa Więcławice 2-1 Kujawy Markowice 21 maja, 17:00
Gopło II Kruszwica-Racice 3-2 1.FC Brudzyń 22 maja, 11:00
Pogoń II Mogilno 1-0 Zagłębie Piechcin 22 maja, 16:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 3-1 Dąb Bąkowo 22 maja, 17:00
Dąb Barcin 3-0 Fregata Polanowice 22 maja, 11:00
(wo)

Kolejka 24 - 29 maja

Czarni Wierzchosławice 0-5 Dąb Barcin 29 maja, 16:00
Fregata Polanowice 4-2 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 29 maja, 14:00
Dąb Bąkowo 6-2 Pogoń II Mogilno 29 maja, 12:30
Zagłębie Piechcin 3-1 Gopło II Kruszwica-Racice 29 maja, 15:00
1.FC Brudzyń 3-1 Kometa Więcławice 29 maja
Kujawy Markowice 2-2 LZS Świątkowo Cerekwica 29 maja
Kujawianka Strzelno 3-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 29 maja

Kolejka 25 - 5 czerwca

1.FC Brudzyń 4-3 LZS Świątkowo Cerekwica 5 czerwca, 15:00
Kujawianka Strzelno 6-0 Czarni Wierzchosławice 5 czerwca, 15:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2-3 Kujawy Markowice 5 czerwca, 15:00
Kometa Więcławice 3-0 Zagłębie Piechcin 5 czerwca, 15:00
Gopło II Kruszwica-Racice 4-2 Dąb Bąkowo 5 czerwca, 15:00
Pogoń II Mogilno 5-1 Fregata Polanowice 5 czerwca, 15:00
Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 1-4 Dąb Barcin 5 czerwca, 15:00

Kolejka 26 - 12 czerwca

Czarni Wierzchosławice 4-5 Piast Kołodziejewo/Unia II Janikowo 12 czerwca, 15:00
Dąb Barcin 11-0 Pogoń II Mogilno 12 czerwca, 15:00
Fregata Polanowice 3-3 Gopło II Kruszwica-Racice 12 czerwca, 15:00
Dąb Bąkowo 0-2 Kometa Więcławice 12 czerwca, 15:00
Zagłębie Piechcin 1-2 LZS Świątkowo Cerekwica 12 czerwca, 15:00
1.FC Brudzyń 1-2 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 12 czerwca, 15:00
Kujawy Markowice 0-1 Kujawianka Strzelno 12 czerwca, 15:00

Klasa okręgowa 2004/2005 (kujawsko-pomorska II)
Klasa B 2004/2005 (Bydgoszcz II)

Klasa A 2004/2005 (Włocławek)

Autor: Krystian Knobelzdorf
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas