[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2004/2005, grupa: Dębica I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimpia Nockowa 22 47 15 2 5 54-35 9 0 2 30-17 6 2 3 24-18
2.  Kaskada Kamionka 22 45 14 3 5 69-32 7 1 3 36-20 7 2 2 33-12
3.  LKS Pustków 22 42 13 3 6 49-34 7 1 3 24-19 6 2 3 25-15
4.  Czekaj Ropczyce 22 33 10 3 9 38-47 6 2 3 20-19 4 1 6 18-28
5.  Piast Wolica Piaskowa 22 32 9 5 8 39-43 3 3 5 14-23 6 2 3 25-20 2 6 2 0 0 4-2
6.  Inter Gnojnica 21 32 9 5 7 51-42 6 2 2 34-17 3 3 5 17-25 2 0 0 0 2 2-4
7.  Victoria Ocieka 19 31 8 7 4 26-18 5 3 3 14-10 3 4 1 12-8
8.  LKS Lubzina 22 30 9 3 10 40-50 5 0 6 16-25 4 3 4 24-25
9.  Kłos Kawęczyn 22 27 8 3 11 31-42 6 2 3 19-14 2 1 8 12-28
10.  Korona Góra Ropczycka 21 21 5 6 10 31-49 2 3 5 19-27 3 3 5 12-22
11.  Olchovia Olchowa 21 13 3 4 14 30-44 2 3 5 11-14 1 1 9 19-30
12.  Huragan Przedbórz 22 10 2 4 16 27-49 2 4 5 20-23 0 0 11 7-26

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Olimpia Nockowa    3-1 1-5 2-1 2-0 6-2 2-1 3-5 1-0 4-0 3-1 3-1 
 2 Kaskada Kamionka3-0     1-4 4-0 4-3 5-1 2-3 1-3 6-1 2-2 5-2 3-1 
 3 LKS Pustków2-4 1-3     2-1 4-0 1-2 2-2 3-2 2-1 2-1 2-1 3-2 
 4 Czekaj Ropczyce2-2 2-1 1-2     0-6 2-4 1-1 2-1 3-0* 2-1 2-0 3-1 
 5 Piast Wolica Piaskowa0-4 1-1 1-4 3-4     1-0 0-0 2-2 1-4 1-4 1-0 3-0 
 6 Inter Gnojnica4-1 0-5 4-2 6-1 2-3     3-3 5-0 7-0 2-2 1-0 
 7 Victoria Ocieka3-2 1-2 0-0 0-1 1-1 3-1     1-0 0-1 0-0 3-1 2-1 
 8 LKS Lubzina0-3 1-4 3-2 0-3 3-4 0-3 0-2     2-1 2-0 3-2 2-1 
 9 Kłos Kawęczyn1-3 0-2 1-0 2-1 1-1 3-0 0-2 4-0     2-2 4-3 1-0 
 10 Korona Góra Ropczycka1-2 1-9 1-3 6-2 0-2 1-1 3-3 1-1     1-4 4-0 
 11 Olchovia Olchowa1-1 1-4 0-0 1-2 1-2 1-1 1-2 4-1 0-1     1-0 
 12 Huragan Przedbórz1-2 1-1 2-3 2-2 2-3 2-2 1-1 2-3 3-2 0-1 4-3     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Victoria Ocieka 3-1 Olchovia Olchowa
Olimpia Nockowa 3-1 Huragan Przedbórz
LKS Pustków 2-1 Korona Góra Ropczycka
Czekaj Ropczyce 2-1 Kaskada Kamionka
Kłos Kawęczyn 3-0 Inter Gnojnica
lub 3-1
LKS Lubzina 3-4 Piast Wolica Piaskowa

Kolejka 2 - 22 sierpnia

Olchovia Olchowa 1-2 Piast Wolica Piaskowa
Inter Gnojnica 3-3 LKS Lubzina
Kaskada Kamionka 6-1 Kłos Kawęczyn
Korona Góra Ropczycka 6-2 Czekaj Ropczyce
Huragan Przedbórz 2-3 LKS Pustków
Victoria Ocieka 3-2 Olimpia Nockowa

Kolejka 3 - 29 sierpnia

Olimpia Nockowa 3-1 Olchovia Olchowa
LKS Pustków 2-2 Victoria Ocieka
Czekaj Ropczyce 3-1 Huragan Przedbórz
Kłos Kawęczyn 2-2 Korona Góra Ropczycka
LKS Lubzina 1-4 Kaskada Kamionka
Piast Wolica Piaskowa 1-0 Inter Gnojnica

Kolejka 4 - 5 września

Olchovia Olchowa 1-1 Inter Gnojnica
Kaskada Kamionka 4-3 Piast Wolica Piaskowa
Korona Góra Ropczycka 3-3 LKS Lubzina
Huragan Przedbórz 3-2 Kłos Kawęczyn
Victoria Ocieka 0-1 Czekaj Ropczyce
Olimpia Nockowa 1-5 LKS Pustków

Kolejka 5 - 12 września

LKS Pustków 2-1 Olchovia Olchowa
Czekaj Ropczyce 2-2 Olimpia Nockowa
Kłos Kawęczyn 0-2 Victoria Ocieka
LKS Lubzina 2-1 Huragan Przedbórz
Piast Wolica Piaskowa 1-4 Korona Góra Ropczycka
Inter Gnojnica 0-5 Kaskada Kamionka

Kolejka 6 - 19 września

Olchovia Olchowa 1-4 Kaskada Kamionka
Korona Góra Ropczycka 1-1 Inter Gnojnica
Huragan Przedbórz 2-3 Piast Wolica Piaskowa
Victoria Ocieka 1-0 LKS Lubzina
Olimpia Nockowa 1-0 Kłos Kawęczyn
LKS Pustków 2-1 Czekaj Ropczyce

Kolejka 7 - 26 września

Czekaj Ropczyce 2-0 Olchovia Olchowa
Kłos Kawęczyn 1-0 LKS Pustków
LKS Lubzina 0-3 Olimpia Nockowa
Piast Wolica Piaskowa 0-0 Victoria Ocieka
Inter Gnojnica 1-0 Huragan Przedbórz
Kaskada Kamionka 2-2 Korona Góra Ropczycka

Kolejka 8 - 3 października

Olchovia Olchowa 0-1 Korona Góra Ropczycka
Huragan Przedbórz 1-1 Kaskada Kamionka
Victoria Ocieka 3-1 Inter Gnojnica
Olimpia Nockowa 2-0 Piast Wolica Piaskowa
LKS Pustków 3-2 LKS Lubzina
Czekaj Ropczyce 3-0 Kłos Kawęczyn
(wo)
goście nie mieli aktualnych kart zdrowia

Kolejka 9 - 10 października

Kłos Kawęczyn 4-3 Olchovia Olchowa
LKS Lubzina 0-3 Czekaj Ropczyce
Piast Wolica Piaskowa 1-4 LKS Pustków
Inter Gnojnica 4-1 Olimpia Nockowa
Kaskada Kamionka 2-3 Victoria Ocieka
Korona Góra Ropczycka 4-0 Huragan Przedbórz

Kolejka 10 - 17 października

Olchovia Olchowa 1-0 Huragan Przedbórz
Victoria Ocieka 0-0 Korona Góra Ropczycka
Olimpia Nockowa 3-1 Kaskada Kamionka
LKS Pustków 1-2 Inter Gnojnica
Czekaj Ropczyce 0-6 Piast Wolica Piaskowa
Kłos Kawęczyn 4-0 LKS Lubzina

Kolejka 11 - 24 października

LKS Lubzina 3-2 Olchovia Olchowa
Piast Wolica Piaskowa 1-4 Kłos Kawęczyn
Inter Gnojnica 6-1 Czekaj Ropczyce
Kaskada Kamionka 1-4 LKS Pustków
Korona Góra Ropczycka 1-2 Olimpia Nockowa
Huragan Przedbórz 1-1 Victoria Ocieka

Kolejka 12 - 3 maja

Olchovia Olchowa - Victoria Ocieka
mecz przerwany przy stanie 2-0
Huragan Przedbórz 1-2 Olimpia Nockowa
Korona Góra Ropczycka 1-3 LKS Pustków
Kaskada Kamionka 4-0 Czekaj Ropczyce
Inter Gnojnica 5-0 Kłos Kawęczyn
Piast Wolica Piaskowa 2-2 LKS Lubzina

Kolejka 13 - 10 kwietnia

Piast Wolica Piaskowa 1-0 Olchovia Olchowa
LKS Lubzina 0-3 Inter Gnojnica
Kłos Kawęczyn 0-2 Kaskada Kamionka
Czekaj Ropczyce 2-1 Korona Góra Ropczycka
LKS Pustków 3-2 Huragan Przedbórz
Olimpia Nockowa 2-1 Victoria Ocieka

Kolejka 14 - 17 kwietnia

Olchovia Olchowa 1-1 Olimpia Nockowa
Victoria Ocieka 0-0 LKS Pustków
Huragan Przedbórz 2-2 Czekaj Ropczyce
Korona Góra Ropczycka 1-1 Kłos Kawęczyn
Kaskada Kamionka 1-3 LKS Lubzina
Inter Gnojnica 2-3 Piast Wolica Piaskowa

Kolejka 15 - 24 kwietnia

Inter Gnojnica 2-2 Olchovia Olchowa
Piast Wolica Piaskowa 1-1 Kaskada Kamionka
LKS Lubzina 2-0 Korona Góra Ropczycka
Kłos Kawęczyn 1-0 Huragan Przedbórz
Czekaj Ropczyce 1-1 Victoria Ocieka
LKS Pustków 2-4 Olimpia Nockowa

Kolejka 16 - 1 maja

Olchovia Olchowa 0-0 LKS Pustków
Olimpia Nockowa 2-1 Czekaj Ropczyce
Victoria Ocieka 0-1 Kłos Kawęczyn
Huragan Przedbórz 2-3 LKS Lubzina
Korona Góra Ropczycka 0-2 Piast Wolica Piaskowa
Kaskada Kamionka 5-1 Inter Gnojnica

Kolejka 17 - 8 maja

Kaskada Kamionka 5-2 Olchovia Olchowa
Inter Gnojnica 7-0 Korona Góra Ropczycka
Piast Wolica Piaskowa 3-0 Huragan Przedbórz
LKS Lubzina 0-2 Victoria Ocieka
Kłos Kawęczyn 1-3 Olimpia Nockowa
Czekaj Ropczyce 1-2 LKS Pustków

Kolejka 18 - 15 maja

Olchovia Olchowa 1-2 Czekaj Ropczyce
LKS Pustków 2-1 Kłos Kawęczyn
Olimpia Nockowa 3-5 LKS Lubzina
Victoria Ocieka 1-1 Piast Wolica Piaskowa
Huragan Przedbórz 2-2 Inter Gnojnica
Korona Góra Ropczycka 1-9 Kaskada Kamionka

Kolejka 19 - 22 maja

Korona Góra Ropczycka 1-4 Olchovia Olchowa
Kaskada Kamionka 3-1 Huragan Przedbórz
Inter Gnojnica - Victoria Ocieka
Piast Wolica Piaskowa 0-4 Olimpia Nockowa
LKS Lubzina 3-2 LKS Pustków
Kłos Kawęczyn 2-1 Czekaj Ropczyce

Kolejka 20 - 29 maja

Olchovia Olchowa 4-1 Kłos Kawęczyn
Czekaj Ropczyce 2-1 LKS Lubzina
LKS Pustków 4-0 Piast Wolica Piaskowa
Olimpia Nockowa 6-2 Inter Gnojnica
Victoria Ocieka 1-2 Kaskada Kamionka
Huragan Przedbórz 0-1 Korona Góra Ropczycka

Kolejka 21 - 5 czerwca

Huragan Przedbórz 4-3 Olchovia Olchowa
Korona Góra Ropczycka - Victoria Ocieka
Kaskada Kamionka 3-0 Olimpia Nockowa
Inter Gnojnica 4-2 LKS Pustków
Piast Wolica Piaskowa 3-4 Czekaj Ropczyce
LKS Lubzina 2-1 Kłos Kawęczyn

Kolejka 22 - 12 czerwca

Olchovia Olchowa 1-2 LKS Lubzina
Kłos Kawęczyn 1-1 Piast Wolica Piaskowa
Czekaj Ropczyce 2-4 Inter Gnojnica
LKS Pustków 1-3 Kaskada Kamionka
Olimpia Nockowa 4-0 Korona Góra Ropczycka
Victoria Ocieka 2-1 Huragan Przedbórz

Klasa A 2004/2005 (Dębica)

Klasa B 2004/2005 (Dębica II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas