[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2004/2005, grupa: Kraków I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękitni Modlnica 26 61 19 4 3 83-35 10 2 1 40-12 9 2 2 43-23
2.  Bibiczanka Bibice 26 52 16 4 6 84-57 10 1 2 50-23 6 3 4 34-34
3.  Nadwi¶lan Kraków 26 51 16 3 7 71-41 9 1 3 42-20 7 2 4 29-21
4.  Wisła Jeziorzany 26 42 13 3 10 53-57 8 1 4 32-26 5 2 6 21-31
5.  Sokół Kocmyrzów Baranówka 26 41 12 5 9 46-44 6 2 5 23-20 6 3 4 23-24
6.  Grębałowianka Kraków 26 37 11 4 11 60-51 6 3 4 30-20 5 1 7 30-31 2 6 2 0 0 5-2
7.  Tonianka Tonie (Kraków) 26 37 10 7 9 45-37 6 4 3 27-18 4 3 6 18-19 2 0 0 0 2 2-5
8.  JKS Zelków 26 35 10 5 11 55-51 8 3 2 38-18 2 2 9 17-33
9.  Lotnik Kryspinów 26 34 11 1 14 46-55 9 0 4 29-13 2 1 10 17-42
10.  LKS NiedĽwiedĽ 26 31 9 4 13 44-58 7 2 4 25-23 2 2 9 19-35
11.  Zieleńczanka Zielonki 26 26 7 5 14 35-51 5 2 6 22-21 2 3 8 13-30
12.  Partyzant Dojazdów 26 25 6 7 13 35-49 5 4 4 26-24 1 3 9 9-25
13.  Spartak Wielkanoc-Gołcza 26 22 6 4 16 38-80 5 2 6 28-34 1 2 10 10-46
14.  Wisła Rz±ska 26 20 4 8 14 34-63 3 5 5 20-25 1 3 9 14-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Błękitni Modlnica    2-3 2-2 3-0 1-1 3-1 2-1 3-1 6-0 4-1 2-1 1-0 7-0 4-1 
 2 Bibiczanka Bibice2-5     4-1 5-1 2-6 5-3 3-1 4-0 4-0 5-2 2-2 2-0 4-0 8-2 
 3 Nadwi¶lan Kraków2-5 7-0     1-2 4-1 2-1 2-2 1-2 2-1 4-3 6-1 2-1 5-0 4-1 
 4 Wisła Jeziorzany0-3 1-6 3-1     2-0 3-2 1-2 5-3 5-2 3-1 1-0 2-3 2-2 4-1 
 5 Sokół Kocmyrzów Baranówka3-2 2-1 2-4 2-3     0-3* 1-1 2-2 0-1 2-0 0-1 1-0 4-1 4-1 
 6 Grębałowianka Kraków3-3 1-5 1-4 2-4 0-1     3-1 3-1 5-0 0-0 5-1 3-0 4-0 0-0 
 7 Tonianka Tonie (Kraków)2-4 7-2 1-3 1-1 2-2 1-2     2-0 4-1 2-1 2-1 0-0 3-1 0-0 
 8 JKS Zelków3-2 1-1 1-3 4-0 1-2 4-3 3-1     2-2 5-0 5-0 4-1 3-3 2-0 
 9 Lotnik Kryspinów0-1 6-2 2-1 0-1 5-0 3-0 1-0 1-0     1-5 1-3 2-0 5-0 2-0 
 10 LKS NiedĽwiedĽ1-3 2-2 0-1 2-0 4-1 2-1 0-3 4-2 1-5     1-0 2-1 3-1 3-3 
 11 Zieleńczanka Zielonki3-4 3-4 1-4 2-1 0-1 2-3 0-0 1-0 3-1 1-1     3-0 2-0 1-2 
 12 Partyzant Dojazdów1-1 1-5 1-1 4-2 1-3 2-2 0-4 2-3 3-1 4-0 0-0     3-0 4-2 
 13 Spartak Wielkanoc-Gołcza3-8 1-3 2-0 2-3 1-4 4-7 0-1 2-2 4-1 4-3 2-0 1-1     2-1 
 14 Wisła Rz±ska0-2 0-0 1-4 3-3 1-1 0-2 3-1 3-1 3-2 0-2 3-3 2-2 1-2     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Spartak Wielkanoc-Gołcza 2-1 Wisła Rz±ska
Zieleńczanka Zielonki 3-0 Partyzant Dojazdów
LKS NiedĽwiedĽ 4-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Tonianka Tonie (Kraków) 4-1 Lotnik Kryspinów
Błękitni Modlnica 2-3 Bibiczanka Bibice
Wisła Jeziorzany 5-3 JKS Zelków
Nadwi¶lan Kraków 2-1 Grębałowianka Kraków

Kolejka 2 - 25 sierpnia

Wisła Rz±ska 0-2 Grębałowianka Kraków
JKS Zelków 1-3 Nadwi¶lan Kraków
Bibiczanka Bibice 5-1 Wisła Jeziorzany
Lotnik Kryspinów 0-1 Błękitni Modlnica
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-1 Tonianka Tonie (Kraków)
Partyzant Dojazdów 4-0 LKS NiedĽwiedĽ
Spartak Wielkanoc-Gołcza 2-0 Zieleńczanka Zielonki

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Zieleńczanka Zielonki 1-2 Wisła Rz±ska
LKS NiedĽwiedĽ 3-1 Spartak Wielkanoc-Gołcza
Tonianka Tonie (Kraków) 0-0 Partyzant Dojazdów
Błękitni Modlnica 1-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Wisła Jeziorzany 5-2 Lotnik Kryspinów
Nadwi¶lan Kraków 7-0 Bibiczanka Bibice
Grębałowianka Kraków 3-1 JKS Zelków

Kolejka 4 - 4-5 wrze¶nia

Wisła Rz±ska 3-1 JKS Zelków
Lotnik Kryspinów 2-1 Nadwi¶lan Kraków
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-3 Wisła Jeziorzany
Partyzant Dojazdów 1-1 Błękitni Modlnica
Spartak Wielkanoc-Gołcza 0-1 Tonianka Tonie (Kraków)
Zieleńczanka Zielonki 1-1 LKS NiedĽwiedĽ
Grębałowianka Kraków 1-5 Bibiczanka Bibice

Kolejka 5 - 11-12 wrze¶nia

LKS NiedĽwiedĽ 3-3 Wisła Rz±ska
Tonianka Tonie (Kraków) 2-1 Zieleńczanka Zielonki
Błękitni Modlnica 7-0 Spartak Wielkanoc-Gołcza
Wisła Jeziorzany 2-3 Partyzant Dojazdów
Nadwi¶lan Kraków 4-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Grębałowianka Kraków 5-0 Lotnik Kryspinów
JKS Zelków 1-1 Bibiczanka Bibice

Kolejka 6 - 18-19 wrze¶nia

Wisła Rz±ska 0-0 Bibiczanka Bibice
Lotnik Kryspinów 1-0 JKS Zelków
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-3 Grębałowianka Kraków
(wo)
na boisku 1-0
Partyzant Dojazdów 1-1 Nadwi¶lan Kraków
Spartak Wielkanoc-Gołcza 2-3 Wisła Jeziorzany
Zieleńczanka Zielonki 3-4 Błękitni Modlnica
LKS NiedĽwiedĽ 0-3 Tonianka Tonie (Kraków)

Kolejka 7 - 25-26 wrze¶nia

Tonianka Tonie (Kraków) 0-0 Wisła Rz±ska
Błękitni Modlnica 4-1 LKS NiedĽwiedĽ
Wisła Jeziorzany 1-0 Zieleńczanka Zielonki
Nadwi¶lan Kraków 5-0 Spartak Wielkanoc-Gołcza
Grębałowianka Kraków 3-0 Partyzant Dojazdów
JKS Zelków 1-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Bibiczanka Bibice 4-0 Lotnik Kryspinów

Kolejka 8 - 3 paĽdziernika

Wisła Rz±ska 3-2 Lotnik Kryspinów
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-1 Bibiczanka Bibice
Partyzant Dojazdów 2-3 JKS Zelków
Spartak Wielkanoc-Gołcza 4-7 Grębałowianka Kraków
Zieleńczanka Zielonki 1-4 Nadwi¶lan Kraków
LKS NiedĽwiedĽ 2-0 Wisła Jeziorzany
Tonianka Tonie (Kraków) 2-4 Błękitni Modlnica

Kolejka 9 - 9-10 paĽdziernika

Błękitni Modlnica 4-1 Wisła Rz±ska
Wisła Jeziorzany 1-2 Tonianka Tonie (Kraków)
Nadwi¶lan Kraków 4-3 LKS NiedĽwiedĽ
Grębałowianka Kraków 5-1 Zieleńczanka Zielonki
JKS Zelków 3-3 Spartak Wielkanoc-Gołcza
Bibiczanka Bibice 2-0 Partyzant Dojazdów
Lotnik Kryspinów 5-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka

Kolejka 10 - 16-17 paĽdziernika

Wisła Rz±ska 1-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Partyzant Dojazdów 3-1 Lotnik Kryspinów
Spartak Wielkanoc-Gołcza 1-3 Bibiczanka Bibice
Zieleńczanka Zielonki 1-0 JKS Zelków
LKS NiedĽwiedĽ 2-1 Grębałowianka Kraków
Tonianka Tonie (Kraków) 1-3 Nadwi¶lan Kraków
Błękitni Modlnica 3-0 Wisła Jeziorzany

Kolejka 11 - 23-24 paĽdziernika

Wisła Jeziorzany 4-1 Wisła Rz±ska
Nadwi¶lan Kraków 2-5 Błękitni Modlnica
Grębałowianka Kraków 3-1 Tonianka Tonie (Kraków)
JKS Zelków 5-0 LKS NiedĽwiedĽ
Bibiczanka Bibice 2-2 Zieleńczanka Zielonki
Lotnik Kryspinów 5-0 Spartak Wielkanoc-Gołcza
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-0 Partyzant Dojazdów

Kolejka 12 - 30 paĽdziernika

Wisła Rz±ska 2-2 Partyzant Dojazdów
Spartak Wielkanoc-Gołcza 1-4 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Zieleńczanka Zielonki 3-1 Lotnik Kryspinów
LKS NiedĽwiedĽ 2-2 Bibiczanka Bibice
Tonianka Tonie (Kraków) 2-0 JKS Zelków
Błękitni Modlnica 3-1 Grębałowianka Kraków
Wisła Jeziorzany 3-1 Nadwi¶lan Kraków

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Nadwi¶lan Kraków 4-1 Wisła Rz±ska
Grębałowianka Kraków 2-4 Wisła Jeziorzany
JKS Zelków 3-2 Błękitni Modlnica
Bibiczanka Bibice 3-1 Tonianka Tonie (Kraków)
Lotnik Kryspinów 1-5 LKS NiedĽwiedĽ
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-1 Zieleńczanka Zielonki
Partyzant Dojazdów 3-0 Spartak Wielkanoc-Gołcza

Kolejka 14 - 2 kwietnia

Wisła Rz±ska 1-2 Spartak Wielkanoc-Gołcza 20 kwietnia
Partyzant Dojazdów 0-0 Zieleńczanka Zielonki 20 kwietnia
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-0 LKS NiedĽwiedĽ 20 kwietnia
Lotnik Kryspinów 1-0 Tonianka Tonie (Kraków)
Bibiczanka Bibice 2-5 Błękitni Modlnica 20 kwietnia
JKS Zelków 4-0 Wisła Jeziorzany 20 kwietnia
Grębałowianka Kraków 1-4 Nadwi¶lan Kraków

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Grębałowianka Kraków 0-0 Wisła Rz±ska
Nadwi¶lan Kraków 1-2 JKS Zelków
Wisła Jeziorzany 1-6 Bibiczanka Bibice
Błękitni Modlnica 6-0 Lotnik Kryspinów
Tonianka Tonie (Kraków) 2-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka
LKS NiedĽwiedĽ 2-1 Partyzant Dojazdów
Zieleńczanka Zielonki 2-0 Spartak Wielkanoc-Gołcza

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Wisła Rz±ska 3-3 Zieleńczanka Zielonki
Spartak Wielkanoc-Gołcza 4-3 LKS NiedĽwiedĽ
Partyzant Dojazdów 0-4 Tonianka Tonie (Kraków)
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-2 Błękitni Modlnica
Lotnik Kryspinów 0-1 Wisła Jeziorzany
Bibiczanka Bibice 4-1 Nadwi¶lan Kraków
JKS Zelków 4-3 Grębałowianka Kraków

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Bibiczanka Bibice 5-3 Grębałowianka Kraków
JKS Zelków 2-0 Wisła Rz±ska
Nadwi¶lan Kraków 2-1 Lotnik Kryspinów
Wisła Jeziorzany 2-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Błękitni Modlnica 1-0 Partyzant Dojazdów
Tonianka Tonie (Kraków) 3-1 Spartak Wielkanoc-Gołcza
LKS NiedĽwiedĽ 1-0 Zieleńczanka Zielonki

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Wisła Rz±ska 0-2 LKS NiedĽwiedĽ
Zieleńczanka Zielonki 0-0 Tonianka Tonie (Kraków)
Spartak Wielkanoc-Gołcza 3-8 Błękitni Modlnica
Partyzant Dojazdów 4-2 Wisła Jeziorzany
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-4 Nadwi¶lan Kraków
Lotnik Kryspinów 3-0 Grębałowianka Kraków
Bibiczanka Bibice 4-0 JKS Zelków

Kolejka 19 - 7-8 maja

Bibiczanka Bibice 8-2 Wisła Rz±ska
JKS Zelków 2-2 Lotnik Kryspinów
Grębałowianka Kraków 0-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Nadwi¶lan Kraków 2-1 Partyzant Dojazdów
Wisła Jeziorzany 2-2 Spartak Wielkanoc-Gołcza
Błękitni Modlnica 2-1 Zieleńczanka Zielonki
Tonianka Tonie (Kraków) 2-1 LKS NiedĽwiedĽ

Kolejka 20 - 14-15 maja

Wisła Rz±ska 3-1 Tonianka Tonie (Kraków)
LKS NiedĽwiedĽ 1-3 Błękitni Modlnica
Zieleńczanka Zielonki 2-1 Wisła Jeziorzany
Spartak Wielkanoc-Gołcza 2-0 Nadwi¶lan Kraków
Partyzant Dojazdów 2-2 Grębałowianka Kraków
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-2 JKS Zelków
Lotnik Kryspinów 6-2 Bibiczanka Bibice

Kolejka 21 - 21-22 maja

Lotnik Kryspinów 2-0 Wisła Rz±ska
Bibiczanka Bibice 2-6 Sokół Kocmyrzów Baranówka
JKS Zelków 4-1 Partyzant Dojazdów
Grębałowianka Kraków 4-0 Spartak Wielkanoc-Gołcza
Nadwi¶lan Kraków 6-1 Zieleńczanka Zielonki
Wisła Jeziorzany 3-1 LKS NiedĽwiedĽ
Błękitni Modlnica 2-1 Tonianka Tonie (Kraków)

Kolejka 22 - 25 maja

Wisła Rz±ska 0-2 Błękitni Modlnica 8 czerwca
Tonianka Tonie (Kraków) 1-1 Wisła Jeziorzany
LKS NiedĽwiedĽ 0-1 Nadwi¶lan Kraków
Zieleńczanka Zielonki 2-3 Grębałowianka Kraków
Spartak Wielkanoc-Gołcza 2-2 JKS Zelków
Partyzant Dojazdów 1-5 Bibiczanka Bibice
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-1 Lotnik Kryspinów

Kolejka 23 - 28-29 maja

Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-1 Wisła Rz±ska
Lotnik Kryspinów 2-0 Partyzant Dojazdów
Bibiczanka Bibice 4-0 Spartak Wielkanoc-Gołcza
JKS Zelków 5-0 Zieleńczanka Zielonki 8 czerwca
w pierwotnym terminie mecz się nie odbył
Grębałowianka Kraków 0-0 LKS NiedĽwiedĽ
Nadwi¶lan Kraków 2-2 Tonianka Tonie (Kraków)
Wisła Jeziorzany 0-3 Błękitni Modlnica

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Wisła Rz±ska 3-3 Wisła Jeziorzany
Błękitni Modlnica 2-2 Nadwi¶lan Kraków
Tonianka Tonie (Kraków) 1-2 Grębałowianka Kraków
LKS NiedĽwiedĽ 4-2 JKS Zelków
Zieleńczanka Zielonki 3-4 Bibiczanka Bibice
Spartak Wielkanoc-Gołcza 4-1 Lotnik Kryspinów
Partyzant Dojazdów 1-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka

Kolejka 25 - 12 czerwca

Partyzant Dojazdów 4-2 Wisła Rz±ska
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-1 Spartak Wielkanoc-Gołcza
Lotnik Kryspinów 1-3 Zieleńczanka Zielonki
Bibiczanka Bibice 5-2 LKS NiedĽwiedĽ
JKS Zelków 3-1 Tonianka Tonie (Kraków)
Grębałowianka Kraków 3-3 Błękitni Modlnica
Nadwi¶lan Kraków 1-2 Wisła Jeziorzany

Kolejka 26 - 18 czerwca

Wisła Rz±ska 1-4 Nadwi¶lan Kraków
Wisła Jeziorzany 3-2 Grębałowianka Kraków
Błękitni Modlnica 3-1 JKS Zelków
Tonianka Tonie (Kraków) 7-2 Bibiczanka Bibice
LKS NiedĽwiedĽ 1-5 Lotnik Kryspinów
Zieleńczanka Zielonki 0-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Spartak Wielkanoc-Gołcza 1-1 Partyzant Dojazdów

Liga okręgowa 2004/2005 (Kraków)

Klasa A 2004/2005 (Kraków II)
Klasa A 2004/2005 (Kraków III)
Klasa A 2004/2005 (Kraków IV (My¶lenice))

Klasa B 2004/2005 (Kraków I)
Klasa B 2004/2005 (Kraków II)
Klasa B 2004/2005 (Kraków III)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas