[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2004/2005, grupa: Dębica II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Jodłowa 21 45 13 6 2 59-25 6 3 1 31-10 7 3 1 28-15 2 4 1 1 0 2-1
2.  Dąbrówka Stara Jastrząbka 21 45 13 6 2 74-20 7 3 1 41-12 6 3 1 33-8 2 1 0 1 1 1-2
3.  LKS Góra Motyczna 21 40 12 4 5 48-23 9 1 1 36-9 3 3 4 12-14
4.  Dąb Żdżary 21 37 11 4 6 49-35 7 1 2 31-15 4 3 4 18-20
5.  Orły Borowa 21 31 9 4 8 42-55 7 1 2 23-18 2 3 6 19-37
6.  Jamnica Dulcza Wielka 20 30 9 3 8 36-37 7 2 0 22-6 2 1 8 14-31
7.  Grudna Górna 21 29 8 5 8 32-33 7 2 2 22-11 1 3 6 10-22
8.  LKS Bobrowa 21 26 8 2 11 36-33 4 2 4 19-11 4 0 7 17-22
9.  Modorex Dąbrówka Wisłocka 21 23 6 5 10 43-62 5 3 3 23-29 1 2 7 20-33
10.  Wisłoka Podole 21 18 5 3 13 24-52 5 0 5 18-21 0 3 8 6-31
11.  Jaźwinianka Jaźwiny 20 15 4 3 13 19-51 2 3 6 13-23 2 0 7 6-28
12.  LKS Januszkowice 21 12 3 3 15 19-55 2 3 6 13-24 1 0 9 6-31

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LKS Jodłowa    0-0 2-3 6-1 4-2 5-1 2-0 2-2 0-0 7-1 3-0 
 2 Dąbrówka Stara Jastrząbka1-2     5-2 2-2 8-1 4-1 1-1 7-0 5-3 0-0 5-0 3-0 
 3 LKS Góra Motyczna3-1 2-0     4-1 3-1 1-2 1-1 4-1 4-1 4-1 4-0 6-0 
 4 Dąb Żdżary3-5 1-4 2-0     6-1 2-0 1-1 2-1 4-2 5-0 5-1 
 5 Orły Borowa3-3 0-7 2-1 3-2     2-0 2-1 1-2 3-0* 4-2 3-0 
 6 Jamnica Dulcza Wielka0-0 2-2 4-1 4-1     3-0 1-0 3-2 4-0 1-0 
 7 Grudna Górna0-3 1-2 0-0 1-1 2-0 5-1     2-1 5-2 2-0 1-0 3-1 
 8 LKS Bobrowa1-2 1-1 1-2 0-1 1-1 0-2 3-0     5-1 5-1 2-0 
 9 Modorex Dąbrówka Wisłocka1-4 0-6 1-1 2-2 4-4 5-2 2-0 0-6     4-2 2-1 2-1 
 10 Wisłoka Podole0-2 1-5 1-0 2-1 0-4 3-1 2-4 3-2     0-1 6-1 
 11 Jaźwinianka Jaźwiny1-4 1-1 0-3* 0-3 1-1 4-2 2-4 0-2 1-1 3-0     0-2 
 12 LKS Januszkowice2-2 1-7 0-1 0-1 2-4 1-1 2-1 1-0 3-5 0-0 1-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

LKS Januszkowice 2-4 Orły Borowa
Jaźwinianka Jaźwiny 0-3 Dąb Żdżary
Dąbrówka Stara Jastrząbka 4-1 Jamnica Dulcza Wielka
LKS Góra Motyczna 3-1 LKS Jodłowa
Grudna Górna 2-0 Wisłoka Podole
Modorex Dąbrówka Wisłocka 0-6 LKS Bobrowa

Kolejka 2 - 22 sierpnia

Orły Borowa 1-2 LKS Bobrowa
Wisłoka Podole 3-2 Modorex Dąbrówka Wisłocka
LKS Jodłowa 5-1 Grudna Górna 31 października
Jamnica Dulcza Wielka 2-2 LKS Góra Motyczna
Dąb Żdżary 1-4 Dąbrówka Stara Jastrząbka
LKS Januszkowice 1-2 Jaźwinianka Jaźwiny

Kolejka 3 - 29 sierpnia

Jaźwinianka Jaźwiny 1-1 Orły Borowa
Dąbrówka Stara Jastrząbka 3-0 LKS Januszkowice
LKS Góra Motyczna 4-1 Dąb Żdżary
Grudna Górna 5-1 Jamnica Dulcza Wielka
Modorex Dąbrówka Wisłocka 1-4 LKS Jodłowa
LKS Bobrowa 5-1 Wisłoka Podole

Kolejka 4 - 5 września

Orły Borowa 4-2 Wisłoka Podole
LKS Jodłowa 2-0 LKS Bobrowa
Jamnica Dulcza Wielka 3-2 Modorex Dąbrówka Wisłocka
Dąb Żdżary 1-1 Grudna Górna
LKS Januszkowice 0-1 LKS Góra Motyczna
Jaźwinianka Jaźwiny 1-1 Dąbrówka Stara Jastrząbka

Kolejka 5 - 12 września

Dąbrówka Stara Jastrząbka 8-1 Orły Borowa
LKS Góra Motyczna 4-0 Jaźwinianka Jaźwiny
Grudna Górna 3-1 LKS Januszkowice
Modorex Dąbrówka Wisłocka 2-2 Dąb Żdżary
LKS Bobrowa 0-2 Jamnica Dulcza Wielka
Wisłoka Podole 0-2 LKS Jodłowa

Kolejka 6 - 19 września

Orły Borowa 3-3 LKS Jodłowa
Jamnica Dulcza Wielka 4-0 Wisłoka Podole
Dąb Żdżary 2-1 LKS Bobrowa
LKS Januszkowice 3-5 Modorex Dąbrówka Wisłocka
Jaźwinianka Jaźwiny 2-4 Grudna Górna
Dąbrówka Stara Jastrząbka 5-2 LKS Góra Motyczna

Kolejka 7 - 26 września

LKS Góra Motyczna 3-1 Orły Borowa
Grudna Górna 1-2 Dąbrówka Stara Jastrząbka
Modorex Dąbrówka Wisłocka 2-1 Jaźwinianka Jaźwiny
LKS Bobrowa 2-0 LKS Januszkowice
Wisłoka Podole 2-1 Dąb Żdżary
LKS Jodłowa 4-2 Jamnica Dulcza Wielka

Kolejka 8 - 3 października

Orły Borowa 2-0 Jamnica Dulcza Wielka
Dąb Żdżary 3-5 LKS Jodłowa
LKS Januszkowice 0-0 Wisłoka Podole
Jaźwinianka Jaźwiny 0-2 LKS Bobrowa
Dąbrówka Stara Jastrząbka 5-3 Modorex Dąbrówka Wisłocka
LKS Góra Motyczna 1-1 Grudna Górna

Kolejka 9 - 10 października

Grudna Górna 2-0 Orły Borowa
Modorex Dąbrówka Wisłocka 1-1 LKS Góra Motyczna
LKS Bobrowa 1-1 Dąbrówka Stara Jastrząbka
Wisłoka Podole 0-1 Jaźwinianka Jaźwiny
LKS Jodłowa 3-0 LKS Januszkowice
Jamnica Dulcza Wielka 4-1 Dąb Żdżary

Kolejka 10 - 17 października

Orły Borowa 3-2 Dąb Żdżary
LKS Januszkowice 1-1 Jamnica Dulcza Wielka
Jaźwinianka Jaźwiny 1-4 LKS Jodłowa
Dąbrówka Stara Jastrząbka 0-0 Wisłoka Podole
LKS Góra Motyczna 4-1 LKS Bobrowa
Grudna Górna 5-2 Modorex Dąbrówka Wisłocka

Kolejka 11 - 24 października

Modorex Dąbrówka Wisłocka 4-4 Orły Borowa
LKS Bobrowa 3-0 Grudna Górna
Wisłoka Podole 1-0 LKS Góra Motyczna
LKS Jodłowa 0-0 Dąbrówka Stara Jastrząbka
Jamnica Dulcza Wielka - Jaźwinianka Jaźwiny
mecz przerwany po I połowie przy stanie 4-0
Dąb Żdżary 5-1 LKS Januszkowice

Kolejka 12 - 3 kwietnia

Orły Borowa - LKS Januszkowice
Dąb Żdżary - Jaźwinianka Jaźwiny
Jamnica Dulcza Wielka - Dąbrówka Stara Jastrząbka
LKS Jodłowa - LKS Góra Motyczna
Wisłoka Podole - Grudna Górna
LKS Bobrowa - Modorex Dąbrówka Wisłocka

Kolejka 13 - 10 kwietnia

LKS Bobrowa 1-1 Orły Borowa
Modorex Dąbrówka Wisłocka 4-2 Wisłoka Podole
Grudna Górna 0-3 LKS Jodłowa
LKS Góra Motyczna 1-2 Jamnica Dulcza Wielka
Dąbrówka Stara Jastrząbka 2-2 Dąb Żdżary
Jaźwinianka Jaźwiny 0-2 LKS Januszkowice

Kolejka 14 - 17 kwietnia

Orły Borowa 3-0 Jaźwinianka Jaźwiny
LKS Januszkowice 1-7 Dąbrówka Stara Jastrząbka
Dąb Żdżary 2-0 LKS Góra Motyczna
Jamnica Dulcza Wielka 3-0 Grudna Górna
LKS Jodłowa 2-2 Modorex Dąbrówka Wisłocka
Wisłoka Podole 2-4 LKS Bobrowa

Kolejka 15 - 24 kwietnia

Wisłoka Podole 0-4 Orły Borowa
LKS Bobrowa 1-2 LKS Jodłowa
Modorex Dąbrówka Wisłocka 5-2 Jamnica Dulcza Wielka
Grudna Górna 1-1 Dąb Żdżary
LKS Góra Motyczna 6-0 LKS Januszkowice
Dąbrówka Stara Jastrząbka 5-0 Jaźwinianka Jaźwiny

Kolejka 16 - 1 maja

Orły Borowa 0-7 Dąbrówka Stara Jastrząbka
Jaźwinianka Jaźwiny 0-3 LKS Góra Motyczna
(wo)
gospodarze nie przygotowali boiska i nie stawili się na mecz
LKS Januszkowice 2-1 Grudna Górna
Dąb Żdżary 4-2 Modorex Dąbrówka Wisłocka 11 maja
Jamnica Dulcza Wielka 1-0 LKS Bobrowa
LKS Jodłowa 0-0 Wisłoka Podole

Kolejka 17 - 8 maja

LKS Jodłowa 6-1 Orły Borowa
Wisłoka Podole 3-1 Jamnica Dulcza Wielka
LKS Bobrowa 0-1 Dąb Żdżary
Modorex Dąbrówka Wisłocka 2-1 LKS Januszkowice
Grudna Górna 1-0 Jaźwinianka Jaźwiny
LKS Góra Motyczna 2-0 Dąbrówka Stara Jastrząbka

Kolejka 18 - 15 maja

Orły Borowa 2-1 LKS Góra Motyczna
Dąbrówka Stara Jastrząbka 1-1 Grudna Górna
Jaźwinianka Jaźwiny 1-1 Modorex Dąbrówka Wisłocka
LKS Januszkowice 1-0 LKS Bobrowa
Dąb Żdżary 5-0 Wisłoka Podole
Jamnica Dulcza Wielka 0-0 LKS Jodłowa

Kolejka 19 - 22 maja

Jamnica Dulcza Wielka 4-1 Orły Borowa
LKS Jodłowa 2-3 Dąb Żdżary
Wisłoka Podole 6-1 LKS Januszkowice
LKS Bobrowa 5-1 Jaźwinianka Jaźwiny
Modorex Dąbrówka Wisłocka 0-6 Dąbrówka Stara Jastrząbka
Grudna Górna 0-0 LKS Góra Motyczna

Kolejka 20 - 29 maja

Orły Borowa 2-1 Grudna Górna
LKS Góra Motyczna 4-1 Modorex Dąbrówka Wisłocka
Dąbrówka Stara Jastrząbka 7-0 LKS Bobrowa
Jaźwinianka Jaźwiny 3-0 Wisłoka Podole
LKS Januszkowice 2-2 LKS Jodłowa
Dąb Żdżary 2-0 Jamnica Dulcza Wielka

Kolejka 21 - 5 czerwca

Dąb Żdżary 6-1 Orły Borowa
Jamnica Dulcza Wielka 1-0 LKS Januszkowice
LKS Jodłowa 7-1 Jaźwinianka Jaźwiny
Wisłoka Podole 1-5 Dąbrówka Stara Jastrząbka
LKS Bobrowa 1-2 LKS Góra Motyczna
Modorex Dąbrówka Wisłocka 2-0 Grudna Górna

Kolejka 22 - 12 czerwca

Orły Borowa 3-0 Modorex Dąbrówka Wisłocka
(wo)
Grudna Górna 2-1 LKS Bobrowa
LKS Góra Motyczna 4-1 Wisłoka Podole
Dąbrówka Stara Jastrząbka 1-2 LKS Jodłowa
Jaźwinianka Jaźwiny 4-2 Jamnica Dulcza Wielka
LKS Januszkowice 0-1 Dąb Żdżary

Klasa A 2004/2005 (Dębica)

Klasa B 2004/2005 (Dębica I)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas