[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2004/2005, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bronowianka Kraków 26 61 19 4 3 72-32 12 1 0 49-14 7 3 3 23-18
2.  KS Borek (Kraków) 26 57 18 3 5 86-30 11 1 1 46-12 7 2 4 40-18
3.  Hutnik II Kraków 26 46 14 4 8 71-49 8 2 3 45-21 6 2 5 26-28
4.  Prokocim Kraków 26 41 12 5 9 72-42 6 2 5 29-16 6 3 4 43-26
5.  Garbarnia II Kraków 26 39 12 3 11 50-46 8 2 3 27-15 4 1 8 23-31
6.  Pozowianka Pozowice 26 34 10 4 12 55-52 6 1 6 30-30 4 3 6 25-22 2 6 2 0 0 6-0
7.  Wi¶lanie Ja¶kowice 26 34 10 4 12 54-64 7 2 4 37-29 3 2 8 17-35 2 0 0 0 2 0-6
8.  D±bski KS Kraków 26 33 9 6 11 50-65 6 4 3 29-27 3 2 8 21-38
9.  Wanda Nowa Huta (Kraków) 26 32 9 5 12 33-63 4 4 5 14-25 5 1 7 19-38
10.  Victoria Kraków 26 31 9 4 13 44-52 6 2 5 28-25 3 2 8 16-27
11.  Armatura Kraków 26 30 8 6 12 36-55 5 3 5 16-20 3 3 7 20-35
12.  Liszczanka Liszki 26 29 8 5 13 54-70 3 2 8 27-37 5 3 5 27-33
13.  Płaszowianka Kraków 26 26 7 5 14 41-59 2 3 8 19-33 5 2 6 22-26
14.  Trzebol Wielkie Drogi 26 21 5 6 15 32-71 2 3 8 14-36 3 3 7 18-35

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Bronowianka Kraków    4-0 2-0 3-2 3-2 2-1 3-0 2-2 9-2 3-2 1-0 8-1 5-1 4-1 
 2 KS Borek (Kraków)2-0     6-2 3-0 4-1 2-1 3-1 7-1 5-0 1-1 4-1 4-0 2-3 3-1 
 3 Hutnik II Kraków5-1 2-0     2-2 1-1 3-1 9-0 4-1 1-4 4-3 9-0 1-4 0-3* 4-1 
 4 Prokocim Kraków2-0 2-2 4-0     2-3 0-1 0-2 3-1 4-0 3-1 0-3 2-3 0-0 7-0 
 5 Garbarnia II Kraków0-1 1-0 1-2 1-4     4-3 2-0 8-2 3-0 2-1 1-1 2-0 2-1 0-0 
 6 Pozowianka Pozowice0-1 2-5 2-6 7-4 0-1     1-0 0-3 2-2 2-0 4-1 4-2 3-5 3-0 
 7 Wi¶lanie Ja¶kowice2-2 2-2 5-2 1-7 6-0 0-5     5-1 2-0 2-1 2-0 2-4 0-2 8-3 
 8 D±bski KS Kraków1-1 1-3 3-1 0-8 3-2 3-2 1-1     4-0 1-1 4-0 2-2 4-3 2-3 
 9 Wanda Nowa Huta (Kraków)1-3 2-1 1-1 2-2 2-1 0-5 1-0 2-1     0-2 0-3 2-2 1-1 0-3* 
 10 Victoria Kraków0-4 0-5 1-3 1-4 3-0 1-1 5-1 0-0 2-3     6-3 4-0 3-0 2-1 
 11 Armatura Kraków0-0 1-3 1-1 2-2 1-0 4-1 3-0 1-0 0-3 1-2     0-5 2-0 0-3* 
 12 Liszczanka Liszki3-4 1-4 1-4 2-4 2-4 1-1 2-5 4-2 1-2 5-0 1-5     3-1 1-1 
 13 Płaszowianka Kraków1-2 0-5 1-2 0-3 3-2 1-2 3-5 2-5 4-1 0-2 2-2 1-1     1-1 
 14 Trzebol Wielkie Drogi1-4 0-10 0-2 2-1 1-6 1-1 2-2 0-2 1-2 3-0 1-1 1-3 1-2     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Armatura Kraków 3-0 Wi¶lanie Ja¶kowice
Victoria Kraków 1-1 Pozowianka Pozowice
Garbarnia II Kraków 3-0 Wanda Nowa Huta (Kraków)
D±bski KS Kraków 0-8 Prokocim Kraków
KS Borek (Kraków) 6-2 Hutnik II Kraków
Trzebol Wielkie Drogi 1-2 Płaszowianka Kraków
Liszczanka Liszki 3-4 Bronowianka Kraków

Kolejka 2 - 25 sierpnia

Wi¶lanie Ja¶kowice 0-2 Płaszowianka Kraków
Hutnik II Kraków 4-1 Trzebol Wielkie Drogi
Liszczanka Liszki 1-4 KS Borek (Kraków)
Prokocim Kraków 2-0 Bronowianka Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-1 D±bski KS Kraków
Pozowianka Pozowice 0-1 Garbarnia II Kraków
Armatura Kraków 1-2 Victoria Kraków

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Victoria Kraków 5-1 Wi¶lanie Ja¶kowice
Garbarnia II Kraków 1-1 Armatura Kraków
D±bski KS Kraków 3-2 Pozowianka Pozowice
Bronowianka Kraków 9-2 Wanda Nowa Huta (Kraków)
KS Borek (Kraków) 3-0 Prokocim Kraków
Trzebol Wielkie Drogi 1-3 Liszczanka Liszki
Płaszowianka Kraków 1-2 Hutnik II Kraków

Kolejka 4 - 4-5 wrze¶nia

Wi¶lanie Ja¶kowice 5-2 Hutnik II Kraków
Liszczanka Liszki 3-1 Płaszowianka Kraków
Prokocim Kraków 7-0 Trzebol Wielkie Drogi
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-1 KS Borek (Kraków)
Pozowianka Pozowice 0-1 Bronowianka Kraków
Armatura Kraków 1-0 D±bski KS Kraków
Victoria Kraków 3-0 Garbarnia II Kraków

Kolejka 5 - 11-12 wrze¶nia

Garbarnia II Kraków 2-0 Wi¶lanie Ja¶kowice
D±bski KS Kraków 1-1 Victoria Kraków
Bronowianka Kraków 1-0 Armatura Kraków
KS Borek (Kraków) 2-1 Pozowianka Pozowice
Trzebol Wielkie Drogi 1-2 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Płaszowianka Kraków 0-3 Prokocim Kraków
Hutnik II Kraków 1-4 Liszczanka Liszki

Kolejka 6 - 18-19 wrze¶nia

Wi¶lanie Ja¶kowice 2-4 Liszczanka Liszki
Prokocim Kraków 4-0 Hutnik II Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-1 Płaszowianka Kraków
Pozowianka Pozowice 3-0 Trzebol Wielkie Drogi
Armatura Kraków 1-3 KS Borek (Kraków)
Victoria Kraków 0-4 Bronowianka Kraków
Garbarnia II Kraków 8-2 D±bski KS Kraków

Kolejka 7 - 25-26 wrze¶nia

D±bski KS Kraków 1-1 Wi¶lanie Ja¶kowice
Bronowianka Kraków 3-2 Garbarnia II Kraków
KS Borek (Kraków) 1-1 Victoria Kraków
Trzebol Wielkie Drogi 1-1 Armatura Kraków
Płaszowianka Kraków 1-2 Pozowianka Pozowice
Hutnik II Kraków 1-4 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Liszczanka Liszki 2-4 Prokocim Kraków

Kolejka 8 - 3 paĽdziernika

Wi¶lanie Ja¶kowice 1-7 Prokocim Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-2 Liszczanka Liszki
Pozowianka Pozowice 2-6 Hutnik II Kraków
Armatura Kraków 2-0 Płaszowianka Kraków
Victoria Kraków 2-1 Trzebol Wielkie Drogi
Garbarnia II Kraków 1-0 KS Borek (Kraków)
D±bski KS Kraków 1-1 Bronowianka Kraków

Kolejka 9 - 9-10 paĽdziernika

Bronowianka Kraków 3-0 Wi¶lanie Ja¶kowice
KS Borek (Kraków) 7-1 D±bski KS Kraków
Trzebol Wielkie Drogi 1-6 Garbarnia II Kraków
Płaszowianka Kraków 0-2 Victoria Kraków
Hutnik II Kraków 9-0 Armatura Kraków
Liszczanka Liszki 1-1 Pozowianka Pozowice
Prokocim Kraków 4-0 Wanda Nowa Huta (Kraków)

Kolejka 10 - 16-17 paĽdziernika

Wi¶lanie Ja¶kowice 2-0 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Pozowianka Pozowice 7-4 Prokocim Kraków
Armatura Kraków 0-5 Liszczanka Liszki
Victoria Kraków 1-3 Hutnik II Kraków
Garbarnia II Kraków 2-1 Płaszowianka Kraków
D±bski KS Kraków 2-3 Trzebol Wielkie Drogi
Bronowianka Kraków 4-0 KS Borek (Kraków)

Kolejka 11 - 23-24 paĽdziernika

KS Borek (Kraków) 3-1 Wi¶lanie Ja¶kowice
Trzebol Wielkie Drogi 1-4 Bronowianka Kraków
Płaszowianka Kraków 2-5 D±bski KS Kraków
Hutnik II Kraków 1-1 Garbarnia II Kraków
Liszczanka Liszki 5-0 Victoria Kraków
Prokocim Kraków 0-3 Armatura Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-5 Pozowianka Pozowice

Kolejka 12 - 30-31 paĽdziernika

Wi¶lanie Ja¶kowice 0-5 Pozowianka Pozowice
Armatura Kraków 0-3 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Victoria Kraków 1-4 Prokocim Kraków
Garbarnia II Kraków 2-0 Liszczanka Liszki
D±bski KS Kraków 3-1 Hutnik II Kraków
Bronowianka Kraków 5-1 Płaszowianka Kraków
KS Borek (Kraków) 3-1 Trzebol Wielkie Drogi

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Trzebol Wielkie Drogi 2-2 Wi¶lanie Ja¶kowice
Płaszowianka Kraków 0-5 KS Borek (Kraków)
Hutnik II Kraków 5-1 Bronowianka Kraków
Liszczanka Liszki 4-2 D±bski KS Kraków
Prokocim Kraków 2-3 Garbarnia II Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-2 Victoria Kraków
Pozowianka Pozowice 4-1 Armatura Kraków

Kolejka 14 - 2 kwietnia

Bronowianka Kraków 8-1 Liszczanka Liszki
Wi¶lanie Ja¶kowice 2-0 Armatura Kraków
Pozowianka Pozowice 2-0 Victoria Kraków 20 kwietnia
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-1 Garbarnia II Kraków 20 kwietnia
Prokocim Kraków 3-1 D±bski KS Kraków
Hutnik II Kraków 2-0 KS Borek (Kraków)
Płaszowianka Kraków 1-1 Trzebol Wielkie Drogi

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Płaszowianka Kraków 3-5 Wi¶lanie Ja¶kowice
Trzebol Wielkie Drogi 0-2 Hutnik II Kraków
KS Borek (Kraków) 4-0 Liszczanka Liszki
Bronowianka Kraków 3-2 Prokocim Kraków
D±bski KS Kraków 4-0 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Garbarnia II Kraków 4-3 Pozowianka Pozowice
Victoria Kraków 6-3 Armatura Kraków

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Wi¶lanie Ja¶kowice 2-1 Victoria Kraków
Armatura Kraków 1-0 Garbarnia II Kraków
Pozowianka Pozowice 0-3 D±bski KS Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-3 Bronowianka Kraków
Prokocim Kraków 2-2 KS Borek (Kraków)
Liszczanka Liszki 1-1 Trzebol Wielkie Drogi
Hutnik II Kraków 0-3 Płaszowianka Kraków
(wo)
mecz się nie odbył - gospodarze nie stawili się na zawodach

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Hutnik II Kraków 9-0 Wi¶lanie Ja¶kowice
Płaszowianka Kraków 1-1 Liszczanka Liszki
Trzebol Wielkie Drogi 2-1 Prokocim Kraków
KS Borek (Kraków) 5-0 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Bronowianka Kraków 2-1 Pozowianka Pozowice 10 maja
w pierwotnym terminie mecz się nie odbył - go¶cie nie przyjechali
D±bski KS Kraków 4-0 Armatura Kraków
Garbarnia II Kraków 2-1 Victoria Kraków

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Wi¶lanie Ja¶kowice 6-0 Garbarnia II Kraków
Victoria Kraków 0-0 D±bski KS Kraków
Armatura Kraków 0-0 Bronowianka Kraków
Pozowianka Pozowice 2-5 KS Borek (Kraków)
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-3 Trzebol Wielkie Drogi
(wo)
mecz się nie odbył gdyż boisko Wandy było zajęte
Prokocim Kraków 0-0 Płaszowianka Kraków
Liszczanka Liszki 1-4 Hutnik II Kraków

Kolejka 19 - 7-8 maja

Liszczanka Liszki 2-5 Wi¶lanie Ja¶kowice
Hutnik II Kraków 2-2 Prokocim Kraków
Płaszowianka Kraków 4-1 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Trzebol Wielkie Drogi 1-1 Pozowianka Pozowice
KS Borek (Kraków) 4-1 Armatura Kraków
Bronowianka Kraków 3-2 Victoria Kraków
D±bski KS Kraków 3-2 Garbarnia II Kraków

Kolejka 20 - 14-15 maja

Wi¶lanie Ja¶kowice 5-1 D±bski KS Kraków
Garbarnia II Kraków 0-1 Bronowianka Kraków
Victoria Kraków 0-5 KS Borek (Kraków)
Armatura Kraków 0-3 Trzebol Wielkie Drogi
(wo)
mecz przerwany w 88. minucie przy stanie 1-1 - sędzia asystent został trafiony butelk±
Pozowianka Pozowice 3-5 Płaszowianka Kraków
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-1 Hutnik II Kraków
Prokocim Kraków 2-3 Liszczanka Liszki

Kolejka 21 - 21-22 maja

Prokocim Kraków 0-2 Wi¶lanie Ja¶kowice
Liszczanka Liszki 1-2 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Hutnik II Kraków 3-1 Pozowianka Pozowice
Płaszowianka Kraków 2-2 Armatura Kraków 18 maja
Trzebol Wielkie Drogi 3-0 Victoria Kraków
KS Borek (Kraków) 4-1 Garbarnia II Kraków
Bronowianka Kraków 2-2 D±bski KS Kraków

Kolejka 22 - 25 maja

Wi¶lanie Ja¶kowice 2-2 Bronowianka Kraków
D±bski KS Kraków 1-3 KS Borek (Kraków)
Garbarnia II Kraków 0-0 Trzebol Wielkie Drogi
Victoria Kraków 3-0 Płaszowianka Kraków
Armatura Kraków 1-1 Hutnik II Kraków
Pozowianka Pozowice 4-2 Liszczanka Liszki
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-2 Prokocim Kraków

Kolejka 23 - 28-29 maja

Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-0 Wi¶lanie Ja¶kowice
Prokocim Kraków 0-1 Pozowianka Pozowice
Liszczanka Liszki 1-5 Armatura Kraków
Hutnik II Kraków 4-3 Victoria Kraków
Płaszowianka Kraków 3-2 Garbarnia II Kraków
Trzebol Wielkie Drogi 0-2 D±bski KS Kraków
KS Borek (Kraków) 2-0 Bronowianka Kraków

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Wi¶lanie Ja¶kowice 2-2 KS Borek (Kraków)
Bronowianka Kraków 4-1 Trzebol Wielkie Drogi
D±bski KS Kraków 4-3 Płaszowianka Kraków
Garbarnia II Kraków 1-2 Hutnik II Kraków
Victoria Kraków 4-0 Liszczanka Liszki
Armatura Kraków 2-2 Prokocim Kraków
Pozowianka Pozowice 2-2 Wanda Nowa Huta (Kraków)

Kolejka 25 - 11 czerwca

Pozowianka Pozowice 1-0 Wi¶lanie Ja¶kowice
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-3 Armatura Kraków
Prokocim Kraków 3-1 Victoria Kraków
Liszczanka Liszki 2-4 Garbarnia II Kraków
Hutnik II Kraków 4-1 D±bski KS Kraków
Płaszowianka Kraków 1-2 Bronowianka Kraków
Trzebol Wielkie Drogi 0-10 KS Borek (Kraków)

Kolejka 26 - 18 czerwca

Wi¶lanie Ja¶kowice 8-3 Trzebol Wielkie Drogi
KS Borek (Kraków) 2-3 Płaszowianka Kraków
Bronowianka Kraków 2-0 Hutnik II Kraków
D±bski KS Kraków 2-2 Liszczanka Liszki
Garbarnia II Kraków 1-4 Prokocim Kraków
Victoria Kraków 2-3 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Armatura Kraków 4-1 Pozowianka Pozowice

Liga okręgowa 2004/2005 (Kraków)

Klasa A 2004/2005 (Kraków I)
Klasa A 2004/2005 (Kraków III)
Klasa A 2004/2005 (Kraków IV (My¶lenice))

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas