[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2004/2005, grupa: Kraków I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tramwaj II Kraków 24 64 20 4 0 82-27 10 2 0 45-14 10 2 0 37-13
2.  Dragon Szczyglice 24 52 17 1 6 59-30 9 0 3 35-14 8 1 3 24-16
3.  Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 24 45 14 3 7 68-50 8 2 2 34-22 6 1 5 34-28
4.  Sportowiec Modlniczka 24 39 11 6 7 33-29 7 4 1 20-8 4 2 6 13-21 2 4 1 1 0 2-0
5.  Podgórze Kraków 24 39 11 6 7 59-50 7 3 2 30-21 4 3 5 29-29 2 1 0 1 1 0-2
6.  Orlęta Rudawa 24 38 11 5 8 53-39 6 2 4 29-17 5 3 4 24-22
7.  Prądniczanka II Kraków 24 34 9 7 8 45-37 4 5 3 21-13 5 2 5 24-24
8.  Niegoszowianka Niegoszowice 24 29 8 5 11 55-50 5 2 5 34-22 3 3 6 21-28
9.  Potok Więckowice 24 25 7 4 13 41-64 4 2 6 24-30 3 2 7 17-34
10.  KS Rybitwy (Kraków) 24 23 6 5 13 30-46 3 2 7 15-20 3 3 6 15-26 2 4 1 1 0 6-3
11.  OSS Rajsko (Kraków) 24 23 6 5 13 38-56 5 2 5 26-28 1 3 8 12-28 2 1 0 1 1 3-6
12.  Grzegórzecki KS Kraków 24 18 5 3 16 26-55 2 2 8 15-31 3 1 8 11-24
13.  Zwierzyniecki KS II Kraków 24 11 3 2 19 29-85 2 0 10 11-39 1 2 9 18-46
Kmita II Zabierzów wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Tramwaj II Kraków    2-0 4-3 4-1 6-1 3-1 3-3 2-1 9-0 2-0 3-0 2-2 5-2 
 2 Dragon Szczyglice0-1     4-0 3-1 1-2 2-1 0-1 5-2 2-1 5-1 4-1 5-1 4-2 
 3 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)1-5 5-3     2-1 2-2 3-0 4-2 4-0 2-1 0-0 4-3 1-3 6-2 
 4 Sportowiec Modlniczka0-0 0-2 3-0     2-0 1-1 4-1 3-2 0-0 1-0 3-0 1-0 2-2 
 5 Podgórze Kraków0-0 2-1 2-6 0-0     7-3 3-0* 1-3 2-2 3-2 2-1 3-0 5-3 
 6 Orlęta Rudawa4-5 1-2 0-2 2-0 3-3     2-0 1-2 4-1 4-0 1-1 2-0 5-1 
 7 Prądniczanka II Kraków0-1 1-1 2-1 2-3 2-2 0-0     1-1 5-1 4-0 1-1 2-0 1-2 
 8 Niegoszowianka Niegoszowice3-4 2-3 3-3 2-0 6-1 0-3 1-1     5-1 3-4 0-2 3-0 6-0 
 9 Potok Więckowice1-5 0-2 3-4 2-2 1-5 0-3 6-2 3-2     2-2 3-1 0-2 3-0 
 10 KS Rybitwy (Kraków)0-4 1-2 2-4 0-1 3-0* 0-1 0-3 2-2 2-0     2-2 0-1 3-0 
 11 OSS Rajsko (Kraków)3-5 1-2 2-0 3-1 3-2 2-2 0-5 4-0 1-3 1-4     3-1 3-3 
 12 Grzegórzecki KS Kraków1-4 0-2 3-7 1-2 0-3 1-4 1-3 2-2 2-3 0-0 1-0     3-1 
 13 Zwierzyniecki KS II Kraków0-3 1-4 0-4 0-1 0-8 3-5 0-3 0-4 0-4 1-2 4-0 2-1     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Pauza: Niegoszowianka Niegoszowice.
 
Dragon Szczyglice 0-1 Prądniczanka II Kraków
OSS Rajsko (Kraków) 3-5 Tramwaj II Kraków
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 2-1 Sportowiec Modlniczka
Orlęta Rudawa 4-1 Potok Więckowice
Zwierzyniecki KS II Kraków 2-1 Grzegórzecki KS Kraków
KS Rybitwy (Kraków) 3-0 Podgórze Kraków
(wo)
w drużynie Podgórza grał nieuprawiony zawodnik - na boisku 1-2

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Pauza: Dragon Szczyglice.
 
Niegoszowianka Niegoszowice 6-1 Podgórze Kraków
Grzegórzecki KS Kraków 0-0 KS Rybitwy (Kraków)
Potok Więckowice 3-0 Zwierzyniecki KS II Kraków
Sportowiec Modlniczka 1-1 Orlęta Rudawa
Tramwaj II Kraków 4-3 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Prądniczanka II Kraków 1-1 OSS Rajsko (Kraków)

Kolejka 3 - 4-5 września

Pauza: OSS Rajsko (Kraków).
 
Dragon Szczyglice 5-2 Niegoszowianka Niegoszowice
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 4-2 Prądniczanka II Kraków
Orlęta Rudawa 4-5 Tramwaj II Kraków
Zwierzyniecki KS II Kraków 0-1 Sportowiec Modlniczka
KS Rybitwy (Kraków) 2-0 Potok Więckowice
Podgórze Kraków 3-0 Grzegórzecki KS Kraków

Kolejka 4 - 11-12 września

Pauza: Mydlniczanka Mydlniki (Kraków).
 
Niegoszowianka Niegoszowice 3-0 Grzegórzecki KS Kraków
Potok Więckowice 1-5 Podgórze Kraków
Sportowiec Modlniczka 1-0 KS Rybitwy (Kraków)
Tramwaj II Kraków 5-2 Zwierzyniecki KS II Kraków
Prądniczanka II Kraków 0-0 Orlęta Rudawa
Dragon Szczyglice 4-1 OSS Rajsko (Kraków)

Kolejka 5 - 18-19 września

Pauza: Orlęta Rudawa.
 
OSS Rajsko (Kraków) 4-0 Niegoszowianka Niegoszowice
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 5-3 Dragon Szczyglice
Zwierzyniecki KS II Kraków 0-3 Prądniczanka II Kraków
KS Rybitwy (Kraków) 0-4 Tramwaj II Kraków
Podgórze Kraków 0-0 Sportowiec Modlniczka
Grzegórzecki KS Kraków 2-3 Potok Więckowice

Kolejka 6 - 25-26 września

Pauza: Zwierzyniecki KS II Kraków.
 
Niegoszowianka Niegoszowice 5-1 Potok Więckowice
Sportowiec Modlniczka 1-0 Grzegórzecki KS Kraków
Tramwaj II Kraków 6-1 Podgórze Kraków
Prądniczanka II Kraków 4-0 KS Rybitwy (Kraków)
Dragon Szczyglice 2-1 Orlęta Rudawa
OSS Rajsko (Kraków) 2-0 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)

Kolejka 7 - 2-3 października

Pauza: KS Rybitwy (Kraków).
 
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 4-0 Niegoszowianka Niegoszowice
Orlęta Rudawa 1-1 OSS Rajsko (Kraków) 13-14 listopada
Zwierzyniecki KS II Kraków 1-4 Dragon Szczyglice
Podgórze Kraków 3-0 Prądniczanka II Kraków 13-14 listopada
(wo)
Grzegórzecki KS Kraków 1-4 Tramwaj II Kraków 13-14 listopada
Potok Więckowice 2-2 Sportowiec Modlniczka

Kolejka 8 - 9-10 października

Pauza: Podgórze Kraków.
 
Niegoszowianka Niegoszowice 2-0 Sportowiec Modlniczka
Tramwaj II Kraków 9-0 Potok Więckowice
Prądniczanka II Kraków 2-0 Grzegórzecki KS Kraków
Dragon Szczyglice 5-1 KS Rybitwy (Kraków)
OSS Rajsko (Kraków) 3-3 Zwierzyniecki KS II Kraków
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 3-0 Orlęta Rudawa

Kolejka 9 - 16-17 października

Pauza: Grzegórzecki KS Kraków.
 
Orlęta Rudawa 1-2 Niegoszowianka Niegoszowice
Zwierzyniecki KS II Kraków 0-4 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
KS Rybitwy (Kraków) 2-2 OSS Rajsko (Kraków)
Podgórze Kraków 2-1 Dragon Szczyglice
Potok Więckowice 6-2 Prądniczanka II Kraków
Sportowiec Modlniczka 0-0 Tramwaj II Kraków

Kolejka 10 - 23-24 października

Pauza: Potok Więckowice.
 
Niegoszowianka Niegoszowice 3-4 Tramwaj II Kraków
Prądniczanka II Kraków 2-3 Sportowiec Modlniczka
Dragon Szczyglice 5-1 Grzegórzecki KS Kraków
OSS Rajsko (Kraków) 3-2 Podgórze Kraków
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 0-0 KS Rybitwy (Kraków)
Orlęta Rudawa 5-1 Zwierzyniecki KS II Kraków

Kolejka 11 - 30-31 października

Pauza: Sportowiec Modlniczka.
 
Zwierzyniecki KS II Kraków 0-4 Niegoszowianka Niegoszowice
KS Rybitwy (Kraków) 0-1 Orlęta Rudawa
Podgórze Kraków 2-6 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Grzegórzecki KS Kraków 1-0 OSS Rajsko (Kraków)
Potok Więckowice 0-2 Dragon Szczyglice
Tramwaj II Kraków 3-3 Prądniczanka II Kraków

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Pauza: Tramwaj II Kraków.
 
Niegoszowianka Niegoszowice 1-1 Prądniczanka II Kraków
Dragon Szczyglice 3-1 Sportowiec Modlniczka
OSS Rajsko (Kraków) 1-3 Potok Więckowice
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 1-3 Grzegórzecki KS Kraków
Orlęta Rudawa 3-3 Podgórze Kraków
Zwierzyniecki KS II Kraków 1-2 KS Rybitwy (Kraków)

Kolejka 13 - 11 listopada

Pauza: Prądniczanka II Kraków.
 
KS Rybitwy (Kraków) 2-2 Niegoszowianka Niegoszowice
Podgórze Kraków 5-3 Zwierzyniecki KS II Kraków
Grzegórzecki KS Kraków 1-4 Orlęta Rudawa
Potok Więckowice 3-4 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Sportowiec Modlniczka 3-0 OSS Rajsko (Kraków)
Tramwaj II Kraków 2-0 Dragon Szczyglice

Kolejka 14 - 2 kwietnia

Pauza: Niegoszowianka Niegoszowice.
 
Prądniczanka II Kraków 1-1 Dragon Szczyglice
Tramwaj II Kraków 3-0 OSS Rajsko (Kraków) 20 kwietnia
Sportowiec Modlniczka 3-0 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Potok Więckowice 0-3 Orlęta Rudawa 20 kwietnia
Grzegórzecki KS Kraków 3-1 Zwierzyniecki KS II Kraków
Podgórze Kraków 3-2 KS Rybitwy (Kraków) 20 kwietnia

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Pauza: Dragon Szczyglice.
 
Podgórze Kraków 1-3 Niegoszowianka Niegoszowice
KS Rybitwy (Kraków) 0-1 Grzegórzecki KS Kraków
Zwierzyniecki KS II Kraków 0-4 Potok Więckowice
Orlęta Rudawa 2-0 Sportowiec Modlniczka
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 1-5 Tramwaj II Kraków
OSS Rajsko (Kraków) 0-5 Prądniczanka II Kraków
na boisku Prądniczanki?

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Pauza: OSS Rajsko (Kraków).
 
Niegoszowianka Niegoszowice 2-3 Dragon Szczyglice
Prądniczanka II Kraków 2-1 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Tramwaj II Kraków 3-1 Orlęta Rudawa
Sportowiec Modlniczka 2-2 Zwierzyniecki KS II Kraków
Potok Więckowice 2-2 KS Rybitwy (Kraków)
Grzegórzecki KS Kraków 0-3 Podgórze Kraków

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Pauza: Mydlniczanka Mydlniki (Kraków).
 
Grzegórzecki KS Kraków 2-2 Niegoszowianka Niegoszowice
Podgórze Kraków 2-2 Potok Więckowice
KS Rybitwy (Kraków) 0-1 Sportowiec Modlniczka
Zwierzyniecki KS II Kraków 0-3 Tramwaj II Kraków
Orlęta Rudawa 2-0 Prądniczanka II Kraków
OSS Rajsko (Kraków) 1-2 Dragon Szczyglice

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Orlęta Rudawa.
 
Niegoszowianka Niegoszowice 0-2 OSS Rajsko (Kraków)
Dragon Szczyglice 4-0 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Prądniczanka II Kraków 1-2 Zwierzyniecki KS II Kraków
Tramwaj II Kraków 2-0 KS Rybitwy (Kraków)
Sportowiec Modlniczka 2-0 Podgórze Kraków
Potok Więckowice 0-2 Grzegórzecki KS Kraków

Kolejka 19 - 3 maja

Pauza: Zwierzyniecki KS II Kraków.
 
Potok Więckowice 3-2 Niegoszowianka Niegoszowice
Grzegórzecki KS Kraków 1-2 Sportowiec Modlniczka
Podgórze Kraków 0-0 Tramwaj II Kraków 4 maja
KS Rybitwy (Kraków) 0-3 Prądniczanka II Kraków
Orlęta Rudawa 1-2 Dragon Szczyglice
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 4-3 OSS Rajsko (Kraków)

Kolejka 20 - 7-8 maja

Pauza: KS Rybitwy (Kraków).
 
Niegoszowianka Niegoszowice 3-3 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
OSS Rajsko (Kraków) 2-2 Orlęta Rudawa
Dragon Szczyglice 4-2 Zwierzyniecki KS II Kraków
Prądniczanka II Kraków 2-2 Podgórze Kraków
Tramwaj II Kraków 2-2 Grzegórzecki KS Kraków
Sportowiec Modlniczka 0-0 Potok Więckowice

Kolejka 21 - 14-15 maja

Pauza: Podgórze Kraków.
 
Sportowiec Modlniczka 3-2 Niegoszowianka Niegoszowice
Potok Więckowice 1-5 Tramwaj II Kraków
Grzegórzecki KS Kraków 1-3 Prądniczanka II Kraków
KS Rybitwy (Kraków) 1-2 Dragon Szczyglice
Zwierzyniecki KS II Kraków 4-0 OSS Rajsko (Kraków)
Orlęta Rudawa 0-2 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)

Kolejka 22 - 21-22 maja

Pauza: Grzegórzecki KS Kraków.
 
Niegoszowianka Niegoszowice 0-3 Orlęta Rudawa
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 6-2 Zwierzyniecki KS II Kraków
OSS Rajsko (Kraków) 1-4 KS Rybitwy (Kraków)
Dragon Szczyglice 1-2 Podgórze Kraków
Prądniczanka II Kraków 5-1 Potok Więckowice
Tramwaj II Kraków 4-1 Sportowiec Modlniczka

Kolejka 23 - 28-29 maja

Pauza: Potok Więckowice.
 
Tramwaj II Kraków 2-1 Niegoszowianka Niegoszowice
Sportowiec Modlniczka 4-1 Prądniczanka II Kraków
Grzegórzecki KS Kraków 0-2 Dragon Szczyglice
Podgórze Kraków 2-1 OSS Rajsko (Kraków)
KS Rybitwy (Kraków) 2-4 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Zwierzyniecki KS II Kraków 3-5 Orlęta Rudawa

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Pauza: Sportowiec Modlniczka.
 
Niegoszowianka Niegoszowice 6-0 Zwierzyniecki KS II Kraków
Orlęta Rudawa 4-0 KS Rybitwy (Kraków)
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 2-2 Podgórze Kraków
OSS Rajsko (Kraków) 3-1 Grzegórzecki KS Kraków
Dragon Szczyglice 2-1 Potok Więckowice
Prądniczanka II Kraków 0-1 Tramwaj II Kraków

Kolejka 25 - 11 czerwca

Pauza: Tramwaj II Kraków.
 
Prądniczanka II Kraków 1-1 Niegoszowianka Niegoszowice
Sportowiec Modlniczka 0-2 Dragon Szczyglice
Potok Więckowice 3-1 OSS Rajsko (Kraków)
Grzegórzecki KS Kraków 3-7 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Podgórze Kraków 7-3 Orlęta Rudawa
KS Rybitwy (Kraków) 3-0 Zwierzyniecki KS II Kraków

Kolejka 26 - 18 czerwca

Pauza: Prądniczanka II Kraków.
 
Niegoszowianka Niegoszowice 3-4 KS Rybitwy (Kraków)
Zwierzyniecki KS II Kraków 0-8 Podgórze Kraków
Orlęta Rudawa 2-0 Grzegórzecki KS Kraków
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 2-1 Potok Więckowice
OSS Rajsko (Kraków) 3-1 Sportowiec Modlniczka
Dragon Szczyglice 0-1 Tramwaj II Kraków

Klasa A 2004/2005 (Kraków I)

Klasa B 2004/2005 (Kraków II)
Klasa B 2004/2005 (Kraków III)

Klasa C 2004/2005 (Kraków I)
Klasa C 2004/2005 (Kraków II)
Klasa C 2004/2005 (Kraków III)
Klasa C 2004/2005 (Kraków IV)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas