[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2004/2005, grupa: Bytom II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 18 47 15 2 1 61-14 8 1 0 32-8 7 1 1 29-6
2.  Tempo Stolarzowice (Bytom) 18 34 10 4 4 36-26 9 0 0 24-6 1 4 4 12-20
3.  Sokół Orzech 18 30 8 6 4 34-36 5 2 2 18-16 3 4 2 16-20
4.  Naprzód Wieszowa 18 29 9 2 7 33-23 5 1 3 16-11 4 1 4 17-12
5.  Przyszłość Nowe Chechło 18 26 8 2 8 25-26 4 0 5 12-12 4 2 3 13-14
6.  ŁKS Łagiewniki (Bytom) 18 22 6 4 8 35-50 2 3 4 18-24 4 1 4 17-26 2 6 2 0 0 4-2
7.  Odra II Miasteczko Śląskie 18 22 7 1 10 36-39 5 1 3 24-16 2 0 7 12-23 2 0 0 0 2 2-4
8.  Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 18 19 5 4 9 35-39 3 3 3 23-17 2 1 6 12-22 2 4 1 1 0 4-2
9.  Sokół Rojca (Radzionków) 18 19 6 1 11 37-43 4 1 4 18-20 2 0 7 19-23 2 1 0 1 1 2-4
10.  Rodło Górniki (Bytom) 18 8 2 2 14 26-62 1 2 6 15-28 1 0 8 11-34

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)    3-0 0-0 2-1 4-2 10-0 5-2 3-1 3-1 2-1 
 2 Tempo Stolarzowice (Bytom)3-0     6-1 2-0 1-0 4-3 3-0 2-1 1-0 2-1 
 3 Sokół Orzech1-4 1-1     1-0 1-3 2-2 2-0 3-1 4-3 3-2 
 4 Naprzód Wieszowa0-4 2-0 1-1     0-1 2-0 0-3 2-0 2-1 7-1 
 5 Przyszłość Nowe Chechło1-2 2-1 0-2 1-2     2-1 0-1 3-0 2-1 1-2 
 6 ŁKS Łagiewniki (Bytom)0-5 3-3 1-1 1-2 2-2     2-1 2-3 3-7 4-0 
 7 Odra II Miasteczko Śląskie0-1 5-1 5-0 0-6 1-1 1-2     4-2 3-1 5-2 
 8 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)0-0 1-1 4-4 1-3 0-1 2-4 5-2     3-1 7-1 
 9 Sokół Rojca (Radzionków)1-5 1-3 3-5 2-1 4-1 1-2 2-1 1-1     3-1 
 10 Rodło Górniki (Bytom)0-8 2-2 0-2 2-2 1-2 2-3 4-2 2-3 2-4     

Kolejka 1 - 28 sierpnia

ŁKS Łagiewniki (Bytom) 0-5 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)
Sokół Orzech 4-3 Sokół Rojca (Radzionków)
Naprzód Wieszowa 7-1 Rodło Górniki (Bytom)
Tempo Stolarzowice (Bytom) 3-0 Odra II Miasteczko Śląskie
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 0-1 Przyszłość Nowe Chechło

Kolejka 2 - 4-5 września

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 3-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Przyszłość Nowe Chechło 2-1 Tempo Stolarzowice (Bytom)
Odra II Miasteczko Śląskie 0-6 Naprzód Wieszowa
Rodło Górniki (Bytom) 0-2 Sokół Orzech
Sokół Rojca (Radzionków) 1-2 ŁKS Łagiewniki (Bytom)

Kolejka 3 - 11-12 września

Sokół Rojca (Radzionków) 1-5 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 4-0 Rodło Górniki (Bytom)
Sokół Orzech 2-0 Odra II Miasteczko Śląskie
Naprzód Wieszowa 0-1 Przyszłość Nowe Chechło
Tempo Stolarzowice (Bytom) 2-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)

Kolejka 4 - 18-19 września

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 3-0 Tempo Stolarzowice (Bytom)
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-3 Naprzód Wieszowa
Przyszłość Nowe Chechło 0-2 Sokół Orzech
Odra II Miasteczko Śląskie 1-2 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Rodło Górniki (Bytom) 2-4 Sokół Rojca (Radzionków)

Kolejka 5 - 25-26 września

Rodło Górniki (Bytom) 0-8 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)
Sokół Rojca (Radzionków) 2-1 Odra II Miasteczko Śląskie
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 2-2 Przyszłość Nowe Chechło
Sokół Orzech 3-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Naprzód Wieszowa 2-0 Tempo Stolarzowice (Bytom)

Kolejka 6 - 2-3 października

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 2-1 Naprzód Wieszowa
Tempo Stolarzowice (Bytom) 6-1 Sokół Orzech
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 2-4 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Przyszłość Nowe Chechło 2-1 Sokół Rojca (Radzionków)
Odra II Miasteczko Śląskie 5-2 Rodło Górniki (Bytom)

Kolejka 7 - 9-10 października

Odra II Miasteczko Śląskie 0-1 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)
Rodło Górniki (Bytom) 1-2 Przyszłość Nowe Chechło
Sokół Rojca (Radzionków) 1-1 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 3-3 Tempo Stolarzowice (Bytom)
Sokół Orzech 1-0 Naprzód Wieszowa

Kolejka 8 - 16 października

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 0-0 Sokół Orzech
Naprzód Wieszowa 2-0 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Tempo Stolarzowice (Bytom) 1-0 Sokół Rojca (Radzionków)
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 7-1 Rodło Górniki (Bytom)
Przyszłość Nowe Chechło 0-1 Odra II Miasteczko Śląskie

Kolejka 9 - 23-24 października

Przyszłość Nowe Chechło 1-2 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)
Odra II Miasteczko Śląskie 4-2 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Rodło Górniki (Bytom) 2-2 Tempo Stolarzowice (Bytom)
Sokół Rojca (Radzionków) 2-1 Naprzód Wieszowa
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 1-1 Sokół Orzech

Kolejka 10 - 2-3 kwietnia

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 10-0 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Sokół Rojca (Radzionków) 3-5 Sokół Orzech
Rodło Górniki (Bytom) 2-2 Naprzód Wieszowa
Odra II Miasteczko Śląskie 5-1 Tempo Stolarzowice (Bytom)
Przyszłość Nowe Chechło 3-0 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)

Kolejka 11 - 9-10 kwietnia

Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 0-0 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)
Tempo Stolarzowice (Bytom) 1-0 Przyszłość Nowe Chechło
Naprzód Wieszowa 0-3 Odra II Miasteczko Śląskie
Sokół Orzech 3-2 Rodło Górniki (Bytom)
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 3-7 Sokół Rojca (Radzionków)

Kolejka 12 - 16-17 kwietnia

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 3-1 Sokół Rojca (Radzionków)
Rodło Górniki (Bytom) 2-3 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Odra II Miasteczko Śląskie 5-0 Sokół Orzech
Przyszłość Nowe Chechło 1-2 Naprzód Wieszowa
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 1-1 Tempo Stolarzowice (Bytom)

Kolejka 13 - 23-24 kwietnia

Tempo Stolarzowice (Bytom) 3-0 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)
Naprzód Wieszowa 2-0 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Sokół Orzech 1-3 Przyszłość Nowe Chechło
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 2-1 Odra II Miasteczko Śląskie
Sokół Rojca (Radzionków) 3-1 Rodło Górniki (Bytom)

Kolejka 14 - 30 kwietnia-1 maja

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 2-1 Rodło Górniki (Bytom)
Odra II Miasteczko Śląskie 3-1 Sokół Rojca (Radzionków)
Przyszłość Nowe Chechło 2-1 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 4-4 Sokół Orzech
Tempo Stolarzowice (Bytom) 2-0 Naprzód Wieszowa

Kolejka 15 - 7-8 maja

Naprzód Wieszowa 0-4 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)
Sokół Orzech 1-1 Tempo Stolarzowice (Bytom)
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 2-3 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Sokół Rojca (Radzionków) 4-1 Przyszłość Nowe Chechło
Rodło Górniki (Bytom) 4-2 Odra II Miasteczko Śląskie

Kolejka 16 - 14-15 maja

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 5-2 Odra II Miasteczko Śląskie
Przyszłość Nowe Chechło 1-2 Rodło Górniki (Bytom)
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 3-1 Sokół Rojca (Radzionków)
Tempo Stolarzowice (Bytom) 4-3 ŁKS Łagiewniki (Bytom)
Naprzód Wieszowa 1-1 Sokół Orzech

Kolejka 17 - 21-22 maja

Sokół Orzech 1-4 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)
ŁKS Łagiewniki (Bytom) 1-2 Naprzód Wieszowa
Sokół Rojca (Radzionków) 1-3 Tempo Stolarzowice (Bytom)
Rodło Górniki (Bytom) 2-3 Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry)
Odra II Miasteczko Śląskie 1-1 Przyszłość Nowe Chechło

Kolejka 18 - 28-29 maja

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 4-2 Przyszłość Nowe Chechło
w Nowym Chechle?
Iskra Lasowice (Tarnowskie Góry) 5-2 Odra II Miasteczko Śląskie
Tempo Stolarzowice (Bytom) 2-1 Rodło Górniki (Bytom)
Naprzód Wieszowa 2-1 Sokół Rojca (Radzionków)
Sokół Orzech 2-2 ŁKS Łagiewniki (Bytom)

Klasa A 2004/2005 (Bytom)

Klasa B 2004/2005 (Bytom I)

Autor: Dominik Kasprzak
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas