[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2004/2005, grupa: Zabrze II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Fortuna Gliwice 26 57 18 3 5 77-30 11 1 1 42-10 7 2 4 35-20
2.  Start Kleszczów 26 53 16 5 5 65-25 9 1 3 34-12 7 4 2 31-13
3.  Orzeł Paczyna 26 47 13 8 5 69-44 10 1 2 41-18 3 7 3 28-26 2 4 1 1 0 3-1
4.  Przyszłość II Ciochowice 26 47 14 5 7 51-35 8 3 2 30-13 6 2 5 21-22 2 1 0 1 1 1-3
5.  Orły Bojszów 26 39 11 6 9 54-51 6 3 4 30-24 5 3 5 24-27
6.  Olimpia Pławniowice 26 38 11 5 10 49-49 8 2 3 33-26 3 3 7 16-23 2 4 1 1 0 5-1
7.  Naprzód Łubie 26 38 10 8 8 54-51 6 4 3 36-28 4 4 5 18-23 2 1 0 1 1 1-5
8.  Naprzód Świbie 26 37 10 7 9 60-54 4 5 4 27-24 6 2 5 33-30
9.  Start Przezchlebie 26 34 10 4 12 49-61 7 3 3 29-22 3 1 9 20-39
10.  Ruch Kozłów 26 26 5 11 10 39-64 4 6 3 20-23 1 5 7 19-41
11.  Leśnik Łącza 26 24 7 3 16 54-76 5 2 6 28-28 2 1 10 26-48 2 3 1 0 1 4-3
12.  Zryw Radonia 26 24 6 6 14 42-67 4 5 4 25-29 2 1 10 17-38 2 3 1 0 1 3-4
13.  Ślązak Bycina 26 18 3 9 14 36-60 1 6 6 21-31 2 3 8 15-29 2 4 1 1 0 2-1
14.  PUS Gliwice 26 18 2 12 12 35-67 2 4 7 19-31 0 8 5 16-36 2 1 0 1 1 1-2
PUS Gliwice rozgrywa swoje mecze w Taciszowie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Fortuna Gliwice    1-0 2-0 5-0 2-0 5-2 4-0 5-4 5-0 4-0 4-1 0-1 3-0 2-2 
 2 Start Kleszczów0-1     4-2 2-1 0-2 3-1 4-1 1-2 3-1 1-1 4-0 6-0 3-0 3-0 
 3 Orzeł Paczyna3-0 0-3     2-0 4-1 1-0 2-1 1-3 6-2 7-2 3-3 4-1 3-2 5-0 
 4 Przyszłość II Ciochowice2-1 0-0 1-1     2-4 0-2 2-0 6-0 4-2 1-0 5-0 3-1 2-0 2-2 
 5 Orły Bojszów1-0 1-5 0-4 3-0     4-1 3-5 1-1 1-4 2-2 3-0 3-0* 0-0 8-2 
 6 Olimpia Pławniowice2-10 0-1 1-1 0-1 4-3     1-1 3-2 3-0 2-1 3-2 5-0 6-3 3-1 
 7 Naprzód Łubie3-3 4-2 1-3 3-3 5-1 0-4     1-2 2-1 7-1 4-3 2-1 1-1 3-3 
 8 Naprzód Świbie1-2 1-3 1-1 2-2 3-3 2-0 0-2     3-4 1-1 6-3 3-0 3-2 1-1 
 9 Start Przezchlebie4-3 0-3 2-2 0-2 1-2 2-0 2-2 4-2     3-1 5-2 3-1 2-1 1-1 
 10 Ruch Kozłów2-2 2-2 1-1 0-5 1-1 1-2 1-1 0-5 2-0     3-2 2-1 1-1 4-0 
 11 Leśnik Łącza1-5 0-2 4-4 1-2 3-1 2-1 3-1 1-3 2-3 5-1     3-1 1-2 2-2 
 12 Zryw Radonia0-3 0-6 1-1 3-2 2-4 1-1 1-2 2-2 6-2 2-2 2-1     3-1 2-2 
 13 Ślązak Bycina1-3 1-1 3-8 1-2 0-0 1-1 0-2 5-3 0-0 3-4 3-4 3-3     0-0 
 14 PUS Gliwice0-2 3-3 5-0 0-1 0-2 1-1 0-0 0-4 2-1 3-3 3-5 1-7 1-2     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Naprzód Świbie 2-2 Przyszłość II Ciochowice
Start Przezchlebie 1-2 Orły Bojszów
Naprzód Łubie 1-1 Ślązak Bycina
Start Kleszczów 3-1 Olimpia Pławniowice
Leśnik Łącza 1-5 Fortuna Gliwice
Ruch Kozłów 1-1 Orzeł Paczyna 14 sierpnia
Zryw Radonia 2-2 PUS Gliwice

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Przyszłość II Ciochowice 2-2 PUS Gliwice
Orzeł Paczyna 4-1 Zryw Radonia
Fortuna Gliwice 4-0 Ruch Kozłów
Olimpia Pławniowice 3-2 Leśnik Łącza
Ślązak Bycina 1-1 Start Kleszczów
Orły Bojszów 3-5 Naprzód Łubie
Naprzód Świbie 3-4 Start Przezchlebie

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Start Przezchlebie 0-2 Przyszłość II Ciochowice
Naprzód Łubie 1-2 Naprzód Świbie
Start Kleszczów 0-2 Orły Bojszów
Leśnik Łącza 1-2 Ślązak Bycina
Ruch Kozłów 1-2 Olimpia Pławniowice 21 sierpnia
Zryw Radonia 0-3 Fortuna Gliwice
PUS Gliwice 5-0 Orzeł Paczyna

Kolejka 4 - 29 sierpnia

Przyszłość II Ciochowice 1-1 Orzeł Paczyna
Fortuna Gliwice 2-2 PUS Gliwice
Olimpia Pławniowice 5-0 Zryw Radonia
Ślązak Bycina 3-4 Ruch Kozłów
Orły Bojszów 3-0 Leśnik Łącza
Naprzód Świbie 1-3 Start Kleszczów
Start Przezchlebie 2-2 Naprzód Łubie

Kolejka 5 - 4-5 września

Naprzód Łubie 3-3 Przyszłość II Ciochowice
Start Kleszczów 3-1 Start Przezchlebie
Leśnik Łącza 1-3 Naprzód Świbie
Ruch Kozłów 1-1 Orły Bojszów 4 września
Zryw Radonia 3-1 Ślązak Bycina
PUS Gliwice 1-1 Olimpia Pławniowice
Orzeł Paczyna 3-0 Fortuna Gliwice

Kolejka 6 - 12 września

Przyszłość II Ciochowice 2-1 Fortuna Gliwice
Olimpia Pławniowice 1-1 Orzeł Paczyna
Ślązak Bycina 0-0 PUS Gliwice
Orły Bojszów 3-0 Zryw Radonia
(wo)
przerwany przy stanie 3:2
Naprzód Świbie 1-1 Ruch Kozłów
Start Przezchlebie 5-2 Leśnik Łącza
Naprzód Łubie 4-2 Start Kleszczów

Kolejka 7 - 18-19 września

Start Kleszczów 2-1 Przyszłość II Ciochowice
Leśnik Łącza 3-1 Naprzód Łubie
Ruch Kozłów 2-0 Start Przezchlebie 18 września
Zryw Radonia 2-2 Naprzód Świbie
PUS Gliwice 0-2 Orły Bojszów
Orzeł Paczyna 3-2 Ślązak Bycina
Fortuna Gliwice 5-2 Olimpia Pławniowice

Kolejka 8 - 26 września

Przyszłość II Ciochowice 0-2 Olimpia Pławniowice
Ślązak Bycina 1-3 Fortuna Gliwice
Orły Bojszów 0-4 Orzeł Paczyna
Naprzód Świbie 1-1 PUS Gliwice
Start Przezchlebie 3-1 Zryw Radonia
Naprzód Łubie 7-1 Ruch Kozłów
Start Kleszczów 4-0 Leśnik Łącza

Kolejka 9 - 2-3 października

Leśnik Łącza 1-2 Przyszłość II Ciochowice
Ruch Kozłów 2-2 Start Kleszczów
Zryw Radonia 1-2 Naprzód Łubie
PUS Gliwice 2-1 Start Przezchlebie
Orzeł Paczyna 1-3 Naprzód Świbie
Fortuna Gliwice 2-0 Orły Bojszów
Olimpia Pławniowice 6-3 Ślązak Bycina

Kolejka 10 - 10 października

Przyszłość II Ciochowice 2-0 Ślązak Bycina
Orły Bojszów 4-1 Olimpia Pławniowice
Naprzód Świbie 1-2 Fortuna Gliwice
Start Przezchlebie 2-2 Orzeł Paczyna
Naprzód Łubie 3-3 PUS Gliwice
Start Kleszczów 6-0 Zryw Radonia
Leśnik Łącza 5-1 Ruch Kozłów

Kolejka 11 - 16-17 października

Ruch Kozłów 0-5 Przyszłość II Ciochowice 16 października
Zryw Radonia 2-1 Leśnik Łącza
PUS Gliwice 3-3 Start Kleszczów
Orzeł Paczyna 2-1 Naprzód Łubie
Fortuna Gliwice 5-0 Start Przezchlebie
Olimpia Pławniowice 3-2 Naprzód Świbie
Ślązak Bycina 0-0 Orły Bojszów

Kolejka 12 - 23-24 października

Przyszłość II Ciochowice 2-4 Orły Bojszów
Naprzód Świbie 3-2 Ślązak Bycina
Start Przezchlebie 2-0 Olimpia Pławniowice
Naprzód Łubie 3-3 Fortuna Gliwice
Start Kleszczów 4-2 Orzeł Paczyna
Leśnik Łącza 2-2 PUS Gliwice
Ruch Kozłów 2-1 Zryw Radonia 23 października

Kolejka 13 - 7 listopada

Zryw Radonia 3-2 Przyszłość II Ciochowice
PUS Gliwice 3-3 Ruch Kozłów
Orzeł Paczyna 3-3 Leśnik Łącza
Fortuna Gliwice 1-0 Start Kleszczów
Olimpia Pławniowice 1-1 Naprzód Łubie
Ślązak Bycina 0-0 Start Przezchlebie
Orły Bojszów 1-1 Naprzód Świbie

Kolejka 14 - 20 kwietnia

Przyszłość II Ciochowice 6-0 Naprzód Świbie
Orły Bojszów 1-4 Start Przezchlebie
Ślązak Bycina 0-2 Naprzód Łubie
Olimpia Pławniowice 0-1 Start Kleszczów
Fortuna Gliwice 4-1 Leśnik Łącza
Orzeł Paczyna 7-2 Ruch Kozłów
PUS Gliwice 1-7 Zryw Radonia

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

PUS Gliwice 0-1 Przyszłość II Ciochowice
Zryw Radonia 1-1 Orzeł Paczyna
Ruch Kozłów 2-2 Fortuna Gliwice
Leśnik Łącza 2-1 Olimpia Pławniowice
Start Kleszczów 3-0 Ślązak Bycina
Naprzód Łubie 5-1 Orły Bojszów
Start Przezchlebie 4-2 Naprzód Świbie

Kolejka 16 - 17 kwietnia

Przyszłość II Ciochowice 4-2 Start Przezchlebie
Naprzód Świbie 0-2 Naprzód Łubie
Orły Bojszów 1-5 Start Kleszczów
Ślązak Bycina 3-4 Leśnik Łącza
Olimpia Pławniowice 2-1 Ruch Kozłów
Fortuna Gliwice 0-1 Zryw Radonia
Orzeł Paczyna 5-0 PUS Gliwice

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Orzeł Paczyna 2-0 Przyszłość II Ciochowice
PUS Gliwice 0-2 Fortuna Gliwice
Zryw Radonia 1-1 Olimpia Pławniowice
Ruch Kozłów 1-1 Ślązak Bycina
Leśnik Łącza 3-1 Orły Bojszów
Start Kleszczów 1-2 Naprzód Świbie
Naprzód Łubie 2-1 Start Przezchlebie

Kolejka 18 - 1 maja

Przyszłość II Ciochowice 2-0 Naprzód Łubie
Start Przezchlebie 0-3 Start Kleszczów
Naprzód Świbie 6-3 Leśnik Łącza
Orły Bojszów 2-2 Ruch Kozłów
Ślązak Bycina 3-3 Zryw Radonia
Olimpia Pławniowice 3-1 PUS Gliwice
Fortuna Gliwice 2-0 Orzeł Paczyna

Kolejka 19 - 3-4 maja

Fortuna Gliwice 5-0 Przyszłość II Ciochowice
Orzeł Paczyna 1-0 Olimpia Pławniowice
PUS Gliwice 1-2 Ślązak Bycina
Zryw Radonia 2-4 Orły Bojszów
Ruch Kozłów 0-5 Naprzód Świbie
Leśnik Łącza 2-3 Start Przezchlebie
Start Kleszczów 4-1 Naprzód Łubie

Kolejka 20 - 8 maja

Przyszłość II Ciochowice 0-0 Start Kleszczów
Naprzód Łubie 4-3 Leśnik Łącza
Start Przezchlebie 3-1 Ruch Kozłów
Naprzód Świbie 3-0 Zryw Radonia
Orły Bojszów 8-2 PUS Gliwice
Ślązak Bycina 3-8 Orzeł Paczyna
Olimpia Pławniowice 2-10 Fortuna Gliwice

Kolejka 21 - 14-15 maja

Olimpia Pławniowice 0-1 Przyszłość II Ciochowice
Fortuna Gliwice 3-0 Ślązak Bycina
Orzeł Paczyna 4-1 Orły Bojszów
PUS Gliwice 0-4 Naprzód Świbie
Zryw Radonia 6-2 Start Przezchlebie
Ruch Kozłów 1-1 Naprzód Łubie
Leśnik Łącza 0-2 Start Kleszczów

Kolejka 22 - 22 maja

Przyszłość II Ciochowice 5-0 Leśnik Łącza
Start Kleszczów 1-1 Ruch Kozłów
Naprzód Łubie 2-1 Zryw Radonia
Start Przezchlebie 1-1 PUS Gliwice
Naprzód Świbie 1-1 Orzeł Paczyna
Orły Bojszów 1-0 Fortuna Gliwice
Ślązak Bycina 1-1 Olimpia Pławniowice

Kolejka 23 - 25 maja

Ślązak Bycina 1-2 Przyszłość II Ciochowice
Olimpia Pławniowice 4-3 Orły Bojszów
Fortuna Gliwice 5-4 Naprzód Świbie
Orzeł Paczyna 6-2 Start Przezchlebie
PUS Gliwice 0-0 Naprzód Łubie
Zryw Radonia 0-6 Start Kleszczów
Ruch Kozłów 3-2 Leśnik Łącza

Kolejka 24 - 29 maja

Przyszłość II Ciochowice 1-0 Ruch Kozłów
Leśnik Łącza 3-1 Zryw Radonia
Start Kleszczów 3-0 PUS Gliwice
Naprzód Łubie 1-3 Orzeł Paczyna
Start Przezchlebie 4-3 Fortuna Gliwice
Naprzód Świbie 2-0 Olimpia Pławniowice
Orły Bojszów 0-0 Ślązak Bycina

Kolejka 25 - 5 czerwca

Orły Bojszów 3-0 Przyszłość II Ciochowice
Ślązak Bycina 5-3 Naprzód Świbie
Olimpia Pławniowice 3-0 Start Przezchlebie
Fortuna Gliwice 4-0 Naprzód Łubie
Orzeł Paczyna 0-3 Start Kleszczów
PUS Gliwice 3-5 Leśnik Łącza
Zryw Radonia 2-2 Ruch Kozłów

Kolejka 26 - 12 czerwca

Przyszłość II Ciochowice 3-1 Zryw Radonia
Ruch Kozłów 4-0 PUS Gliwice
Leśnik Łącza 4-4 Orzeł Paczyna
Start Kleszczów 0-1 Fortuna Gliwice
Naprzód Łubie 0-4 Olimpia Pławniowice
Start Przezchlebie 2-1 Ślązak Bycina
Naprzód Świbie 3-3 Orły Bojszów

Klasa A 2004/2005 (Zabrze)

Klasa B 2004/2005 (Zabrze I)

Autor: Dominik Kasprzak

 

Napisz do nas