[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2004/2005, grupa: Bytom
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia II Bytom 30 65 20 5 5 82-34 14 0 1 55-11 6 5 4 27-23
2.  Orzeł Miedary 30 63 19 6 5 74-37 10 4 1 35-12 9 2 4 39-25
3.  Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 30 57 17 6 7 58-32 8 5 2 30-16 9 1 5 28-16
4.  Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 30 51 13 12 5 49-23 7 6 2 22-7 6 6 3 27-16
5.  Piast Ożarowice 30 43 12 7 11 39-37 10 4 1 27-10 2 3 10 12-27
6.  Górnik Miechowice (Bytom) 30 42 12 6 12 53-42 7 2 6 33-22 5 4 6 20-20 2 4 1 1 0 5-2
7.  Budowlani Sucha Góra (Bytom) 30 42 12 6 12 49-50 7 4 4 33-23 5 2 8 16-27 2 1 0 1 1 2-5
8.  Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 30 37 9 10 11 43-51 6 4 5 26-23 3 6 6 17-28 2 3 1 0 1 5-1
9.  Orzeł Koty 30 37 11 4 15 39-61 10 2 3 30-23 1 2 12 9-38 2 3 1 0 1 1-5
10.  Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 30 36 10 6 14 32-45 7 3 5 17-19 3 3 9 15-26 4 7 2 1 1 4-5
11.  Sparta Tworóg 30 36 10 6 14 41-52 6 4 5 23-18 4 2 9 18-34 4 6 2 0 2 8-6
12.  Orzeł II Nakło ¦l±skie 30 36 11 3 16 50-70 9 2 4 32-23 2 1 12 18-47 4 4 1 1 2 5-6
13.  Unia ¦wierklaniec 30 34 9 7 14 41-52 7 3 5 24-20 2 4 9 17-32
14.  Bobrek Karb II Bytom 30 33 9 6 15 41-47 4 3 8 28-26 5 3 7 13-21
15.  Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 30 30 8 6 16 44-81 7 2 6 28-26 1 4 10 16-55
16.  Rozbark II Bytom 30 28 8 4 18 39-60 7 2 6 28-24 1 2 12 11-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Polonia II Bytom    3-1 4-1 0-3 4-0 3-0 4-0 5-0 1-0 2-0 7-1 3-2 4-2 5-1 8-0 2-0 
 2 Orzeł Miedary0-0     3-2 1-0 3-0 3-0 0-0 8-1 1-0 2-0 2-0 3-1 2-2 1-1 2-4 4-1 
 3 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)0-4 1-1     2-2 4-0 1-0 2-0 2-2 2-1 1-0 1-2 3-3 2-0 1-1 7-0 1-0 
 4 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)0-0 0-3* 0-0     1-1 0-1 2-0 0-0 3-0 3-0 1-0 4-0 5-1 0-0 1-1 2-0 
 5 Piast Ożarowice1-2 2-2 2-1 1-1     1-0 1-0 1-0 4-0 1-1 0-0 1-0 2-1 1-0 6-1 3-1 
 6 Górnik Miechowice (Bytom)1-1 0-1 1-3 2-3 1-0     4-1 2-4 2-1 3-1 2-4 8-0 0-0 1-3 5-0 1-0 
 7 Budowlani Sucha Góra (Bytom)4-1 2-5 1-2 1-1 1-6 1-1     0-3 1-1 3-1 3-0 4-0 0-0 2-0 5-1 5-1 
 8 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry)2-1 4-0 0-4 2-2 2-1 0-0 1-2     5-0 2-1 4-3 0-1 1-4 0-1 2-2 1-1 
 9 Orzeł Koty5-5 1-0 3-2 0-4 1-1 0-5 3-2 1-0     1-0 0-1 5-2 3-0 1-0 3-1 3-0 
 10 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)2-1 0-4 0-2 2-0 1-0 2-0 0-1 3-2 0-0     1-4 1-0 1-1 0-2 1-1 3-1 
 11 Sparta Tworóg0-1 1-4 0-1 2-2 1-1 1-1 2-4 2-0 3-1 0-1     2-1 4-0 3-0 2-1 0-0 
 12 Orzeł II Nakło ¦l±skie2-3 5-4 0-2 2-1 1-0 5-0 1-3 1-1 2-1 1-1 3-2     2-1 0-1 4-1 3-2 
 13 Unia ¦wierklaniec0-1 0-4 0-3 1-1 2-0 0-4 0-1 1-1 3-0 2-2 2-0 4-1     3-0 3-1 3-1 
 14 Bobrek Karb II Bytom2-2 1-2 0-3 0-2 1-2 1-1 3-0 2-2 1-2 2-3 4-0 3-1 3-4     5-1 0-1 
 15 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)3-2 2-4 1-2 0-1 1-0 1-4 1-1 0-1 5-2 3-2 1-1 3-2 1-0 1-2     5-2 
 16 Rozbark II Bytom1-3 3-4 1-0 0-4 3-0 1-3 3-1 0-0 5-0 0-2 3-0 3-4 2-1 2-1 1-1     

Kolejka 1

Polonia II Bytom 5-1 Bobrek Karb II Bytom
Budowlani Sucha Góra (Bytom) 4-0 Orzeł II Nakło ¦l±skie
Górnik Miechowice (Bytom) 0-1 Orzeł Miedary
Rozbark II Bytom 5-0 Orzeł Koty
Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 3-2 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry)
Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 1-1 Piast Ożarowice
Unia ¦wierklaniec 2-0 Sparta Tworóg
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 7-0 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Bobrek Karb II Bytom 0-3 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 1-0 Unia ¦wierklaniec
Sparta Tworóg 2-2 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)
Piast Ożarowice 1-1 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)
Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 1-1 Rozbark II Bytom
Orzeł Koty 0-5 Górnik Miechowice (Bytom)
Orzeł Miedary 0-0 Budowlani Sucha Góra (Bytom)
Orzeł II Nakło ¦l±skie 2-3 Polonia II Bytom

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Orzeł II Nakło ¦l±skie 0-1 Bobrek Karb II Bytom
Polonia II Bytom 3-1 Orzeł Miedary
Budowlani Sucha Góra (Bytom) 1-1 Orzeł Koty
Górnik Miechowice (Bytom) 2-4 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry)
Rozbark II Bytom 3-0 Piast Ożarowice
Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 1-4 Sparta Tworóg
Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 1-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)
Unia ¦wierklaniec 0-3 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)

Kolejka 4 - 4-5 wrze¶nia

Bobrek Karb II Bytom 3-4 Unia ¦wierklaniec
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 2-2 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)
Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 3-2 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)
Sparta Tworóg 0-0 Rozbark II Bytom
Piast Ożarowice 1-0 Górnik Miechowice (Bytom)
Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 1-2 Budowlani Sucha Góra (Bytom)
Orzeł Koty 5-5 Polonia II Bytom
Orzeł Miedary 3-1 Orzeł II Nakło ¦l±skie

Kolejka 5 - 11-12 wrze¶nia

Orzeł Miedary 1-1 Bobrek Karb II Bytom
Orzeł II Nakło ¦l±skie 2-1 Orzeł Koty
Polonia II Bytom 5-0 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry)
Budowlani Sucha Góra (Bytom) 1-6 Piast Ożarowice
Górnik Miechowice (Bytom) 2-4 Sparta Tworóg
Rozbark II Bytom 1-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)
Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 0-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 5-1 Unia ¦wierklaniec

Kolejka 6 - 18-19 wrze¶nia

Bobrek Karb II Bytom 0-2 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)
Unia ¦wierklaniec 2-2 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-0 Rozbark II Bytom
Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 1-4 Górnik Miechowice (Bytom)
Sparta Tworóg 2-4 Budowlani Sucha Góra (Bytom)
Piast Ożarowice 1-2 Polonia II Bytom
Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 0-1 Orzeł II Nakło ¦l±skie
Orzeł Koty 1-0 Orzeł Miedary

Kolejka 7 - 25-26 wrze¶nia

Orzeł Koty 1-0 Bobrek Karb II Bytom
Orzeł Miedary 8-1 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry)
Orzeł II Nakło ¦l±skie 1-0 Piast Ożarowice
Polonia II Bytom 7-1 Sparta Tworóg
Budowlani Sucha Góra (Bytom) 5-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)
Górnik Miechowice (Bytom) 1-3 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Rozbark II Bytom 2-1 Unia ¦wierklaniec
Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 2-0 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)

Kolejka 8 - 2-3 paĽdziernika

Bobrek Karb II Bytom 2-3 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)
Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 2-0 Rozbark II Bytom
Unia ¦wierklaniec 0-4 Górnik Miechowice (Bytom)
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 2-0 Budowlani Sucha Góra (Bytom)
Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 3-2 Polonia II Bytom
Sparta Tworóg 2-1 Orzeł II Nakło ¦l±skie
Piast Ożarowice 2-2 Orzeł Miedary
Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 5-0 Orzeł Koty

Kolejka 9 - 9-10 paĽdziernika

Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 0-1 Bobrek Karb II Bytom
Orzeł Koty 1-1 Piast Ożarowice
Orzeł Miedary 2-0 Sparta Tworóg
Orzeł II Nakło ¦l±skie 4-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)
Polonia II Bytom 4-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Budowlani Sucha Góra (Bytom) 0-0 Unia ¦wierklaniec
Górnik Miechowice (Bytom) 2-3 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)
Rozbark II Bytom 0-2 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)

Kolejka 10 - 16-17 paĽdziernika

Bobrek Karb II Bytom 0-1 Rozbark II Bytom
Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 2-0 Górnik Miechowice (Bytom)
Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 2-0 Budowlani Sucha Góra (Bytom)
Unia ¦wierklaniec 0-1 Polonia II Bytom
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 3-3 Orzeł II Nakło ¦l±skie
Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 2-4 Orzeł Miedary
Sparta Tworóg 3-1 Orzeł Koty
Piast Ożarowice 1-0 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry)

Kolejka 11 - 23-24 paĽdziernika

Piast Ożarowice 1-0 Bobrek Karb II Bytom
Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 4-3 Sparta Tworóg
Orzeł Koty 3-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)
Orzeł Miedary 3-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Orzeł II Nakło ¦l±skie 2-1 Unia ¦wierklaniec
Polonia II Bytom 0-3 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)
Budowlani Sucha Góra (Bytom) 3-1 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)
Górnik Miechowice (Bytom) 1-0 Rozbark II Bytom

Kolejka 12 - 30-31 paĽdziernika

Bobrek Karb II Bytom 1-1 Górnik Miechowice (Bytom)
Rozbark II Bytom 3-1 Budowlani Sucha Góra (Bytom)
Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 2-1 Polonia II Bytom
Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 4-0 Orzeł II Nakło ¦l±skie
Unia ¦wierklaniec 0-4 Orzeł Miedary
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 2-1 Orzeł Koty
Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 0-1 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry)
Sparta Tworóg 1-1 Piast Ożarowice

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Piast Ożarowice 6-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)
Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 0-4 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Orzeł Koty 3-0 Unia ¦wierklaniec
Orzeł Miedary 1-0 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)
Orzeł II Nakło ¦l±skie 1-1 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)
Polonia II Bytom 2-0 Rozbark II Bytom
Budowlani Sucha Góra (Bytom) 1-1 Górnik Miechowice (Bytom)
Bobrek Karb II Bytom 4-0 Sparta Tworóg

Kolejka 14 - 11 listopada

Górnik Miechowice (Bytom) 1-1 Polonia II Bytom
Rozbark II Bytom 3-4 Orzeł II Nakło ¦l±skie
Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 0-4 Orzeł Miedary
Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 3-0 Orzeł Koty
Unia ¦wierklaniec 1-1 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry)
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 4-0 Piast Ożarowice
Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 1-1 Sparta Tworóg
Budowlani Sucha Góra (Bytom) 2-0 Bobrek Karb II Bytom

Kolejka 15 - 14 listopada

Sparta Tworóg 0-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Piast Ożarowice 2-1 Unia ¦wierklaniec
Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 2-2 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)
Orzeł Koty 1-0 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)
Orzeł Miedary 4-1 Rozbark II Bytom
Orzeł II Nakło ¦l±skie 5-0 Górnik Miechowice (Bytom)
Polonia II Bytom 4-0 Budowlani Sucha Góra (Bytom)
Bobrek Karb II Bytom 5-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)

Kolejka 16 - 27 kwietnia

Bobrek Karb II Bytom 2-2 Polonia II Bytom
Orzeł II Nakło ¦l±skie 1-3 Budowlani Sucha Góra (Bytom)
Orzeł Miedary 3-0 Górnik Miechowice (Bytom)
Orzeł Koty 3-0 Rozbark II Bytom
Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 2-1 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) (70)
Piast Ożarowice 1-1 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)
Sparta Tworóg 4-0 Unia ¦wierklaniec
Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 1-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)

Kolejka 17 - 11 maja

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-1 Bobrek Karb II Bytom 11 maja, 17:00
Unia ¦wierklaniec 3-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)
Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 1-0 Sparta Tworóg
Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 1-0 Piast Ożarowice
Rozbark II Bytom 0-0 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry)
Górnik Miechowice (Bytom) 2-1 Orzeł Koty
Budowlani Sucha Góra (Bytom) 2-5 Orzeł Miedary
Polonia II Bytom 3-2 Orzeł II Nakło ¦l±skie 8 czerwca, 17:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Bobrek Karb II Bytom 3-1 Orzeł II Nakło ¦l±skie 13 kwietnia
Orzeł Miedary 0-0 Polonia II Bytom
Orzeł Koty 3-2 Budowlani Sucha Góra (Bytom)
Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 0-0 Górnik Miechowice (Bytom)
Piast Ożarowice 3-1 Rozbark II Bytom
Sparta Tworóg 0-1 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)
Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 0-1 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 2-0 Unia ¦wierklaniec

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Unia ¦wierklaniec 3-0 Bobrek Karb II Bytom
Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 0-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 1-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)
Rozbark II Bytom 3-0 Sparta Tworóg
Górnik Miechowice (Bytom) 1-0 Piast Ożarowice
Budowlani Sucha Góra (Bytom) 0-3 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry)
Polonia II Bytom 1-0 Orzeł Koty
Orzeł II Nakło ¦l±skie 5-4 Orzeł Miedary

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Bobrek Karb II Bytom 1-2 Orzeł Miedary
Orzeł Koty 5-2 Orzeł II Nakło ¦l±skie
Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 2-1 Polonia II Bytom (90)
Piast Ożarowice 1-0 Budowlani Sucha Góra (Bytom)
Sparta Tworóg 1-1 Górnik Miechowice (Bytom)
Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 5-2 Rozbark II Bytom
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-0 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)
Unia ¦wierklaniec 1-1 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 0-0 Bobrek Karb II Bytom
Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 1-1 Unia ¦wierklaniec
Rozbark II Bytom 1-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Górnik Miechowice (Bytom) 5-0 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)
Budowlani Sucha Góra (Bytom) 3-0 Sparta Tworóg
Polonia II Bytom 4-0 Piast Ożarowice
Orzeł II Nakło ¦l±skie 1-1 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) (100)
Orzeł Miedary 1-0 Orzeł Koty

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Bobrek Karb II Bytom 1-2 Orzeł Koty
Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 4-0 Orzeł Miedary (100)
Piast Ożarowice 1-0 Orzeł II Nakło ¦l±skie
Sparta Tworóg 0-1 Polonia II Bytom
Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 1-1 Budowlani Sucha Góra (Bytom)
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-0 Górnik Miechowice (Bytom)
Unia ¦wierklaniec 3-1 Rozbark II Bytom
Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 3-0 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)

Kolejka 23 - 7-8 maja

Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 0-2 Bobrek Karb II Bytom
Rozbark II Bytom 0-4 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)
Górnik Miechowice (Bytom) 0-0 Unia ¦wierklaniec
Budowlani Sucha Góra (Bytom) 1-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Polonia II Bytom 8-0 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)
Orzeł II Nakło ¦l±skie 3-2 Sparta Tworóg
Orzeł Miedary 3-0 Piast Ożarowice
Orzeł Koty 1-0 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry)

Kolejka 24 - 14-15 maja

Bobrek Karb II Bytom 2-2 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 14 maja, 17:00 (100)
Piast Ożarowice 4-0 Orzeł Koty
Sparta Tworóg 1-4 Orzeł Miedary
Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 3-2 Orzeł II Nakło ¦l±skie
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-4 Polonia II Bytom
Unia ¦wierklaniec 0-1 Budowlani Sucha Góra (Bytom)
Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 0-1 Górnik Miechowice (Bytom)
Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 3-1 Rozbark II Bytom

Kolejka 25 - 21-22 maja

Rozbark II Bytom 2-1 Bobrek Karb II Bytom
Górnik Miechowice (Bytom) 3-1 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)
Budowlani Sucha Góra (Bytom) 1-1 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)
Polonia II Bytom 4-2 Unia ¦wierklaniec
Orzeł II Nakło ¦l±skie 0-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Orzeł Miedary 2-4 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)
Orzeł Koty 0-1 Sparta Tworóg
Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 2-1 Piast Ożarowice (100)

Kolejka 26 - 25 maja

Bobrek Karb II Bytom 1-2 Piast Ożarowice
Sparta Tworóg 2-0 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) (110)
Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 5-2 Orzeł Koty
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-1 Orzeł Miedary
Unia ¦wierklaniec 4-1 Orzeł II Nakło ¦l±skie
Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 0-0 Polonia II Bytom
Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 0-1 Budowlani Sucha Góra (Bytom)
Rozbark II Bytom 1-3 Górnik Miechowice (Bytom)

Kolejka 27 - 28-29 maja

Górnik Miechowice (Bytom) 1-3 Bobrek Karb II Bytom
Budowlani Sucha Góra (Bytom) 5-1 Rozbark II Bytom
Polonia II Bytom 2-0 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)
Orzeł II Nakło ¦l±skie 2-1 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)
Orzeł Miedary 2-2 Unia ¦wierklaniec
Orzeł Koty 3-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 2-2 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)
Piast Ożarowice 0-0 Sparta Tworóg

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Sparta Tworóg 3-0 Bobrek Karb II Bytom
Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 1-0 Piast Ożarowice
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 2-2 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry)
Unia ¦wierklaniec 3-0 Orzeł Koty
Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 0-3 Orzeł Miedary
(wo)
przerwany w 86. minucie przy stanie 0-1 z powodu naruszenia nietykalno¶ci cielesnej sędziego
Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 1-0 Orzeł II Nakło ¦l±skie
Rozbark II Bytom 1-3 Polonia II Bytom
Górnik Miechowice (Bytom) 4-1 Budowlani Sucha Góra (Bytom)

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

Bobrek Karb II Bytom 3-0 Budowlani Sucha Góra (Bytom)
Polonia II Bytom 3-0 Górnik Miechowice (Bytom)
Orzeł II Nakło ¦l±skie 3-2 Rozbark II Bytom
Orzeł Miedary 2-0 Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie)
Orzeł Koty 0-4 Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie)
Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) 1-4 Unia ¦wierklaniec (120)
Piast Ożarowice 2-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Sparta Tworóg 2-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie)

Kolejka 30 - 15 czerwca

Czarni Kozłowa Góra (Piekary ¦l±skie) 1-2 Bobrek Karb II Bytom
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-2 Sparta Tworóg
Unia ¦wierklaniec 2-0 Piast Ożarowice 22 czerwca
termin prawdopodobny
Orkan D±brówka Wielka (Piekary ¦l±skie) 0-0 Górnik Bobrowniki ¦l±skie (Tarnowskie Góry) (100)
Orzeł Biały Brzeziny ¦l±skie (Piekary ¦l±skie) 0-0 Orzeł Koty
Rozbark II Bytom 3-4 Orzeł Miedary
Górnik Miechowice (Bytom) 8-0 Orzeł II Nakło ¦l±skie
Budowlani Sucha Góra (Bytom) 4-1 Polonia II Bytom

Baraże o udział w lidze okręgowej (Katowice)

Liga okręgowa 2004/2005 (Katowice IV)

Klasa A 2004/2005 (Zabrze)

Klasa B 2004/2005 (Bytom I)
Klasa B 2004/2005 (Bytom II)

Autor: Dominik Kasprzak
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas