[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2004/2005, grupa: Kraków I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Strzelcy/Korona Kraków 24 64 20 4 0 87-20 12 0 0 38-5 8 4 0 49-15
2.  Bronowianka II Kraków 24 61 20 1 3 97-35 11 0 1 53-15 9 1 2 44-20
3.  Bronowicki KS Kraków 24 58 18 4 2 110-41 10 2 0 67-21 8 2 2 43-20
4.  Pychowianka Kraków 24 47 15 2 7 74-36 9 1 2 43-10 6 1 5 31-26
5.  Jutrzenka Giebułtów 24 41 12 5 7 79-34 8 2 2 47-15 4 3 5 32-19
6.  TS Węgrzce 24 29 8 5 11 38-48 5 2 5 24-22 3 3 6 14-26
7.  Wisła II Rząska 21 26 7 5 9 47-53 4 3 4 31-26 3 2 5 16-27
8.  Victoria II Kraków 22 24 7 3 12 48-84 4 3 4 27-39 3 0 8 21-45
9.  Tonianka II Tonie (Kraków) 22 22 6 4 12 48-62 3 3 5 19-26 3 1 7 29-36
10.  Maszycanka Maszyce 23 19 4 7 12 34-54 3 3 5 19-21 1 4 7 15-33
11.  Grom Kraków 24 16 4 4 16 38-139 1 3 8 16-63 3 1 8 22-76
12.  Orzeł Zastów 24 13 4 1 19 18-74 3 0 9 11-34 1 1 10 7-40
13.  Płomień II Kościelec 24 9 2 3 19 29-73 2 2 8 21-37 0 1 11 8-36
W przerwie zimowej z rozgrywek wycofały się Orzeł Zastów i Płomień II Kościelec.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Strzelcy/Korona Kraków    3-0 3-1 3-0 1-0 4-1 4-0 5-1 2-1 2-1 7-0 1-0 3-0* 
 2 Bronowianka II Kraków0-5     4-1 3-0 4-2 5-0 2-1 6-1 3-1 6-2 12-2 5-0 3-0* 
 3 Bronowicki KS Kraków3-3 6-1     2-0 2-2 7-1 8-2 8-3 8-5 3-0 10-1 3-0* 7-3 
 4 Pychowianka Kraków1-1 0-1 1-3     1-0 2-0 3-1 7-0 5-1 6-2 13-1 3-0* 1-0 
 5 Jutrzenka Giebułtów2-2 0-4 2-3 6-1     1-1 5-1 5-1 5-2 5-0 10-0 3-0* 3-0 
 6 TS Węgrzce0-0 3-4 3-4 2-0 1-2     2-2 4-2 3-0* 2-1 1-5 0-2 3-0* 
 7 Wisła II Rząska1-4 2-4 1-2 2-2 0-7 1-1     4-3 0-0 13-0 4-3 3-0* 
 8 Victoria II Kraków1-8 1-6 1-7 3-4 3-3 2-1     3-3 3-3 4-2 3-0* 3-2 
 9 Tonianka II Tonie (Kraków)2-3 1-4 2-2 2-6 1-1 3-1 0-2     2-2 1-4 3-0* 2-1 
 10 Maszycanka Maszyce2-6 0-1 1-1 2-3 2-1 0-2 1-2 5-2     1-1 3-0* 2-2 
 11 Grom Kraków3-6 0-12 1-7 1-10 1-10 0-2 1-1 2-3 1-9 1-1     2-2 3-0* 
 12 Orzeł Zastów0-3* 0-3* 1-9 0-2 3-1 0-3* 0-3* 3-2 1-2 3-0 0-3     *** 
 13 Płomień II Kościelec0-8 4-4 0-3* 0-3* 0-3* 1-1 2-3 0-3* 0-3* 0-3* 4-3 10-0     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Pauza: Orzeł Zastów.
 
Bronowicki KS Kraków 7-3 Płomień II Kościelec
Grom Kraków 1-10 Pychowianka Kraków
Jutrzenka Giebułtów 1-1 TS Węgrzce
Tonianka II Tonie (Kraków) 2-3 Strzelcy/Korona Kraków
Wisła II Rząska 4-3 Victoria II Kraków
Maszycanka Maszyce 0-1 Bronowianka II Kraków

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Pauza: Victoria II Kraków.
 
Strzelcy/Korona Kraków 4-0 Wisła II Rząska
Maszycanka Maszyce 5-2 Tonianka II Tonie (Kraków)
TS Węgrzce 3-4 Bronowianka II Kraków
Pychowianka Kraków 1-0 Jutrzenka Giebułtów
Płomień II Kościelec 4-3 Grom Kraków
Orzeł Zastów 1-9 Bronowicki KS Kraków

Kolejka 3 - 4-5 września

Pauza: Bronowicki KS Kraków.
 
Grom Kraków 2-2 Orzeł Zastów
Jutrzenka Giebułtów 3-0 Płomień II Kościelec
Bronowianka II Kraków 3-0 Pychowianka Kraków
Tonianka II Tonie (Kraków) 3-1 TS Węgrzce
Wisła II Rząska 0-0 Maszycanka Maszyce
Strzelcy/Korona Kraków 5-1 Victoria II Kraków

Kolejka 4 - 11-12 września

Pauza: Strzelcy/Korona Kraków.
 
Maszycanka Maszyce 1-2 Victoria II Kraków
TS Węgrzce 2-2 Wisła II Rząska
Pychowianka Kraków 5-1 Tonianka II Tonie (Kraków)
Płomień II Kościelec 4-4 Bronowianka II Kraków
Orzeł Zastów 3-1 Jutrzenka Giebułtów
Bronowicki KS Kraków 10-1 Grom Kraków

Kolejka 5 - 18-19 września

Pauza: Grom Kraków.
 
Jutrzenka Giebułtów 2-3 Bronowicki KS Kraków
Bronowianka II Kraków 5-0 Orzeł Zastów
Tonianka II Tonie (Kraków) 2-1 Płomień II Kościelec
Wisła II Rząska 2-2 Pychowianka Kraków
Victoria II Kraków 2-1 TS Węgrzce
Strzelcy/Korona Kraków 2-1 Maszycanka Maszyce

Kolejka 6 - 25-26 września

Pauza: Maszycanka Maszyce.
 
TS Węgrzce 0-0 Strzelcy/Korona Kraków
Pychowianka Kraków 7-0 Victoria II Kraków
Płomień II Kościelec 2-3 Wisła II Rząska
Orzeł Zastów 1-2 Tonianka II Tonie (Kraków)
Bronowicki KS Kraków 6-1 Bronowianka II Kraków
Grom Kraków 1-10 Jutrzenka Giebułtów

Kolejka 7 - 2-3 października

Pauza: Jutrzenka Giebułtów.
 
Bronowianka II Kraków 12-2 Grom Kraków
Tonianka II Tonie (Kraków) 2-2 Bronowicki KS Kraków 13-14 listopada
Wisła II Rząska 4-3 Orzeł Zastów 14 listopada
Victoria II Kraków 3-2 Płomień II Kościelec 13-14 listopada
w Kościelcu?
Strzelcy/Korona Kraków 3-0 Pychowianka Kraków 13-14 listopada
Maszycanka Maszyce 0-2 TS Węgrzce

Kolejka 8 - 9-10 października

Pauza: TS Węgrzce.
 
Pychowianka Kraków 6-2 Maszycanka Maszyce
Płomień II Kościelec 0-8 Strzelcy/Korona Kraków
Orzeł Zastów 3-2 Victoria II Kraków
Bronowicki KS Kraków 8-2 Wisła II Rząska
Grom Kraków 1-9 Tonianka II Tonie (Kraków)
Jutrzenka Giebułtów 0-4 Bronowianka II Kraków

Kolejka 9 - 16-17 października

Pauza: Bronowianka II Kraków.
 
Tonianka II Tonie (Kraków) 1-1 Jutrzenka Giebułtów
Wisła II Rząska 13-0 Grom Kraków
Victoria II Kraków 1-7 Bronowicki KS Kraków
Strzelcy/Korona Kraków 1-0 Orzeł Zastów
Maszycanka Maszyce 2-2 Płomień II Kościelec
TS Węgrzce 2-0 Pychowianka Kraków

Kolejka 10 - 23-24 października

Pauza: Pychowianka Kraków.
 
Płomień II Kościelec 1-1 TS Węgrzce
Orzeł Zastów 3-0 Maszycanka Maszyce
Bronowicki KS Kraków 3-3 Strzelcy/Korona Kraków
Grom Kraków 2-3 Victoria II Kraków
Jutrzenka Giebułtów 5-1 Wisła II Rząska
Bronowianka II Kraków 3-1 Tonianka II Tonie (Kraków)

Kolejka 11 - 30-31 października

Pauza: Tonianka II Tonie (Kraków).
 
Wisła II Rząska 2-4 Bronowianka II Kraków
Victoria II Kraków 3-3 Jutrzenka Giebułtów
Strzelcy/Korona Kraków 7-0 Grom Kraków
Maszycanka Maszyce 1-1 Bronowicki KS Kraków
TS Węgrzce 0-2 Orzeł Zastów
Pychowianka Kraków 1-0 Płomień II Kościelec

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Pauza: Płomień II Kościelec.
 
Orzeł Zastów 0-2 Pychowianka Kraków
Bronowicki KS Kraków 7-1 TS Węgrzce
Grom Kraków 1-1 Maszycanka Maszyce
Jutrzenka Giebułtów 2-2 Strzelcy/Korona Kraków
Bronowianka II Kraków 6-1 Victoria II Kraków
Tonianka II Tonie (Kraków) 0-2 Wisła II Rząska

Kolejka 13 - 11 listopada

Pauza: Wisła II Rząska.
 
Victoria II Kraków 3-3 Tonianka II Tonie (Kraków)
Strzelcy/Korona Kraków 3-0 Bronowianka II Kraków 18 maja
termin niepotwierdzony
Maszycanka Maszyce 2-1 Jutrzenka Giebułtów
TS Węgrzce 1-5 Grom Kraków
Pychowianka Kraków 1-3 Bronowicki KS Kraków
Płomień II Kościelec 10-0 Orzeł Zastów

Kolejka 14 - 2 kwietnia

Pauza: Orzeł Zastów.
 
Bronowianka II Kraków 6-2 Maszycanka Maszyce 20 kwietnia
Płomień II Kościelec 0-3 Bronowicki KS Kraków
(wo)
Pychowianka Kraków 13-1 Grom Kraków 20 kwietnia
TS Węgrzce 1-2 Jutrzenka Giebułtów 20 kwietnia
Strzelcy/Korona Kraków 2-1 Tonianka II Tonie (Kraków)
Victoria II Kraków - Wisła II Rząska
przełożony

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Pauza: Victoria II Kraków.
 
Wisła II Rząska 1-4 Strzelcy/Korona Kraków
Tonianka II Tonie (Kraków) 2-2 Maszycanka Maszyce
Bronowianka II Kraków 5-0 TS Węgrzce
Jutrzenka Giebułtów 6-1 Pychowianka Kraków
Grom Kraków 3-0 Płomień II Kościelec
(wo)
Bronowicki KS Kraków 3-0 Orzeł Zastów
(wo)

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Pauza: Bronowicki KS Kraków.
 
Victoria II Kraków 1-8 Strzelcy/Korona Kraków
Orzeł Zastów 0-3 Grom Kraków
Płomień II Kościelec 0-3 Jutrzenka Giebułtów
(wo)
Pychowianka Kraków 0-1 Bronowianka II Kraków
TS Węgrzce 3-0 Tonianka II Tonie (Kraków)
(wo)
mecz przerwany - zawodnik Tonianki uderzył sędziego
Maszycanka Maszyce - Wisła II Rząska 3 maja

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Pauza: Strzelcy/Korona Kraków.
 
Victoria II Kraków 3-3 Maszycanka Maszyce
Wisła II Rząska 1-1 TS Węgrzce
Tonianka II Tonie (Kraków) 2-6 Pychowianka Kraków
Bronowianka II Kraków 3-0 Płomień II Kościelec
(wo)
Jutrzenka Giebułtów 3-0 Orzeł Zastów
(wo)
Grom Kraków 1-7 Bronowicki KS Kraków

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Grom Kraków.
 
Bronowicki KS Kraków 2-2 Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Zastów 0-3 Bronowianka II Kraków
(wo)
Płomień II Kościelec 0-3 Tonianka II Tonie (Kraków)
(wo)
Pychowianka Kraków 3-1 Wisła II Rząska
TS Węgrzce 4-2 Victoria II Kraków
Maszycanka Maszyce 2-6 Strzelcy/Korona Kraków

Kolejka 19 - 3-4 maja

Pauza: Maszycanka Maszyce.
 
Strzelcy/Korona Kraków 4-1 TS Węgrzce
Victoria II Kraków 3-4 Pychowianka Kraków
Wisła II Rząska 3-0 Płomień II Kościelec
(wo)
Tonianka II Tonie (Kraków) 3-0 Orzeł Zastów
(wo)
Bronowianka II Kraków 4-1 Bronowicki KS Kraków
Jutrzenka Giebułtów 10-0 Grom Kraków

Kolejka 20 - 7-8 maja

Pauza: Jutrzenka Giebułtów.
 
Grom Kraków 0-12 Bronowianka II Kraków
Bronowicki KS Kraków 8-5 Tonianka II Tonie (Kraków)
Orzeł Zastów 0-3 Wisła II Rząska
(wo)
Płomień II Kościelec 0-3 Victoria II Kraków
(wo)
Pychowianka Kraków 1-1 Strzelcy/Korona Kraków
TS Węgrzce 2-1 Maszycanka Maszyce

Kolejka 21 - 14-15 maja

Pauza: TS Węgrzce.
 
Maszycanka Maszyce 2-3 Pychowianka Kraków
Strzelcy/Korona Kraków 3-0 Płomień II Kościelec
(wo)
Victoria II Kraków 3-0 Orzeł Zastów
(wo)
Wisła II Rząska 1-2 Bronowicki KS Kraków
Tonianka II Tonie (Kraków) 1-4 Grom Kraków
Bronowianka II Kraków 4-2 Jutrzenka Giebułtów

Kolejka 22 - 21-22 maja

Pauza: Bronowianka II Kraków.
 
Jutrzenka Giebułtów 5-2 Tonianka II Tonie (Kraków)
Grom Kraków 1-1 Wisła II Rząska
Bronowicki KS Kraków 8-3 Victoria II Kraków
Orzeł Zastów 0-3 Strzelcy/Korona Kraków
(wo)
Płomień II Kościelec 0-3 Maszycanka Maszyce
(wo)
Pychowianka Kraków 2-0 TS Węgrzce

Kolejka 23 - 28-29 maja

Pauza: Pychowianka Kraków.
 
TS Węgrzce 3-0 Płomień II Kościelec
(wo)
Maszycanka Maszyce 3-0 Orzeł Zastów
(wo)
Strzelcy/Korona Kraków 3-1 Bronowicki KS Kraków
Victoria II Kraków 4-2 Grom Kraków
Wisła II Rząska 0-7 Jutrzenka Giebułtów
Tonianka II Tonie (Kraków) 1-4 Bronowianka II Kraków

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Pauza: Tonianka II Tonie (Kraków).
 
Bronowianka II Kraków 2-1 Wisła II Rząska
Jutrzenka Giebułtów 5-1 Victoria II Kraków
Grom Kraków 3-6 Strzelcy/Korona Kraków
Bronowicki KS Kraków 3-0 Maszycanka Maszyce
Orzeł Zastów 0-3 TS Węgrzce
(wo)
Płomień II Kościelec 0-3 Pychowianka Kraków
(wo)

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Pauza: Płomień II Kościelec.
 
Pychowianka Kraków 3-0 Orzeł Zastów
(wo)
TS Węgrzce 3-4 Bronowicki KS Kraków
Maszycanka Maszyce 1-1 Grom Kraków
Strzelcy/Korona Kraków 1-0 Jutrzenka Giebułtów
Victoria II Kraków 1-6 Bronowianka II Kraków
Wisła II Rząska - Tonianka II Tonie (Kraków)
mecz się nie odbył

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Pauza: Wisła II Rząska.
 
Tonianka II Tonie (Kraków) - Victoria II Kraków
Bronowianka II Kraków 0-5 Strzelcy/Korona Kraków
Jutrzenka Giebułtów 5-0 Maszycanka Maszyce
Grom Kraków 0-2 TS Węgrzce
Bronowicki KS Kraków 2-0 Pychowianka Kraków
Orzeł Zastów - Płomień II Kościelec
(wo)
obustronny walkower

Klasa B 2004/2005 (Kraków I)

Klasa C 2004/2005 (Kraków II)
Klasa C 2004/2005 (Kraków III)
Klasa C 2004/2005 (Kraków IV)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas