[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2004/2005, grupa: Zabrze
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tempo Paniówki 30 80 26 2 2 103-20 12 2 1 49-12 14 0 1 54-8
2.  Walka II Makoszowy (Zabrze) 30 61 17 10 3 98-31 9 3 3 65-16 8 7 0 33-15
3.  Zamkowiec Toszek 30 57 18 3 9 77-45 10 2 3 43-21 8 1 6 34-24
4.  Jedność 32 Przyszowice 30 53 16 5 9 73-32 8 2 5 38-20 8 3 4 35-12
5.  Tęcza Wielowieś 30 50 15 5 10 73-48 9 2 4 45-22 6 3 6 28-26
6.  Orzeł Stanica 30 49 14 7 9 77-50 10 1 4 46-21 4 6 5 31-29
7.  Naprzód Żernica 30 47 14 5 11 65-48 7 3 5 32-19 7 2 6 33-29
8.  Carbo II Gliwice 30 46 13 7 10 50-41 7 5 3 26-17 6 2 7 24-24
9.  Gwiazda Chudów 30 38 9 11 10 59-53 6 5 4 33-21 3 6 6 26-32 2 4 1 1 0 6-3
10.  Młodość Rudno 30 38 10 8 12 49-57 6 6 3 25-12 4 2 9 24-45 2 1 0 1 1 3-6
11.  Społem Zabrze 30 37 11 4 15 60-54 6 1 8 32-27 5 3 7 28-27 2 3 1 0 1 6-5
12.  Sokół Łany Wielkie 30 37 11 4 15 43-51 5 2 8 22-23 6 2 7 21-28 2 3 1 0 1 5-6
13.  Czarni Pyskowice 30 32 9 5 16 45-90 6 3 6 31-38 3 2 10 14-52
14.  KS 94 Rachowice 30 29 9 2 19 45-82 7 1 7 30-29 2 1 12 15-53
15.  Victoria Pilchowice 30 26 8 2 20 41-89 4 2 9 23-35 4 0 11 18-54
16.  Amator Rudziniec 30 0 0 0 30 15-182 0 0 15 10-90 0 0 15 5-92

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Tempo Paniówki    1-3 4-1 2-0 2-0 2-2 3-1 2-1 1-1 4-2 2-0 2-0 8-0 2-1 6-0 8-0 
 2 Walka II Makoszowy (Zabrze)0-4     6-2 0-1 6-0 1-1 4-2 5-1 0-0 10-0 3-3 1-2 6-0 8-0 7-0 8-0 
 3 Zamkowiec Toszek1-2 3-3     2-1 4-0 2-3 1-4 1-0 1-1 3-1 3-2 4-1 3-1 4-1 2-1 9-0 
 4 Jedność 32 Przyszowice0-2 0-0 0-4     1-2 6-0 2-4 4-0 3-0 1-2 3-2 2-2 3-1 6-1 3-0 4-0 
 5 Tęcza Wielowieś0-2 0-0 3-5 2-1     2-2 4-3 1-2 4-1 0-2 4-0 3-1 5-2 5-0 6-1 6-0 
 6 Orzeł Stanica0-3 1-3 2-1 2-3 1-0     5-0 1-4 1-0 3-1 2-2 1-0 9-1 2-0 7-1 9-2 
 7 Naprzód Żernica1-2 0-0 1-0 1-4 2-3 1-1     3-1 5-1 8-1 0-1 1-2 1-1 2-0 4-2 2-0 
 8 Carbo II Gliwice3-0 1-1 1-0 0-0 0-3 0-3 1-1     3-3 2-2 2-1 1-0 1-2 3-0 5-1 3-0 
 9 Gwiazda Chudów0-1 2-3 1-1 2-1 1-1 0-0 1-3 1-1     5-2 1-3 1-1 3-1 5-3 4-0 6-0 
 10 Młodość Rudno0-1 1-1 0-2 1-1 3-2 0-0 2-1 1-0 1-1     1-1 3-0 1-1 5-0 0-1 6-0 
 11 Społem Zabrze0-5 0-5 1-2 0-3 0-1 4-1 1-1 2-1 5-1 1-0     2-3 0-1 6-1 0-2 10-0 
 12 Sokół Łany Wielkie0-3 0-3 2-3 0-2 0-0 4-1 0-1 0-1 3-3 2-0 2-4     2-0 2-1 0-1 5-0 
 13 Czarni Pyskowice2-12 2-2 1-0 0-0 3-1 2-3 5-1 1-3 2-6 1-1 0-3* 4-2     0-2 5-1 3-1 
 14 KS 94 Rachowice1-3 2-4 0-1 0-1 2-2 3-2 0-3 2-6 3-2 2-0 1-0 0-2 7-1     5-1 2-1 
 15 Victoria Pilchowice0-4 0-1 1-7 0-1 0-3 2-1 0-4 0-0 0-3 2-5 2-1 2-3 2-0 1-1     11-1 
 16 Amator Rudziniec0-10 2-4 1-5 0-16 1-10 0-11 0-4 0-3 0-3 1-5 1-5 1-2 1-2 2-4 0-6     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Jedność 32 Przyszowice 4-0 Carbo II Gliwice
Tęcza Wielowieś 2-2 Orzeł Stanica
Tempo Paniówki 8-0 Amator Rudziniec
Zamkowiec Toszek 4-1 KS 94 Rachowice
Gwiazda Chudów 1-3 Społem Zabrze
Młodość Rudno 1-1 Czarni Pyskowice
Naprzód Żernica 0-0 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Victoria Pilchowice 2-3 Sokół Łany Wielkie

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Carbo II Gliwice 1-0 Sokół Łany Wielkie
Walka II Makoszowy (Zabrze) 7-0 Victoria Pilchowice
Czarni Pyskowice 5-1 Naprzód Żernica
Społem Zabrze 1-0 Młodość Rudno
KS 94 Rachowice 3-2 Gwiazda Chudów
Amator Rudziniec 1-5 Zamkowiec Toszek
Orzeł Stanica 0-3 Tempo Paniówki
Jedność 32 Przyszowice 1-2 Tęcza Wielowieś

Kolejka 3 - 22 sierpnia

Tęcza Wielowieś 1-2 Carbo II Gliwice
Tempo Paniówki 2-0 Jedność 32 Przyszowice
Zamkowiec Toszek 2-3 Orzeł Stanica
Gwiazda Chudów 6-0 Amator Rudziniec
Młodość Rudno 5-0 KS 94 Rachowice
Naprzód Żernica 0-1 Społem Zabrze
Victoria Pilchowice 2-0 Czarni Pyskowice
Sokół Łany Wielkie 0-3 Walka II Makoszowy (Zabrze)

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Carbo II Gliwice 1-1 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Czarni Pyskowice 4-2 Sokół Łany Wielkie
Społem Zabrze 0-2 Victoria Pilchowice
KS 94 Rachowice 0-3 Naprzód Żernica
Amator Rudziniec 1-5 Młodość Rudno
Orzeł Stanica 1-0 Gwiazda Chudów
Jedność 32 Przyszowice 0-4 Zamkowiec Toszek
Tęcza Wielowieś 0-2 Tempo Paniówki

Kolejka 5

Tempo Paniówki 2-1 Carbo II Gliwice
Zamkowiec Toszek 4-0 Tęcza Wielowieś
Gwiazda Chudów 2-1 Jedność 32 Przyszowice
Młodość Rudno 0-0 Orzeł Stanica
Naprzód Żernica 2-0 Amator Rudziniec
Victoria Pilchowice 1-1 KS 94 Rachowice
Sokół Łany Wielkie 2-4 Społem Zabrze
Walka II Makoszowy (Zabrze) 6-0 Czarni Pyskowice

Kolejka 6

Carbo II Gliwice 1-2 Czarni Pyskowice
Społem Zabrze 0-5 Walka II Makoszowy (Zabrze)
KS 94 Rachowice 0-2 Sokół Łany Wielkie
Amator Rudziniec 0-6 Victoria Pilchowice
Orzeł Stanica 5-0 Naprzód Żernica
Jedność 32 Przyszowice 1-2 Młodość Rudno
Tęcza Wielowieś 4-1 Gwiazda Chudów
Tempo Paniówki 4-1 Zamkowiec Toszek

Kolejka 7 - 11-12 września

Zamkowiec Toszek 1-0 Carbo II Gliwice
Gwiazda Chudów 0-1 Tempo Paniówki
Młodość Rudno 3-2 Tęcza Wielowieś
Naprzód Żernica 1-4 Jedność 32 Przyszowice
Victoria Pilchowice 2-1 Orzeł Stanica
Sokół Łany Wielkie 5-0 Amator Rudziniec
Walka II Makoszowy (Zabrze) 8-0 KS 94 Rachowice
Czarni Pyskowice 0-3 Społem Zabrze
(wo)
przerwany w I połowie (przy stanie 2-0) z powodu pobicia sędziego przez zawodnika gospodarzy

Kolejka 8

Carbo II Gliwice 2-1 Społem Zabrze
KS 94 Rachowice 7-1 Czarni Pyskowice
Amator Rudziniec 2-4 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Orzeł Stanica 1-0 Sokół Łany Wielkie
Jedność 32 Przyszowice 3-0 Victoria Pilchowice
Tęcza Wielowieś 4-3 Naprzód Żernica
Tempo Paniówki 4-2 Młodość Rudno
Zamkowiec Toszek 1-1 Gwiazda Chudów

Kolejka 9 - 26 września

Gwiazda Chudów 1-1 Carbo II Gliwice
Młodość Rudno 0-2 Zamkowiec Toszek
Naprzód Żernica 1-2 Tempo Paniówki
Victoria Pilchowice 0-3 Tęcza Wielowieś
Sokół Łany Wielkie 0-2 Jedność 32 Przyszowice
Walka II Makoszowy (Zabrze) 1-1 Orzeł Stanica 29 września
Czarni Pyskowice 3-1 Amator Rudziniec
Społem Zabrze 6-1 KS 94 Rachowice

Kolejka 10 - 2-3 października

Carbo II Gliwice 3-0 KS 94 Rachowice
Amator Rudziniec 1-5 Społem Zabrze
Orzeł Stanica 9-1 Czarni Pyskowice
Jedność 32 Przyszowice 0-0 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Tęcza Wielowieś 3-1 Sokół Łany Wielkie
Tempo Paniówki 6-0 Victoria Pilchowice 11-14 listopada
pierwotnie nie odbył się z powodu brak sędziów; powtórzony 11 lub 13-14 listopada
Zamkowiec Toszek 1-4 Naprzód Żernica
Gwiazda Chudów 5-2 Młodość Rudno

Kolejka 11 - 9-10 października

Młodość Rudno 1-0 Carbo II Gliwice
Naprzód Żernica 5-1 Gwiazda Chudów
Victoria Pilchowice 1-7 Zamkowiec Toszek
Sokół Łany Wielkie 0-3 Tempo Paniówki
Walka II Makoszowy (Zabrze) 6-0 Tęcza Wielowieś 14 listopada
Czarni Pyskowice 0-0 Jedność 32 Przyszowice
Społem Zabrze 4-1 Orzeł Stanica
KS 94 Rachowice 2-1 Amator Rudziniec

Kolejka 12 - 16-17 października

Carbo II Gliwice 3-0 Amator Rudziniec
Orzeł Stanica 2-0 KS 94 Rachowice
Jedność 32 Przyszowice 3-2 Społem Zabrze
Tęcza Wielowieś 5-2 Czarni Pyskowice
Tempo Paniówki 1-3 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Zamkowiec Toszek 4-1 Sokół Łany Wielkie
Gwiazda Chudów 4-0 Victoria Pilchowice
Młodość Rudno 2-1 Naprzód Żernica

Kolejka 13 - 23-24 października

Naprzód Żernica 3-1 Carbo II Gliwice
Victoria Pilchowice 2-5 Młodość Rudno
Sokół Łany Wielkie 3-3 Gwiazda Chudów
Walka II Makoszowy (Zabrze) 6-2 Zamkowiec Toszek
Czarni Pyskowice 2-12 Tempo Paniówki
Społem Zabrze 0-1 Tęcza Wielowieś
KS 94 Rachowice 0-1 Jedność 32 Przyszowice
Amator Rudziniec 0-11 Orzeł Stanica

Kolejka 14 - 30-31 października

Carbo II Gliwice 0-3 Orzeł Stanica
Jedność 32 Przyszowice 4-0 Amator Rudziniec
Tęcza Wielowieś 5-0 KS 94 Rachowice
Tempo Paniówki 2-0 Społem Zabrze
Zamkowiec Toszek 3-1 Czarni Pyskowice
Gwiazda Chudów 2-3 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Młodość Rudno 3-0 Sokół Łany Wielkie
Naprzód Żernica 4-2 Victoria Pilchowice

Kolejka 15 - 6-7 listopada

Victoria Pilchowice 0-0 Carbo II Gliwice
Sokół Łany Wielkie 0-1 Naprzód Żernica
Walka II Makoszowy (Zabrze) 10-0 Młodość Rudno
Czarni Pyskowice 2-6 Gwiazda Chudów
Społem Zabrze 1-2 Zamkowiec Toszek
KS 94 Rachowice 1-3 Tempo Paniówki
Amator Rudziniec 1-10 Tęcza Wielowieś
Orzeł Stanica 2-3 Jedność 32 Przyszowice

Kolejka 16 - 20 kwietnia

Carbo II Gliwice 0-0 Jedność 32 Przyszowice
Orzeł Stanica 1-0 Tęcza Wielowieś
Amator Rudziniec 0-10 Tempo Paniówki
KS 94 Rachowice 0-1 Zamkowiec Toszek
Społem Zabrze 5-1 Gwiazda Chudów
Czarni Pyskowice 1-1 Młodość Rudno
Walka II Makoszowy (Zabrze) 4-2 Naprzód Żernica
Sokół Łany Wielkie 0-1 Victoria Pilchowice

Kolejka 17 - 11 maja

Sokół Łany Wielkie 0-1 Carbo II Gliwice
Victoria Pilchowice 0-1 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Naprzód Żernica 1-1 Czarni Pyskowice
Młodość Rudno 1-1 Społem Zabrze
Gwiazda Chudów 5-3 KS 94 Rachowice
Zamkowiec Toszek 9-0 Amator Rudziniec
Tempo Paniówki 2-2 Orzeł Stanica
Tęcza Wielowieś 2-1 Jedność 32 Przyszowice

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Carbo II Gliwice 0-3 Tęcza Wielowieś 1 czerwca
Jedność 32 Przyszowice 0-2 Tempo Paniówki
Orzeł Stanica 2-1 Zamkowiec Toszek 1 czerwca
Amator Rudziniec 0-3 Gwiazda Chudów
KS 94 Rachowice 2-0 Młodość Rudno 1 czerwca
Społem Zabrze 1-1 Naprzód Żernica 1 czerwca
Czarni Pyskowice 5-1 Victoria Pilchowice 13 kwietnia
termin prawdopodobny
Walka II Makoszowy (Zabrze) 1-2 Sokół Łany Wielkie 1 czerwca

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Walka II Makoszowy (Zabrze) 5-1 Carbo II Gliwice
Sokół Łany Wielkie 2-0 Czarni Pyskowice
Victoria Pilchowice 2-1 Społem Zabrze
Naprzód Żernica 2-0 KS 94 Rachowice
Młodość Rudno 6-0 Amator Rudziniec
Gwiazda Chudów 0-0 Orzeł Stanica
Zamkowiec Toszek 2-1 Jedność 32 Przyszowice
Tempo Paniówki 2-0 Tęcza Wielowieś

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Carbo II Gliwice 3-0 Tempo Paniówki
Tęcza Wielowieś 3-5 Zamkowiec Toszek
Jedność 32 Przyszowice 3-0 Gwiazda Chudów
Orzeł Stanica 3-1 Młodość Rudno
Amator Rudziniec 0-4 Naprzód Żernica
KS 94 Rachowice 5-1 Victoria Pilchowice
Społem Zabrze 2-3 Sokół Łany Wielkie
Czarni Pyskowice 2-2 Walka II Makoszowy (Zabrze)

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Czarni Pyskowice 1-3 Carbo II Gliwice
Walka II Makoszowy (Zabrze) 3-3 Społem Zabrze
Sokół Łany Wielkie 2-1 KS 94 Rachowice
Victoria Pilchowice 11-1 Amator Rudziniec
Naprzód Żernica 1-1 Orzeł Stanica
Młodość Rudno 1-1 Jedność 32 Przyszowice
Gwiazda Chudów 1-1 Tęcza Wielowieś
Zamkowiec Toszek 1-2 Tempo Paniówki

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Carbo II Gliwice 1-0 Zamkowiec Toszek
Tempo Paniówki 1-1 Gwiazda Chudów
Tęcza Wielowieś 0-2 Młodość Rudno
Jedność 32 Przyszowice 2-4 Naprzód Żernica
Orzeł Stanica 7-1 Victoria Pilchowice
Amator Rudziniec 1-2 Sokół Łany Wielkie
KS 94 Rachowice 2-4 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Społem Zabrze 0-1 Czarni Pyskowice

Kolejka 23 - 4 maja

Społem Zabrze 2-1 Carbo II Gliwice
Czarni Pyskowice 0-2 KS 94 Rachowice
Walka II Makoszowy (Zabrze) 8-0 Amator Rudziniec
Sokół Łany Wielkie 4-1 Orzeł Stanica
Victoria Pilchowice 0-1 Jedność 32 Przyszowice
Naprzód Żernica 2-3 Tęcza Wielowieś
Młodość Rudno 0-1 Tempo Paniówki
Gwiazda Chudów 1-1 Zamkowiec Toszek

Kolejka 24 - 7-8 maja

Carbo II Gliwice 3-3 Gwiazda Chudów
Zamkowiec Toszek 3-1 Młodość Rudno
Tempo Paniówki 3-1 Naprzód Żernica
Tęcza Wielowieś 6-1 Victoria Pilchowice
Jedność 32 Przyszowice 2-2 Sokół Łany Wielkie
Orzeł Stanica 1-3 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Amator Rudziniec 1-2 Czarni Pyskowice
KS 94 Rachowice 1-0 Społem Zabrze

Kolejka 25 - 14-15 maja

KS 94 Rachowice 2-6 Carbo II Gliwice
Społem Zabrze 10-0 Amator Rudziniec
Czarni Pyskowice 2-3 Orzeł Stanica
Walka II Makoszowy (Zabrze) 0-1 Jedność 32 Przyszowice
Sokół Łany Wielkie 0-0 Tęcza Wielowieś
Victoria Pilchowice 0-4 Tempo Paniówki
Naprzód Żernica 1-0 Zamkowiec Toszek
Młodość Rudno 1-1 Gwiazda Chudów

Kolejka 26 - 21-22 maja

Carbo II Gliwice 2-2 Młodość Rudno
Gwiazda Chudów 1-3 Naprzód Żernica
Zamkowiec Toszek 2-1 Victoria Pilchowice
Tempo Paniówki 2-0 Sokół Łany Wielkie
Tęcza Wielowieś 0-0 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Jedność 32 Przyszowice 3-1 Czarni Pyskowice
Orzeł Stanica 2-2 Społem Zabrze
Amator Rudziniec 2-4 KS 94 Rachowice

Kolejka 27 - 25 maja

Amator Rudziniec 0-3 Carbo II Gliwice
KS 94 Rachowice 3-2 Orzeł Stanica
Społem Zabrze 0-3 Jedność 32 Przyszowice
Czarni Pyskowice 3-1 Tęcza Wielowieś
Walka II Makoszowy (Zabrze) 0-4 Tempo Paniówki
Sokół Łany Wielkie 2-3 Zamkowiec Toszek
Victoria Pilchowice 0-3 Gwiazda Chudów
Naprzód Żernica 8-1 Młodość Rudno

Kolejka 28 - 28-29 maja

Carbo II Gliwice 1-1 Naprzód Żernica
Młodość Rudno 0-1 Victoria Pilchowice
Gwiazda Chudów 1-1 Sokół Łany Wielkie
Zamkowiec Toszek 3-3 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Tempo Paniówki 8-0 Czarni Pyskowice
Tęcza Wielowieś 4-0 Społem Zabrze
Jedność 32 Przyszowice 6-1 KS 94 Rachowice
Orzeł Stanica 9-2 Amator Rudziniec

Kolejka 29 - 4-5 czerwca

Orzeł Stanica 1-4 Carbo II Gliwice
Amator Rudziniec 0-16 Jedność 32 Przyszowice
lub 1-16
KS 94 Rachowice 2-2 Tęcza Wielowieś
Społem Zabrze 0-5 Tempo Paniówki
Czarni Pyskowice 1-0 Zamkowiec Toszek
Walka II Makoszowy (Zabrze) 0-0 Gwiazda Chudów
Sokół Łany Wielkie 2-0 Młodość Rudno
Victoria Pilchowice 0-4 Naprzód Żernica

Kolejka 30 - 12 czerwca

Carbo II Gliwice 5-1 Victoria Pilchowice
Naprzód Żernica 1-2 Sokół Łany Wielkie
Młodość Rudno 1-1 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Gwiazda Chudów 3-1 Czarni Pyskowice
Zamkowiec Toszek 3-2 Społem Zabrze
Tempo Paniówki 2-1 KS 94 Rachowice
Tęcza Wielowieś 6-0 Amator Rudziniec
Jedność 32 Przyszowice 6-0 Orzeł Stanica

Baraże o udział w lidze okręgowej (Katowice)

Liga okręgowa 2004/2005 (Katowice IV)

Klasa A 2004/2005 (Bytom)

Klasa B 2004/2005 (Zabrze I)
Klasa B 2004/2005 (Zabrze II)

Autor: Dominik Kasprzak
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas